שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לכל בעלי הטענות כמה תשובות ולא חובה לקבל מותר לחלוק
28-Aug-2014, 14:49
הודעה: #1
לכל בעלי הטענות כמה תשובות ולא חובה לקבל מותר לחלוק
קראתי את ההיסטריה של אורן וטל.מ ועוד כמה להלן כמה תשובות

אני קורא שמדברים על הזרים שהביאו שהם לא רמה
אז בואו ונראה : לכל הדעות ויורל טנסה , לאסלו צה , לוברסקי , לואיס מארין, .... היו שחקנים טובים מצויינים גם הם כשהגיעו למכבי נתניה לא היו כוכבים בנתניה לקח זמן עד שהמשפחות הגיעו עד שנכנסו לשיגרה של הקבוצה החברים השחקנים העיר ... לבוא היום לפני פתיחת העונה לומר על הזרים שהם כושלים זה פשוט השמצה לשמה !! לא חורצים גורלות של שחקנים גם אחרי חצי עונה בקבוצות באירופה אבל בנתניה לפחות מינימום עד ינואר תנו שקט בגזרת הזרים גם ככה אי אפשר אם רצו להחליף מי מהם !!!

ללא ספק דודו סראנסה השחקן היקר הזר היקר והכי משמעותי בנתניה אני מסכים שהוא ולא ערן לוי אמורים לסחוב את הקבוצה , יש לו בעיה רפןאית או שהיתה לו כזאת עד שבוע שעבר , ונגיד שרק עכשיו הוא יכנס לכושר משחק זה יקח לו לפחות חודש להבריק ולהיות השחקן הדומיננטי בקבוצה אז בגלל זה לשחרר להכפיש לקטול ?

פתאום עידו לוי וירין חסן כבר לא שחקנים , כל מה שהביאו בררה , למה מי ומה הייתם מביאים בתקציב של 24 מליון שקל את מסי או מראדונה אפילו בגיל שלו הכסף לא מספיק !!! הביאו חוץ מהזרים מגן ימני טוב עמרי קנדה הוא הולך ומשתפר ויש לו גיבוי טוב , הביאו את הרוש כמגן ואת דאבור זה מה שהיה בשוק לא היו עוד מגינים שמאליים פרט לדנין , אז טוב שהביאו או לא ?

מסראוה הקשר הנסוג או הבלם לכל הדעות שחקן טוב וצעיר + צלישר + חסן + דיע סבע + דאבור + כחלון+ אברהם + גרשומוב + עוד כמה חלוצים מהנוער זה לפחות חצי סגל כ 10 צעירים שמתדפקים להרכב ולספסל הקבוצה הבוגרת , למה לא לראות את הענין הזה ?

עידן שריקי , שליו מנשה , אורי שטרית זה שחקנים עם חוזים שיוסי מזרחי לא יכול לבחור אחרים במקום , אור ברוך היה טוב בבני יהודה שחקן חופשי וזול למה ישר לקטול ? סבלנות אימונים סבלנות אימונים הכרת מהירויות כל שחקן מגבלות כל שחקן בקבוצה לא בא ביום אחד סבלנות כבר אמרנו ??

אפשר לחשוב שמכבי חיפה על שלל הכוכבים כולל מאמן זר ויוסי בניון לא הפסידו לסכנין 2:0 , אז מה הם ישר בכו וקטלו ? שוב פעם נתפסים על עונת טל בנין בנתניה יוסי מזרחי זה לא טל בנין ולא ראובן עטר זה מאמן משכמו ומעלה !!! אל תפריעו !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
eliahu (2929-0808-2014201420142014)
29-Aug-2014, 10:11
הודעה: #2
RE: לכל בעלי הטענות כמה תשובות ולא חובה לקבל מותר לחלוק
הסבלנות אמורה להשתלם.
הצרה שיש כאן אנשים עם פתיל קצר. למרות שלא צפו במשחקים.
מבחינתם לא נדרש זמן להתחברות של השחקנים. התיאום צריך להיות מלידה.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
29-Aug-2014, 10:17
הודעה: #3
(29-Aug-2014 10:11)eliahu כתב:  הסבלנות אמורה להשתלם.
הצרה שיש כאן אנשים עם פתיל קצר. למרות שלא צפו במשחקים.
מבחינתם לא נדרש זמן להתחברות של השחקנים. התיאום צריך להיות מלידה.

אליהו אני חסיד הסבלנות,כשרואים דרך
לצערי הרב(אןמר לצערי,כי זה פוגע לי בבריאות) לא רואה שום כלום.
29-Aug-2014, 10:21
הודעה: #4
אליהו בנאדם בגילי מודע לחסרונותיו. יש לי פתיל קצר ואני חסר סבלנות. אבל זה משתפר עם השנים ולמרות המגרעות האלה אני לא אימפולסיבי. נהפוך הוא. אז אם כתבתי - כנראה שככה אני מרגיש וכנראה שלא רק אני אם תקרא קצת ברשת. קבוצה לא צריכה 10 משחקים ו3 חודשים של אימונים על מנת להתחבר ולהשאר לא מחוברת לאחר מכן. לכל בעלי הזיכרון הקצר זה בדיוק מה שנאמר בעונה שירדנו. עד אמצע הליגה פמפמו פה שאנחנו צריכים להתחבר. כיפת ברזל זה דבר מסובך. כדורגל זה משחק פשוט שדורש תירגול כשיש לך את המתרגל הנכון על הקוים ואת הכישרון הנכון על הדשא. כל השאר באמת סתם תירוצים. בנתניה יש בעיה בשני הפרמטרים הללו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Aug-2014, 10:42
הודעה: #5
מתי לאחרונה שיחק הסגל הבכיר ביחד?
ראינו לדוגמא שיש כימייה על המגרש בין קנדה לערן לוי - זה היה חסר מול רעננה כשלא שיחקו יחד.
כמה פעמים ראינו על המגרש ביחד את בן שושן סבע וקיודה באותו פרק זמן?

שוב אני חוזר סבלנות.
דבר אחרי 4 משחקי ליגה על שיטצ המשחק, היכולת של השחקנים ועוד...

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים