שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה
09-Sep-2014, 16:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Sep-2014 על ידי 18:15 אלון.)
הודעה: #61
RE: אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה
(09-Sep-2014 16:14)זאב רווח כתב:  ואני שואל אותך ברצינות אלון למה לתת תירוצים ? למה לא היה מי שיעצור בקומץ ? כשהרוב שותק ונותן לקומץ לקבוע עובדות בשטח זה מה שמביא את כל התירוצים ....אתה מאמין שדניאל יאמר הלך בגלל שאוהד אחד בודד צעק לו משהו ביציע ? למה לתת תירוצים ?

אז מה אתה מצפה? שנלך מכות ביציע עם אותם מקללים? אני את שלי מנסה לאמר בפורום לכל אלה שמסיתים נגד מטלה ומזלזלים בשגב,יותר מזה אני לא יכול.שוב, מה שיבריח את שגב זה לא כמה ילדים ואם עם זה הוא לא יכול/רוצה להתמודד כנראה שהוא לא בנוי לנהל קבוצת כדורגל.תאמין שלהתעסק עם התקשורת וכתבים כמו פשכה ואופירע נראה לי קשה יותר מאשר להתעלם מכמה ילדים...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Sep-2014, 17:06
הודעה: #62
זאב בוא ניהיה ראליים,אין קומץ ואין רעש ואין צלצולים והלוואי שבקונצרטים שאמא שלי הולכת יהיה כבוד לנגנים כמו הכבוד שהארמי נותן לשגב.
הבעיה לא אוהדים ולא מנויים ולא הייחס למוטלה ולא הייחס לגיל,בוא נקווה שהכתבות השונות באתרים השונים יתייצבו לבעלות יציבה וסולידית במכבי נתניה.
ופעם שתחשוף עצמך לאור הזרקאורים באיצטדיון תיגש ל"אופיר 34" ושאל אותו על מה ולמה (למרות שהוא מתעקש לחיות בסרט) והאם הסצנריו שקורה עכשיו וסביר להניח שימשך בתקופה הקרובה נחזה ע"י אחד מהכותבים בפורום בצורה מדוייקת להפליא.
09-Sep-2014, 21:50
הודעה: #63
(09-Sep-2014 17:06)אייל ס כתב:  זאב בוא ניהיה ראליים,אין קומץ ואין רעש ואין צלצולים והלוואי שבקונצרטים שאמא שלי הולכת יהיה כבוד לנגנים כמו הכבוד שהארמי נותן לשגב.
הבעיה לא אוהדים ולא מנויים ולא הייחס למוטלה ולא הייחס לגיל,בוא נקווה שהכתבות השונות באתרים השונים יתייצבו לבעלות יציבה וסולידית במכבי נתניה.
ופעם שתחשוף עצמך לאור הזרקאורים באיצטדיון תיגש ל"אופיר 34" ושאל אותו על מה ולמה (למרות שהוא מתעקש לחיות בסרט) והאם הסצנריו שקורה עכשיו וסביר להניח שימשך בתקופה הקרובה נחזה ע"י אחד מהכותבים בפורום בצורה מדוייקת להפליא.

הפוך גוטה...
בתסריט שלי כתוב מהפרק הראשון להיות סבלניים ולתת צאנס לכל שחקן\מאמן\בעלים וכל אחד אחר שמנסה לתרום למערכת. בינתיים, ואם הסנריו באמת ימשך ,אולי באמת נוכל להגיד שהסבלנות משתלמת.
09-Sep-2014, 22:06
הודעה: #64
כולכם מכירים אותי ויודעים מי אני אל תשחקו אותה תמימים ובכלל עזוב זה שטויות

בוא נקווה שנתחיל בדרך טובה שלא יהיו בלאגנים ביציעים שלא תהיה בעיה של חניה באצטדיון שהכל ידפוק טיפ טופ ושימצאו כבר פתרון לכניסה ויציאה עם הרכבים מהאצטדיון פשוט מזעזע
09-Sep-2014, 22:20
הודעה: #65
Re: RE: אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה
(09-Sep-2014 22:06)זאב רווח כתב:  כולכם מכירים אותי ויודעים מי אני אל תשחקו אותה תמימים ובכלל עזוב זה שטויות

בוא נקווה שנתחיל בדרך טובה שלא יהיו בלאגנים ביציעים שלא תהיה בעיה של חניה באצטדיון שהכל ידפוק טיפ טופ ושימצאו כבר פתרון לכניסה ויציאה עם הרכבים מהאצטדיון פשוט מזעזע
אני לא מכיר אותך.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
09-Sep-2014, 22:22
הודעה: #66
(09-Sep-2014 22:20)amir כתב:  
(09-Sep-2014 22:06)זאב רווח כתב:  כולכם מכירים אותי ויודעים מי אני אל תשחקו אותה תמימים ובכלל עזוב זה שטויות

אני לא מכיר אותך.

רמז..צ'רלי וחצי
09-Sep-2014, 22:24
הודעה: #67
האמת גם אותו אני לא מכיר נראה לי שאני היחידי בארץ שלא סובל את הסרטים האלה.

09-Sep-2014, 22:26
הודעה: #68
(09-Sep-2014 22:24)amir כתב:  האמת גם אותו אני לא מכיר נראה לי שאני היחידי בארץ שלא סובל את הסרטים האלה.

אתה לא....
09-Sep-2014, 22:40
הודעה: #69
Re: RE: אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה
(09-Sep-2014 22:26)אופיר34 כתב:  
(09-Sep-2014 22:24)amir כתב:  האמת גם אותו אני לא מכיר נראה לי שאני היחידי בארץ שלא סובל את הסרטים האלה.

אתה לא....
יש!

09-Sep-2014, 23:03
הודעה: #70
אני אוהב את זאב רווח שחקן זאת מילה ריקה הוא ממש אומן
אל תסתכלו רק על צ'רלי וחצי או חגיגה בסנוקר
תמצאו את זאב רווח האומן בהגנב בעל 5 הפרצופים , טעות במספר , ובסרט 500אלף שחור קטע קטן אבל חזק !
השאר זה בורקס בלי כלום חחחח

מי לא אוהב את שייקה אופיר ? אומן ממש אומן כשאומרים עליהם שחקני קולנוע זה מעליב
הם אגדות כמו אל פצ'ינו , ברט לנקסטר , מרלון ברנדו
זה משהו שהיה ולא יחזור

הכינוי הבא שלי יהיה שייקה אופיר - כבוד הוא בשבילי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום: