שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
30-Aug-2015, 16:25
הודעה: #41
RE: המועמד של פיליפצוק להגנת ריאה מדריד
(30-Aug-2015 16:13)אייל ס כתב:  
(30-Aug-2015 15:38)ORENARIEL כתב:  
(30-Aug-2015 15:03)עידן444 כתב:  זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר כאן כבר חודשים אמיר.
זה שזרקת שחקן בגיל 19 לקבוצה בליגה א' או ליגה לאומית והוא לא היה כוכב זה לא אומר שהוא בלוף!
לא כל מי שבליגה א' יכול להשתלב בליגת העל וגם לא להפך. בטח לא ילד בן 18-19 שיוצא מהחממה, מגיע לתת תנאים, למגרשים מגעילים, משחק עם שחקנים ברמה נמוכה ששוברים רגליים- בלי אופי חזק ומשפחה תומכת אתה מתייאש ונעלם! זה לא אומר שאתה לא שחקן ומוכיח שאם הוא לא השתלב שם אז אפשר לקמט ולזרוק לפח!
וגם יש בארץ תופעה של פריצה מאוחרת וזה גם מאוד הגיוני. היום אני מסתכל על ילדים בגיל 18-19 והם בקושי יודעים מה הם רוצים העצמם והפריצה מתאחרת.
רועי קהת קיבל צאנסים במכבי ת"א ולא היה טוב. ואחר כך היה זוועה בב"ש. זהו? בלוף?

ואותו רועי קהת שמכבי זרקה , התחננה לרכוש אותו בחזרה והוא סירב..

לגבי שחקנים שעולים מהנוער , לא ייתכן שמאמן בוגרים של מכבי נתניה שהוא זמני בדרך כלל (יכול לפתוח עונה ואז יפוטר במחוזר 15) , יקבע את גורל שחקן נוער עפ"י התרשמות של כמה שבועות בודדים ומשחקי אימון!!

חייבת להיות ועדה מקצועית של הנוער (או הצוות המקצועי בנוער) שרק לו תהיה הסמכות הבלעדית לקבוע אם שחקן נוער מתאים לקבוצה הבוגרת ויש לו פוטנציאל , אין שום סיבה ששחקן שהוא כוכב בנוער לא יצליח בבוגרים..

ואם קבעו שהוא כן מתאים לבוגרים , למאמן לא תהיה אפשרות להוציא אותו מהסגל , ויהיה חייב לשתף אותו לפחות ב-25% מהדקות בעונה כפי רצונו .. ורק אחרי עונה כזו רק הוועדה מחליטה אם להשאיל אותו או שהוא ראוי להמשיך בבוגרים

בצורה כזו יהיה קשה לפספף שחקנים טובים מהנוער

מפתיע,אך מסכים לחלוטין!

אמיר בגלל מקרים כאלה , אמרתי את מה שאמרתי , למאמן אין הזכות להחליט , רק מי שמכיר אותו ועקב אחריו במשך תקופה ארוכה אם לא כמה עונות , יודע באמת מה הוא שווה..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Aug-2015, 17:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Aug-2015 על ידי 17:26 טל.מ.)
הודעה: #42
(30-Aug-2015 15:53)אופיר34 כתב:  
(30-Aug-2015 14:48)amir כתב:  
(30-Aug-2015 13:43)אופיר34 כתב:  לא שיחק ברצף אבל קיבל פה ושם הזדמנויות בתקופת ראובן עטר אם אני זוכר נכון. גם מזרחי לדעתי בחן אותו וויתר על שירותיו.
בסה"כ אי אפשר להגיד שפספסנו איזשהו שחקן על שהיום שווה מליונים. גם מסיקה שבאמת יחסית לשאר טיפה יותר איכותי עדיין לא השאיר חותמו בשום מקום.
אני לא פוסל שאולי עוד יחזור אלינו מתישהו , אבל כרגע אני מבין מאמנים שמעדיפים אחר על פניו.

Sent from my LG-D855
אם היית נותן לו בטחון ונותן לו לשחק וללמוד בעונה הקריטית הראשונה בבוגרים כמו שהתנהגו עם אבו אביד ולא מעניש אותו על כל טעות שעשה ומעיף אותו ליציע יכול להיות שהיה צומח לך פה שחקן הרבה יותר טוב ברגע שהתחלו הנדודים בין קבוצות קטנות לא לכל שחקן יש את האישיות לפרוץ ולחזור לקבוצת האם שלו במיוחד שהוא לא הושאל אלה שוחרר בכלל. מזכיר לך מישהו?

שני דברים -
1. אם הוא היה מראה בתחילת הדרך את מה שאבו עביד הראה אף אחד לא היה מעיף אותו לשום מקום והיום הוא היה במקום אחר לגמרי (ולפי מה שעשה עד היום כנראה שלא טעו לגביו כל כך)
2. בתפקיד של מסיקה (קשר עושה משחק) אתה צריך להיות באמת כשרון אמיתי ורציני כדי לעשות את הפריצה ולתת למאמנים את הבטחון לבנות עליך את הקבוצה. זה לא כמו מגן או בלם. מסיקה עם כל הרצון הטוב (ויש בו משהו בכל זאת) הוא לא המספר 10 שהייתי לוקח לקבוצה שלי ומביא סביבו שחקנים. באמת שהוא נחמד אבל לא יותר מזה לצערי.

(30-Aug-2015 14:38)אלון כתב:  עזוב עידן, הויכוח חסר תועלת. אצלנו גדלים רק בלופים ואין שום בעיה במערכת שעושה הכל כדי ששחקני הנוער הפוטנציאלים ישתלבו. השחקנים שמגיעים במקומם, הרבה יותר טובים ומצדיקים שכר אסטרונומי. בוא נראה את מי ימכרו שנה הבאה כדי להביא את העידן שריקי הבא...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

שתסיים את הסיסמאות ותתחיל להתייחס לעובדות נדבר.
בינתיים אין פה שום כוכב שברח לנו מהידיים והצליח במקומות אחרים (ולהצליח ברעננה ,בכפ"ס ובקריית גת זה לא נחשב מבחינתי).

אופיר ביום שתסכים עם משהו שאתה לא חשבת עליו ראשון אני חוזר בתשובה .. אורן ועידן ואלון צודקים לחלוטין. מאמן שבא לשנה לא צריך ולא יכול לחרוץ גורל שחקנים שמשחקים 8-10 שנים במועדון והוא כלל לא מכיר אותם. חייבים מנג׳ר על נגיד זלצר שהוא מעל כל סמכות מקצועית במועדון . ומי שלא נראה לו - שלא יעבוד פה .

Sent from my iPhone using Tapatalkד

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Aug-2015, 17:40
הודעה: #43
אגב,זה נכון לא רק בנושאים מקצועיים,גם בהתנהלות..שם באותה מידה צריכה להיות אמירה של מועדון והמאמן הוא עוד עובד(אומנם בכיר),במועדון.
30-Aug-2015, 17:40
הודעה: #44
(30-Aug-2015 17:25)טל.מ כתב:  
(30-Aug-2015 15:53)אופיר34 כתב:  
(30-Aug-2015 14:48)amir כתב:  
(30-Aug-2015 13:43)אופיר34 כתב:  לא שיחק ברצף אבל קיבל פה ושם הזדמנויות בתקופת ראובן עטר אם אני זוכר נכון. גם מזרחי לדעתי בחן אותו וויתר על שירותיו.
בסה"כ אי אפשר להגיד שפספסנו איזשהו שחקן על שהיום שווה מליונים. גם מסיקה שבאמת יחסית לשאר טיפה יותר איכותי עדיין לא השאיר חותמו בשום מקום.
אני לא פוסל שאולי עוד יחזור אלינו מתישהו , אבל כרגע אני מבין מאמנים שמעדיפים אחר על פניו.

Sent from my LG-D855
אם היית נותן לו בטחון ונותן לו לשחק וללמוד בעונה הקריטית הראשונה בבוגרים כמו שהתנהגו עם אבו אביד ולא מעניש אותו על כל טעות שעשה ומעיף אותו ליציע יכול להיות שהיה צומח לך פה שחקן הרבה יותר טוב ברגע שהתחלו הנדודים בין קבוצות קטנות לא לכל שחקן יש את האישיות לפרוץ ולחזור לקבוצת האם שלו במיוחד שהוא לא הושאל אלה שוחרר בכלל. מזכיר לך מישהו?

שני דברים -
1. אם הוא היה מראה בתחילת הדרך את מה שאבו עביד הראה אף אחד לא היה מעיף אותו לשום מקום והיום הוא היה במקום אחר לגמרי (ולפי מה שעשה עד היום כנראה שלא טעו לגביו כל כך)
2. בתפקיד של מסיקה (קשר עושה משחק) אתה צריך להיות באמת כשרון אמיתי ורציני כדי לעשות את הפריצה ולתת למאמנים את הבטחון לבנות עליך את הקבוצה. זה לא כמו מגן או בלם. מסיקה עם כל הרצון הטוב (ויש בו משהו בכל זאת) הוא לא המספר 10 שהייתי לוקח לקבוצה שלי ומביא סביבו שחקנים. באמת שהוא נחמד אבל לא יותר מזה לצערי.

(30-Aug-2015 14:38)אלון כתב:  עזוב עידן, הויכוח חסר תועלת. אצלנו גדלים רק בלופים ואין שום בעיה במערכת שעושה הכל כדי ששחקני הנוער הפוטנציאלים ישתלבו. השחקנים שמגיעים במקומם, הרבה יותר טובים ומצדיקים שכר אסטרונומי. בוא נראה את מי ימכרו שנה הבאה כדי להביא את העידן שריקי הבא...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

שתסיים את הסיסמאות ותתחיל להתייחס לעובדות נדבר.
בינתיים אין פה שום כוכב שברח לנו מהידיים והצליח במקומות אחרים (ולהצליח ברעננה ,בכפ"ס ובקריית גת זה לא נחשב מבחינתי).

אופיר ביום שתסכים עם משהו שאתה לא חשבת עליו ראשון אני חוזר בתשובה .. אורן ועידן ואלון צודקים לחלוטין. מאמן שבא לשנה לא צריך ולא יכול לחרוץ גורל שחקנים שמשחקים 8-10 שנים במועדון והוא כלל לא מכיר אותם. חייבים מנג׳ר על נגיד זלצר שהוא מעל כל סמכות מקצועית במועדון . ומי שלא נראה לו - שלא יעבוד פה .

סליחה? מה איתי אני העליתי פה את נושא מסיקה ועטר ולא מקבל קרדיט
חכה חכה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Aug-2015, 17:44
הודעה: #45
גם אתה !!! האמת גם אני אמרתי את זה אבל אני מוחל על כבודי כי כבר התעייפתי מלנאום.

30-Aug-2015, 18:02
הודעה: #46
(30-Aug-2015 17:25)טל.מ כתב:  אופיר ביום שתסכים עם משהו שאתה לא חשבת עליו ראשון אני חוזר בתשובה .. אורן ועידן ואלון צודקים לחלוטין. מאמן שבא לשנה לא צריך ולא יכול לחרוץ גורל שחקנים שמשחקים 8-10 שנים במועדון והוא כלל לא מכיר אותם. חייבים מנג׳ר על נגיד זלצר שהוא מעל כל סמכות מקצועית במועדון . ומי שלא נראה לו - שלא יעבוד פה .

קודם כל, אם תרצה או לא אתה כבר חזרת בתשובה אם במחזור שני אתה לא מדבר איתי על ירידת ליגה (למרות שאני מרגיש שזה אוטוטו עומד להתפרץ).

ואורן ועידן ואלון צודקים לדעתך .
לדעתי יש פה בעיקר צביעות והתייפיפות של אוהדים, והיות ואני מכיר את אחד מהשלשה לגביו לפחות אני בטוח שהוא לקה במחלת הפייסובקיציס....

אף אחד פה לא יתן צ'אנס לאף שחקן בית שיקבל דקות ולא ייתן את הסחורה.
בסופו של דבר יש מטרה לקבוצה וזה לעבור את השנה הזאת בשלום כדי שאולי, אם וכאשר ובמהרה בימנו יהיה פה בעלים רציני שיוכל לעשות את כל מה שאתם (וגם אני) רוצים. אם זה אומר מנהל מיקצועי, וצוות מיקצועי רחב, ומחלקת נוער מסודרת, ומדיניות, וועדות, וטיפוח כשרונות, וייבוא כשרונות, ובעיקר ראייה לטווח ארוך וסבלנות.

נכון להיום, ואתם יכולים להמשיך עם הרומנטיקה, אין פה שום טאלנט שישפר מקצועית את מצבנו ולכן אין לי טענה למאמן בקטע הזה בלבד. הוא רואה את השחקנים באימונים ,הוא מרגיש אותם והוא בוחר מי ישחק ומי לא. אני יותר מבטוח שאין לו שום דבר נגד שחקני בית.

אנחנו בינתיים להזכירכם במחזור השני ולפי כמות הפוסטים שיש פה בנושא נראה שאנחנו במחזור 25 ואף שחקן בית לא קיבל דקות. בוא נתקדם עם העונה, נראה מי מקבל קרדיט ומי לא ונבקר בהתאם. בינתיים לא חיימוביץ ולא זגורי לא הוכיחו לנו אם הם מתאימים או לא.
30-Aug-2015, 18:04
הודעה: #47
במקום לנאום סתם .. קח דוגמא את מקרה בן הרוש . עלה לבוגרים עזריה שלח אותו לכפר יונה.. שנמשיך ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

30-Aug-2015, 18:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Aug-2015 על ידי 18:07 אופיר34.)
הודעה: #48
ובזה אני מודיע שסיימתי להביע את דעתי בנושא.
העניין מוצה עד תום וממזמן....

(30-Aug-2015 18:04)טל.מ כתב:  במקום לנאום סתם .. קח דוגמא את מקרה בן הרוש . עלה לבוגרים עזריה שלח אותו לכפר יונה.. שנמשיך ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מוצה הנושא....
תעבור על כל הפוסטים בשבוע האחרון ותקבל תשובות.
אני מותש, שלא לדבר על זה שאני עומד לאבד את מקום עבודתי בגלל דודי תירם וזאביק חיימוביץ....
30-Aug-2015, 18:07
הודעה: #49
על מה אתם מדברים? אני היחיד שאמרתי שמאמן לא צריך לקבוע גורל של שחקן נוער..

ובקשר למסיקה , ראובן עטר הביא לו לשחק 2 מחציות ואף פתח בהרכב , סה"כ שיתף אותו ב-5 משחקים.. והוחלף ע"י חן עזרא שגם כבש .. אולי פשוט היו יותר טובים ממנו בזמנו והחליטו להשאילו

וזאת בדיוק הבעיה בהשאלות.. כשמשאילים בדרך כלל לא מחזירים (מישהו אמר ברק לוי?) , אלא אם כן הוא כוכב על

ואופיר , מה זה לספק את הסחורה? הרי בשבילך משחק שקט.. זה גם בסדר.
והמאמן יהיה חייב לשתף את השחקן במספר דקות מסויים , לא תהיה לו ברירה , בדיוק כמו עם ווקוביץ שתקוע כמו עצם בגרון
30-Aug-2015, 18:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Aug-2015 על ידי 18:19 עידן444.)
הודעה: #50
(30-Aug-2015 18:07)ORENARIEL כתב:  על מה אתם מדברים? אני היחיד שאמרתי שמאמן לא צריך לקבוע גורל של שחקן נוער..

ובקשר למסיקה , ראובן עטר הביא לו לשחק 2 מחציות ואף פתח בהרכב , סה"כ שיתף אותו ב-5 משחקים.. והוחלף ע"י חן עזרא שגם כבש .. אולי פשוט היו יותר טובים ממנו בזמנו והחליטו להשאילו

וזאת בדיוק הבעיה בהשאלות.. כשמשאילים בדרך כלל לא מחזירים (מישהו אמר ברק לוי?) , אלא אם כן הוא כוכב על

ואופיר , מה זה לספק את הסחורה? הרי בשבילך משחק שקט.. זה גם בסדר.
והמאמן יהיה חייב לשתף את השחקן במספר דקות מסויים , לא תהיה לו ברירה , בדיוק כמו עם ווקוביץ שתקוע כמו עצם בגרון
זה בסדר כשזה שחקן רכש. הרי אחרת יגידו שאנחנו שונאים זרים...
זה גם בסדר שזה אבו עביד כי הוא בנוי לתלפיות... מה זה משנה שקיבלנו באשמתו יותר שערים מאשר באשמת ירין חסן ועידו לוי ביחד? וגם בהפועל ת"א התחילו לספור... ואני לא בא אליו בטענות- גם משחק בתפקיד לא שלו המסכן... אבל כשזה מגיע לשחקני בית- אין סבלנות לאף אחד.
למה?
לא מכיר את ויקי כחלון ולא מתייחס כרגע למבנה האישיות שלו לגביו נירמזו כל מיני רמזים- כשהוא שיחק הרגשתי שיש על מי לסמוך וגם כשזה היה מול הפועל ת"א בבלומפילד, וגם בסכנין ובכל מקום. הלואי והייתי מרגיש כך לגבי כל המגינים שהגיעו לכאן במרוצת השנים ועשו לי התקפי לב...
מישהו באמת יכול להגיד לי שהמגינים היום או בעונה שעברה "משדרגים ומוסיפים לנו מימד חדש" על הקו? על טופי(זה באמת שחקן שלא עוברים להבדיל מאבו עביד שכן חטף סחרחורת לפחות במקרה אחד שאני זוכר היטב...) או קנדה(באמת מגן שהיה פשוט כיף לראות במשחקי גביע הטוטו בעונה שעברה- לפחות לי) אני עוד יכול לקבל את זה. לגבי עומר ורד, שמעון הרוש(שלדעתי גם לא זול), אורי שטרית ואבו עביד- אני באמת לא יכול להגיד את זה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים