שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מעניין מה יהיו התגובות פה אחרי ניצחון בשבת
18-Aug-2014, 9:30
הודעה: #11
RE: מעניין מה יהיו התגובות פה אחרי ניצחון בשבת
(18-Aug-2014 0:18)פיליפצוק כתב:  אוהדי "חביתות" יש פה.
מתהפכים בהתאם לתוצאה.
אחרי אשדוד - גרועים
אחרי מכבי ת"א - טובים
אחרי הפועל ת"א - זוועתיים

משה,אין הבדל בין אלו שקוטלים בכל כשל לבין אלו שהם חסידים שוטים של שיטה.
.כולם אוהדים,כולם רוצים את הצלחת המועדון,כולם מפספסים את העיקר.
ברגע שהמטרה מקדשת את האמצעים,אין שום משמעות לכתיבה ולצערי לאחרונה,אני כמעט ולא קורא פוסטים,כי מרביתם זו התנגחות בין אוהדים ולא החלפת דעות/שפיכת לב אחרי כשלים/שמחה אחרי הצלחות/הצעות לשינוי וייעול.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2014, 11:05
הודעה: #12
תסתכל על כל השיחות ותראה מי גלש לפסים אישיים ראשון
מעולם לא נשארתי חייב ואם למשל במקרה אייל סגל כשהיה צריך ביקשתי גם סליחה
אבל מול אריאל אין כבר גבולות הוא חצה את כל הקווים לא מענין אותו הכדורגל הוא מחפש דם רע ואצלי ימצא אותו בשפע
אריאל ואני נמצאים במלחמה מפתוחה
18-Aug-2014, 11:11
הודעה: #13
רק מהזיכרון של אתמול והג'ורה שפתחת על חזום חזום למה זה היה טוב, זה לא היה אישי?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Aug-2014, 11:21
הודעה: #14
(18-Aug-2014 8:35)davidb7 כתב:  
מתהפכים בהתאם לתוצאה.
אחרי אשדוד - גרועים
אחרי מכבי ת"א - טובים
לא ננצח...וגם אם כן הקבוצה חלשה מאד...בנו אותה בלי מחשבה..בלי מהירות , מהירות ומהירות. ...ככה משחקים היום כדורגל...לא 11 שחקנים מגינים....אלא משחק לחץ שמתחיל ברחבת היריב....צר לי כנראה שיוסי איבד את זה...לראות כל העונה משחק כמו גמר הגביע זה סיוט ובזיון למועדון שרוב שנותיו שיחק התקפי והבקיע הרבה...

דוויד לא תמיד אנחנו מסכימים. הפעם לצערי הרב קלעת בול. רשמתי עוד בשנה שעברה שמזרחי לא מבין או לא מיישם את הפרמטרים הללו של לחץ ומהירות, ואמרו לי לליגה שניה זה יספיק (מה שנכון) , וכשנגיע לליגת העל או אז תראה את מזרחי ..
בקיצור אנחנו רואים עוד מאותו הדבר ואין לי מושג איך דברים ישתנו בחוסר כסף.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Aug-2014, 11:23
הודעה: #15
(18-Aug-2014 11:21)טל.מ כתב:  
(18-Aug-2014 8:35)davidb7 כתב:  
מתהפכים בהתאם לתוצאה.
אחרי אשדוד - גרועים
אחרי מכבי ת"א - טובים
לא ננצח...וגם אם כן הקבוצה חלשה מאד...בנו אותה בלי מחשבה..בלי מהירות , מהירות ומהירות. ...ככה משחקים היום כדורגל...לא 11 שחקנים מגינים....אלא משחק לחץ שמתחיל ברחבת היריב....צר לי כנראה שיוסי איבד את זה...לראות כל העונה משחק כמו גמר הגביע זה סיוט ובזיון למועדון שרוב שנותיו שיחק התקפי והבקיע הרבה...

דוויד לא תמיד אנחנו מסכימים. הפעם לצערי הרב קלעת בול. רשמתי עוד בשנה שעברה שמזרחי לא מבין או לא מיישם את הפרמטרים הללו של לחץ ומהירות, ואמרו לי לליגה שניה זה יספיק (מה שנכון) , וכשנגיע לליגת העל או אז תראה את מזרחי ..
בקיצור אנחנו רואים עוד מאותו הדבר ואין לי מושג איך דברים ישתנו בחוסר כסף.

ונגד מכבי ת״א לחצנו טוב?
18-Aug-2014, 11:32
הודעה: #16
אמיר מענין אותי למה אתה מסתכל רק על מה שנאמר על חבריך תסתכל מה ואיך הוא התבטא כלפיי אני סך הכל לא נשאר חייב ידברו איתי בפסים אישיים אני אתן בראש של האמא שלהם ידברו כדורגל כי על זה הפורום נוסד יקבלו רק תשובות ראויות לפורום

אין לי בעיה לעשות סולחה רק לא עם אריאל יש לו לב רע
18-Aug-2014, 11:39
הודעה: #17
אלון לא לחצנו. נגד מכבי תא ורשמתי את זה אחרי המשחק היה סוג של טעות אופטית. מכבי תא נתנה לשחק.
הפועל כפתה עליך את סגנון המשחק שלה והעלימה את נתניה. לחצה עליך ב16 שלך כל כדור שהם איבדו הסתערו עליו בחזרה.
אנחנו חיכינו בשתי שורות מתחת לחצי והם הניעו בכייף , ושלטו במשחק בלי עוררין.
דרך אגב - גם קבוצה שמורחק לה שחקן ובטח שחקן השפיץ לא אמורה להראות חסרת אונים כל כך. אם לקבוצה היתה מהירות מעבר לקאיודה היא היתה מתפרצת מהצדדים . מה ערן לוי כבד ואיטי יעשה עם הגב לשער מול שלושה מגינים ? אין כלים התקפיים לא בקישור ולא בהתקפה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Aug-2014, 11:52
הודעה: #18
מה אתם כולכם עם הללחוץ כל הזמן במגרש מה זה הפורום של מכבי ת"א כדורסל עוד מעט תרצו להחזיר את דיוויד בלאט.
לחץ עושים לפרקי זמן קבועים בתחילת משחק או מחצית אל תעשו מזה שיטת משחק או אידאולוגיה כשהקבוצה תהייה מוכנה זה גם יגיע זה לא הבעיה שלנו.
הפועל השתלטה על המשחק כי יש לה קישור טוב יותר מיומן יותר ומנוסה יותר וורמוט סאשה והלב שי אבוטבול לא צריכים את בלם העבר של מכבי נתניה דומב שיגיד להם מה לעשות מספיק שלא יפריע, בטח שמולם משחקים רול, אבו אביד וגבי שאתמול היה חלש מאוד חברה זו לא השיטה זו היכולת.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Aug-2014, 11:53
הודעה: #19
מסכים איתך בזה טל אין לנו כלים התקפיים כרגע אבל זה ישתפר בהמשך
ואכן צדקת בהחלט לגבי איך אנחנו שיחקנו מאחור נגד הפועל תל אביב חצי מגרש למכירה
18-Aug-2014, 11:56
הודעה: #20
(18-Aug-2014 11:52)amir כתב:  מה אתם כולכם עם הללחוץ כל הזמן במגרש מה זה הפורום של מכבי ת"א כדורסל עוד מעט תרצו להחזיר את דיוויד בלאט.
לחץ עושים לפרקי זמן קבועים בתחילת משחק או מחצית אל תעשו מזה שיטת משחק או אידאולוגיה כשהקבוצה תהייה מוכנה זה גם יגיע זה לא הבעיה שלנו.
הפועל השתלטה על המשחק כי יש לה קישור טוב יותר מיומן יותר ומנוסה יותר וורמוט סאשה והלב שי אבוטבול לא צריכים את בלם העבר של מכבי נתניה דומב שיגיד להם מה לעשות מספיק שלא יפריע, בטח שמולם משחקים רול, אבו אביד וגבי שאתמול היה חלש מאוד חברה זו לא השיטה זו היכולת.

אז לשיטתך הבעיה חמורה יותר אין שיטה ואין יכולת..זה הכי גרוע...עם שיטה נכונה אפשר "להעלים" יכולת פחות טובה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים