שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חברים אפשר לקבל עידכון מהמשחק?
17-Sep-2013, 18:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Sep-2013 על ידי 18:46 אני gad.)
הודעה: #31
RE: חברים אפשר לקבל עידכון מהמשחק?
אפשר לראות גם אם אין לך פייסבוק
כנס
https://www.facebook.com/Fcmn2

אני עדיין חושב שזה בזיון שליגה מקצוענית לא מצולמת.
ערוץ 5 הזה, מצלם משחקים של ליגת הכדורסל שמעניינת בדיוק 4 אנשים במדינה, 3 מהם פרשנים.
וליגה לאומית שבמשחק 1 מגיעים יותר צופים מאשר כל הליגה בכדורסל , לא משודרת?

אולי יחזירו את מת"ב עם מוטי חביב
"44 אלף צופים נשארו בבתים החמימים שלהם , 600 מפורקים עם נטיות אובדניות הגיעו לקופסא בנתניה"
http://vod.sport5.co.il/?Vc=3473&Vi=116263&Page=1
דקה 10 פרק 16 עונה 2

מפגר ולא אופטימי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Sep-2013, 21:58
הודעה: #32
התופעה הבלתי מקובלת עלי ביותר היא זו שאוהדים מאוכזבים, כמעט מתנצלים, על כך שניצחנו במשחק חלש. כדורגל יפה זה דבר טוב, טוב כשיש את זה, טוב כשזה נלווה לנצחון, אבל שיהיה ברור: מצדי הכדורגל היפה יכול ללכת לעזאזל כשיש נצחון. קודם כל הנצחון. רק אחרי זה, אם בכלל, הכדורגל היפה.
The following 1 user Likes יגאל יהב's post:
פיליפצ'וק (1717-0909-2013201320132013)
17-Sep-2013, 22:41
הודעה: #33
עלי סמיאן
יא ווארדי

מפגר ולא אופטימי.
18-Sep-2013, 14:25
הודעה: #34
יגאל יהב - הכדורגל כרגע הוא לא סתם "לא יפה" הוא "לא טוב" וזו הסיבה שהאוהדים לא שקטים. כרגע ניצחנו שני משחקים עם הרבה מזל, במיוחד את המשחק מול ביתר תל אביב. זה לא שאנחנו משחקים כדורגל הגנתי ויעיל שהקהל לא יכול לראות.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
18-Sep-2013, 15:33
הודעה: #35
(18-Sep-2013 14:25)אבירמבו המכבי כתב:  יגאל יהב - הכדורגל כרגע הוא לא סתם "לא יפה" הוא "לא טוב" וזו הסיבה שהאוהדים לא שקטים. כרגע ניצחנו שני משחקים עם הרבה מזל, במיוחד את המשחק מול ביתר תל אביב. זה לא שאנחנו משחקים כדורגל הגנתי ויעיל שהקהל לא יכול לראות.

אתה בוחר להסתכל על רבע הכוס הריקה וזו זכותך, תהנה.
אני בוחר להסתכל על שלושת רבעי הכוס המלאה שזה אומר שלמרות ואף על פי, שבשני משחקי הפתיחה, כשהקבוצה עדיין לא מחוברת, אנחנו עם 6 נק' מלאות, אפס שערי חובה ומקום ראשון בטבלה.
הרי הכדורגל גם יגיע כשהעניינים יתחברו זה ברור לכל בר דעת, אז אם בינתיים מנצחים וגם לא סופגים אז אני לא רואה פה שום סיבה לדאגה והיסטריה, לא כרגע לפחות.
18-Sep-2013, 17:05
הודעה: #36
חברים אפשר לקבל עידכון מהמשחק?
יש כאן נטיה לייחס היסטריה לכל מי שלא מתיישר עם ההן הכללי..
בוא נגיד את האמת - יש לנו 6 נק אבל עם הרבה מזל ודפיקות לב. זה לא שאנחנו שולטים ופשוט לא מתרגמים את השליטה לגולים , זה לא שהיריב לא מתקרב לשער שלנו והגול הוא עניין של זמן. אנחנו פשוט לא טובים ואם נמשיך ככה בסוף הבומבה תבוא. בשני משחקים נגד יריבות שאמורות להיות חלשות בהרבה היינו פחות טובים מהיריב, לא ספגנו בגלל אוזלת רגל ולויטה וכבשנו מחצי מצב או מצב בודד שהיה לנו. אני מקווה שעם חוד מחוזק יותר כשאקסברד והניגרי יכנסו לעניינים ועם קישור אחורי דומיננטי יותר כשליאור ג׳אן יחזור לתפקידו הטבעי - נראה אחרת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Sep-2013, 17:30
הודעה: #37
(18-Sep-2013 17:05)טל.מ כתב:  יש כאן נטיה לייחס היסטריה לכל מי שלא מתיישר עם ההן הכללי..
בוא נגיד את האמת - יש לנו 6 נק אבל עם הרבה מזל ודפיקות לב. זה לא שאנחנו שולטים ופשוט לא מתרגמים את השליטה לגולים , זה לא שהיריב לא מתקרב לשער שלנו והגול הוא עניין של זמן. אנחנו פשוט לא טובים ואם נמשיך ככה בסוף הבומבה תבוא. בשני משחקים נגד יריבות שאמורות להיות חלשות בהרבה היינו פחות טובים מהיריב, לא ספגנו בגלל אוזלת רגל ולויטה וכבשנו מחצי מצב או מצב בודד שהיה לנו. אני מקווה שעם חוד מחוזק יותר כשאקסברד והניגרי יכנסו לעניינים ועם קישור אחורי דומיננטי יותר כשליאור ג׳אן יחזור לתפקידו הטבעי - נראה אחרת.

הניגרי יהיה פה בדוק?מה זה אומר לגבי רן רול ?זה מוריד את המעמד שלו מאוד כי לא נראה לי שנשחק עם ערן לוי מתחת לחלוצים ושלוש חלוצים שהם שריקי אקסברד והינגרי,זה אומר שאפילו אחד מהשלוש לא יפתח כל משחק,אז רול אפילו לא יהיה ברוטציה,לפי דעתי אם הניגרי בא וסומכים עליו אקסברד הוא רכש סתמי
18-Sep-2013, 17:30
הודעה: #38
איצטדיון וינטר מביא לנו הרבה מזל... אם תבדקו במשחקי עבר אחרונים כשמכבי נתניה שיחקה בוינטר בדרך כלל מנצחים שם וגם ניצחונות דרמטים.

לכל מי שמתלונן על רמת המשחק,מצידי עד סוף העונה לא להרבות במשחקים גדולים העיקר לעלות ליגה. למקומנו הטבעי שהוא ליגת העל.
18-Sep-2013, 18:20
הודעה: #39
(18-Sep-2013 17:30)guylux123 כתב:  
(18-Sep-2013 17:05)טל.מ כתב:  יש כאן נטיה לייחס היסטריה לכל מי שלא מתיישר עם ההן הכללי..

הניגרי יהיה פה בדוק?מה זה אומר לגבי רן רול ?זה מוריד את המעמד שלו מאוד כי לא נראה לי שנשחק עם ערן לוי מתחת לחלוצים ושלוש חלוצים שהם שריקי אקסברד והינגרי,זה אומר שאפילו אחד מהשלוש לא יפתח כל משחק,אז רול אפילו לא יהיה ברוטציה,לפי דעתי אם הניגרי בא וסומכים עליו אקסברד הוא רכש סתמי
שום דבר לא סגור,עד שלא סגור!
וכדי לא לקחת צאנס הוחתם גם אקסברד,מה שנותן לקבוצה 6 שחקנים על 3 תפקידים,הניגרי,אקסברד,שריקי,רול,אברגיל ונור ביסאן
ערן וקובי לא חלוצים ומחוסר ברירה הם מתופקדים בחלק הקידמי,שניהם אמורים לשחק מאחורי החלוצים ולהזין אותם ולא בטוח ששניהם יכולים לשחק יחד.
18-Sep-2013, 18:33
הודעה: #40

את מי מעניין/יעניין ה"אבל" בסוף העונה?!
אם יוסי מזרחי יזכה בסוף העונה בתואר הקבוצה האטרקטיבית של העונה ולא יעלה ליגה מבחינתי (ואני בטוח שגם מבחינתו) זה כישלון חרוץ והוא יצטרך לשים את המפתחות.
עליית ליגה זה שם המשחק, על הדרך יהיה גם כדורגל יפה אני בטוח, זה רק מחזור שני רילקס, כל השאר בלבולי ביצים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים