שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הזהירות מהשטן.
22-Aug-2015, 1:55
הודעה: #41
הזהירות מהשטן.
אופיר באמת אתה ילדון חסר מושג. ולא חמוד אנחנו לא זורקים עובדים הביתה אחרי כוס קפה שנשפכה על הרצפה. רק עם נלוותה לזה עוגיה .. ומי שמתפתל בצורה אווילית זה אתה שכרגיל מחפש רק קו כדי להתיישר לפיו.. ואל תבלבל לי את המח על צוות אחר וחשיבה אחרת כי היא עולה כסף. כל אחד יכול לחשוב אחרת , צריך רק לדרוש, להציב אמות מידה ולנהוג לפיהם. לא צריך להמציא את הגלגל כבר המציאו אותו ואל תהפוך לי בחירת עובדים לביקוע האטום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Aug-2015, 1:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Aug-2015 על ידי 2:09 אופיר34.)
הודעה: #42
RE: הזהירות מהשטן.
הביקורת נרשמה והועברה לנוגעים בדבר...
מאד קל מהכיסא הנוח בבית או לחילופין מהאולפן הממוזג לבוא לבקר ולייעץ.
אז באמת נראה לך שלא חיפשו ולא העדיפו לבחון כל זר שיגיע 3 שבועות בזכוכית מגדלת ??
חשבת אולי שיש זרים שלא מוכנים לבוא ולהבחן במדינת הכדורגל ישראל ?
חשבת אולי שבמסגרת הזמן שהייתה (ולהזכירכם הכל התעכב אצלנו) לא מצאו את השחקנים הנחוצים במסגרת התקציב שלנו ?
ומה הייתם אומרים אם היו מתעקשים על מבחנים של שחקנים אבל עד עכשיו לא היו מוצאים אף אחד ? לא רוצה לחשוב איזה חצים היו עפים פה.

ולגבי גרבוביץ - אם הוא צריך 6-8 שבועות להחלים הוא חוזר לעיניינים תיק תק. הבחור בן 20 להזכירך. אחרי המחזור השני יש פגרה וזה כבר יהיה חודשיים אחרי. אל תנסה לשכנע את עצמך....

בקיצור, יש רצוי ויש מצוי. גם אני חושב שהכי אידיאלי זה לבחור שחקן זר אחרי שראית אותו בעיניים ובחנת אותו מכף רגל ועד ראש אבל מה לעשות שהמציאות שלנו לא תמיד מאפשרת את זה

(22-Aug-2015 1:55)טל.מ כתב:  אופיר באמת אתה ילדון חסר מושג. ולא חמוד אנחנו לא זורקים עובדים הביתה אחרי כוס קפה שנשפכה על הרצפה. רק עם נלוותה לזה עוגיה .. ומי שמתפתל בצורה אווילית זה אתה שכרגיל מחפש רק קו כדי להתיישר לפיו.. ואל תבלבל לי את המח על צוות אחר וחשיבה אחרת כי היא עולה כסף. כל אחד יכול לחשוב אחרת , צריך רק לדרוש, להציב אמות מידה ולנהוג לפיהם. לא צריך להמציא את הגלגל כבר המציאו אותו ואל תהפוך לי בחירת עובדים לביקוע האטום.

ברור שאני ילדון ואתה המבוגר האחראי כאן... בינתיים הביקורות שלך רק מעידות על חוסר ניסיון וידע בענף הזה שקרוי כדורגל ישראלי.

אתה יכול להציב ולדרוש מה שאתה רוצה ,רק תזכור שמכבי נתניה (ובטח הנוכחית) היא לא חברת הייטק וכדורגל ישראלי לא תמיד יכול לעבוד לפי הסטנדרטים שאתה מכיר מהשוק הפרטי.

הכל פה זה בעיקר אינטרסים ,קשרים ואינטריגות וכל עוד אתה קטן, חלש ועני אתה לא יכול לכפות על אף אחד את האמות מידה שאתה מייחל להם.

ובסוף עם כל ההתחמקויות וההתפלפלויות שלך עדיין לא הבנתי למה גרבוביץ לא יכול לשחק בנתניה השנה...
י
22-Aug-2015, 2:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Aug-2015 על ידי 2:33 טל.מ.)
הודעה: #43
הזהירות מהשטן.
אני העפתי את גרבוביץ שאתה מדבר על העאלק התפלפלויות שלי ..? תרים טלפון לאוסידון הוא יסביר לך .. ממה שאני הבנתי הפציעה שלו לא פשוטה דורשת זמן החלמה ולאף אחד לא מתאים לחכות לו. מעבר לזה דבר עם דורון.
אז לשאלתך - כן , אני מועדון קטן ולא נחשק ואין לי כסף ולכן אני אבזבז את מה שאין לי ב״רחל בתך הקטנה״ , ומי שלא יתאים לו שלא יבוא. ואני אפספס כמה בדרך אבל יש סיכוי טוב שאני לא אחתים מתחזים ליצנים סובלים מעודף משקל או פצועים שבאים לעשות בוחטה וללכת ..
איך קראו לבלם הפולני.. פסטרייאק ..? או בכינויו שתי חמגשיות וקולה ? צ׳ארן שהגיע פצוע והתחיל את הליגה באיחור של חודשיים שלושה, דודו שהגיע פצוע ויצא מפה עם 60 אלף יורו או יותר בלי שעלה על הדשא, שני הרומנים שקיבלו את השכר הכמעט הכי גבוה בקבוצה כשהתרומה שלהם היתה בערך כמו של צלישר וירין חסן ..ועכשיו שני המונטנגרים שהולכים אחרי שבועיים .. תעשה לי טובה לפחות תפסיק להצדיק את החובבנות הזו .

22-Aug-2015, 11:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Aug-2015 על ידי 11:50 אייל ס.)
הודעה: #44
(21-Aug-2015 22:29)amir כתב:  אנחנו אולי טוחנים מים אבל בשנה כ"כ בעייתית מבחינה כספית עוד לא התחילה העונה וכבר יש חוזה אחד שצריך להתיר והשני דחו לעוד חודשיים זה לא מריח טוב.

לא יודע מה אתה מריח או לא.
מאמן טעה(כניראה) בדרך הבחירה וכניראה גם בשחקן,עד שלא ימצא פתרון לחיסכון במרבית עלותו לא יגיע אחר לאותה עמדה,זה יוריד אותנו ליגה?...להערכתי לא,בחירה מוצלחת יותר היתה מביאה אותנו להתמודד על האליפות..גם כניראה שלא.
אגב בסיטואציה מסויימת השחקן ישאר בנתניה לפחות עד סוף דצמבר,מה שיאפשר לו להוריד חלודה ושומנים ולהוכיח עצמו.
אז,לפטר את המאמן/להרעיל את האווירה המצויינת עד כה/ליצור ד'מורליזציה? לא מבין לאן אתה ואחרים מכוונים בהיסטריה סביב השחקן.
לגבי השני,סיפור אחר לחלוטין(למרות ששניהם הגיעו מאותה ארץ לא ע"י אותם סוכנים באותו פרק זמן ובאותה שיטת בחירה),השני נפצע(כניראה) ערב הגעתו,יצא להחלים על חשבונו ושישוב תצטרך להתקבל החלטה האם לשלבו/להשאילו/לשחררו.

(21-Aug-2015 23:16)אלון כתב:  
(21-Aug-2015 22:10)אייל ס כתב:  אתם נהנים לטחון מיים ובכלל מהלקאה עצמית.
מאמן לקח החלטה,טעה...אז? להעמיד אותו בפינה/להוריד לו מהשכר?
טעויות היו וטעויות יהיו,יש מקרים שאפשר לבחון/יש מקרים שלא.

למה כשיוסי מזרחי נפל עם הזרים אז אפשר לקרוע לו את הצורה וככשלומי דורה מחתים 2 חתולים בשק צריך להתנהג בסלחנות?
בשנה כזו, כשכל שקל חשוב, צריך טיפה יותר סבלנות וקצת יותר בדיקות לעומק בנושא החתמת זרים. לא רוצה להיבחן? לא צריך, לא ניקח את הסיכון ונמשיך הלאה. אני בטוח שהוא לא היה החלוץ היחידי על כדור הארץ.
עצם זה שהוא הסכים להגיע בשכר יחסית נמוך לקבוצה ללא יומרות מקבוצה שמשחקת בליגה האירופית, היה צריך להעלות תהיות...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

יש הבדל תהומי בן מזרחי לדורה בדרך בחירת הישראלים והזרים ולכן ההתיחסות לשניהם שונה בתכלית.
אישית אני הרבה יותר סלחן למאמן בתחילת דרכו(שעולה פחות מחצי)בתקציב שחקנים של פחות מ7 מיליון ש"ח,כשבמרבית העמדות הוא מוציא מים מהאבן מלמאמן מנוסה(שעולה יותר מכפול) בתקציב שחקנים של קרוב ל14 מיליון,שפועל בעיקר לפני האינטרסים של הסוכנים(שהשמועה אומרת שלא משאירים אותו מקופח).
וכן,אני מסכים המאמן נהג במקרה הזה בחיפזון,לדעתי גם במקרה טגה...אך זה מאמן ויש לו שיקולים מקצועיים משלו וראיה שלו ולא ניתן לחבר בוחן לב וכליות לכל החלטה שלו.
22-Aug-2015, 12:14
הודעה: #45
אם גם ככה הוא פה אז שיתנו לו לשחק אולי יפתיע לטובה רק לא הבנתי איך כל זה מסתדר עם נושא הפוסט דיורדביץ שהיה אמור להגיע לפה לחתום מה היו עושים אז עם ווקביץ ? פתאום הוא כן היה עוזב ?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Aug-2015, 12:15
הודעה: #46
(22-Aug-2015 2:30)טל.מ כתב:  אני העפתי את גרבוביץ שאתה מדבר על העאלק התפלפלויות שלי ..? תרים טלפון לאוסידון הוא יסביר לך .. ממה שאני הבנתי הפציעה שלו לא פשוטה דורשת זמן החלמה ולאף אחד לא מתאים לחכות לו. מעבר לזה דבר עם דורון.
אז לשאלתך - כן , אני מועדון קטן ולא נחשק ואין לי כסף ולכן אני אבזבז את מה שאין לי ב״רחל בתך הקטנה״ , ומי שלא יתאים לו שלא יבוא. ואני אפספס כמה בדרך אבל יש סיכוי טוב שאני לא אחתים מתחזים ליצנים סובלים מעודף משקל או פצועים שבאים לעשות בוחטה וללכת ..
איך קראו לבלם הפולני.. פסטרייאק ..? או בכינויו שתי חמגשיות וקולה ? צ׳ארן שהגיע פצוע והתחיל את הליגה באיחור של חודשיים שלושה, דודו שהגיע פצוע ויצא מפה עם 60 אלף יורו או יותר בלי שעלה על הדשא, שני הרומנים שקיבלו את השכר הכמעט הכי גבוה בקבוצה כשהתרומה שלהם היתה בערך כמו של צלישר וירין חסן ..ועכשיו שני המונטנגרים שהולכים אחרי שבועיים .. תעשה לי טובה לפחות תפסיק להצדיק את החובבנות הזו .

זה נחמד שאתה עושה עכשיו סלטות באוויר בשביל להצדיק את התיאוריה שלך אבל לא יעזור לך כלום. אף אחד לא העיף את גרבוביץ והיות ולי אין מושג תקרא את מה שאייל כתב (או שגם לו אין מושג...) עליו ואז אולי תבין. כרגע צר לי להגיד לך - אתה לא מבין (או שפשוט מנסה כהרגלך בקודש לייצר שריפות).

ולגבי השמות שהזכרת - חוזר ואומר לך. למצוא זרים טובים שישדרגו אותך זו משימה קשה עד בלתי אפשרית על אחת כמה וכמה שאתה עובד בתקציבים מוגבלים. אז באמת היה הכי אידיאלי ונכון לעשות תחקיר שתי וערב על כל שחקן שאתה מביא ,אבל מה לעשות שלוחות הזמנים והתנאים שמציבים לך לפעמים לא מאפשרים לך לעשות את זה.
לפעמים אתה צריך לסמוך על מילה של סוכן ועל קטעי וידאו שיעזרו בהחלטה.
וגם אם חלילה קורה מצב שמגיע שחקן פצוע\לא בכושר כמו ששמת לב זאת לא חתונה קטולית. נפרדים כידידים וממשיכים הלאה.

אבל להגיד "מי שלא יתאים לו שלא יבוא" זה משפט פופוליסטי עלוב כי אתה תהיה הראשון שתזדעק ביום שבו נהיה עם אפס זרים שבוע לפני פתיחת הליגה בגלל העקרונות (הנכונים והלא ריאלים) שאתה מנסה ליישם.

תתעורר חבוב. מכבי נתניה לצערנו עדיין לא חברת הייטק.
22-Aug-2015, 12:20
הודעה: #47
הזהירות מהשטן.
אני מבין שלא העבירו אותו ורוצים להפתר ממנו. סתם נקודה למחשבה, משהו שגם אתה אייל ראית. השחקן הזה, בדיוק כמו ערן לוי יודע להיות שחקן מטרה כשהוא עם הגב לשער וזה אומר שהוא יודע לקבל את הכדור באוויר לעצור בחזה או להוריד בראש. דברים שנבו מזרחי לא יודע לעשות. בסיטואציה כזו של ווקוביץ להוריד לצדדים לאיילה זגורי מרגוליס או אחורה לחמזה זו תחילתה של ידידות מופלאה עם התקפה קטלנית. שיחשבו על זה אם לא מצליחים לשחרר אותו.
לגבי גרבוביץ גם אם יחלים ונרצה אותו הוא יהיה כנראה הזר הששי כך שהשנה הוא לא יוכל לשחק אצלנו.

22-Aug-2015, 12:23
הודעה: #48
(22-Aug-2015 12:15)אופיר34 כתב:  
(22-Aug-2015 2:30)טל.מ כתב:  אני העפתי את גרבוביץ שאתה מדבר על העאלק התפלפלויות שלי ..? תרים טלפון לאוסידון הוא יסביר לך .. ממה שאני הבנתי הפציעה שלו לא פשוטה דורשת זמן החלמה ולאף אחד לא מתאים לחכות לו. מעבר לזה דבר עם דורון.

זה נחמד שאתה עושה עכשיו סלטות באוויר בשביל להצדיק את התיאוריה שלך אבל לא יעזור לך כלום. אף אחד לא העיף את גרבוביץ והיות ולי אין מושג תקרא את מה שאייל כתב (או שגם לו אין מושג...) עליו ואז אולי תבין. כרגע צר לי להגיד לך - אתה לא מבין (או שפשוט מנסה כהרגלך בקודש לייצר שריפות).

ולגבי השמות שהזכרת - חוזר ואומר לך. למצוא זרים טובים שישדרגו אותך זו משימה קשה עד בלתי אפשרית על אחת כמה וכמה שאתה עובד בתקציבים מוגבלים. אז באמת היה הכי אידיאלי ונכון לעשות תחקיר שתי וערב על כל שחקן שאתה מביא ,אבל מה לעשות שלוחות הזמנים והתנאים שמציבים לך לפעמים לא מאפשרים לך לעשות את זה.
לפעמים אתה צריך לסמוך על מילה של סוכן ועל קטעי וידאו שיעזרו בהחלטה.
וגם אם חלילה קורה מצב שמגיע שחקן פצוע\לא בכושר כמו ששמת לב זאת לא חתונה קטולית. נפרדים כידידים וממשיכים הלאה.

אבל להגיד "מי שלא יתאים לו שלא יבוא" זה משפט פופוליסטי עלוב כי אתה תהיה הראשון שתזדעק ביום שבו נהיה עם אפס זרים שבוע לפני פתיחת הליגה בגלל העקרונות (הנכונים והלא ריאלים) שאתה מנסה ליישם.

תתעורר חבוב. מכבי נתניה לצערנו עדיין לא חברת הייטק.
אופיר לא נכנס למהות הוויכוח, רק נקודתית היינו עם שלושה זרים שהשניים האחרונים הגיעו נבחנו והוחתמו כראוי ובסה"כ שלושה זרים, אח"כ הוחתמו שני האחרונים שלפחות לגבי החלוץ זה נראה ככישלון למה היה צריך למהר להחתים ועכשיו למהר לשחרר?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Aug-2015, 12:23
הודעה: #49
(22-Aug-2015 12:14)amir כתב:  אם גם ככה הוא פה אז שיתנו לו לשחק אולי יפתיע לטובה רק לא הבנתי איך כל זה מסתדר עם נושא הפוסט דיורדביץ שהיה אמור להגיע לפה לחתום מה היו עושים אז עם ווקביץ ? פתאום הוא כן היה עוזב ?

1.יעזוב/לא יעזוב זה שאלה של הסכמה הדדית/פיצוי ואופציות חליפיות לשחקן.
2.משוכנע שכשי "בינגו" ביד הסבלנות של הקבוצה קטנה והיא מוכן לשלם יותר על הטעויות.
3.במקרה של דיורביץ היה קל יותר להגדיל את תקציב שחקנים ע"י תרומה נקודתית שצבועה לשחקן הספציפי.
22-Aug-2015, 12:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Aug-2015 על ידי 12:31 טל.מ.)
הודעה: #50
הזהירות מהשטן.
אופיר עזוב אני ואתה לא באותו מקום בשום נושא . אל תחליט בשבילי אם אני מייצר שרפות או אם אני פופוליסט או שאר המילים שלמדת איפשהו . אני לא יודע מה אתה חושב מה אתה רוצה או מה לוחץ לך על היבלת. דבר אחד ברור לי. יש לך שתי עיניים אבל אתה חי במציאות מדומה. אז בעולם שלך תקדש את הבינוניות ההערצה העיוורת ואמירת ההן . לא מתאים לי. חבל על הויכוח.

נ.ב סתם כדרך אגב בתור אחד שגייס לא מעט עובדים בשנים האחרונות תיתן לי קצת קרדיט ( אני יודע שקשה לך זה בסדר) שאני יודע על מה אני מדבר. וכן כדורגל זה לא הייטק, אבל כמו שסתיו שחם יודע ליישם דברים דומים בכפ״ס וכמו שאורי אלון עושה את זה בכדורסל בירושלים, הגיע הזמן שתפנים שזה שמישהו בעט בועט יבעט בכדור לא הופך אותו שונה במהות .

(22-Aug-2015 12:23)אייל ס כתב:  
(22-Aug-2015 12:14)amir כתב:  אם גם ככה הוא פה אז שיתנו לו לשחק אולי יפתיע לטובה רק לא הבנתי איך כל זה מסתדר עם נושא הפוסט דיורדביץ שהיה אמור להגיע לפה לחתום מה היו עושים אז עם ווקביץ ? פתאום הוא כן היה עוזב ?

1.יעזוב/לא יעזוב זה שאלה של הסכמה הדדית/פיצוי ואופציות חליפיות לשחקן.
2.משוכנע שכשי "בינגו" ביד הסבלנות של הקבוצה קטנה והיא מוכן לשלם יותר על הטעויות.
3.במקרה של דיורביץ היה קל יותר להגדיל את תקציב שחקנים ע"י תרומה נקודתית שצבועה לשחקן הספציפי.

אז אני מניח שכשימצאו איזה טאלנט אחר ימצאו לו את הצבע המתאים ..

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים