שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ליגת העל
08-Sep-2017, 0:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Sep-2017 על ידי 0:14 אלדד.)
הודעה: #41
RE: ליגת העל
לדעתי זו טיפשות להשקיע בינואר בחיזוק במקום בתחילת עונה, אלא אם כן במקרים יוצאי דופן של פציעה או סכנה ממשית לירידת ליגה כשאין ברירה
יש דוגמאות של שחקנים באמת טובים שגרמו לשינוי לטובה שהגיעו בינואר בישראל? לא רק במכבי נתניה
אם לדוגמה עמדת המגן השמאלי לא תעמוד בציפיות, מאיפה אפשר להביא מישהו מתאים בינואר שלא מצאו עד לפני כמה שבועות/חודשים?, שחקנים טובים לא מוצאים את עצמם חופשיים בינואר, אלא מתפנים בדרך כלל הלא רצויים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Sep-2017, 0:17
הודעה: #42
ליגת העל
(08-Sep-2017 0:07)אלדד כתב:  לדעתי זו טיפשות להשקיע בינואר בחיזוק במקום בתחילת עונה, אלא אם כן במקרים יוצאי דופן של פציעה או סכנה ממשית לירידת ליגה כשאין ברירה
יש דוגמאות של שחקנים באמת טובים שגרמו לשינוי לטובה שהגיעו בינואר בישראל? לא רק במכבי נתניה
אם לדוגמה עמדת המגן השמאלי לא תעמוד בציפיות, מאיפה אפשר להביא מישהו מתאים בינואר שלא מצאו עד לפני כמה שבועות/חודשים?, שחקנים טובים לא מוצאים את עצמם חופשיים בינואר, אלא מתפנים בדרך כלל הלא רצויים

הלוואי ומצבנו בינואר העונה יהיה כמצבנו בינואר אשתקד ולא נצטרך להוציא שקל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
08-Sep-2017, 1:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Sep-2017 על ידי 1:05 עידן444.)
הודעה: #43
ליגת העל
(07-Sep-2017 22:45)אייל ס כתב:  
(07-Sep-2017 20:34)עידן444 כתב:  
(07-Sep-2017 18:08)אייל ס כתב:  היו כאן מספר אמירות בנושא העומס על התקציב.
רק להשכלה הכללית,החיסכון שהמנכ"ל הציג בזכות השאלת השחקנים הצעירים לקבוצות האחרון וסיום החוזים של נילסן וטגה,איזן חזרה את התקציב שחרג כתוצאה מהחתמת טים וקייטה(שניהם בסכומים גבוהים מהמתוכנן).

נ.ב

בכל מקרה מכבי נתניה היתה מאוזנת,זה היה דורש הכנסת היד עמוק יותר לכיס....

לדעתי זה נתון מדהים!
זה win win.

איזון,אחרי השקעת הבעלים שתוכננה מראש בתקציב Smile

ברורררר
שהשאלות מנעו ממנו לחרוג...
זה מפתיע ומשמח אותי.
כלומר, מצד אחד זה מאכזב שכן היו חריגות...
מצד שני זה משמח שהתגברו על זה באמצעות השאלות.

08-Sep-2017, 9:05
הודעה: #44
לא אמור לאכזב.
שדרוג רמת הזרים חייב תוספת תקציב.
ולגבי ינואר...יש 4 חודשים להתכונן כשבדרך נבחן הנושא המקצועי,יעילות הזרים ודקות המשחק שכל אחד מהם יקבל,ההכנסות מספונסרים ותורמים(שהסעיף התקציבי הוא הערכה בלבד),ההכנסות ממנויים וכרטיסים(שוב,עד עכשיו הערכה בלבד).
10-Sep-2017, 7:02
הודעה: #45
אייל מה הכוונה הערכה בלבד ?
יש מצב שבסיום העונה נשמח שהיו יותר ספונסרים ואוהדים ויש עודף תקציבי ?
או שיש גם מצב שנתאכזב חלילה ויהיו פחות ספונסרים ופחות אוהדים ויכול להיות חלילה בור תקציבי ?

אי אפשר לדעת מראש בדיוק כל הכנסה וכל הוצאה ? מה יכול להיות שבסוף העונה תוציא יותר ממה שכבר הוצאת עד עכשיו ? להזכירך כבר 3 מליון שקל מהכיס......
10-Sep-2017, 8:59
הודעה: #46
בוקר טוב

כמה מנוים נמכרו?
10-Sep-2017, 9:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2017 על ידי 9:37 אייל ס.)
הודעה: #47
(10-Sep-2017 7:02)זאב רווח כתב:  אייל מה הכוונה הערכה בלבד ?
יש מצב שבסיום העונה נשמח שהיו יותר ספונסרים ואוהדים ויש עודף תקציבי ?
או שיש גם מצב שנתאכזב חלילה ויהיו פחות ספונסרים ופחות אוהדים ויכול להיות חלילה בור תקציבי ?

אי אפשר לדעת מראש בדיוק כל הכנסה וכל הוצאה ? מה יכול להיות שבסוף העונה תוציא יותר ממה שכבר הוצאת עד עכשיו ? להזכירך כבר 3 מליון שקל מהכיס......

3 מיליון במקרה האופטימי
10-Sep-2017, 13:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2017 על ידי 13:57 זאב רווח.)
הודעה: #48
אתה לא תוכל להחזיק מעמד בלהוציא כל עונה 3 מליון שקל , אתה מודע לזה שתצטרך לחפש מקורות מימון/תרומה/ פרסום נוספים .
עד היום אני לא מבין למה חברות גדולות שנמצאות באזור התעשיה החדש כולל היי טכ לא פונות ורודפות אחרינו לפרסום , אם הם מאמצות ומפרסמות זאת לא הוצאה מוכרת ?

אתה חייב להגיע למצב שלא תוציא מהכיס שקל כי אחר כך תתייאש חלילה ואז באמת הלך המועדון
אתה בטח חושב שאני קרציה עליך בענין , ואוהדים חושבים שאני מלקק לך בענין .
האמת היא שאם לא יגיע מישהו מאהבה כמו גולדהאר , ואם אתה לא תנהל בלי להוציא כסף מהכיס , המועדון יילך פייפנט
בנתיים שאין לנו מישהו כמו גולדהאר אתה התקווה היחידה שלנו למועדון היקר לנו כל כך , לכן אני נודניק עליך בענין הזה .
תחשבו כבר מעכשיו מהיכן לכסות את ה 3 מליון שקל או חלילה יותר

איפה אריאל היה יועץ בכיר במשרד האוצר ? למה אין לו פתרונות ורעיונות ?
איפה כל אנשי העסקים שהבטיחו שאם תקנה את הקבוצה הם יתמכו בך ? איפה יצחק תשובה ? איפה בני שטיינמינץ ? הם לא ירגישו אפילו שירד מהם שערה על סכום כזה .
איפה ראש העירית שלנו מרים ? למה היא עכשיו לא מתגייסת לעזור כשבאמת צריך אותה ?
12-Sep-2017, 11:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2017 על ידי 11:32 דוד חטב.)
הודעה: #49
(08-Sep-2017 9:05)אייל ס כתב:  לא אמור לאכזב.
ולגבי ינואר...יש 4 חודשים להתכונן כשבדרך נבחן הנושא המקצועי,יעילות הזרים ודקות המשחק שכל אחד מהם יקבל,ההכנסות מספונסרים ותורמים(שהסעיף התקציבי הוא הערכה בלבד),ההכנסות ממנויים וכרטיסים(שוב,עד עכשיו הערכה בלבד).

ספונסר חדש על הגב...
תל- יה גן אירועים....כן ירבו

(10-Sep-2017 13:52)זאב רווח כתב:  אתה לא תוכל להחזיק מעמד בלהוציא כל עונה 3 מליון שקל , אתה מודע לזה שתצטרך לחפש מקורות מימון/תרומה/ פרסום נוספים .
עד היום אני לא מבין למה חברות גדולות שנמצאות באזור התעשיה החדש כולל היי טכ לא פונות ורודפות אחרינו לפרסום , אם הם מאמצות ומפרסמות זאת לא הוצאה מוכרת ?

אתה חייב להגיע למצב שלא תוציא מהכיס שקל כי אחר כך תתייאש חלילה ואז באמת הלך המועדון
האמת היא שאם לא יגיע מישהו מאהבה כמו גולדהאר , ואם אתה לא תנהל בלי להוציא כסף מהכיס , המועדון יילך פייפנט
בנתיים שאין לנו מישהו כמו גולדהאר אתה התקווה היחידה שלנו למועדון היקר לנו כל כך , לכן אני נודניק עליך בענין הזה .

איפה כל אנשי העסקים שהבטיחו שאם תקנה את הקבוצה הם יתמכו בך ? איפה יצחק תשובה ? איפה בני שטיינמינץ ? הם לא ירגישו אפילו שירד מהם שערה על סכום כזה .

רווח חסר לך נתון מאד משמעותי אייל נתן הרבה כסף (לא אזרוק סכומים שאני לא סגור לגביהם) גם כשלא היה בעלים...
וזה נשמע כאילו אתה מנהל חשבון הבנק שלו...
אל תשכח שלהחזיק קבוצת כדורגל עוזר לעסקים ואני מאחל לאייל שהעסקים ישגשגו ויגדלו וככה גם מכבי נתניה תגדל...
13-Sep-2017, 8:03
הודעה: #50
(12-Sep-2017 11:27)דוד חטב כתב:  
(08-Sep-2017 9:05)אייל ס כתב:  לא אמור לאכזב.

ספונסר חדש על הגב...
תל- יה גן אירועים....כן ירבו

(10-Sep-2017 13:52)זאב רווח כתב:  אתה לא תוכל להחזיק מעמד בלהוציא כל עונה 3 מליון שקל , אתה מודע לזה שתצטרך לחפש מקורות מימון/תרומה/ פרסום נוספים .

רווח חסר לך נתון מאד משמעותי אייל נתן הרבה כסף (לא אזרוק סכומים שאני לא סגור לגביהם) גם כשלא היה בעלים...
וזה נשמע כאילו אתה מנהל חשבון הבנק שלו...
אל תשכח שלהחזיק קבוצת כדורגל עוזר לעסקים ואני מאחל לאייל שהעסקים ישגשגו ויגדלו וככה גם מכבי נתניה תגדל...

להחזיק קבוצת כדורגל עוזר לעסקים?
של מי? ועל איזו קבוצה מדובר?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים