שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נחתם ההסכם עם טוברוק
27-Feb-2014, 17:39
הודעה: #71
RE: נחתם ההסכם עם טוברוק
(27-Feb-2014 16:50)אייל ס כתב:  
(27-Feb-2014 15:22)אופיר34 כתב:  אייל, קודם כל, אני רואה שנהיית אלוף בציטוטים.... סחתיין עליך...

לגבי יאמר - דיברנו על זה רבות בעבר הרחוק. יאמר איש יקר ואני מאמין שכך חושבים רב האוהדים, אבל יאמר לצערי, חיפש ריגושים מהירים ולא תוכנית ארוכת טווח. הוא בא לפה שפך מלא כסף וחשב שזה מה שיחזיר את הקהל. רק היו כמה בעיות - קודם כל ,המאמן שאימן בתקופתו (ואני מדבר על עטר ולא על מתיאוס) היה אנטי כדורגל שלמרות הרכש שקיבל הגעיל את כולם משבת לשבת. הוא הסיבה הראשונה והעיקרית לאי שיתוף הפעולה מצד הקהל, מעבר לזה, יאמר ככל שעבר הזמן בודד את עצמו מהאוהדים ואף יצא נגדם בלא מעט התבטאויות מתנשאות שלא שיפרו את המצב.
חוץ מזה, היה את נושא האצטדיון שהבטיחו לו ,וברגע שראה שההבטחה הזאת לא עומדת להתממש הוא הוריד עוד הילוך.
והשיא היה בפירוק הקיצוני והמהיר של הקבוצה בשנתו האחרונה. זה כבר באמת היה השיא מבחינת האוהדים, ואני חייב להגיד שאני יכול להבין אוהדים שלא יכולים לראות מנגד איך מפרקים להם את הקבוצה.
בקיצור, יאמר איש חם נדיב ויקר אבל גם אימפולסיבי ונקמן שלא מתאים להיות בעלים של קבוצת כדורגל. חלק מהאוהדים הגזימו בייחס כלפיו אבל אני חייב להגיד שגם הוא לא טלית שכולה תכלת.

בעונה של מתיאוס הייתי מעורב בנושא הקהל....למרות שהתקציב היה מעל 40 מיליון ש"ח ואימן אותנו אלוף עולם והובלנו את הליגה,לא הגיעו לשום משחק יותר מ3500 נתנייתים(וגם זה בישראבלוף).
אז אנה,הבעיה לא היתה המשחק של עטר ולא השקעה בקבוצה ולא הישגים,הבעיה בנתניה הרבה יותר שורשית ולכן,אנחנו חייבים בעלים סבלן ובעיקר ובעיקר קהל סבלן,כי אחרת לא יהיה בעלים סבלן.
אז איך אתה מסביר את הגרף עלייה של הקהל בשלוש שנים אחרונות? בלאומית הממוצע 4000 בבית בליגת העל אם שיווק נכון נגיע ל6000 ממוצע בבית
צטט הודעה זו בתגובה
27-Feb-2014, 17:48
הודעה: #72
זה ב3 שנים זה רק מאז שפתחו את האיצטדיון אז בא עוד קצת קהל. אבל הכיוון הוא חיובי.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Feb-2014, 18:29
הודעה: #73
סבלנות+בעלים יציב+קבוצה יציבה ואטרקטיבית שמכוונת גבוהה לאורך זמן+מחירי כרטיסים הוגנים=הגדלת ובניית קהל לאורך זמן.
27-Feb-2014, 18:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Feb-2014 על ידי 19:00 אריאל.)
הודעה: #74
(27-Feb-2014 16:13)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  
(27-Feb-2014 16:07)amir כתב:  
(27-Feb-2014 15:38)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  באמת כל הכבוד על יאמר על מה שעשה אבל אסור לשכוח שהוא פירק גם את סנץ מסלובקיה הוא אדם אם מצבי רוח משתנים אין אצלו אמצע וזה הבעיה לעומת זאת אני מעדיף אנשים מתונים עם דרך כמו שגב ומאור שבאו עם תוכניות מסודרות לטווח ארוך נכון הם ישימו פחות כסף אבל זה עדיף אני בטוח שאם שגב ומאור נגיע להישגים גדולים מאשר הגענו אם יאמר

שייקה הכל בסדר איתך? רסקיו רגיעון או ציפרלקס מה?

גבר אמרתי גם לסגל אני מדבר יפה שמדברים אליי יפה ושלא מדברים יפה שאלוהים ישמור או בשפת אריאל שישו ישמור

ישו היה יהודי יותר טוב ממך בן נעוות המרדות

(27-Feb-2014 17:39)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  
(27-Feb-2014 15:22)אופיר34 כתב:  אייל, קודם כל, אני רואה שנהיית אלוף בציטוטים.... סחתיין עליך...

לגבי יאמר - דיברנו על זה רבות בעבר הרחוק. יאמר איש יקר ואני מאמין שכך חושבים רב האוהדים, אבל יאמר לצערי, חיפש ריגושים מהירים ולא תוכנית ארוכת טווח. הוא בא לפה שפך מלא כסף וחשב שזה מה שיחזיר את הקהל. רק היו כמה בעיות - קודם כל ,המאמן שאימן בתקופתו (ואני מדבר על עטר ולא על מתיאוס) היה אנטי כדורגל שלמרות הרכש שקיבל הגעיל את כולם משבת לשבת. הוא הסיבה הראשונה והעיקרית לאי שיתוף הפעולה מצד הקהל, מעבר לזה, יאמר ככל שעבר הזמן בודד את עצמו מהאוהדים ואף יצא נגדם בלא מעט התבטאויות מתנשאות שלא שיפרו את המצב.
חוץ מזה, היה את נושא האצטדיון שהבטיחו לו ,וברגע שראה שההבטחה הזאת לא עומדת להתממש הוא הוריד עוד הילוך.
והשיא היה בפירוק הקיצוני והמהיר של הקבוצה בשנתו האחרונה. זה כבר באמת היה השיא מבחינת האוהדים, ואני חייב להגיד שאני יכול להבין אוהדים שלא יכולים לראות מנגד איך מפרקים להם את הקבוצה.
בקיצור, יאמר איש חם נדיב ויקר אבל גם אימפולסיבי ונקמן שלא מתאים להיות בעלים של קבוצת כדורגל. חלק מהאוהדים הגזימו בייחס כלפיו אבל אני חייב להגיד שגם הוא לא טלית שכולה תכלת.

בעונה של מתיאוס הייתי מעורב בנושא הקהל....למרות שהתקציב היה מעל 40 מיליון ש"ח ואימן אותנו אלוף עולם והובלנו את הליגה,לא הגיעו לשום משחק יותר מ3500 נתנייתים(וגם זה בישראבלוף).
אז אנה,הבעיה לא היתה המשחק של עטר ולא השקעה בקבוצה ולא הישגים,הבעיה בנתניה הרבה יותר שורשית ולכן,אנחנו חייבים בעלים סבלן ובעיקר ובעיקר קהל סבלן,כי אחרת לא יהיה בעלים סבלן.
אז איך אתה מסביר את הגרף עלייה של הקהל בשלוש שנים אחרונות? בלאומית הממוצע 4000 בבית בליגת העל אם שיווק נכון נגיע ל6000 ממוצע בבית

גם במתמטיקה אתה לא משהו...

ממוצע זה ה"באמצע" של כל הנתונים, לא הגדול ביותר, הממוצע השנה רחוק רחוק מ-4000

מפגר אבל אופטימי
27-Feb-2014, 19:19
הודעה: #75
(27-Feb-2014 18:56)אריאל כתב:  
(27-Feb-2014 16:13)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  
(27-Feb-2014 16:07)amir כתב:  
(27-Feb-2014 15:38)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  באמת כל הכבוד על יאמר על מה שעשה אבל אסור לשכוח שהוא פירק גם את סנץ מסלובקיה הוא אדם אם מצבי רוח משתנים אין אצלו אמצע וזה הבעיה לעומת זאת אני מעדיף אנשים מתונים עם דרך כמו שגב ומאור שבאו עם תוכניות מסודרות לטווח ארוך נכון הם ישימו פחות כסף אבל זה עדיף אני בטוח שאם שגב ומאור נגיע להישגים גדולים מאשר הגענו אם יאמר

שייקה הכל בסדר איתך? רסקיו רגיעון או ציפרלקס מה?

גבר אמרתי גם לסגל אני מדבר יפה שמדברים אליי יפה ושלא מדברים יפה שאלוהים ישמור או בשפת אריאל שישו ישמור

ישו היה יהודי יותר טוב ממך בן נעוות המרדות

(27-Feb-2014 17:39)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  

גם במתמטיקה אתה לא משהו...

ממוצע זה ה"באמצע" של כל הנתונים, לא הגדול ביותר, הממוצע השנה רחוק רחוק מ-4000
לא יקלל אותך ולא יריב איתך רק בגלל חברי פורום הנוספים שלא צריכים לסבול מהקטע שאתה כל הזמן מחפש להתגרות
צטט הודעה זו בתגובה
28-Feb-2014, 0:49
הודעה: #76

אנחנו כבר ניהלנו את הדיון הזה בעבר וצר לי שעדיין אנשים לא מבינים למה לא מגיע יותר קהל.
אז אני אחזור בפעם המיליון למי שעדיין לא הפנים או מסרב להפנים, המשוואה היא מאוד מאוד פשוטה בכדורגל הישראלי
אין הישגים - אין צופים, אין תארים - אין קהל חדש, אין שאיפות - אין ציפיות= אין סיבה לבוא.
פה זה לא אנגליה ולא גרמניה וגם לא נהיה כאלה, אנשים בהמוניהם יבואו רק אם תהיה להם סיבה טובה לפה, משהו בקצה המנהרה.
אנשי השיווק הגדולים ביותר יכולים גם לעבור מבית לבית, לחלק כרטיסים חינם, כל זה לא יביא את מה שאנחנו מייחלים.
הקבוצה הזו לא לקחה שום דבר כבר למעלה משני עשורים, הדור של האליפויות כבר אוטוטו בפנסיה, אז למה אתם חושבים שיבוא קהל בהמוניו?!
28-Feb-2014, 14:36
הודעה: #77
פיליצ'וק, אם חוזרים על משפט המון פעמים, עדיין זה לא הופך אותו לאמת. עם כל הנוסטלגייה, הסיבה העיקרית שבתקופת יאמר היו פחות צופים מהיום היא המגרש המחורבן.
העונה אני מביא כל שבועיים ילדים למגרש, ואפילו היום יגיע צופה בן 84 שלא היה במגרש מתקופת הפלמ"ח Smile

מי שמסתכל סביב בקהל, רואה כמות גדולה של ילדים ונשים.

זה הבסיס להבאת קהל. לדעתי הצעד הכי חכם לשיווק הקבוצה צריך להיות ע"י הכנסת ילדים בחינם. זה בוודאות יביא את ההורה שלהם ויגרום להם להתמכר לקבוצה להרבה שנים.
28-Feb-2014, 14:50
הודעה: #78
(28-Feb-2014 14:36)arika כתב:  פיליצ'וק, אם חוזרים על משפט המון פעמים, עדיין זה לא הופך אותו לאמת. עם כל הנוסטלגייה, הסיבה העיקרית שבתקופת יאמר היו פחות צופים מהיום היא המגרש המחורבן.
העונה אני מביא כל שבועיים ילדים למגרש, ואפילו היום יגיע צופה בן 84 שלא היה במגרש מתקופת הפלמ"ח Smile

מי שמסתכל סביב בקהל, רואה כמות גדולה של ילדים ונשים.

זה הבסיס להבאת קהל. לדעתי הצעד הכי חכם לשיווק הקבוצה צריך להיות ע"י הכנסת ילדים בחינם. זה בוודאות יביא את ההורה שלהם ויגרום להם להתמכר לקבוצה להרבה שנים.

כל השנה הקבוצה לא מילאה את היציע המערבי אפילו פעם אחת, בוא נהיה אמיתיים עם עצמנו.
מצד שני, במשחקים הגדולים (חצאי גמר גביע המדינה, המשחק מול לירייה, המשחק מול ב"ש, משחק הפתיחה באיצטדיון החדש) ראינו כמויות של פי אחד וחצי מהממוצע.
המסקנה, יש גרעין גדול רדום, גרעין שקיים דרך אגב בכל קבוצה, תראה את ב"ש לדוגמא מממוצע של 2500 עד לשנה האחרונה הם זינקו ל- 6000-7000.
בשורה התחתונה, אם רוצים כמויות גדולות יותר הקבוצה חייבת לכוון ליותר מעוד קבוצה בליגת העל, בשביל "להעביר" עונות בליגה ההמונים לא יעשו מנוי ולא יבואו למשחקים בדרך קבע למעט 2-3 משחקים גדולים בשנה.
הזכרת גם ילדים, אם תמשיך מגמת הבינוניות לא יהיה פה דור חדש, כי גם הילדים רוצים להתרגש ולחוות תארים והישגים ואם הם לא יקבלו את זה בנתניה, הם ילכו למשחקים של מכבי חיפה והתל אביביות.
28-Feb-2014, 16:06
הודעה: #79
נחתם ההסכם עם טוברוק
אם התלבביות ידחקו בנתניה בתקופת השיפוץ , זה יקבור אותנו.

חוץ מזה , הממוצע העונה רחוק מאוד מ 4000 כמו שכתבו כאן.
יהיה נחמד אם יחשפו קצת מספרים לגבי העונות האחרונות כדי שנבין לאן הגרף פונה.

יש מנהלת שיווק שזה משהו שלא היה ויש הבנה שאוהדים צריכים שייחזרו אחריהם , כי מה שהיה נכון בשנות ה 70-90 שלא היו יותר מידי אופציות , כבר לא נכון להיום.
שילוב של קבוצה טובה שנלחמת ופעולות להחזרת קהל יכול להעלות את הממוצע.

אני מעדיף קהל שנבנה לאט אבל מבוסס על אוהדים שהמועדון חשוב להם ומרגישים שהוא מייצג אותם, על פני הרבה אוהדים שבאים מהר והולכים מהר בעקבות הצלחות .

מפגר ולא אופטימי.
01-Mar-2014, 23:01
הודעה: #80
אפשר לדעת מה המנהלת שיווק עושה בדיוק? יש לה תוכניות איך להביא קהל ? מישהו יודע

אולי סגל יענה לנו
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)