שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפסד מעצבן!
14-Sep-2014, 10:59
הודעה: #41
RE: הפסד מעצבן!
(14-Sep-2014 9:21)amir כתב:  הבעיה שהקבוצה מאוד איטית וסטטית אין יציאה מהירה קדימה אמנם שקאיודה יחזור יהיה שיפור אבל הוא כבר הוכיח שאי אפשר לסמוך עליו יותר מדי.

אתמול זה ממש בלט לעין,היציאה להתקפה היתה מאוד איטת והיו כמה פעמים שגבי וערן ניסו להוציא התקפה מהירה ופשוט לא יכלו כי לא היו מצטרפים.בלט מאוד לעין שכחלון לא הצטרף מספיק להתקפה ואם הצטרף אז מאוחר מידיי,לדעתי עם קנדה, קאיודה,בן שושן וסבע ההתקפה תהיה יותר מהירה גם עם ערן לוי לא ירוץ מהר,פשוט יהיו אופציות מסירה לשחקנים מהירים שעושים תנועה קדימה.אני עדיין מקווה שיצליחו להנחית כאן חלוץ שהוא גולר וקשר עושה משחק,פשוט חובה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Sep-2014, 11:06
הודעה: #42
סגל צריך להיות מאוזן ואין בעייה שיהיה כזה גם עם טאלנט אחד או שניים שיהיו חלק מההרכב.
אני משוכנע (גם אם אייל לא יסכים) שבמידה והיינו מקבלים את הדודו שציפינו לקבל הוא היה עובר בקרה ומשחק גם אם זה אומר שמישהו היה ממשכן את הבית שלו לטובת העניין....
לפעמים שווה להקריב חלק גדול מהתקציב המתוכנן בשחקן ששווה את ההשקעה ושבטווח הארוך נוכל אפילו להרוויח ממנו. עם דודו כפי הנראה זה לא ילך ,אבל זה עדיין לא אומר שצריך לפסול את הגישה הזאת.
14-Sep-2014, 11:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Sep-2014 על ידי 11:15 פיליפצ'וק.)
הודעה: #43
אבו עביד (הרבה יותר חזק, בעל פוטנציאל גדול יותר מלוי/חסן) ליד סרגי
עומרי קנדה בצד ימין (אנחנו עוד נהנה מהצמד קנדה-לוי).
קאיודה בשפיץ (לא תהיה תגובה כמעט לאף קבוצה בליגה למהירות שלו ונהנה מהשילוב הקטלני שלו עם ערן לוי).
עומר פרץ בקישור ליד גבי (הרבה יותר גרזן מצלישר והרבה יותר אפקטיבי התקפית מצלישר בזכות היותו חלוץ בעבר).
כאשר יקרו כל הדברים האלה אנחנו נראה שידרוג רציני כללי בקבוצה.
במידה ויימצא תקציב ויצליחו להנחית כאן או חלוץ נוסף או קשר התקפי שיעזור לערן בכלל מצבנו יהיה טוב מאוד.
אני הייתי מותר על ההחזרה של שטרית (כחלון יכול להיות תחליף לא פחות טוב להרוש).
עידן שריקי לצערי עבר זמנו.
דיע סבע מוסיף מהירות אבל לא השחקן שהייתי בונה עליו שיביא מספרים ועדיין עדיף על רן רול.
אור ברוך יכול לתת לקאיודה מנוחה 15-20 דקות אחרונות לא יותר מזה.
אני יצאתי אופטימי אתמול, לא רצים לאליפות האומנם אבל מקום טוב באמצע בהחלט הקבוצה הזו שווה.
14-Sep-2014, 11:27
הודעה: #44
לא רק דודו גם נוואקמה ותמוז ואחרים,כולם יכלו להיות בני,כולם יצאו על תנאי..
תתפלל שהסגל הנוכחי ישאר עד סוף העונה ולא יקוצץ בגלל קיצוצים נוספים.
14-Sep-2014, 11:58
הודעה: #45
(14-Sep-2014 11:27)אייל ס כתב:  לא רק דודו גם נוואקמה ותמוז ואחרים,כולם יכלו להיות בני,כולם יצאו על תנאי..

תפילות זה לא התחום שלי....
ואני עומד על שלי. יש שחקנים ששווים את ההשקעה גם אם זה אומר "שבזבזת" 20 אחוז מהתקציב לטובתם. דודו היה אמור להיות אחד כזה, וזה שכנראה נפלנו איתו לא אומר שטעינו בגישה.
14-Sep-2014, 12:11
הודעה: #46
(14-Sep-2014 11:58)אופיר34 כתב:  
(14-Sep-2014 11:27)אייל ס כתב:  לא רק דודו גם נוואקמה ותמוז ואחרים,כולם יכלו להיות בני,כולם יצאו על תנאי..

ואני עומד על שלי. יש שחקנים ששווים את ההשקעה גם אם זה אומר "שבזבזת" 20 אחוז מהתקציב לטובתם. דודו היה אמור להיות אחד כזה, וזה שכנראה נפלנו איתו לא אומר שטעינו בגישה.

מתקשה בהבנה,דודו לא 20 ולא 100 ולא 1....דודו לא בתקציב.
14-Sep-2014, 13:04
הודעה: #47
(14-Sep-2014 12:11)אייל ס כתב:  
(14-Sep-2014 11:58)אופיר34 כתב:  

מתקשה בהבנה,דודו לא 20 ולא 100 ולא 1....דודו לא בתקציב.

מבין מעולה וחוזר שנית - אם דודו היה בכושר משחק הוא היה נכנס לתקציב, עובר בבקרה ומנצח את הפועל גם.....
ואמרתי רק את דעתי עקרונית בנושא של סגל ותקציב מאוזן שדברת עליו מקודם.
14-Sep-2014, 13:44
הודעה: #48
מה תקציב השחקנים של נתניה בלי דודו? מישהו יודע? יש מישהו שגם מסוגל לפרט +-? משהו לא מסתדר לי לחלוטין!
14-Sep-2014, 13:55
הודעה: #49
תגידו למה לא שיחקנו אתמול עם הכדור החדש של נייק?
14-Sep-2014, 14:34
הודעה: #50
Re: RE: הפסד מעצבן!
(14-Sep-2014 13:44)עידן444 כתב:  מה תקציב השחקנים של נתניה בלי דודו? מישהו יודע? יש מישהו שגם מסוגל לפרט +-? משהו לא מסתדר לי לחלוטין!
תקציב כרגע הוא עניין נזיל החלון לא נסגר אתה לא יודע את הקף הפרמיות והבונוסים יש עוד חלון בינואר וכולי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים