שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משהו שממש מפריע לי בתוך כל הטעב הזה...
09-Feb-2014, 14:54
הודעה: #31
RE: משהו שממש מפריע לי בתוך כל הטעב הזה...
(09-Feb-2014 14:36)amir כתב:  אני ראיתי את השוער של 98 כרגע לדעתי בגילו אין שוער יותר טוב ממנו בארץ .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
בארץ יש שני שוערי 98 נוספים ברמה גבוה מאוד,הראשון השוער של קבוצת 97 במכבי ת"א והשני שוער קבוצת 97 של מכבי פ"ת(כל השלשה שוערי נבחרת הנערים).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Feb-2014, 14:59
הודעה: #32
כן נכון צודק עכשיו חובת ההוכחה עליו ועל המחלקה מי יהיה שוער ראשון בנבחרת ויותר חשוב בבוגרים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
09-Feb-2014, 15:20
הודעה: #33
(09-Feb-2014 14:14)אייל ס כתב:  
(09-Feb-2014 12:25)דוד חטב כתב:  הכי מדוייק : לליגה שניה הוא סביר פלוס לליגת העל רק שוער שני ...
שוער זה תפקיד מאד קשה לפרוץ בו ראו מקרה בוריס קליימן , או אפילו הרוש בית״ר אכלו מלא חרא עד שהוא נהיה שוער...
ואייל לא חוכמה לשים שוער נוער עם מאמן לא מנוסה (עזריה) ולחשוב שיהיה בסדר ...

לעובדות,
עונה קודם ליפשיץ היה בכיר מהרוש בנבחרות הצעירות,שניהם עלו לשחק בקבוצה הבוגרת של קבוצות חצי מפורקות,הרוש לקח את האחריות ב2 ידיים וליפשיץ(ברוב המקרים) הסתתר מאחורי הקורה(והצליח).
אגב,גם בהמשך העונה שהקבוצה התייצבה והוחלף מאמן,ניתנו לשוער מספר לא מבוטל של הזדמנויות ולצערנו הוא כשל גם שם,
וניתן לראות לא מעט שוערים צעירים שהאחריות נפלה עליהם ביום בהיר ולחקחו אותה ב2 ידיים(ואני לא מדבר רק על אבי רן/רפי כהן/דווידוביץ/דודו אוואט),אדרי לא פיספס שום הזדמנות ובוריס קליינמן ואברבנאל ואופיר מרציאנו.

קודם כל יכול להיות שיש לו בעיה של עמידה בלחצים . אני לא מכיר אותו. מבחינת שוערות , והאמן לי אני קרוב לתחום הזה ברמה האישית, יש לו הרבה תכונות חיוביות. יש לו אינסטינקטים נהדרים, הוא גמיש מאוד , מזנק נהדר גם בגובה וגם על הארץ, משהו למשל שלויטה לוקה בו (בעיטות לגובה המסגרת ). לא זוכר איך הוא ב1:1 או בכדורי גובה ומיקום אבל אלה דברים שאפשר לשפר. הבסיס שלו לפחות בעיני מאוד איתן. יש שחקנים ובעיקר שוערים שפורחים מאוחר , וזה בעיקר עניין של אופי. אם יש לו או אין לו ימים יגידו. מי שמסוגל לתצוגת שוערות כזו כמו במשחק נגד הפועל תא - יש לו את זה. הנקודה היא לגרום לדבר הזה לצאת כל שבוע ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Feb-2014, 16:15
הודעה: #34
נחיה ונראה .

09-Feb-2014, 19:34
הודעה: #35
אני מסכים עם טל.מ בעניינו של דניאל ליפשיץ. הוא לבטח טוב יותר מאמיר אדרי שבירטז בקופסא שבוע אחרי שבוע ואכל שערים שאולי עשו את ההבדל בין להתחרות על האליפות לבין לסיים עם כרטיס לאירופה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
09-Feb-2014, 20:54
הודעה: #36
נכון בגלל זה אדרי הוא השוער הראשון כיום במכבי חיפה וליפשיץ עובר קבוצה בלאומית כל חצי שנה בלאומית.

09-Feb-2014, 21:08
הודעה: #37
(09-Feb-2014 20:54)amir כתב:  נכון בגלל זה אדרי הוא השוער הראשון כיום במכבי חיפה וליפשיץ עובר קבוצה בלאומית כל חצי שנה בלאומית.

אדרי שוער ראשון כי לבנאדו נמאס משארנוב ולא בגלל שאדרי כזה מוצלח.

09-Feb-2014, 21:25
הודעה: #38
שלא תבין לא נכון גם אני יודע מיזה אמיר אדרי ומה הוא שווה אבל עובדה ששנה אחרי שנה הוא מחליף את שרנוב ואפשר לומר שדי בהצלחה אז למה לרדת עליו?
אמרתי לך נחיה ונראה אז בא נחכה לשנה הבאה ונראה איפה יהיה זה ואיפה זה אנחנו נפגש פה ביולי.

09-Feb-2014, 21:37
הודעה: #39
(09-Feb-2014 21:25)amir כתב:  שלא תבין לא נכון גם אני יודע מיזה אמיר אדרי ומה הוא שווה אבל עובדה ששנה אחרי שנה הוא מחליף את שרנוב ואפשר לומר שדי בהצלחה אז למה לרדת עליו?
אמרתי לך נחיה ונראה אז בא נחכה לשנה הבאה ונראה איפה יהיה זה ואיפה זה אנחנו נפגש פה ביולי.

לאדרי למיטב זיכרוני יש חוזה של חמש שנים בחיפה. שחר מוציא כל שנה מיליונים על פלופים אז עכשיו אתה רוצה שהוא יביא גם שוער שני ברמה של ראשון ..? תכלס כל פעם שחיפה יסתערו על איזשהו תואר אדרי יראה את זה מהספסל

09-Feb-2014, 21:46
הודעה: #40
בא נסיים את הנושא הזה כי אני רואה שהגענו לדרך ללא מוצא בהנחה שהיינו מגיעים לגמר גביע נגד מכבי חיפה ושני השוערים שלהם זה אדרי וליפשיץ מי היית רוצה לראות עומד נגדנו.? דרך אגב גקי מנחם אומר שזו שאלה מוטורית .

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים