שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלקו של השוער בקבוצת כדורגל
28-Aug-2014, 20:45
הודעה: #1
יש הטוענים ששוער זה 70% מקבוצת כדורגל.
יש הטוענים שההבדל בין קבוצה ששורדת בליגה לבין קבוצה שיורדת ליגה זה שוער.
הפועל פ"ת שעלתה ביחד עם נתניה, בנתה קבוצה של ילדים אבל הביאה את קאלה לשער.
המאמן של הקבוצה הוא במקרה אחד השוערים הגדולים שצמחו פה.
אם יוסי מזרחי החליט את מה שהחליט, אז כנראה שהוא הגיע למסקנה (על סמך ההכנה לעונה ועל סמך העונה שעברה) שאוהד לויטה לא שוער מספיק טוב בשבילו לליגה הבכירה ו/או שאוהד לויטה הוא לא שוער מספיק טוב להשאיר את הקבוצה בליגה במידה וזו תיקלע למאבקי תחתית.
אני חושב שאף אחד מהמתמרמרים פה לא היה רוצה שמזרחי ייצא לעונה הזו עם שוער שהוא בתור הסמכות המקצועית העליונה לא סומך עליו ב- 100%.
תתנו קרדיט למאמן שיישפט בסופו של יום על התוצאות שיניבו ההחלטות האלה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2014, 20:52
הודעה: #2
RE: חלקו של השוער בקבוצת כדורגל
הדיונים פה הם לא על טיבו של לויטה מול הרוש אלא על ההתנהלות,שוב אותה התנהלות שלכולנו ישנה ביקורת עליה.אם מזרחי לא סומך על לויטה(זוכותו המלאה)למה הוא חיכה עד עכשיו.אם הרוש לא היה משתחרר מביתר בחינם גם הוא היה מגיע לנתניה?מעבר לזה שזה רק כדורגל ישנה גם הגינות וכבוד.אם אתה רוצה שיכבדו אותך תדאג לכבד אחרים ולא משנה באיזה תחום.שוב אותה התנהלות שלא מוסיפה כבוד למועדון.
28-Aug-2014, 20:59
הודעה: #3
(28-Aug-2014 20:52)אלון כתב:  הדיונים פה הם לא על טיבו של לויטה מול הרוש אלא על ההתנהלות,שוב אותה התנהלות שלכולנו ישנה ביקורת עליה.אם מזרחי לא סומך על לויטה(זוכותו המלאה)למה הוא חיכה עד עכשיו.אם הרוש לא היה משתחרר מביתר בחינם גם הוא היה מגיע לנתניה?מעבר לזה שזה רק כדורגל ישנה גם הגינות וכבוד.אם אתה רוצה שיכבדו אותך תדאג לכבד אחרים ולא משנה באיזה תחום.שוב אותה התנהלות שלא מוסיפה כבוד למועדון.

עד לפני שבוע וחצי לערך בטרם התקבל פסק הבורר, הרוש לא היה שחקן חופשי והמחיר שאלי טביב דרש עליו, לא היה פרופורציונלי.
נוצרה הזדמנות ומזרחי החליט לקפוץ עליה כי אם לויטה לא היה מספיק טוב כפי שמזרחי כנראה חושב, אז היו מפטרים את מזרחי ולא את לויטה.
לגבי הדרך כבר כתבתי שהיא גורמת לי להרגיש לא בנוח אבל כבר היו תקדימים יותר גרועים בכדורגל שלנו.
בסופו של היום זה "אין אני לי מי לי"
28-Aug-2014, 21:02
הודעה: #4
מעדיף לחיות מכוער מאשר למות יפה.ײ

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Aug-2014, 21:03
הודעה: #5
בסופו של יום מכבי נתניה צריכה שחקנים התקפיים וגולר, לא שוער.
לא מאמין בשיקול המקצועי פה .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Aug-2014, 21:09
הודעה: #6
עוד חלוץ, פחות חלוץ, עוד קשר פחות קשר יכול לעשות את ההבדל בין פלייאוף עליון לתחתון או בין מקום 7-8 או 9-10.
שוער טוב או פחות טוב לדעת המאמן, יכול לעשות את ההבדל בין הישארות בליגה לבין ירידה, על אחת כמה וכמה לקבוצה בעונה הראשונה לאחר העלייה שזו שנה קריטית.
28-Aug-2014, 21:10
הודעה: #7
טל אתה לא מבין שהרוש בא מגורם חיצוני שמעונין לשלם עליו והוא לא יביא לך עכשיו עוד שחקנים חוץ מהרוש!?!?!

אלי שגב אמר במפורש שהכסף שיבוא הוא רק מספונסרים מעכשיו. והספונסר הזה היה לו אינטרס להביא את הרוש
28-Aug-2014, 21:33
הודעה: #8
וזה היה ברור מהרגע הראשון.
אין מה לקשור בין הרוש לבין שחקנים בעמדות אחרות שנחוצים לנו כרגע יותר משוער. זה לא שאם מזרחי יבקש חלוץ וקשר מהספונסר אז חלוץ וקשר יגיעו. או שהרוש יגיע במימון חיצוני מלא או שלא . וברור שאם מזרחי היה מרוצה מלויטה כל הנושא הזה לא היה רלוונטי אבל כנראה שלא כך הוא.
בסופו של דבר ברור שאם המהלך יבשיל לויטה לא ישאר בקבוצה. זה יהיה מצער חברתית לפחות כי אני יודע שהוא מאד מחובר לכולם אבל כלכלית זה אולי יפנה עוד תקציב לשחקנים שבאמת נחוצים לנו כרגע.
28-Aug-2014, 21:33
הודעה: #9
שיתאמצו אם כן להביא ספונסר לחלוץ מצוין
מה יעזור לחם הכי טוב בעולם לבן אדם שזה עתה סיים ארוחה מפוצצת ? גם אם הלחם חינם !

צריך חובה להביא חלוץ ברמה גבוהה ולא להסתמך על קריזות של קיודה זה גם לא פייר לשים את כל הקבוצה על הכתפיים שלו
28-Aug-2014, 23:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2014 על ידי 23:27 טל.מ.)
הודעה: #10
(28-Aug-2014 21:10)צהוב לעולמים כתב:  טל אתה לא מבין שהרוש בא מגורם חיצוני שמעונין לשלם עליו והוא לא יביא לך עכשיו עוד שחקנים חוץ מהרוש!?!?!

אלי שגב אמר במפורש שהכסף שיבוא הוא רק מספונסרים מעכשיו. והספונסר הזה היה לו אינטרס להביא את הרוש

אני מבין מצוין . צריך את הרוש בקבוצה ? אז הספונסר רצה. אני בטוח שיש פה דברים שאנחנו לא יודעים. אני מתקשה לקבל את ההסבר התמים.
אם מזרחי לא שבע רצון מלויטה ונופלת לו ההזדמנות להביא את הרוש שהוא מאמין שהוא טוב יותר - סבבה.
אם הספונסר החליט שהוא מביא לקבוצה את הרוש ויהי מה, גועל נפש. אולי מחר גם הספונסר יקבע את ההרכב ? ואם הרוש יהיה זבל ומזרחי ירצה להחזיר את לויטה להרכב - יבקשו אישור מהספונסר ?

(28-Aug-2014 21:33)זאב רווח כתב:  שיתאמצו אם כן להביא ספונסר לחלוץ מצוין
מה יעזור לחם הכי טוב בעולם לבן אדם שזה עתה סיים ארוחה מפוצצת ? גם אם הלחם חינם !

צריך חובה להביא חלוץ ברמה גבוהה ולא להסתמך על קריזות של קיודה זה גם לא פייר לשים את כל הקבוצה על הכתפיים שלו

השמועות שחגגו עליהם ב103 היו כמובן על האיש והגז.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים