מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפסד מעצבן!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
לא הגיעה לנו להפסיד, אבל זה הכדורגל.
נקודה לציון, הרבה הזדמנויות חבל שלא ניצלנו, אפשר לצאת מעודדים.
סתם הפסד שלא הגיע לנו. שיחקנו טוב.אין רגל מסיימת.
היינו שוים שער במשחק הזה.
מחצית שניה טובה שלנו
חסר חלוץ חלוץ חלוץ
רן רול , עידו לוי ואור ברוך לא שחקנים לליגה הזו
היינו שווים גול במשחק הזה אין ספק . אבל כשאתה מגיע לכל כך הרבה מצבים ובועט כשצריך למסור, ומוסר חלש כשצריך מדויק, ובועט טיל לשמיים כשצריך רגש .. וכמובן הטעות התורנית של מזרחי - כשבן שושן ירד בדקה הששים הפסקנו לתקוף בערך עד הדקה ה85 .. ובכל זאת אחרי הכל חסר לנו בעל בית בקישור, ערן לוי תפוקתו פוחתת כשעולות הדק. חסר משהו באמצע , ראינו היום כמה חסר הכשרון של צלישר וגיאורגי. כמה חסר להם הגרוש ללירה. החוליה הזו חייבת חיזוק ודחוף. לא יודע מאיפה יבוא הכסף אבל מזרחי חייב! לעמוד על שלו כאן .
מילה על ההגנה - למרות השער העצמי סארגי היה לא רע כחלון כנל. עידו לוי - ירחם השם. עובייד לא מגן אבל שיחק לא רע גם כן.
מישהו אמר כאן דודו?
הפסד זה הפסד זה הפסד ובעיקר כאב לי על הקהל שהגיע בהמוניו ועודד ועל הילדים הקטנים שלוקחים כל כך קשה הפסדים.
ולגבי המשחק,ראיתי לא מעט נקודות אור ולא צפויות,נהנתי מויקי גם בשמאל וגם ימין,מצלישר במחצית הראשונה,מאור ברוך(כן תתפלאו!),הייתי מנסה לשחק איתו ועם קאיודה בצוותא.
ערן היה הרבה מתחת לרמתו.
בשורה התחתונה,נראנו הרבה יותר טוב מתחושתי לפני המשחק,נקווה ל4 נקודות בשני משחקי הבית הקרובים.
סה"כ ספיגת שער של חוסר מזל, ומשחק התקפה בו היה חסר גרוש ללירה. אפשר לצאת מעודדים.
מה עשו השחקנים בקיץ זו תעלומה,חבר׳ה ככה הירידה ללאומית שוב באופק,אין הגנה,אין קישור,אין התקפה,כלום חושך היה היום,מקווה שזה לא משקף על יכולת הקבוצה
מר אלבז. ראית את המשחק? ראית שהפועל הייתה יותר טובה?
אני אסכם את המשחק הזה במשפט אחד:
עם קאיודה היום בהרכב נתניה יוצאת מהמשחק עם שלוש נקודות!
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's