שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הימור לשבת?
12-Sep-2014, 12:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2014 על ידי 12:51 ORENARIEL.)
הודעה: #31
RE: הימור לשבת?
(12-Sep-2014 12:15)פיליפצוק כתב:  
(12-Sep-2014 12:12)טל.מ כתב:  אני יודע את זה משה . וכל זה נועד כדי לחסוך מהקבוצה והשחקן להגיע לבית משפט ? הרי ברור לכולנו שהוא יודע שיש לו בעיה בברך נכון ? יש בסיפור הזה הרבה דברים מסריחים.

מה מסריח, הם לקחו חתול בשק מבלי לבדוק אותו, לקחו הימור ונפלו איתו.
אלי שגב באחד מראיונותיו האין סופיים אמר שמקרה דודו לימד אותו לקח והוא יותר לא מחתים שחקן זר מבלי להביא אותו קודם לפה כדי שיראו אותו.

פילפצ'וק כמה שאתה הפכפך...חביתה מישהו?

(31-May-2014 20:44)פיליפצוק כתב:  אני מסופק מאוד אם הוא יגיע בסוף והלוואי ואתבדה, כי הוא נראה אחלה של שחקן שישדרג את הקבוצה מאוד ויחזיק מצוין את מרכז המגרש (בדיוק השחקן שהיה חסר לקבוצה השנה).
מו"מ עם שחקן כזה לא יכול לדלוף החוצה בתחילתו ואם זה קורה צריך לחתוך עניינים הכי מהר שאפשר כי אחרת זה הופך לקרקס בתקשורת ואני לא אתפלא אם תבוא קבוצה שלישית ותחטוף אותו ברגע האחרון.

(31-May-2014 20:55)פיליפצוק כתב:  
(31-May-2014 20:48)טל.מ כתב:  אני גם רוצה לראות אותו פה וגם אני לא חושב שהוא יגיע ואולי טוב שכך. 225 אלף יורו בעונה זה שליש מתקציב הרכש. ויש הרבה שחקנים לרכוש.

שווה את ההשקעה.

(31-May-2014 21:19)פיליפצוק כתב:  ניהול קבוצת כדורגל כרוך לעיתים בלקיחת סיכונים מחושבים וזה אחד מהם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Sep-2014, 12:51
הודעה: #32
(12-Sep-2014 12:47)ORENARIEL כתב:  פילפצ'וק כמה שאתה הפכפך...חביתה מישהו?
(31-May-2014 20:44)פיליפצוק כתב:  אני מסופק מאוד אם הוא יגיע בסוף והלוואי ואתבדה, כי הוא נראה אחלה של שחקן שישדרג את הקבוצה מאוד ויחזיק מצוין את מרכז המגרש (בדיוק השחקן שהיה חסר לקבוצה השנה).
מו"מ עם שחקן כזה לא יכול לדלוף החוצה בתחילתו ואם זה קורה צריך לחתוך עניינים הכי מהר שאפשר כי אחרת זה הופך לקרקס בתקשורת ואני לא אתפלא אם תבוא קבוצה שלישית ותחטוף אותו ברגע האחרון.

(31-May-2014 20:55)פיליפצוק כתב:  
(31-May-2014 20:48)טל.מ כתב:  אני גם רוצה לראות אותו פה וגם אני לא חושב שהוא יגיע ואולי טוב שכך. 225 אלף יורו בעונה זה שליש מתקציב הרכש. ויש הרבה שחקנים לרכוש.

שווה את ההשקעה.

(31-May-2014 21:19)פיליפצוק כתב:  ניהול קבוצת כדורגל כרוך לעיתים בלקיחת סיכונים מחושבים וזה אחד מהם.

במה אני הפכפך בדיוק?
דודו סיארנסה אם היה בריא היה השחקן הזר הכי טוב בליגה, חותם על זה גם היום.
לקחו פה סיכון ונפלו זאת עובדה, קל לשבת על המחשב ולבקר בדיעבד, אני בטוח שהרבה מכל הצבועים כאן היו לוקחים את ההימור הזה ומביאים שחקן עם רזומה כזה בלי לבדוק אותו קודם.
12-Sep-2014, 12:58
הודעה: #33
ועל זה מאמן חייב לקום וללכת
12-Sep-2014, 13:05
הודעה: #34
המאמן צריך ללכת בלי קשר למחדל של דודו.. גם מבחינה מקצועית זה לא זה
12-Sep-2014, 13:08
הודעה: #35
הימור לשבת?
להביא שחקן בן 31 עם כזה רזומה בלי לשאול שאלה שכל אוהד בפורומים שאל כמו אז מה שחקן כזה בא לישראל ועוד לקבוצה שרק עלתה ליגה , ואז לא לעלות על פציעה כזו, והדרך הפשוטה ביותר היתה לבחון אותו, ולהסתכל על ההיסטוריה שלו בשנה האחרונה, ולברר עם הצוות הרפואי הקודם שטיפל בו, או לפחות להוסיף לחוזה סעיף שמבטח את הקבוצה על מיקרים שבהם יש פציעה לא מדווחת (העדר סחוס לא קורה ביומיים) ואם השחקן מסרב לכל זה אז כנראה יש לו מה להסתיר והוא לא צריך להיות כאן. זכותו של שגב להחליט שאף אחד במערכת לא ישלם על זה בראשו אבל זו טעות קריטית שתעלה לנו ביוקר אם לא ימצא מקור מימון אחר לפני סוף מועד ההעברות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Sep-2014, 13:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2014 על ידי 13:11 ORENARIEL.)
הודעה: #36
פיליפוצ'וק איך אתה קבעת בדיוק שהוא נראה אחלה של שחקן? לפי סרטון שלו לפני 400 שנה?
למה צריך להיות קורטוב של סיכון זה עסקים.. תראה לי קבוצה אחרת גדולה שהביאה שחקן בלי לבחון אותו ?
זה לא סיכון זו טיפשות להביא שחקן בלי לראות אותו!... סליחה זה פשע !!!

תלמד ממנו איך בוחנים היטב היטב ולא לוקחים סיכונים:
"ראוי לציין שדודו, שדבר המגעים בינו לבין לנתניה פורסם לראשונה בוואלה! ספורט, ביקש וקיבל בימים אלו המון חומר על המועדון והעיר. בנתניה שלחו לו מידע על ההיסטוריה של הקבוצה, האוהדים ותמונות של האצטדיון ומתקן האימונים. גם השחקן ביצע בדיקה מעמיקה בנושא ואמור להחזיר תשובה סופית בקרוב."
12-Sep-2014, 13:11
הודעה: #37
הימור לשבת?
(12-Sep-2014 13:05)ORENARIEL כתב:  המאמן צריך ללכת בלי קשר למחדל של דודו.. גם מבחינה מקצועית זה לא זה

אני מסכים איתך אבל מה אתה מצפה שמזרחי יתפטר ? זה מקום הפרנסה שלו. ששגב יפטר אותו וישלם לו פיצוי על 3 שנים בחוזה ? צריך גם להיות ריאליים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Sep-2014, 13:39
הודעה: #38
(12-Sep-2014 13:11)ORENARIEL כתב:  פיליפוצ'וק איך אתה קבעת בדיוק שהוא נראה אחלה של שחקן? לפי סרטון שלו לפני 400 שנה?
למה צריך להיות קורטוב של סיכון זה עסקים.. תראה לי קבוצה אחרת גדולה שהביאה שחקן בלי לבחון אותו ?
זה לא סיכון זו טיפשות להביא שחקן בלי לראות אותו!... סליחה זה פשע !!!

תלמד ממנו איך בוחנים היטב היטב ולא לוקחים סיכונים:
"ראוי לציין שדודו, שדבר המגעים בינו לבין לנתניה פורסם לראשונה בוואלה! ספורט, ביקש וקיבל בימים אלו המון חומר על המועדון והעיר. בנתניה שלחו לו מידע על ההיסטוריה של הקבוצה, האוהדים ותמונות של האצטדיון ומתקן האימונים. גם השחקן ביצע בדיקה מעמיקה בנושא ואמור להחזיר תשובה סופית בקרוב."

תרגיע תרגיע, לא פשע ולא נעליים, אף אחד לא רצח או שדד פה אף אחד.
אני ראיתי את דודו במשחקי האימון ובגביע הטוטו הבנאדם מוגבל בתנועה וסוחב פציעה טורדנית אבל רואים בכל טאצ' שלו בכדור שהוא שחקן לא יעזור כלום תעשה שמיניות באוויר.
אני לא בוחן לפי סרטונים ערוכים מראש כמוך, אני רואה בעיניים וממה שראיתי אין לי ספק לגבי היכולות המקצועיות של האיש.
לגבי הקריאות שלך לפטר מאמן שרק הרגע העלה אותך ליגה ועוד לפני המחזור הראשון מראה שאתה ילד ואין לך מושג.
12-Sep-2014, 13:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2014 על ידי 13:51 ORENARIEL.)
הודעה: #39
אה אתה לא בוחן עפ"י סרטונים ערוכים מראש?
פילפצ'וק אבל הציטוטים האלה שלך הם עוד לפני שדודו חתם והגיע לארץ... 31.5.2014 (אז איך כבר אז החלטת שהוא: "כי הוא נראה אחלה של שחקן שישדרג את הקבוצה מאוד ויחזיק מצוין את מרכז המגרש" .. אם לא עפ"י סרטון קטן ורזומה גדול?

ודרך אגב תודה רבה למאמן שיוסי מזרחי שבחן את דודו בתקופה האחרונה והחליט שהוא לא מתאים לסגל של נתניה העונה וחסך לנו המון כסף שלא העברנו אותו בבקרה ..
12-Sep-2014, 13:51
הודעה: #40
Re: RE: הימור לשבת?
(12-Sep-2014 13:48)ORENARIEL כתב:  פילפצ'וק אבל הציטוטים האלה שלך הם עוד לפני שדודו חתם והגיע לארץ... 31.5.2014

ודרך אגב תודה רבה למאמן שיוסי מזרחי שבחן את דודו בתקופה האחרונה והחליט שהוא לא מתאים לסגל של נתניה העונה וחסך לנו המון כסף שלא העברנו אותו בבקרה ..
לא ממש, הכסף שבבקרה משמש רק לערבויות וחוץ מזה איפה פה החיסכון אם בכל מקרה הוא מקבל מעל 45000 יורו ולא משחק שניה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים