שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
13-Sep-2015, 8:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2015 על ידי 8:17 אייל ס.)
הודעה: #51
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה
(13-Sep-2015 1:39)טל.מ כתב:  אורן מה מישצ׳נקו עשה היום לא בסדר ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא נשכב על הריצפה כשדימם כמצוות הספורטאי דורה.

אופיר,במשחק שכזה אביב חייב להכנס בסביבות הדקות 65-70 במקום זגורי,הפועל עייפים וסחוטים והוא ואיילה הטריים היו נותנים את הערך המוסף,לא צריך להיות "פרימו" או בעל תעודת פרו כדי להבין שלעומר פרץ אין מה לעשות על המגרש.
איך יכנס שהוא לא על הספסל ואיך דודי ישחק שהוא ברעננה?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Sep-2015, 8:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2015 על ידי 8:49 עידן444.)
הודעה: #52
אופיר, הגישות שלנו כנראה שונות ב 180 מעלות והויכוח הזה כנראה לא יגמר. אני חושב שהשדרוג צריך לבוא מבחוץ- גם בנושא שחקני הרכש הישראלים וגם בנושא הזרים.
אתה מחפש את שחקני הבית שישדרגו אותנו. גם במכבי חיפה ומכבי ת"א ולמעשה בשום מקום בעולם כמעט שחקני הבית לא משדרגים אלא כאלה שבאים מבחוץ. למה? כי שחקני הבית זה המצוי, ושחקני רכש זה אמור להיות הרצוי.
אם על זה אנחנו לא מסכימים כדאי שנכיר בזה שהדיון עקר.
13-Sep-2015, 11:26
הודעה: #53
הפועל ת"א - מכבי נתניה
אופיר עידן סיכם לך את זה מצוין. בכמה שכתבתי לא התכוונתי לשדרג אלא להראות לך איך בעזרת שחקני בית מורידים כמה שחקנים מיותרים , וחוסכים כסף לשחקנים משדרגים טובים יותר.
אורן - לדעתי מישצ׳נקו היה בסדר גמור . רק אל תאשים לי אותו בגול ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Sep-2015, 11:36
הודעה: #54
ממש לא עידן.
היה פה ויכוח לגבי המשחק אתמול ובכלל על המשחקים האחרונים שלנו. אנשים שואלים למה זה לא שיחק ולמה ההוא לא שיחק ,והגיע הזמן לתת במה לשחקנים הצעירים...
ואני שואל איזה שחקן בית למען השם היה עוזר פה ? מי השחקן העלום הזה שהיה משדרג את המשחק שלנו בתקופה האחרונה ? מה מלבד עוד מחמאה מאפי ישראל הקבוצה היתה מרוויחה ?

דעתי היא שבכל הנושא הזה יש הרבה פופוליזם וסיסמאות. אוהדים מסוימים מתרפקים על איזשהי אידיליה וחלום שהקבוצה תושתת על שחקני בית ותצמיח כל שנה לפחות שלשה ארבעה שחקנים, ואני אומר הלוואי, רק בוא נהיה ריאלים ולא נעשה דברים בכח עם הראש בקיר כדי לרצות פה מישהו. אנחנו ב 2015 ,זה אמור להיות ספורט מיקצועני שהטובים ביותר מקבלים את ההזדמנויות שלהם.

עם כל הצער בגישה שלך אנחנו נידונים לבינוניות בלתי נגמרת אבל להרבה רומנטיקה... אני את האמת מעדיף את האיכות .
13-Sep-2015, 12:17
הודעה: #55
(13-Sep-2015 11:36)אופיר34 כתב:  ממש לא עידן.
היה פה ויכוח לגבי המשחק אתמול ובכלל על המשחקים האחרונים שלנו. אנשים שואלים למה זה לא שיחק ולמה ההוא לא שיחק ,והגיע הזמן לתת במה לשחקנים הצעירים...
ואני שואל איזה שחקן בית למען השם היה עוזר פה ? מי השחקן העלום הזה שהיה משדרג את המשחק שלנו בתקופה האחרונה ? מה מלבד עוד מחמאה מאפי ישראל הקבוצה היתה מרוויחה ?

דעתי היא שבכל הנושא הזה יש הרבה פופוליזם וסיסמאות. אוהדים מסוימים מתרפקים על איזשהי אידיליה וחלום שהקבוצה תושתת על שחקני בית ותצמיח כל שנה לפחות שלשה ארבעה שחקנים, ואני אומר הלוואי, רק בוא נהיה ריאלים ולא נעשה דברים בכח עם הראש בקיר כדי לרצות פה מישהו. אנחנו ב 2015 ,זה אמור להיות ספורט מיקצועני שהטובים ביותר מקבלים את ההזדמנויות שלהם.

עם כל הצער בגישה שלך אנחנו נידונים לבינוניות בלתי נגמרת אבל להרבה רומנטיקה... אני את האמת מעדיף את האיכות .
אופיר עזוב שדרוג.....
תראה לי אוהד אחד או פרשן אחר שלא היה רואה בעין יפה את אביב במגרש ולא את עומר פרץ...ובמשחק הקודם את דודי ולא חיימוביץ ובאותו משחק את פאדי מהנוער כמגן שמאלי ולא אילתור חסר דבר...
ואחרי שהחברה הצעירים האלו ירוצו וישתפשפו במקום אותם אילתורים,יש סיכוי לאור בקצה המנהרה.
13-Sep-2015, 12:27
הודעה: #56
אני חושב שהבעיה היא בראש של המאמן לא בשם של השחקן כי זה יכל להיות אביב ואםשר היה להוריד את גאל אחורה ולתת לבוארון עוד כמה דק׳ אם לא עכשיו מתי???
13-Sep-2015, 12:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2015 על ידי 12:33 ORENARIEL.)
הודעה: #57
(13-Sep-2015 1:39)טל.מ כתב:  אורן מה מישצ׳נקו עשה היום לא בסדר ..?

אם היה את הוידאו של כל המשחק הייתי מביא את כל הטעיות של מישנקו , אז נסתפק בטעיות של התקציר המסכן של 3 התקפות

דקה 38 : יש 3 אדומים ברחבה , מישנקו שומר אישית על אנטאל , פתאום מחליט שהוא לא קיים ולא הוא צריך לשמור עליו , עוזב אותו ונותן לו חופש של 5 מטר לבד בתוך הרחבה.. הכדור מוגבה מהאגף בדיוק לאנטאל והוא נוגח החוצה .. מבחינתי זה טעות של שער באשמתו הישיריה (לא משנה אם הכדור נכנס או לא)

דקה 43 : מישנקו שומר אישית צמודה על אנטאל בהתקפה , פתאום מחליט אנטאל לרוץ לרוחב , מישנקו נותן לו מרווח של 5 מטר לבד ברחבה .. עד שהוא נזכר שהוא צריך לשמור עליו , הוא מתקדם לעברו ומחליט לעשות את הדבר הכי מטופש שבלם יכול לעשות , גליץ' ברחבה .. אם מישנקו נשאר עומד מולו עם כל הגובה והמסה , אנטאל בחיים לא היה כובש משם!
הוא אשם הישיר בשער הזה! .. אם לא הוא אז מי האשם לפי הניתוח שלך?

כשיעלו לרשת את המשחק המלא , אכתוב את כל הטעיות שלו במשחק...

בכל משחק מישנקו עושה את זה!! , עוזב את השחקן שלו והוא נשאר חופשי לחלוטין
אני כן שם לב לדברים כאלה ועוד הרבה אחרים ... ועוד מדברים פה על ירין..

13-Sep-2015, 12:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2015 על ידי 12:46 דוד חטב.)
הודעה: #58
לך לישון על העף ילד הוא היה מספר אחד על המגרש אתמול !!!
שחרר צא מהאגו שלך !!!
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
פיליפצ'וק (1313-0909-2015201520152015)
13-Sep-2015, 13:07
הודעה: #59
(13-Sep-2015 12:17)אייל ס כתב:  אופיר עזוב שדרוג.....
תראה לי אוהד אחד או פרשן אחר שלא היה רואה בעין יפה את אביב במגרש ולא את עומר פרץ...ובמשחק הקודם את דודי ולא חיימוביץ ובאותו משחק את פאדי מהנוער כמגן שמאלי ולא אילתור חסר דבר...
ואחרי שהחברה הצעירים האלו ירוצו וישתפשפו במקום אותם אילתורים,יש סיכוי לאור בקצה המנהרה.

אני מסכים קודם כל שהחילוף הזה לא היה במקום. זה היה חילוף פחדני של מאמן שכל הקריירה שלו הורגל לשרוד ולא להעז.
ואתה צודק אף אחד לא היה כועס אם אביב היה נכנס וחבל שלא נכנס ונקווה שעוד יכנס, אבל מפה ועד להגיד שאין מדיניות ואין ראייה לעתיד המרחק עוד גדול.

לגבי דודי ,כמו שחסן נראה, אם כבר הייתי רוצה לראות אותו במקומו ולא במקום חיימוביץ על הספסל.

דעתי ,שכרגע לשפשף יותר מידי שחקנים צעירים וחסרי ניסיון יכול לעלות לנו ביוקר רב. אנחנו צריכים עכשיו לעשות מינימום טעויות כדי לא להתדרדר יותר וחוסר ניסיון בהרכב מביא איתו בדר"כ טעויות.

אני רוצה להאמין שאין פה שום דבר אישי (ותקן אותי אם אני טועה) והכל נעשה על בסיס מיקצועי ועל סמך מה שהמאמן רואה באימונים. לא זוכר גם שרוני לוי או מזרחי נתנו יותר מידי קרדיט לשחקנים שהזכרת. כנראה שיש פה משהו יותר בסיסי מסתם התנכלות.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
פיליפצ'וק (1313-0909-2015201520152015)
13-Sep-2015, 13:10
הודעה: #60
(13-Sep-2015 13:07)אופיר34 כתב:  
(13-Sep-2015 12:17)אייל ס כתב:  אופיר עזוב שדרוג.....

אני מסכים קודם כל שהחילוף הזה לא היה במקום. זה היה חילוף פחדני של מאמן שכל הקריירה שלו הורגל לשרוד ולא להעז.
ואתה צודק אף אחד לא היה כועס אם אביב היה נכנס וחבל שלא נכנס ונקווה שעוד יכנס, אבל מפה ועד להגיד שאין מדיניות ואין ראייה לעתיד המרחק עוד גדול.

לגבי דודי ,כמו שחסן נראה, אם כבר הייתי רוצה לראות אותו במקומו ולא במקום חיימוביץ על הספסל.

דעתי ,שכרגע לשפשף יותר מידי שחקנים צעירים וחסרי ניסיון יכול לעלות לנו ביוקר רב. אנחנו צריכים עכשיו לעשות מינימום טעויות כדי לא להתדרדר יותר וחוסר ניסיון בהרכב מביא איתו בדר"כ טעויות.

אני רוצה להאמין שאין פה שום דבר אישי (ותקן אותי אם אני טועה) והכל נעשה על בסיס מיקצועי ועל סמך מה שהמאמן רואה באימונים. לא זוכר גם שרוני לוי או מזרחי נתנו יותר מידי קרדיט לשחקנים שהזכרת. כנראה שיש פה משהו יותר בסיסי מסתם התנכלות.

קשה לי לתקן..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים