שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חברים אפשר לקבל עידכון מהמשחק?
16-Sep-2013, 21:00
הודעה: #1
נגד ביתר ת"א?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Sep-2013, 22:31
הודעה: #2
RE: חברים אפשר לקבל עידכון מהמשחק?
הוא יכול למסור 1,000 פעם בצורה גרועה, אבל שתיים תצבנה חלוץ שלנו לבד מול השוער. זה מה שהוא עשה היום. הפעם הראשונה, בדקה ה-71, הוחמצה, בפעם השנייה, בדקה ה-88, זה היה בפנים.

אז היה כדאי להביא אותו או לא?
16-Sep-2013, 23:00
הודעה: #3
הליגה הזו כל כך מגעילה וקשה שכל ניצחון בה הולך להיות כל כך מתוק.
16-Sep-2013, 23:18
הודעה: #4
משחק מגעיל שלנו , הסיבה שאנחנו לא סופגים היא בגלל שהחלוצים מולנו פשוט גרועים ויש לנו שוער מצוין שאת המעט שמגיע אליו מנקה כמו שצריך. הקישור שלנו לא קיים כבר משחק שני, כנל ההתקפה. לא להאמין אבל ביתר תא היתה עדיפה עלינו במרבית הדקות...
לגבי הליגה המגעילה .. מה מגעיל ? אנחנו קבוצה חלשה בינונית מינוס והאחרים גם כאלה ..
מילה על ניהול המשחק של מזרחי. לא הבנתי את החילופים המוזרים . ויקי כחלון לקישור ? הקבוצה רק נחלשה בגלל החילופים האלה.

לגבי עליית ליגה - מי שמחפש נבואה .. וואלה גם לי קשה .. אני מקווה שהחלוץ החדש אכן ישחק איתנו ואז אפשר יהיה להתנבא. כרגע על אף 6 הנקודות זה נראה רע לתפארת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Sep-2013, 23:41
הודעה: #5
משחק חלש מאוד שלנו,אבל ניצחנו וזה מה שחשוב.
כמה דברים:שליו מנשה וקובי חסן לא יכולים לשחק ביחד,אחד מבטל את השני,כל אחד צריך לשחק מחצית.ערן לוי תוקע את המשחק וחייב לשחק מאחור יותר כשלפניו חלוץ מטרה.צלישר חייב להיות יותר מרוכז,בנס לא קיבלנו גול בגללו.בעיה נוספת,המהירות,אין מהירות ביציאה למתפרצות ואין לחץ על היריב שמחזיק כדור,דבר שחייבים לשים לב אליו.
16-Sep-2013, 23:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Sep-2013 על ידי 23:55 אופיר34.)
הודעה: #6
על הכדורגל אפילו אני לא יכול להתווכח... זה מגעיל, זה לא זורם וזה איטי מידי ולמרות הכל אנחנו עם 6 מ 6 מה שאומר שעם כל הגועל יש לנו שחקנים שבהבלחה אחת גומרים משחק.
אני מבקש לזכור מה המטרה שלשמה נבנתה הקבוצה החדשה הזאת, ואני לא רוצה להתלות באילנות גבוהים אבל גם בית״ר לקחה אליפות מגעילה , גם מכבי ואפילו את אירופה יוון לקחה עם כדורגל מחריד. אז אלה לא המודל לחיקוי שלי ואני מתעב כדורגל מכוער אבל לעלות ליגה זה הדבר הכי חשוב וגם אם זה לא יהיה בקלאסה אני מעדיף את זה על הדרך האחרת.

ואני כמובן לא מתכוון (שוב...) לקבוע שאנחנו בינונים מינוס או מעולים פלוס אחרי שני משחקים. זה נכון שנראה שיש בעיה של כושר גופני, וחלוץ אמיתי אין (עדיין) וקישור אחורי לא משהו, אבל אני נותן לקבוצה החדשה הזאת את הזמן להתחבר ולהתגבש, וגם אם חלילה זה לא יקרה ונמשיך לשחק כמו היום עדיין נהיה פיבוריטים כי יש לנו שחקנים שבשני מהלכים יכולים לגמור משחק. ותזכרו מול מי אנחנו משחקים.... זה ביתר ת״א, נצרת, לוד ועפולה. לא מכבי, לא הפועל וגם לא אשדוד. זה רמה אחרת והקבוצה שיש לנו אמורה לעשות את זה גם אם היא לא מרשימה בלשון המעטה עד רגע זה.

(16-Sep-2013 23:41)אלון כתב:  משחק חלש מאוד שלנו,אבל ניצחנו וזה מה שחשוב.
כמה דברים:שליו מנשה וקובי חסן לא יכולים לשחק ביחד,אחד מבטל את השני,כל אחד צריך לשחק מחצית.ערן לוי תוקע את המשחק וחייב לשחק מאחור יותר כשלפניו חלוץ מטרה.צלישר חייב להיות יותר מרוכז,בנס לא קיבלנו גול בגללו.בעיה נוספת,המהירות,אין מהירות ביציאה למתפרצות ואין לחץ על היריב שמחזיק כדור,דבר שחייבים לשים לב אליו.

רק מעניין אותי מה היית אומר אם שלו או חסן היו פותחים על הספסל....
לגבי ערן לוי - באמת שזה מטריף אותי הגילויים שאתה ועוד כמה אוהדים חשפתם היום. ערן לוי תוקע את המשחק, ערן לוי שמן, ערן לוי לא זז.... תגידו, לא הייתם על הכוכב הזה ב 10 שנים אחרונות ?? עכשיו התעוררתם ?? זה החבילה וכדאי מאד שנתחיל להתרגל אליה. זה יעצבן, זה יטריף, זה יוציא אותנו מדעתנו, אבל זה יביא לנו 3 נקודות בדקה 88...
אני מוכן לסבול אותו בהנחה שהוא יצליח להביא אותנו למטרה. ואם שואלים אותי, אם אנחנו עולים הראשון שאני משחרר זה ערן לוי...
לגבי השאר - טופי מספר אחד לדעתי (על אפם וחמתם של כל ״המבינים״ הגדולים...), טובול חסר אוויר, שלו לא מורגש, לויטה עשה את העבודה, רול גם היה חיובי לדעתי, צלישר עשה את השטויות שלו אבל גם הראה נוכחות במרכז וערן לוי עצבן (עד הבישול המצוין..).
ולגבי החילופים - לדעתי כל מה שמזרחי רצה לעשות זה להכניס קצת מהירות וקצב למשחק כי כדורגל אין יותר מידי למחליפים האלה.
17-Sep-2013, 0:10
הודעה: #7
אני דוקא רואה את חצי הכוס המלאה: הקבוצה עוד תתחבר ותוסיף, ועד אז טוב שמצליחים לקחת את הנקודות ולו בשיניים. בחלוף הזמן זה ייעשה קל עוד ועוד.
17-Sep-2013, 0:46
הודעה: #8
(17-Sep-2013 0:10)יגאל יהב כתב:  אני דוקא רואה את חצי הכוס המלאה: הקבוצה עוד תתחבר ותוסיף, ועד אז טוב שמצליחים לקחת את הנקודות ולו בשיניים. בחלוף הזמן זה ייעשה קל עוד ועוד.

חצי הכוס המלאה. זה החצי הכי טוב.
17-Sep-2013, 0:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Sep-2013 על ידי 0:49 פיליפצ'וק.)
הודעה: #9
אני מוכן שיהיו עוד הרבה משחקים מגעילים כאלה עם ניצחון בסוף.
הכדורגל יבוא לאט לאט עם הביקורות, אם אחרי שני משחקים חלשים כאלה אנחנו עם מאזן מושלם, אז מצבנו טוב.
הקבוצה הייתה יכולה להיות בשקט היום עם 2 מ: 6 אז צריך להסתכל על החצי כוס המלאה.

נ.ב: ליאור ז'אן, אחלה משחק אני צריך לאכול את הכובע לגביו עד כה.
17-Sep-2013, 1:01
הודעה: #10
3 נקודות
ו3 נקודות אור
הראשונה ,התוצאה
השניה,המזל
והשלישית הקהל!
The following 3 users Like אייל ס's post:
אלדר ב. (1717-0909-2013201320132013), אלון (1717-0909-2013201320132013), עדיאלבז (1717-0909-2013201320132013)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים