שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שאפו למחלקת הנוער
21-Oct-2013, 0:32
הודעה: #11
RE: שאפו למחלקת הנוער
(20-Oct-2013 21:58)דוד חטב כתב:  הויכוח מיותר אשמח לדעת באיזה משחקים היו שי / יוסי העונה ?
אני הייתי ב-3 משחקים ולא ראיתי אותם...
יום שלישי יש משחק השלמה יש להם צ׳אנס נוסף ...
התירוץ של היה משחק ביום חמישי לא רלוונטי הם מקבלים שגר הלוואי על רוב האוכלוסיה ...
ועובדים בין 4-6 שעות יומיות ...
בוא נגיד שאני לא מצפה שיוסי יגיע מירושלים למשחק נוער אבל שי (למרות שגדלנו יחד ואף היינו חברים לא חוסך ביקורת ...) יכול להגיע מכפר נטר ...
אין לכם מושג מה זה עושה לשחקנים...

המעורבות של יוסי ובעיקר שי במחלקת הנוער יום יומית ע"פ המנהל המקצועי של המחלקה מעולם לא היה שת"פ כזה.
בשבת הבוגרים התאמנו ב10 בווינגייט(מגרש האימונים בשזרוע) ולכן לא הגיעו למשחק הנוער,ב2 משחקי הבית הקודמים נגד הפועל חיפה והפועל ב"ש היתה נוכחות של שי ויוסי נכח במשחק נגד ב"ש.
מייד בסיום המשחק קיבלו השניים דיווח מלא על המשחק בכלל ועל השתלבות שחקני הבוגרים בפרט.
אגב,שי מעביר 3 אימוני בוקר(נוספים) לכל השחקנים הצעירים בבוגרים(ילידי 93/4/5) ומשבוע הבא יצורפו 2 שחקנים בולטים מהנוער(שלא מתאמנים בבוגרים) לאימונים האלו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
תומר חרוב (2222-1010-2013201320132013)
21-Oct-2013, 9:28
הודעה: #12
נשמע אחרת לגמרי ...
21-Oct-2013, 10:30
הודעה: #13
איזה יליד 95 מתאמן עם הבוגרים?
21-Oct-2013, 10:34
הודעה: #14
(21-Oct-2013 10:30)amir כתב:  איזה יליד 95 מתאמן עם הבוגרים?

נור ביסאן
21-Oct-2013, 16:25
הודעה: #15
(21-Oct-2013 0:32)אייל ס כתב:  
(20-Oct-2013 21:58)דוד חטב כתב:  הויכוח מיותר אשמח לדעת באיזה משחקים היו שי / יוסי העונה ?
אני הייתי ב-3 משחקים ולא ראיתי אותם...
יום שלישי יש משחק השלמה יש להם צ׳אנס נוסף ...
התירוץ של היה משחק ביום חמישי לא רלוונטי הם מקבלים שגר הלוואי על רוב האוכלוסיה ...
ועובדים בין 4-6 שעות יומיות ...
בוא נגיד שאני לא מצפה שיוסי יגיע מירושלים למשחק נוער אבל שי (למרות שגדלנו יחד ואף היינו חברים לא חוסך ביקורת ...) יכול להגיע מכפר נטר ...
אין לכם מושג מה זה עושה לשחקנים...

המעורבות של יוסי ובעיקר שי במחלקת הנוער יום יומית ע"פ המנהל המקצועי של המחלקה מעולם לא היה שת"פ כזה.
בשבת הבוגרים התאמנו ב10 בווינגייט(מגרש האימונים בשזרוע) ולכן לא הגיעו למשחק הנוער,ב2 משחקי הבית הקודמים נגד הפועל חיפה והפועל ב"ש היתה נוכחות של שי ויוסי נכח במשחק נגד ב"ש.
מייד בסיום המשחק קיבלו השניים דיווח מלא על המשחק בכלל ועל השתלבות שחקני הבוגרים בפרט.
אגב,שי מעביר 3 אימוני בוקר(נוספים) לכל השחקנים הצעירים בבוגרים(ילידי 93/4/5) ומשבוע הבא יצורפו 2 שחקנים בולטים מהנוער(שלא מתאמנים בבוגרים) לאימונים האלו.

עזוב אותנו מעובדות, רוצים להתבכיין ולרדת לברלין

מפגר אבל אופטימי
22-Oct-2013, 8:36
הודעה: #16
undefined
שלח תגובה 

[-]