שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה נראה כמו בדרך לפירוק
27-Nov-2014, 1:10
הודעה: #41
RE: זה נראה כמו בדרך לפירוק
ונגיד שהמועדון בלי חובות ויש לו אפשרות להשאיר את קיודה ב 400 אלף יורו הוא משאיר או לא ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Nov-2014, 1:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Nov-2014 על ידי 1:15 אלון.)
הודעה: #42
זה נראה כמו בדרך לפירוק
אז עכשיו הוא מוכר את קאיודה כדי לעשות דווקא ליוסי מאור ושולח אותך כדי לחמם את האוהדים כנגד יוסי מאור?
ממש בוגר מצידו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
27-Nov-2014, 1:17
הודעה: #43
מה הוא היה עושה אני לא יודע. אני יודע מה אני הייתי עושה- שם את הכסף על קאיודה. אין לי ספק שזה גם מה שהיה עושה איזי שירצקי, שכבר ראיתי את השם ק"ש משתרבב בהקשר לקאיודה...
27-Nov-2014, 1:27
הודעה: #44
רגע אלון עשית אותי שליח של אלי שגב ? מימי יצחק לנד ז"ל אני עם אלי שגב ? קצת הגיון בליכלוך לא יזיק לך

עידן אז עכשיו שדיברת בהגיון שים לב

אלי שגב חתום בבקרה התקציבית עם ערבות בנקאית עד סיום העונה משמע כל השכר עד צ'רלי אבוטבול מכוסה בבקרה התקציבית ואם יגיעו יותר אוהדים נסיים ברווח תפעולי של כמה שקלים ...

משמע שיוסי מאור שנושא כרגע ב 25% מקבל מועדון בלי חובות שולחן נקי מלבד 25% שלו שהוא שותף בהם ירצה או לא ירצה

ושוב למה יוסי מאור לא מושיע מרגיע את מכבי נתניה על שלל אוהדיה שחקניה ועובדי המועדון הדואגים ולא משאיר את קיודה בנתניה ולא אומר אל תדאגו אלי שגב הולך אבל אני כאן !!!

לדעתי יוסי מאור לא מסוגל כספית להחזיק קבוצה בליגת העל וכל מה שטרכתם לגרום לאלי שגב לעזוב אולי הצלחתם חלקית אבל לא יהיה מי שייקח אותנו הלאה ומה עם אריאל הרוש ? 450 אלף שקל זול הרבה מקיודה האם יוסי מאור כבר שילם לטביב ?
27-Nov-2014, 1:45
הודעה: #45
זה נראה כמו בדרך לפירוק
(27-Nov-2014 1:27)זאב רווח כתב:  רגע אלון עשית אותי שליח של אלי שגב ? מימי יצחק לנד ז"ל אני עם אלי שגב ? קצת הגיון בליכלוך לא יזיק לך

עידן אז עכשיו שדיברת בהגיון שים לב

אלי שגב חתום בבקרה התקציבית עם ערבות בנקאית עד סיום העונה משמע כל השכר עד צ'רלי אבוטבול מכוסה בבקרה התקציבית ואם יגיעו יותר אוהדים נסיים ברווח תפעולי של כמה שקלים ...

משמע שיוסי מאור שנושא כרגע ב 25% מקבל מועדון בלי חובות שולחן נקי מלבד 25% שלו שהוא שותף בהם ירצה או לא ירצה

ושוב למה יוסי מאור לא מושיע מרגיע את מכבי נתניה על שלל אוהדיה שחקניה ועובדי המועדון הדואגים ולא משאיר את קיודה בנתניה ולא אומר אל תדאגו אלי שגב הולך אבל אני כאן !!!

לדעתי יוסי מאור לא מסוגל כספית להחזיק קבוצה בליגת העל וכל מה שטרכתם לגרום לאלי שגב לעזוב אולי הצלחתם חלקית אבל לא יהיה מי שייקח אותנו הלאה ומה עם אריאל הרוש ? 450 אלף שקל זול הרבה מקיודה האם יוסי מאור כבר שילם לטביב ?

אם אתה לא שליח של שגב (או מי מטעמו) אז מהיכן אתה ״יודע״ את כל הפרטים שאתה שופך כאן? או שבעצם הכל הוא פרי דמיונך? טמבלים אנחנו לא...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
27-Nov-2014, 1:51
הודעה: #46
זה מה שאני שומע באוזניים במציאות בלי כדורים בלי הזיות מתי אמרתי משהו ולא היה נכון ? מה אני נביא ?
נביא יש רק טל.מ והוא נביא הזעם
27-Nov-2014, 1:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Nov-2014 על ידי 2:15 עידן444.)
הודעה: #47
זאב רווח היקר, מי שלא תהיה. אפי או לא אפי, אין לי מושג. אני מבקש שתקרא בעיון את השורות הבאות.

אתה עושה לקבוצה נזק גדול בדברים שאתה כותב. אתה מעוות את המציאות ומציג את הדברים כאילו מישהו גירש מכאן את אלי שגב, כשאתה לא פעם מנסה לגלגל את האשמה אל האוהדים שמהם אלי שגב קיבל רק אהבה, כבוד והערכה(קיבל בלשון עבר כי הוא לא כאן בשביל להמשיך לקבל). אף אחד לא עשה לו שום דבר רע. להפך, אפילו הזהירו אותו שהוא לא פועל נכון. שהוא מקרב וסומך על האנשים הלא נכונים. הוא לא שמע לאף אחד. הביא את עצמו למצב שהוא התחייב על דברים שהוא לא מסוגל לעמוד בהם. השאיר את הקבוצה בחוסר ודאות ונעלם. על כך הוא סופג ביקורת. ואנשים לא מבקרים אותו מתוך רוע או שנאה. אנשים מבקרים אותו כי הם חרדים לגורל הקבוצה. ואותם אוהדים חרדים, שרכשו מנויים- שאף אחד לא הכין אותם, אפילו לא ברמיזה קלה שיתכן ובינואר תהיה כאן מכירת חיסול, שואלים מה קרה? מה עשינו רע למישהו שזה מגיע לנו? למה אלי שגב מתנהג ככה?

ואתה מגיע, והופך את היוצרות בצורה שעושה לנו עוול בלתי רגיל!!! יקירי, האיש ברח כי אין לו כסף!!! אף אחד לא הבריח אותו, אף אחד לא אמר לו ללכת, אף אחד לא עשה לו שום דבר רע!!! הגיע הזמן שתפנים את זה כי שוב- אתה עושה לנו נזק בלתי רגיל בזה שאתה מציג מציאות מעוותת שעושה מאלי שגב קורבן. אלי שגב לא קורבן. במקרה הטוב הוא אדם טוב עם לב ענק שהסתבך- והוא ורק הוא בלבד אחראי לכך!
אם אלי שגב מגיע לארץ, ובא למשחק נגד מכבי חיפה אחרי שמספר לאוהדים בכנות שהוא במצוקה- אני אומר לך באחריות שהוא יקבל חיבוק ענק מהקהל, שירגש אותו עד דמעות!!! כי מכבי נתניה זו משפחה חמה!

יש תסמונת, ששמתי לב אליה גם בחיי הפרטיים, שאנשים לוקים בה ברגע שהם מסתבכים כספית. הם פתאום חושבים שכולם סביבם מטומטמים. תסתכל על כל ההתנהלות של שגב בחודשים האחרונים- החל מקיצוצי השכר הרוחביים שהיו הסנונית הראשונה שהתקשורת ראתה(סגל טוען שהסנוניות הראשונות למצוקה הגיעו הרבה קודם וכנראה שהוא יודע על מה הוא מדבר), ונראה לי שהמסקנה היא חד משמעית- אלי שגב לוקה בתסמונת הזו.
The following 2 users Like עידן444's post:
shraga (2727-1111-2014201420142014), אלון (2727-1111-2014201420142014)
27-Nov-2014, 16:56
הודעה: #48
לא לשכוח אם הקבוצה תיכנס לתהליך של פירוק.זה אומר הורדה אוטומטית של 9 נקודות שזה אומר ירידת ליגה כמעט ודאית.
27-Nov-2014, 17:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Nov-2014 על ידי 17:08 טל.מ.)
הודעה: #49
אם הקבוצה תכנס לפירוק זה אך ורק בגלל הבקרה שלא דאגה לערבויות הנכונות. אם יתברר שאכן כך מכבי נתניה צריכה לתבוע את הבקרה על רשלנות מקצועית. דרך אגב כבר התפרקנו פעם. אני זוכר שהמשמעות של פירוק שני הרבה יותר גדולה מאשר הפחתת 9 נק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Nov-2014, 1:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Nov-2014 על ידי 1:32 zeevmon.)
הודעה: #50
(26-Nov-2014 19:02)משה.ד כתב:  יש מלון בבש ליאונרדו. מבטיח לך שאף שחקן לא יתקרב אליו.

שאני הייתי שם לא מזמן , שחקני הנוער של הפועל חיפה השתכנו שם , לפני המשחק מול הפועל באר שבע
אם יואב כץ יכול , ואנחנו לא מצבנו בכי רע

(27-Nov-2014 1:55)עידן444 כתב:  זאב רווח היקר, מי שלא תהיה. אפי או לא אפי, אין לי מושג. אני מבקש שתקרא בעיון את השורות הבאות.

אתה עושה לקבוצה נזק גדול בדברים שאתה כותב. אתה מעוות את המציאות ומציג את הדברים כאילו מישהו גירש מכאן את אלי שגב, כשאתה לא פעם מנסה לגלגל את האשמה אל האוהדים שמהם אלי שגב קיבל רק אהבה, כבוד והערכה(קיבל בלשון עבר כי הוא לא כאן בשביל להמשיך לקבל). אף אחד לא עשה לו שום דבר רע. להפך, אפילו הזהירו אותו שהוא לא פועל נכון. שהוא מקרב וסומך על האנשים הלא נכונים. הוא לא שמע לאף אחד. הביא את עצמו למצב שהוא התחייב על דברים שהוא לא מסוגל לעמוד בהם. השאיר את הקבוצה בחוסר ודאות ונעלם. על כך הוא סופג ביקורת. ואנשים לא מבקרים אותו מתוך רוע או שנאה. אנשים מבקרים אותו כי הם חרדים לגורל הקבוצה. ואותם אוהדים חרדים, שרכשו מנויים- שאף אחד לא הכין אותם, אפילו לא ברמיזה קלה שיתכן ובינואר תהיה כאן מכירת חיסול, שואלים מה קרה? מה עשינו רע למישהו שזה מגיע לנו? למה אלי שגב מתנהג ככה?

ואתה מגיע, והופך את היוצרות בצורה שעושה לנו עוול בלתי רגיל!!! יקירי, האיש ברח כי אין לו כסף!!! אף אחד לא הבריח אותו, אף אחד לא אמר לו ללכת, אף אחד לא עשה לו שום דבר רע!!! הגיע הזמן שתפנים את זה כי שוב- אתה עושה לנו נזק בלתי רגיל בזה שאתה מציג מציאות מעוותת שעושה מאלי שגב קורבן. אלי שגב לא קורבן. במקרה הטוב הוא אדם טוב עם לב ענק שהסתבך- והוא ורק הוא בלבד אחראי לכך!
אם אלי שגב מגיע לארץ, ובא למשחק נגד מכבי חיפה אחרי שמספר לאוהדים בכנות שהוא במצוקה- אני אומר לך באחריות שהוא יקבל חיבוק ענק מהקהל, שירגש אותו עד דמעות!!! כי מכבי נתניה זו משפחה חמה!

יש תסמונת, ששמתי לב אליה גם בחיי הפרטיים, שאנשים לוקים בה ברגע שהם מסתבכים כספית. הם פתאום חושבים שכולם סביבם מטומטמים. תסתכל על כל ההתנהלות של שגב בחודשים האחרונים- החל מקיצוצי השכר הרוחביים שהיו הסנונית הראשונה שהתקשורת ראתה(סגל טוען שהסנוניות הראשונות למצוקה הגיעו הרבה קודם וכנראה שהוא יודע על מה הוא מדבר), ונראה לי שהמסקנה היא חד משמעית- אלי שגב לוקה בתסמונת הזו.

יש עוד משהוא שקורא הם פשוט לא עונים לשיחות ונעלמים , כאילו שהחובות יעברו מעצמם. Sad
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים