שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני מקווה מאוד שלא יושאל אף שחקן בלי אופציה לרכישה
09-Jun-2014, 21:52
הודעה: #31
RE: אני מקווה מאוד שלא יושאל אף שחקן בלי אופציה לרכישה
(09-Jun-2014 21:39)טל.מ כתב:  עזוב אותך משה.. תתמודד לוגית עם הטיעונים. תביא שמות שאנחנו לא מטפחים מבית בגלל השאלה של מישהו ברמה של גוזלן או לוגסי. תראה לנו שיש לך את זה !

דרך אגב אל תשכח לכלול את אלופת ספרד בטיעון שלך .. שבלעדי השוער המושאל שלה לא היתה מגיעה לאן שהגיעה.

מסתכלים קדימה ולא אחורה ואם תימשך להשאיל ולשבח, איך תקדם צעירים, על אחת כמה וכמה אחרי ההסכם עם טוברוק?
הדוגמא של ספרד לא רלוונטית, אתלטיקו וצ'לסי לא באותה הליגה, צ'לסי גם הכניסה סעיף שהוא לא היה אמור לשחק נגדה בליגת האלופות אם וכאשר (סעיף שבוטל ע"י אופ"א) וצ'לסי בעונה הבאה תהנה ממנו ואתלטיקו תהנה מכלום.
והוויכוח הוא לגמרי מיותר כי ההנהלה (ובצדק) חושבת כמוני וזה מה שחשוב!!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Jun-2014, 22:08
הודעה: #32
(09-Jun-2014 21:39)טל.מ כתב:  עזוב אותך משה.. תתמודד לוגית עם הטיעונים. תביא שמות שאנחנו לא מטפחים מבית בגלל השאלה של מישהו ברמה של גוזלן או לוגסי. תראה לנו שיש לך את זה !

דרך אגב אל תשכח לכלול את אלופת ספרד בטיעון שלך .. שבלעדי השוער המושאל שלה לא היתה מגיעה לאן שהגיעה.

למה אתה מתלהב מלוגסי? וגם גוזלן עוד לא הוכיח את עצמו בליגת העל.להזכירך,לירון וילנר היה החלוץ הכי טוב בארץ לגילו בנוער,וכשעלה לבוגרים כולם יודעים למה הגיע...לא כל שחקן נוער מצוין בהכרח יהיה שחקן בוגרים טוב ולא אנחנו צריכים להכשיר שחקנים בשביל קבוצות אחרות.אם אין בנוער שלנו או אין ישראלי ברמה גבוהה שאפשר להביא אז תמיד אפשר ללכת למיקור חוץ כלומר שחקן זר.
09-Jun-2014, 22:13
הודעה: #33
אלון אני דיברתי על השאלות כעקרון. יש שחקן שאתה רוצה להביא ובמחיר של עלות תועלת הוא שווה - אז לא תביא אותו רק כי הוא מושאל ?
ומשה - אני ממש לא בטוח שההנהלה חושבת כמוך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Jun-2014, 22:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jun-2014 על ידי 22:27 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
(09-Jun-2014 22:13)טל.מ כתב:  אלון אני דיברתי על השאלות כעקרון. יש שחקן שאתה רוצה להביא ובמחיר של עלות תועלת הוא שווה - אז לא תביא אותו רק כי הוא מושאל ?

אז תאמר לי בבקשה מתי בפעם האחרונה הגיע למועדון שחקן בהשאלה בלי אופציה לרכישה? לדעתי האחרון היה דקל קינן.
תיקון, האחרון היה אמיר אדרי וכאן היה מדובר בשוער וזה בוצע די בלית ברירה כי לא היה מישהו אחר פנוי ברמה גבוהה יחסית.
09-Jun-2014, 22:24
הודעה: #35
(09-Jun-2014 22:13)טל.מ כתב:  אלון אני דיברתי על השאלות כעקרון. יש שחקן שאתה רוצה להביא ובמחיר של עלות תועלת הוא שווה - אז לא תביא אותו רק כי הוא מושאל ?

טל,אם אתה רוצה לחשוב על העתיד אז תדאג לטפח כשרונות אצלך בבית והיום זה אפשרי,אתה לא צריך לטפח שחקנים שרק עלו מהנוער לאחרים.אם אתה מדבר על השאלות האופן כללי אז הייתי מוכן רק אם תהיה אופציה להמשך התקשרות במחיר שיוסכם מראש ו או אופצית רכישה. בשביל עונה אחת לא הייתי משאלי אלא אם כן אנו חוזרים לתקופת הצנע והמטרה היא להישאר בליגה.
09-Jun-2014, 22:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jun-2014 על ידי 22:43 טל.מ.)
הודעה: #36
(09-Jun-2014 22:24)פיליפצוק כתב:  

אז תאמר לי בבקשה מתי בפעם האחרונה הגיע למועדון שחקן בהשאלה בלי אופציה לרכישה? לדעתי האחרון היה דקל קינן.
תיקון, האחרון היה אמיר אדרי וכאן היה מדובר בשוער וזה בוצע די בלית ברירה כי לא היה מישהו אחר פנוי ברמה גבוהה יחסית.

יש כמה סוגים של השאלות. שחקן צעיר עם פוטנציאל ושחקן שחתום לחוזה ארוך טווח והמועדון שלו לא מעונין בו ומשאיל אותו כל שנה מחדש.
בשנה האחרונה בקופסא היו אלה אדרי וכליבאת . לא זוכר שהיתה לנו אופציה עליהם.
בשנה לאחר מכן - למיטב ידיעתי אורי שיטרית היה מושאל ממכבי תא והוא נופל בקטגוריה השניה, ופיראס מוגרבי שבא להציל את המולדת - ללא אופצית רכישה.
בשנה האחרונה למיטב ידיעתי השאלנו את ג׳אן וטובול (קטגוריה שניה) ואקסברד שעליו קיבלנו אופצית רכישה.
שים לב - כל מי שמשאיל לך שחקן עם אופצית רכישה בדרך כלל תקוע עם החוזה שלו כשמקצועית השחקן לא רצוי. לכן השאלה עם אופצית רכישה תמיד תביא לך שחקנים בינוניים ולא כאלה שלפני פריצה אלא כאלה שתקועים איתם.
אתה אומר צריך להתקדם - אני מסכים. השאלה נקודתית של שחקן איכותי שלא באה על חשבון כישרון מקומי (וכרגע היא לא! באה) שרק יכול לתרום מקצועית לא שונה בעיני מהעברה חופשית של שחקן שמסיים אצלך חוזה של שנה ועובר הלאה .

(09-Jun-2014 22:24)אלון כתב:  

טל,אם אתה רוצה לחשוב על העתיד אז תדאג לטפח כשרונות אצלך בבית והיום זה אפשרי,אתה לא צריך לטפח שחקנים שרק עלו מהנוער לאחרים.אם אתה מדבר על השאלות האופן כללי אז הייתי מוכן רק אם תהיה אופציה להמשך התקשרות במחיר שיוסכם מראש ו או אופצית רכישה. בשביל עונה אחת לא הייתי משאלי אלא אם כן אנו חוזרים לתקופת הצנע והמטרה היא להישאר בליגה.

אלון ואם הייתי אומר לך - שמע הבאנו את כל השחקנים שיכולנו להביא בתקציב שיש ועדיין יש חור באחת העמדות והנה יש איזה לוגסי/גוזלן כזה בעלות זולה, אחלה שחקן אבל מושאל ללא אופציה . ואני אומר לך שהוא משלים לי את הפאזל. מה תגיד אז ?

09-Jun-2014, 23:00
הודעה: #37
(09-Jun-2014 22:39)טל.מ כתב:  
(09-Jun-2014 22:24)פיליפצוק כתב:  

יש כמה סוגים של השאלות. שחקן צעיר עם פוטנציאל ושחקן שחתום לחוזה ארוך טווח והמועדון שלו לא מעונין בו ומשאיל אותו כל שנה מחדש.
בשנה האחרונה בקופסא היו אלה אדרי וכליבאת . לא זוכר שהיתה לנו אופציה עליהם.
בשנה לאחר מכן - למיטב ידיעתי אורי שיטרית היה מושאל ממכבי תא והוא נופל בקטגוריה השניה, ופיראס מוגרבי שבא להציל את המולדת - ללא אופצית רכישה.
בשנה האחרונה למיטב ידיעתי השאלנו את ג׳אן וטובול (קטגוריה שניה) ואקסברד שעליו קיבלנו אופצית רכישה.
שים לב - כל מי שמשאיל לך שחקן עם אופצית רכישה בדרך כלל תקוע עם החוזה שלו כשמקצועית השחקן לא רצוי. לכן השאלה עם אופצית רכישה תמיד תביא לך שחקנים בינוניים ולא כאלה שלפני פריצה אלא כאלה שתקועים איתם.
אתה אומר צריך להתקדם - אני מסכים. השאלה נקודתית של שחקן איכותי שלא באה על חשבון כישרון מקומי (וכרגע היא לא! באה) שרק יכול לתרום מקצועית לא שונה בעיני מהעברה חופשית של שחקן שמסיים אצלך חוזה של שנה ועובר הלאה .

(09-Jun-2014 22:24)אלון כתב:  

אלון ואם הייתי אומר לך - שמע הבאנו את כל השחקנים שיכולנו להביא בתקציב שיש ועדיין יש חור באחת העמדות והנה יש איזה לוגסי/גוזלן כזה בעלות זולה, אחלה שחקן אבל מושאל ללא אופציה . ואני אומר לך שהוא משלים לי את הפאזל. מה תגיד אז ?
טל,מקרה ספציפי לא מעיד על הכלל.אם אתה מדבר על השאלות באופן כללי אז עניתי,רק עם אופצית המשכיות ו או רכישה.במקרה ונתקעת ויש הזדמנות אז בסדר אבל זה לא המקרה מכיון שעוד לא סיימת את בניית הפאזל ויש לך מקום לעוד 2 זרים(בהנחה שהשלישי הוא בלם).במקרה הנ״ל גוזלן/לוגסי,לא הייתי משאיל והייתי מחפש שחקן חופשי או אחד כזה שלא יברח אחרי שנה.
09-Jun-2014, 23:03
הודעה: #38
כל אחד ודעתו. להזכירך דודו חתום לשנה עמית בן שושן עפ השמועות יחתום לשנה וכו. אני לא מוצא הבדל גדול בגלל גילו של השחקן .

09-Jun-2014, 23:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jun-2014 על ידי 23:10 פיליפצ'וק.)
הודעה: #39
אורי שטרית לא היה מושאל כנ"ל ליאור ז'אן ואדיר טובול, תבדוק לפי שאתה רושם שטויות.
אקסברד מושאל עם אופציה לרכישה.
מוגרבי הגיע בהשאלת חירום בינואר מתוך תקווה להציל את הקבוצה מירידה.
אדרי וכליבאת הושאלו בחיפה בעונה שיאמר כבר לא היה והתקציב היה נמוך.
אני אמרתי ואני אחזור שוב, השאלות מתאימות לקבוצות קטנות ללא בעלים יציב שמוכן להשקיע ושאין להם את הממון לרכוש שחקנים, ראה ערך רמה"ש, סכנין, רעננה וגם בית"ר (קבוצה עם בעלים ש"בכאילו" משקיע).
מכבי נתניה הן בתקופת יאמר והן בתקופת שגב אין להן צורך בהשבחת שחקנים לקבוצות אחרות כי יש להם את הממון להסתדר בעצמם, מקווה שהבנת והפנמת.

(09-Jun-2014 23:03)טל.מ כתב:  כל אחד ודעתו. להזכירך דודו חתום לשנה עמית בן שושן עפ השמועות יחתום לשנה וכו. אני לא מוצא הבדל גדול בגלל גילו של השחקן .

מה הקשר????
09-Jun-2014, 23:31
הודעה: #40
אורי שטרית וליאור זאן נמצאים גם היום ברשימת המושאלים של מכבי תא.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים