שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"לנתניה לא מגיע שלויטה יישאר"
05-Sep-2014, 18:45
הודעה: #21
RE: "לנתניה לא מגיע שלויטה יישאר"
(05-Sep-2014 18:36)זאב רווח כתב:  אייל אתה צודק אבל אני ראיתי במו עיני ילדים ממררים בבכי אחרי שקיבלו מכות בקריית אליעזר הכל בגלל חמומי מוח שמלבים שינאה בין אחים אפילו ליבוי שנאה נגד ערבים אסור ולא חוקי וגזעני אז למה ?

מי סובל מזה בסוף ? ילדים חפים מכל אשמה בגלל קומץ של אנשים בלי שכל ואחריות

אני מצפה מאלון כמו גבר לבקש סליחה ולא לחזור על דבריו יותר לחפש את המשותף ולא את השוני

אני לא אומר שאין יצרים אבל די התבגרנו שזה ישאר בתחום הספורטיבי בלבד ולא מעבר לכך

אלון אני לוקח את הדברים שלי חזרה ומבקש ממך סליחה

סולח.לא סובל את ב״ש ואף לא ניכנסתי עם האוהדים שלהם אף פעם לויכוחים בפורומים וגם כאן לא הגבתי לגמל האורח,הגבתי לך זאב שידברת בשם אוהדי נתניה.מצטער אם נפגעת אבל בחיים לא תהיה לי איזושהי חיבה לקבוצה מהדרום...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Sep-2014, 18:52
הודעה: #22
האמת? לא מבין מה אלון אמר לא בסדר? הוא חייב לאהוב את הפועל ב״ש? הוא לא קילל, לא גירש אותו מכאן... זרק איזה משפט על אלונה שהלוואי שתברח שגם זה לא נורא כל כך... לפעמים גם לי נורא בא שיעלמו כל האנשים האלה ששופכים כאן המון כסף ולא תרמו בכך לקידום הכדורגל בשיט- להפך- אנחנו רק הולכים אחורה... מה אגיד לכם? לא כיף שהיום רק כסף הוא שם המשחק... אולי אחרי שמכבי ת״א תיקח כאן אליפות חמישית ברצף תבינו שאחד כמו גולדהאר הוא אסון לכדורגל הישראלי ולא מושיע...
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (0505-0909-2014201420142014)
05-Sep-2014, 19:05
הודעה: #23
(05-Sep-2014 18:52)עידן444 כתב:  האמת? לא מבין מה אלון אמר לא בסדר? הוא חייב לאהוב את הפועל ב״ש? הוא לא קילל, לא גירש אותו מכאן... זרק איזה משפט על אלונה שהלוואי שתברח שגם זה לא נורא כל כך... לפעמים גם לי נורא בא שיעלמו כל האנשים האלה ששופכים כאן המון כסף ולא תרמו בכך לקידום הכדורגל בשיט- להפך- אנחנו רק הולכים אחורה... מה אגיד לכם? לא כיף שהיום רק כסף הוא שם המשחק... אולי אחרי שמכבי ת״א תיקח כאן אליפות חמישית ברצף תבינו שאחד כמו גולדהאר הוא אסון לכדורגל הישראלי ולא מושיע...

תודה.
06-Sep-2014, 22:23
הודעה: #24
איזה יציאה רעה של לויטה... כמעט סכנין כבשה מטעות שלו
06-Sep-2014, 22:26
הודעה: #25
(06-Sep-2014 22:23)ORENARIEL כתב:  איזה יציאה רעה של לויטה... כמעט סכנין כבשה מטעות שלו

עוד מעט יגיע לפה טל מ. ויגיד שאלי שגב אשם גם בזה.
לגופו של עניין אני חוזר ואומר שמקצועית לא יעזור לאף אחד, אריאל הרוש שוער בדרגה אחת מעל אוהד לויטה עם כל הסימפטיה והערכה לאוהד.
06-Sep-2014, 22:35
הודעה: #26
"לנתניה לא מגיע שלויטה יישאר"
אלי שגב אשם ביציאה הגרועה של לויטה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Sep-2014, 22:36
הודעה: #27
(06-Sep-2014 22:23)ORENARIEL כתב:  איזה יציאה רעה של לויטה... כמעט סכנין כבשה מטעות שלו

שוער זה תפקיד של ביטחון עצמי והרבה ריכוז שנהם אצל לוויטה עכשיו בריצפה כל יציאה שלו עכשיו במקום כדור הוא רואה את הראש של מזרחי תניחו לבחור הוא לא עשה למועדון הזה שום דבר רע.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
06-Sep-2014, 22:41
הודעה: #28
(06-Sep-2014 22:36)amir כתב:  

שוער זה תפקיד של ביטחון עצמי והרבה ריכוז שנהם אצל לוויטה עכשיו בריצפה כל יציאה שלו עכשיו במקום כדור הוא רואה את הראש של מזרחי תניחו לבחור הוא לא עשה למועדון הזה שום דבר רע.

מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם, אבל כאשר מזרחי אומר שהוא מזהה ירידה דראסטית אצל האיש, הוא יודע על מה הוא מדבר.
06-Sep-2014, 22:47
הודעה: #29
(06-Sep-2014 22:41)פיליפצוק כתב:  
(06-Sep-2014 22:36)amir כתב:  

מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם, אבל כאשר מזרחי אומר שהוא מזהה ירידה דראסטית אצל האיש, הוא יודע על מה הוא מדבר.
רק בהצלחה זה מגיע לו הוא כבר לא הבעיה שלנו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
06-Sep-2014, 22:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Sep-2014 על ידי 22:49 ORENARIEL.)
הודעה: #30
1-0 בני סכנין.. מוגרבי כובש
טעות של דגני (לא של לויטה)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים