מכבי נתניה
שאפו למחלקת הנוער - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: שאפו למחלקת הנוער (/showthread.php?tid=226)

עמודים: 1 2

שאפו למחלקת הנוער - דוד חטב - 17-Oct-2013 9:47

על שבת יפה מאד של רק ניצחונות !
בכלל יש חידוש מרענן והוא הקמת קבוצות כפולה בשנתונים הצעירים דבר מבורך שרק יעצים את ההישגים !! ועכשיו שיש מתקנים טובים יותר ותאורה וכו אין סיבה שלא יקומו קבוצות נוספות אפילו פחות תחרותיות (מהאקדמיה)
נקווה שהנוער יחזור למסלול (אולי כבר בשבת מ. חיפה בבית) בכל אין סיבה ללחץ מיותר גם אם יפסידו!
קראתי את הכתבה (יפה מאד למרות שבאיחור) ומה שהכי תפס לי את העין זה שחקן א.ח שעונה קודמת שיחק בשנתון נמוך יותר (כנראה פריבלגיה של ילידי דצמבר) והעונה חזר לקבוצה הראשונה שנתון 98 וזה מראה על המון נחישות ועל זה שאפו !!!
קצת צורם לי שמאמנים במקרה הזה צרפתי (שאני מאד אוהב ומעריך) מדברים רק על לחימה ונחישות שזה טוב וחשוב אבל לא העיקר ....

RE: שאפו למחלקת הנוער - אייל ס - 17-Oct-2013 11:11

(17-Oct-2013 9:47)דוד חטב כתב:  על שבת יפה מאד של רק ניצחונות !
בכלל יש חידוש מרענן והוא הקמת קבוצות כפולה בשנתונים הצעירים דבר מבורך שרק יעצים את ההישגים !! ועכשיו שיש מתקנים טובים יותר ותאורה וכו אין סיבה שלא יקומו קבוצות נוספות אפילו פחות תחרותיות (מהאקדמיה)
נקווה שהנוער יחזור למסלול (אולי כבר בשבת מ. חיפה בבית) בכל אין סיבה ללחץ מיותר גם אם יפסידו!
קראתי את הכתבה (יפה מאד למרות שבאיחור) ומה שהכי תפס לי את העין זה שחקן א.ח שעונה קודמת שיחק בשנתון נמוך יותר (כנראה פריבלגיה של ילידי דצמבר) והעונה חזר לקבוצה הראשונה שנתון 98 וזה מראה על המון נחישות ועל זה שאפו !!!
קצת צורם לי שמאמנים במקרה הזה צרפתי (שאני מאד אוהב ומעריך) מדברים רק על לחימה ונחישות שזה טוב וחשוב אבל לא העיקר ....

תיקון אחד
מחלקת הנוער עניה במתקנים!
נכון להיום מקבלים 4 ימים את המגרש הסינטטי בשפירא
מחלקת נוער זקוקה לבין 2 ל3 מגרשים נטו על מנת לאפשר לכל הקבוצות להתאמן בשעות סבירות(נכון להיום האימונים נפרסים מ2 וחצי עד 9 בערב(כל שעה וחצי בין 2 ל3 קבוצות על מגרש).

RE: שאפו למחלקת הנוער - דוד חטב - 19-Oct-2013 22:58

אהבתי היום את הלחימה של קבוצת הנוער.
שיפור משמעותי מהמשחק הקודם שראיתי . נראה כאילו מתייצב לו הרכב מאוזן הגנה טובה , קישור שעובד , החלוצים לא שקטים ליד השער אבל גם זה יבוא .
סה״כ חיובי מאד , אהבתי את המשחק של עדן , שמישהו יסביר למנצור שאין צורך להעביר בחצי שלנו זה לא נותן כלום ...יאיר זיו פוטנציאל ענק משחק עם המון מחשבה , שריקי נלחם אבל לא אפקטיבי בחלק ההתקפי . יאללה הלוואי ויוצאים לדרך חדשה .

RE: שאפו למחלקת הנוער - תומר חרוב - 20-Oct-2013 1:47

אני מאוד מקווה שיוסי ושי יתחילו להריץ את יאיר זיו לקראת סוף העונה. שחקן עם אופי ושכל שיכול להשתלב בבוגרים.

RE: שאפו למחלקת הנוער - דוד חטב - 20-Oct-2013 9:06

לצערי לא ראיתי במגרש לא את יוסי ולא את שי ...

RE: שאפו למחלקת הנוער - חזום חזום - 20-Oct-2013 11:03

זה ברור.
את מאמני הבוגרים לא מעניין הנוער. הם הוחתמו לטווח קצר וצריכים תוצאות מיידיות ולכן קידום הנוער בעדיפות תחתונה.
עד שלא יוחתם גי רו כזה לטווח ארוך כאשר אחת המשימות העיקריות יהיו קידום הנןער לא נראה תוצאות.
למען הגילוי הנאות אציין שלא מכיר אף שחקן נוער לכן לא יכול לחוות דעה לטוב ולרע...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk now Free

RE: שאפו למחלקת הנוער - פיליפצ'וק - 20-Oct-2013 12:14

(20-Oct-2013 11:03)חזום חזום כתב:  זה ברור.
את מאמני הבוגרים לא מעניין הנוער. הם הוחתמו לטווח קצר וצריכים תוצאות מיידיות ולכן קידום הנוער בעדיפות תחתונה.
עד שלא יוחתם גי רו כזה לטווח ארוך כאשר אחת המשימות העיקריות יהיו קידום הנןער לא נראה תוצאות.
למען הגילוי הנאות אציין שלא מכיר אף שחקן נוער לכן לא יכול לחוות דעה לטוב ולרע...

מה כל כך ברור???
היה משחק ביום חמישי ויש משחק ביום שני והיתה גם שבת באמצע (יש להם גם משפחות לידיעתך) אז יכול להיות שספציפית בשבת האחרונה לאור סמיכות המשחקים לא הסתדר להם להגיע גם למשחק הנוער.
מדוע ישר להכפיש ולטעון שמדובר בדפוס התנהלות קבוע?

RE: שאפו למחלקת הנוער - חזום חזום - 20-Oct-2013 12:31

אני לא מאשים אותם ספציפית זו השיטה.
ככה זה בכל הקבוצות בארץ ואין חשיבה לטווח ארוך.
אין ליגת מילואים. שחקני נוער שמשחקים בבוגרים לעיתים הולכים אחורה כי הם לא משחקים הן בבוגרים והן בנוער.
צריך אולי לאמץ את השיטה החדשה בכדורסל שחקן ראשי לשחק בשתי קבוצות במקביל(גם בליגה השניה)כדי לצבור דקות משחק וניסיון. רק כך יוכל להתקדם.

RE: שאפו למחלקת הנוער - יגאל יהב - 20-Oct-2013 20:55

(17-Oct-2013 9:47)דוד חטב כתב:  על שבת יפה מאד של רק ניצחונות !

דוד, אתה הפרשן מס' 1 למח' הנוער של המועדון!
הפרשן מס' 1 שמחוץ למערכת, דהיינו, זה הרשאי להביע את דעתו האובייקטיבית והבלתי משוחדת. המשך לשרת כך את חברי פורום זה.

RE: שאפו למחלקת הנוער - דוד חטב - 20-Oct-2013 21:58

הויכוח מיותר אשמח לדעת באיזה משחקים היו שי / יוסי העונה ?
אני הייתי ב-3 משחקים ולא ראיתי אותם...
יום שלישי יש משחק השלמה יש להם צ׳אנס נוסף ...
התירוץ של היה משחק ביום חמישי לא רלוונטי הם מקבלים שגר הלוואי על רוב האוכלוסיה ...
ועובדים בין 4-6 שעות יומיות ...
בוא נגיד שאני לא מצפה שיוסי יגיע מירושלים למשחק נוער אבל שי (למרות שגדלנו יחד ואף היינו חברים לא חוסך ביקורת ...) יכול להגיע מכפר נטר ...
אין לכם מושג מה זה עושה לשחקנים...