מכבי נתניה

גירסה מלאה: ליגת העל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
בוא נדבר קצת על ליגת העל שלנו.

מכבי תל- אביב בנתה סגל חזק גם פיזי וגם טכני. אם לפני שבוע חשבתי שלמכבי חיפה יש את הסגל הטוב ביותר מכבי תל- אביב יש לה כעת את הקבוצה בעלת הפוטנציאל הטוב ביותר לאליפות.

מכבי חיפה סגל רחב לאליפות עם שמות ישראלים תיתן פייט השנה לדעתי פשוט עם סגל כזה אי אפשר אחרת.

הפועל באר שבע מסתכלת על העתיד רואה שמחזור הקבוצה הזה מתבגר ומשקיעה בכוכבי עתיד, עדיין היא קבוצה שיכולה ללכת עד הסוף

בית"ר ירושלים קבוצה עם סגל קצר אמנם אבל שחקני כישרוניים בעיקר בחלק התקפי, וקונטה המעולה בהגנה עם חיזוק בהגנה יכולה להפתיע, לא חושב שתהיה אלופה אבל מקום 3 בשקט יכול להיות.

האכזבה באירופה קצת הורסת לה.

קרית שמונה השקיעה והביאה שחקנים מעולים פליאוף עליון בקלות
בני יהודה עם כל החיזוקים האחרונים ממכבי תל אביב הללו התחזקה ,הם קבוצה לא פראירית בכלל. עם מאמן מעולה.

מכבי פתח תקווה נחלשה משנה שעברה ועוד מכרו את גיא מלמד , אבל גם עם מה שיש להם והביאו ראינו כבר שהם קבוצה טובה.

הפועל חיפה , יש לה סגל טוב מאוד השנה התחזקה משנה שעברה.

מכבי נתניה, סגל עם שחקנים צעירים שיש להם מה להוכיח עם שני שחקנים כמו ערן לוי ודיע סבע מעל כולם לא מפחדים מאף קבוצה

הפועל רעננה , הפועל אשקלון הפועל עכו ואשדוד נראות פחות טובות.
אבל לא בשר תותחים , רעננה אף פעם אי אפשר להספיד אותה.

עכשיו נעבור לשאלה

כמה שחקנים שלנו היו נכנסים להרכב ראשון של מכבי תל -אביב?

אני חושב ששנים שלושה טים הויבך הבלם עלי מוחמד הקשר האחורי, ואולי החלוץ שהבאנו קייטה.
בספסל של מכבי אולי היה מקום לדיא סבע דני עמוס אביב אברהם.

זה בערך מראה לאיזה ליגה הגענו לאלא ששכחו.
אז לפני כמה פוסטים שאלו באיזה מקום אתם חושבים שנסיים את העונה.

אני חיכיתי לסוף העברות, ואני חושב שנסיים במקום 8

אז תפתיעו אותי לטובה, ושנהנה במגרש.
שיהיה בהצלחה.
מקום רביעי
(06-Sep-2017 1:22)zeevmon כתב: [ -> ]בוא נדבר קצת על ליגת העל שלנו.

מכבי תל- אביב בנתה סגל חזק גם פיזי וגם טכני. אם לפני שבוע חשבתי שלמכבי חיפה יש את הסגל הטוב ביותר מכבי תל- אביב יש לה כעת את הקבוצה בעלת הפוטנציאל הטוב ביותר לאליפות.

מכבי חיפה סגל רחב לאליפות עם שמות ישראלים תיתן פייט השנה לדעתי פשוט עם סגל כזה אי אפשר אחרת.

הפועל באר שבע מסתכלת על העתיד רואה שמחזור הקבוצה הזה מתבגר ומשקיעה בכוכבי עתיד, עדיין היא קבוצה שיכולה ללכת עד הסוף

בית"ר ירושלים קבוצה עם סגל קצר אמנם אבל שחקני כישרוניים בעיקר בחלק התקפי, וקונטה המעולה בהגנה עם חיזוק בהגנה יכולה להפתיע, לא חושב שתהיה אלופה אבל מקום 3 בשקט יכול להיות.

האכזבה באירופה קצת הורסת לה.

קרית שמונה השקיעה והביאה שחקנים מעולים פליאוף עליון בקלות
בני יהודה עם כל החיזוקים האחרונים ממכבי תל אביב הללו התחזקה ,הם קבוצה לא פראירית בכלל. עם מאמן מעולה.

מכבי פתח תקווה נחלשה משנה שעברה ועוד מכרו את גיא מלמד , אבל גם עם מה שיש להם והביאו ראינו כבר שהם קבוצה טובה.

הפועל חיפה , יש לה סגל טוב מאוד השנה התחזקה משנה שעברה.

מכבי נתניה, סגל עם שחקנים צעירים שיש להם מה להוכיח עם שני שחקנים כמו ערן לוי ודיע סבע מעל כולם לא מפחדים מאף קבוצה

הפועל רעננה , הפועל אשקלון הפועל עכו ואשדוד נראות פחות טובות.
אבל לא בשר תותחים , רעננה אף פעם אי אפשר להספיד אותה.

עכשיו נעבור לשאלה

כמה שחקנים שלנו היו נכנסים להרכב ראשון של מכבי תל -אביב?

אני חושב ששנים שלושה טים הויבך הבלם עלי מוחמד הקשר האחורי, ואולי החלוץ שהבאנו קייטה.
בספסל של מכבי אולי היה מקום לדיא סבע דני עמוס אביב אברהם.

זה בערך מראה לאיזה ליגה הגענו לאלא ששכחו.
אז לפני כמה פוסטים שאלו באיזה מקום אתם חושבים שנסיים את העונה.

אני חיכיתי לסוף העברות, ואני חושב שנסיים במקום 8

אז תפתיעו אותי לטובה, ושנהנה במגרש.
שיהיה בהצלחה.
בסופו של דבר כל מה שרשמת זה רק ממה שיש על הנייר וממשחקים בודדים שמהעבר אפשר ללמוד שהמשחקים הראשונים לא בהכרח משקפים את נה שיהיה .
בכל מקרה מכבי תא והפועל בש כנראה יהיו בצמרת, לגבי כל השאר ממש אי אפשר לדעת, יש בליגה 10 קבוצות לפחות שיכולות להילחם על הירידה וגם להילחם על פלייאוף עליון.
אני מהמר שנסיים במקום 6.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
למכבי חיפה יש סגל כמו לקבוצה שיש לה שתי מסגרות אירופה וליגה בקרוב יתחילו שם הבעיות

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני מקווה שהמעידה מול עכו היתה חד-פעמית.
אם כן אז לא פוסל מאבק גם על מקומות 5-6
(06-Sep-2017 2:37)רון סאבן1 כתב: [ -> ]מקום רביעי

חס וחלילה!
הוא לא מכיר את הקללה ...
8-10 מקומות ריאליים

מקווה שאני טועה, אבל חושב שנשרוד. בקושי.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
(06-Sep-2017 14:52)טל.מ כתב: [ -> ]הוא לא מכיר את הקללה ...
8-10 מקומות ריאליים

מי אלה 9 הקבוצות שיותר טובות מאיתנו? על הנייר נגיד 4 הגדולות אבל איפה עוד 5?
במשחק טוב שלנו אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בליגה
(06-Sep-2017 15:12)אלדד כתב: [ -> ]
(06-Sep-2017 14:52)טל.מ כתב: [ -> ]הוא לא מכיר את הקללה ...
8-10 מקומות ריאליים

מי אלה 9 הקבוצות שיותר טובות מאיתנו? על הנייר נגיד 4 הגדולות אבל איפה עוד 5?
במשחק טוב שלנו אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בליגה

אני לא יודע להגיד לך. היינו חלשים בחצי מהמשחקים (כולל גביע הטוטו) , ספגנו בכל משחק ולעומת זאת היינו טובים נגד בש. לא צריך להגדיל את נתניה מעבר לגובה שלה . לדעתי 8-10 הם מקומות ריאליים. אם אני טועה או צודק נוכל לקבל דגימה בראשון מול יריבה בסדר גודל שלנו.

עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's