שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
08-Oct-2014, 15:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 15:38 פיליפצ'וק.)
הודעה: #51
RE: קבוצת הנוער
מר עידן444 כאשר בני לם היה בטוברוק היא הייתה מונפול, היה לו קל לעשות ולהביא את מי שהוא רוצה.
מאז שהוא במכבי נתניה (וזה לא מעט שנים) הוא לא משחזר את אותה הצלחה אז כנראה שצריך לעשות חושבים.
ושאלת לגבי איכות מקודם, אני ממליץ לך לראות קצת משחקים של מכבי חיפה ומכבי ת"א בליגה לנוער אולי אז תבין את ההבדל בין איכות לבלוף.

(08-Oct-2014 15:29)עידן444 כתב:  ההבדל הוא אחד ויחיד- אתה לא נותן הזדמנות לגיא מלמד גידי קניוק ועוז פרץ
שלך... יש לך שחקנים לא פחות מוכשרים מהם ואף יותר! אתה את העוז פרץ שלך זורק לליגות נמוכות ומביא במקומו נירים אברג׳ילים ואור ברוכים למיניהם... שהם גם... אם לא שמת לב... בינוניות לשמה!!!

תגיד לי מי כל כך מוכשר יותר שפיספסנו????
למי לא נתנו הזדמנות?
כל מי שהושאל בשביל להתחשל ולחזור שחקן טוב יותר למועדון נעלם כאילו בלעה אותו האדמה.
אז על מה אתה מבלבל לי את המוח תגיד לי??????
ירדן כהן זה איכות בשבילך??????
מי גיא אבנד, גומברג, שוקולבסקי, וייסברג, בלסטרה, גניש, מסיקה שאני אמשיך עוד עם רשימת הבלופים והבינוניים??????
אין לך במועדון שחקנים באיכות של השחקנים שהזכרתי בתגובה ההיא!!!
ואני אחזור שוב כי אתה כנראה מתקשה בהבנת הנקרא, אני לא בעד אברג'לים ורן רולים, אבל מאחר ומהנוער יוצא רק גורנישט אז מחפשים תגליות כמו אברג'יל ורן רול שבנתיים הוכיחו שהם לא שווים יותר מליגה לאומית.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Oct-2014, 15:40
הודעה: #52
(08-Oct-2014 14:36)פיליפצוק כתב:  גרשומוב ודור מלכה לא קיבלו עדיין צ'אנס לדעתי גרשומוב היה צריך להיות מושאל בכל אופן מבנה גופו יהיה לו לרועץ.
אבו עביד יהיה בלם ברמה גבוהה כי הנתונים הפיזיים שלו והמחויבות שלו יעשו את העבודה.
את הבלוף המקומי הנתנייתי אני כבר ראיתי ורואה כל שבת לא ייצא מזה כלום.
היחיד שאולי אולי ייצא ממנו משהו וגם זה בספק כי בינתיים ראיתי רק כישרון זה אביב אברהם אבל זה טיפה בים.

נ.ב: בלי קשר או עם ושלא יהיה ספק לך או לאחרים פה, עוד כמה שנים טובות ולא רבות ערביי ישראל הולכים לשלוט פה בכדורגל הישראלי ויתנו את הטון הן בליגה והן בנבחרת.

לגבי 2 השורות האחרונות... אתה באמת חי בנדמה לי... המגזר ימשיך לגדל מכסחות דשא, שחקני נשמה, פה ושם שחקנים עם כוח ומהירות... כך היה לאורך כל ההסטוריה וכך ימשיך להיות... לא ראיתי חן עזרא ערבי, לא בניון ערבי, לא זהבי ערבי, ולא ורמוט... וזה לא בא מגזענות... אלה העובדות, ואני ממש לא יודע על מה אתה מתבסס שהעתיד הולך להיות שונה...
08-Oct-2014, 15:49
הודעה: #53
(08-Oct-2014 14:17)אייל ס כתב:  
(08-Oct-2014 13:57)עידן444 כתב:  
(08-Oct-2014 12:22)אייל ס כתב:  
(08-Oct-2014 12:13)עידן444 כתב:  אייל, עוד לא הבנתי מי מרוויח מה מהעסקה הזו... זו האמת... בעיקר לא מבין מה טוברוק מרוויחה מהעסקה הזו... אתה יכול להסביר לי?

מכבי נתניה בטוח לא מרוויחה וגם אין מה להרוויח,אין היום שחקנים בטוברוק(למעט התאומיים),שטובים משחקנים ממכבי נתניה באותו גיל ובאותו תפקיד.

והשניים שעכשיו בבוגרת? לא ״עילויים״ בין בני גילם? עזוב רגע את דיא בצד. אני מדבר על אבו עביד וגרשומוב...

וגם מי אמר שזה צריך לבוא על חשבון שחקנים שלנו? מכבי נתניה התחייבה למשהו?

אבו עיאד אחלה,אך לא טוב מירין חסאן
וגרשומוב ודור לא טובים מאיתי מנצור
אותי לימדו שעניי עירי קודמים
ואם לתת לציהו דקות משחק(לא בטוח שהם ראויים),זה לחברה שגדלו במחלקה שלא נופלים משחקני טוברוק ילידי 94.

חסן טוב אבו עיאד,אתה טועה ומטעה...אבו עיאד טוב ממנו בהרבה ועדיין לא משחק בתפקידו מהנוער בלם...
08-Oct-2014, 15:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 16:05 עידן444.)
הודעה: #54
למה מי אלה גידי קניוק וגיא מלמד??? במו אוזני שמעתי אוהד של מכבי פ״ת שלא מבין למה הוא משחק???
מי מבטיח שאם תזרוק אותם היום למכבי הרצליה הם יהיו כוכבים יותר גדולים ממנצור??? מהשלומי אזולאי הזה שבבית״ר כבר עשו פה כוכב, למרות שהוא שיחק בראשון לצד גיא אבנד שהיה שם שחקן הרבה יותר מרכזי ממנו! על עזרא אליו אתה יכול להגיד שהוא קיבל צאנס אמיתי ואין לו מושג. אסי וסיהון קיבל צאנס, רן קוזוק קיבל צאנס, שניר גואטה, אבי אלפסי, אסי בן מוחא, שומוביץ׳ בעונת הירידה. אלה שחקנים שבאמת קיבלו צאנס. ירין חסן מקבל צאנס אמיתי. עידו לוי מקבל. איזה צאנס קיבל כאן אביב עזריה? איזה צאנס קיבל גיא אבנד? ריף מסיקה? עדי נימני?

לגבי בני לם- מדהים שיש לך הסבר לכל דבר... בני לם עשה בטוברוק עבודה טובה אז זה היה מונופול... בנתניה מספרים לך שהמועדון היה מרוסק וזקוק לשיקום רציני ואוטוטו יהיו פירות, שניה לפני זה אתה מכריז על כולם ככישלון... פשוט מדהים...
08-Oct-2014, 16:08
הודעה: #55
משה,המטרה אצלך מקדשת כל אמצעי שיש.
בני לם במשך שנים עשה עבודה מדהימה בטוברוק וחלק מהתוצאות איזיקוביף קטף 3 ו4 ו5 שנים אחרי.
.כנ"ל במחלקת הנוער של מכבי נתניה,שחקני 98 ו99 הגיעו למכבי נתניה יחד עם בני לם ובשנים הקרובות נתחיל לקטוף את הפירות,במידה וההליכה לקנוסה לא תעדיף פרות באושים מטוברוק על הפירות המלבבים שגודלו ב8/9 שנים אחרונות.
אמר יאנוש קורצ'אק ונחצב על קירות בה"ד 1:מי שחושב לחודשים,זורע ומי שחושב לשנים,נוטע החושב לדורות,מחנך.
ולכן משה ידידי,אין פתרונות אינסטנט בטח לא בגידול שחקנים צעירים.
ואכן,מסכים שבשנים האחרונות לא גדל שחקן ראוי ל11 של מכבי נתניה(אגב,צלישר הוא מכבי נתניה עם אלמוג כהן וחן עזרא הם טוברוק).
נעשתה עבודה במכבי נתניה(ויש עוד הרבה לעשות ולשפר),מרבית הקבוצות הצעירות בנתניה עולות על טוברוק,בטח ובטח ב3 מחזורי הנערים ובמרבית קבוצות הילדים ואם תמשיך העבודה של השנים האחרונות הפערהיגדל ולטוברוק לא תיהיה זכות קיום.
איזיקוביץ נלחם כרגע את מלחמת המאסף שלו ולצערי בעלי מכבי נתניה נותן לו כתף.
08-Oct-2014, 16:45
הודעה: #56
את חטאיי אני מזכיר היום: אני מודה שכאשר הוקמה בית"ר טוברוק (ב-1993) זה עורר בי לא יותר מזלזול ובוז עמוק כלפי יוזמה זו. "יש להם סיכוי למכור משהו מול הקבוצה שגידלה את מוטל'ה, סרוסי, האחים בר ותאומי מכנס? עם המכנסיים למטה נשאיר אותם". כך הגיתי בביטול. ההצלחה שלהם היא העונש הראוי לי על כך.

ומשהו לגבי סקאוטינג נוער: בבתי הספר בעיר ובמרחב של נתניה רבתי (כל המושבים מסביב) מתקיימים משחקי כדורגל של תלמידים ובני נוער מקומיים. אני חושב שצריך להיות במח' הנוער מישהו שיעשה סיבוב בכל המקומות האלה לפי סדר קבוע (כך יצא שהוא יפקוד כל נקודה, אולי, אחת לכשלושה חודשים), ואולי הוא יגלה משהו שלא היה מתגלה אחרת. אני יודע שדוד לביא היה שחקן בולט מאוד במשחקי כדורגל בבית ספרו כשהיה תלמיד ז-ח. לקבוצה הוא הגיע בגיל 15 לאחר הצעה שקיבל מתאומי מכנס איתם היה מיודד. הוא היה צריך להתגלות ע"י סקאוטר מהסוג שתיארתי לעיל ולא כפי שזה קרה בפועל.
08-Oct-2014, 16:58
הודעה: #57
(08-Oct-2014 16:45)יגאל יהב כתב:  את חטאיי אני מזכיר היום: אני מודה שכאשר הוקמה בית"ר טוברוק (ב-1993) זה עורר בי לא יותר מזלזול ובוז עמוק כלפי יוזמה זו. "יש להם סיכוי למכור משהו מול הקבוצה שגידלה את מוטל'ה, סרוסי, האחים בר ותאומי מכנס? עם המכנסיים למטה נשאיר אותם". כך הגיתי בביטול. ההצלחה שלהם היא העונש הראוי לי על כך.

ומשהו לגבי סקאוטינג נוער: בבתי הספר בעיר ובמרחב של נתניה רבתי (כל המושבים מסביב) מתקיימים משחקי כדורגל של תלמידים ובני נוער מקומיים. אני חושב שצריך להיות במח' הנוער מישהו שיעשה סיבוב בכל המקומות האלה לפי סדר קבוע (כך יצא שהוא יפקוד כל נקודה, אולי, אחת לכשלושה חודשים), ואולי הוא יגלה משהו שלא היה מתגלה אחרת. אני יודע שדוד לביא היה שחקן בולט מאוד במשחקי כדורגל בבית ספרו כשהיה תלמיד ז-ח. לקבוצה הוא הגיע בגיל 15 לאחר הצעה שקיבל מתאומי מכנס איתם היה מיודד. הוא היה צריך להתגלות ע"י סקאוטר מהסוג שתיארתי לעיל ולא כפי שזה קרה בפועל.

לזלזל לא צריך באיש ואני בגישה שאסור לעשות זאת לא מול מתחרייך העיסקיים ובטח ובטח לא מול אוייבך ועכשיו לסיפור המעשה,שידוע או לא לאנשי הפורום.
אריק איזיקוביץ ניהל במשך שנים את מחלקת הנוער של מכבי נתניה עבור הבעלים,טרום הירידה הראשונה,במשך שנים כל קבוצת גילאיים שהגיעה למכבי נתניה נרשמה כשחקני טוברוק וכל השחקנים הושאלו למכבי נתניה.
ביום שהחליטו הבעלים לוותר על שרותיו(כשהבינו שטוב לא יצא להם מימנו)בגלל ניגוד האינטרסים בין שני המועדונים,הם מצאו עצמם ללא שחקנים(כולם היו שחקני טוברוק).
איזיקוביץ לא מצמץ לרגע,בחר באותם צבעים ועיצב סמל שמזכיר באופן מפתיע את סמל מכבי נתניה.
08-Oct-2014, 17:07
הודעה: #58
קבוצת הנוער
הסיפור שלך לא ברור ... איזיקוביץ ניהל עבור נתניה אבל היה שייך לטוברוק ? מה פתאום כל השחקנים נרשמו כשחקני טוברוק ורק הושאלו ..? מי בדיוק היה הבעלים שהרשה שדבר כזה יתרחש ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Oct-2014, 17:13
הודעה: #59
(08-Oct-2014 17:07)טל.מ כתב:  הסיפור שלך לא ברור ... איזיקוביץ ניהל עבור נתניה אבל היה שייך לטוברוק ? מה פתאום כל השחקנים נרשמו כשחקני טוברוק ורק הושאלו ..? מי בדיוק היה הבעלים שהרשה שדבר כזה יתרחש ?

היו מספר בעלים,רוני שרטוב טיפל מטעמם בתיק הנוער ונתן יד חופשית(יש הולכים רחוק יותר) לאיזיקוביץ,ש "גנב" את כל מחלקת הנוער לאחר מספר שנים,
ואכן הוא הקים את טוברוק ובמקביל ניהל את מחלקת הנוער של מכבי נתניה.
פעם על כוס בירה,בפאב האוהדים אפשר להרחיב בסיפורים ולא רק על הארוע הזה,אין ספק שחלק מהסיפורים מוכרים מפרשת טלנסקי ופרשות אחרות.
08-Oct-2014, 18:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 18:02 פיליפצ'וק.)
הודעה: #60
(08-Oct-2014 16:08)אייל ס כתב:  משה,המטרה אצלך מקדשת כל אמצעי שיש.
בני לם במשך שנים עשה עבודה מדהימה בטוברוק וחלק מהתוצאות איזיקוביף קטף 3 ו4 ו5 שנים אחרי.
.כנ"ל במחלקת הנוער של מכבי נתניה,שחקני 98 ו99 הגיעו למכבי נתניה יחד עם בני לם ובשנים הקרובות נתחיל לקטוף את הפירות,במידה וההליכה לקנוסה לא תעדיף פרות באושים מטוברוק על הפירות המלבבים שגודלו ב8/9 שנים אחרונות.
אמר יאנוש קורצ'אק ונחצב על קירות בה"ד 1:מי שחושב לחודשים,זורע ומי שחושב לשנים,נוטע החושב לדורות,מחנך.
ולכן משה ידידי,אין פתרונות אינסטנט בטח לא בגידול שחקנים צעירים.
ואכן,מסכים שבשנים האחרונות לא גדל שחקן ראוי ל11 של מכבי נתניה(אגב,צלישר הוא מכבי נתניה עם אלמוג כהן וחן עזרא הם טוברוק).
נעשתה עבודה במכבי נתניה(ויש עוד הרבה לעשות ולשפר),מרבית הקבוצות הצעירות בנתניה עולות על טוברוק,בטח ובטח ב3 מחזורי הנערים ובמרבית קבוצות הילדים ואם תמשיך העבודה של השנים האחרונות הפערהיגדל ולטוברוק לא תיהיה זכות קיום.
איזיקוביץ נלחם כרגע את מלחמת המאסף שלו ולצערי בעלי מכבי נתניה נותן לו כתף.

תמשיך להגיד פה איזיקוביץ, איזיקוביץ איזיקוביץ גם עוד מיליון פעם זה לא ישנה את העובדה שמחלקת הנוער של מכבי נתניה לאורך שנים זה כישלון שלא מייצר שום דבר למעט בינוניים ובלופים.
כן פתרונות מהירים , לא פתרונות מהירים אני כותב את מה שאני כותב לא בהסתכלות של שנה אחורה וגם לא של שנתיים, אני אמרתי את הדברים האלה גם בתקופת יאמר וגם לפני יאמר, עשרות אנשים, מאמנים ובעלי תפקידים עברו על המחלקה הזו ושום דשא לא צמח שם.
מעניין שעל הבוגרים אתה לא בוחל בביקורת ואתה קורא לי "בת יענה" אבל כאשר זה מגיע לנוער אתה פתאום טומן את הראש בחול וטוען שזה הכל איזקוביץ אשם.
אתה וחטב תמשיכו לזרוע פה חול ואשליה ותאשימו את כל העולם ואשתו חוץ מאת מי שצריך להאשים ואני אמתין בסבלנות לכוכב הבא שתצמיח המחלקה הכושלת הזו אם וכאשר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים