שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משהו מטריד קצת
01-Oct-2014, 19:00
הודעה: #31
RE: משהו מטריד קצת
(01-Oct-2014 18:00)פיליפצוק כתב:  
(01-Oct-2014 16:03)YMYM כתב:  
(01-Oct-2014 13:24)פיליפצוק כתב:  
(01-Oct-2014 13:00)עידן444 כתב:  
(01-Oct-2014 12:43)פיליפצוק כתב:  זה שתחזור על המנטרה שלך כמה פעמים לא יעשה אותך צודק.
שוב אני אומר והכל בהסתמך על הכתבה בלבד.
1. עפ"י הכתבה כן הועבר איום של ההורים שאם לא מעבירים מחוז אין קבוצה.
2. עפ"י הכתבה הדרישה של ההורים לא לשחק בליגה הזו, היא לא בגלל בעיית אלימות במקום כזה או אחר אלא בגלל תמיכתם של כפרים כאלה או אחרים בפלשתינים במבצע "צוק איתן".
זה כמו שמועדון הבוגרים יודיע שהוא מסרב לנסוע לשחק בסכנין, אין מקום לדברים האלה בכלל.
אז תמשיך להתייחס לכתבה כאילו זה תורה מסיני ולהתייחס לנקודות ספציפיות שהועלו שם.
שורה תחתונה, ההורים מפחדים לשלוח את הילדים לשם. ויש הרבה שאומרים שהיו נוהגים אותו דבר אם היה מדובר בילדים שלהם. יש כאן בעיה. אין שום קשר לגזענות או סיבות פוליטיות...
זה לא ג'ודוקה אירני שמסרב להתמודד עם ישראלי בגלל שהוא ישראלי.
אם כל המשחקים היו בנתניה לא היתה להם בעיה גם אם הפועל טול כרם תבוא. יש מבין?

אתה אבא/אח/דוד/סבא/סבתא של אחד הילדים שמשחקים בקבוצה הזו?

אני אבא של אחד הילדים, ואני מפחד לשלוח אותו לשחק שם!

נכון לעכשיו מתקיימת פגישה עם אורית אז מנהלת מחלקות הנוער בהתאחדות לכדורגל בתקווה לשנות את השיבוץ. ההתאחדות הציעה להעלות את הקבוצה לליגת נערים א' עם שנתון גדול מהם בשנה, חלק מההורים מסרבים וכרגע תקועים במבוי סתום. אני מעריך ב-80% את הסיכויים לפירוקה של הקבוצה, ולפי מה שראיתי, זה חבל מאוד כיוון שמדובר בחבר'ה מוכשרים מאוד.

לא שופט אותך והאמת לא הייתי רוצה להיות במקומך עם דילמה כזו.
לכן גם שאלתי מה קורה עם קבוצות יהודיות אחרות באותה הליגה? איך הם מתנהלים?

(01-Oct-2014 16:08)עידן444 כתב:  בני לם:
"הסיבה לרצון לחזור למחוז דן היא מקצועית בלבד! הרמה במחוז שרון נמוכה מאוד והשחקנים מרגישים שלא יוכלו להתקדם. שיחקנו משחקי אימון נגד הקבוצות בליגה הזו וניצחנו בתוצאות בסדרי גודל של 15-0. אולי יש הורים בודדים שהתבטאו שהבעיה היא ללכת לשחק במגזר וכולם ניתפסו לזה ומנפחים. בכל השנתונים נתניה משחקת מול קבוצות מהמגזר. יש לי המון שחקנים ערבים במחלקה. אין כאן שום גזענות. העניין הוא מקצועי נטו. הרמה של הליגה הזו מאוד נמוכה."

משמע כל מה שכתבת הוא קישקוש.
המועדון מציג את זה כמקצועית, ההורים מציגים את זה כפחד לשלוח ילדים לכפרים ערביים זה הסיפור בעקבות המבצע, זה הסיפור.
מה שבני לם אמר לא הופך את מה שכתבתי לקשקוש.
אולי לא הבנת, אבל המועדון מעולם לא טען ולעולם לא יטען שזה בגלל פחד לסוע למגזר. זה מה שטוענים חלק מההורים והנערים... ועצם זה שאנשים שמקורבים והיו גם חלק ממחלקת הנוער מציעים דרכי התגוננות למקרה של ״מתקפה״ באיזה כפר ערבי, אומר הכל! וזה הרבה מעבר לכדורגל! זו המציאות העגומה שנוצרה היום במדינה שלנו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Oct-2014, 21:42
הודעה: #32
משהו מטריד קצת
הבן של בן 13 משחק בפרדסיה שנה שעברה כול משחק מול קבצות מהמגזר הגיעו כשישים אחוז מהילדים כול משחק היה חובה לנסוע באוטובוס כקבוצה ( להבדיל ממשחקים רגילים שההורים לוקחים) היו מקומות שהיה פחד להגיע ובטח לשחק מי שמכיר את הנושא יודע שבמשחקי הכדורגל האלו להורים ביציע יש הרבה מה לומר בזמן המשחק במשחקים האלו תמיד היו מעט הורים ובשקט . אבל יש לציין שמנהלי הקבוצות עשו הכול שהאוירה תהיה נעימה כמה שאפשר אני מבין את ההורים של השחקנים ואני מבין גם את אלה שאומרים שהם בעד דו קיום ושחייבים לשחק שורה תחתונה כול הורה צריך
להחליט לבד ואי אפשר לשפוט אותו

Sent from my iPhone using Tapatalk
01-Oct-2014, 21:56
הודעה: #33
אני מקווה שמר פיליפצ׳וק עכשיו מבין קצת יותר טוב את התמונה אחרי ששני הורים הגיבו כאן. אין שום קשר לגזענות. לא מבחינת ההורים(לפחות רובם) ובטח שלא מבחינת המועדון. הרגשת פתאום שמדובר בבית״ר י-ם???? אני חושב שדי ברור שבבית״ר י-ם לא היתה נוצרת סיטואציה כזו. יודע למה? כי אותם ההתאחדות בחיים לא היתה מעבירה לשחק בליגה שכל שבוע ניפגשים עם קבוצות מהמגזר.
01-Oct-2014, 22:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Oct-2014 על ידי 22:44 ORENARIEL.)
הודעה: #34
אין קשר לגזענות.. גזענות זה כאשר יש אפליה ושנאה על רקע עדתי צבע גזע ומין כלשהו
אבל פה יש מגזר ששונא אותך ומעדיף אותך בתוך הים , מגזר שרובו אלים ובעייתי , ויש לפעמים סכנת חיים להגיע לשם אז זה בסדר גמור שלא רוצים לשחק נגדם.. אבל להם אין בעיה לשחק אצלנו כי הם יודעים שפה לא יעשו להם שום דבר רע
02-Oct-2014, 2:07
הודעה: #35
יש לי הרבה מחשבות בנושא הזה מכל מיני כיוונים אבל אין לי שמץ של מושג איך להתייחס לזה. נשמע כמו מקרה מסובך מאוד. מצד אחד אני מבין את הפחד של הורים על ילדיהם (גם אם לי אין בעיה להגיע למקומות האלה). מצד שני, כמו שנאמר, שאר המחלקה משחקת מול קבוצות ערביות ועושה רושם שהבעיה היא במינונים :-) וזה קצת בעייתי בפני עצמו.
אבל אין לי באמת מסקנה לגבי מה צריך לעשות. זה באמת מאוד עצוב ולדעתי גם מיותר (לא גישה אחת, אלא כל המצב הדבילי הזה).
אבל אם זה נחשב בשביל משהו ויוכל לעזור אני מוכן להתנדב ולהגיע ללוות את הקבוצה למשחקים האלה ולסייע ככל שביכולתי לקיום דיאלוג שאולי יצור תחושה בטוחה יותר.
The following 1 user Likes תומר חרוב's post:
אלון (0202-1010-2014201420142014)
02-Oct-2014, 8:05
הודעה: #36
בשום אופן אי אפשר לטעון שמכבי נתניה היא קבוצה גזענית. בקבוצה גזענית לא היה מתקבל קפטן ערבי. בקבוצה גזענית לא היו יכולים לשחק בקביעות שחקנים מהמגזר שתמיד קיבלו כאן יחס שווה ולא זוכר מקרים כמו מהרן ראדי במכבי ת״א. יש במדינה הזו גזענות. אין מה לעשות. גם בתוך הקהל הגדול שלנו, אבל זה כמעט לא בא לידי ביטוי. אני שמח שהדיון, לפחות כאן בפורום הוסט מהכיוון הגזעני, והרוב מתמקדים בבעיה האמיתית- חוסר הביטחון בנסיעה למשחק כדורגל במגזר(עפ״י גישת חלק מההורים). גישת המועדון היא לגבי הרמה הירודה במחוז, לעומת המחוז בו שיחקה הקבוצה בעונה שעברה.
02-Oct-2014, 10:36
הודעה: #37
מכבי נתניה היא הקבוצה הכי לא גזענית שיש ובניגוד להפועל ת"א האנרכיסטית שכאילו בעד דו קיום,במכבי נתניה הדו קיום אמתי ונקי מפוזות.
.מפעם לפעם עולים קולות שוליים וגזעניים מאותם מקומות ביציע שבדרך כלל משמיעים קולות נאצה נגד ראשי המועדון ושחקנים ופונים למכנה המשותף הנמוך.
אך ככלל מכבי נתניה היא הדוגמא הקלאסית לדו קיום.
הסיטואציה של לשחק במקומות מסויימים בתקופות מסוימות לא נעימה בטח ובטח שמדובר בבני נוער.
.לצערי כאזרח מדינת ישראל,ישנם גורמים מהימין הסהרורי(והלא קטן) ומהצד הלאומני ערבי שדואגים לפגוע בדו קיום הזה בכל דרך אפשרית,כי הוא פוגע בתפיסת עולם.
הסיטואציה הזו היא הצלחה של אותם קיצונים משני עברי המתרס.
02-Oct-2014, 11:03
הודעה: #38
בתור אחד שמכיר את הכדורגל במגזר (הרבה משחקים) הנושא הוא די פשוט.
הפוטנציאל לאלימות הם במקרים האילו:
כשיש משחקי בוגרים או נוער על עליה או ירידה אז חם מאוד!!
ימי שביתה במגזר(אז מבטלים את המשחקים).
במשחקי ילדים אין שום חשש ,להפך מכבדים יותר יפה מהרבה מגרשים במגזר היהודי,כמובן שיש יוצאי דופן כמו בכל מקום,לטענה של ההנהלה שהרמה ירודה ,והשחקנים נפגעים מזה אין ספק הם צודקים.
אין טעם לנסוע למשחקים שכל היריבות חלשות מאוד.
02-Oct-2014, 19:12
הודעה: #39
סופית, הקבוצה פורקה.

אני העברתי את הבן שלי לבני-יהודה (בתקווה שיעבור את המבחנים שם).

חבל...
02-Oct-2014, 19:18
הודעה: #40
(02-Oct-2014 19:12)YMYM כתב:  סופית, הקבוצה פורקה.

אני העברתי את הבן שלי לבני-יהודה (בתקווה שיעבור את המבחנים שם).

חבל...

א.חבל!
ב.כל מי שמספיק טוב מהקבוצה ויכול היה להשאר בסגל של הקבוצה הראשונה,היה נשאר(סה"כ הסגל שלהם יחסית קטן,בגלל ריבוי הכשרונות).
ג.בני יהודה מועדון מצויין לצעירים ובהצלחה לילד.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים