מכבי נתניה

גירסה מלאה: משהו שממש מפריע לי בתוך כל הטעב הזה...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
למה לא כל הקבוצה באה להודות לקהל בסיום המשחק ...
הקהל מגיע בהמוניו למרות הפער הגדול ומגיע לו לחגוג עם השחקנים שלו...
הספרינט של שריקי (שחקן שאני אוהב ) לחדר הלבשה מבאס אין מילה אחרת...
אין לי ספק שאם היה מנהל קבוצה זה לא היה קורה...
וחוץ מעידו שום שחקן מתוצרת בית בסגל ...
למרות הפער הגדול? באמת כל הכבוד לקהל שברגעים הקשים של הגדלת הפער מוכיח את נאמנותו...

לא צריך לעשות סיפור מכל דבר, אולי שריקי בכלל מיהר לארוחת ערב? אולי הבן שלו חולה והוא רצה לבדוק מה שלומו? שלו מנשה למשל משתדל לרוץ כדי להספיק את כניסת השבת אחרי משחקים. בסך הכל זה לגיטימי.
(08-Feb-2014 14:43)תומר חרוב כתב: [ -> ]למרות הפער הגדול? באמת כל הכבוד לקהל שברגעים הקשים של הגדלת הפער מוכיח את נאמנותו...

לא צריך לעשות סיפור מכל דבר, אולי שריקי בכלל מיהר לארוחת ערב? אולי הבן שלו חולה והוא רצה לבדוק מה שלומו? שלו מנשה למשל משתדל לרוץ כדי להספיק את כניסת השבת אחרי משחקים. בסך הכל זה לגיטימי.

לדעתי הוא רץ לשרותים Wink
או להספיק לטקס הפתיחה בסוצ'י
קודם כל הכל יכול להיות ...ישב איתי אתמול בן של חבר שנהנה מהעידוד יותר מאשר המשחק עצמו והכייף של השמחה אחרי ניצחון למרות המתח , וכו... זה פשוט העניין של ללכת הביתה עם חיוך ...שייתנו לנו את זה...
(08-Feb-2014 14:27)דוד חטב כתב: [ -> ]למה לא כל הקבוצה באה להודות לקהל בסיום המשחק ...
הקהל מגיע בהמוניו למרות הפער הגדול ומגיע לו לחגוג עם השחקנים שלו...
הספרינט של שריקי (שחקן שאני אוהב ) לחדר הלבשה מבאס אין מילה אחרת...
אין לי ספק שאם היה מנהל קבוצה זה לא היה קורה...
וחוץ מעידו שום שחקן מתוצרת בית בסגל ...

ככה זה כשאין "סחורה" ביתית, קונים בחוץ.
בקבוצה שמתיימרת להיות מקצוענית אין ואסור שיהיו הנחות לאף אחד על אחת כמה וכמה לשחקנים תוצרת בית.
אולי בשנתונים הבאים עלינו לטובה תהיה יותר איכות, אז נראה יותר תוצרת בית.
אפרופו תוצרת בית דניאל ליפשיץ אחלה שוער.
טל אתה רציני?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(08-Feb-2014 17:41)amir כתב: [ -> ]טל אתה רציני?

לגמרי. ממה שראיתי אתמול - הבחור לקח כמה מצבים של גול בטוח, יש לו אינסטינקטים נהדרים.
(08-Feb-2014 17:52)טל.מ כתב: [ -> ]
(08-Feb-2014 17:41)amir כתב: [ -> ]טל אתה רציני?

לגמרי. ממה שראיתי אתמול - הבחור לקח כמה מצבים של גול בטוח, יש לו אינסטינקטים נהדרים.

קדימה טל מ. , אני מחכה להתנצלות.
מיהרנו לקטול אותו ומיהרנו לשחרר אותו, אם רק היתה בקבוצה (ובקרב האוהדים) קצת יותר סבלנות היינו מצליחים לבנות הרבה יותר שחקנים.
מה שלא מבינים בנתניה בפרט ובארץ בכלל ששחקן שעולה מהנוער הוא רק חצי שחקן כדורגל, צריך סבלנות, חוטאים בכך גם המאמנים (למעט עטר).
חבל.
אז קדימה טל, מחכה להתנצלות לפני שאני חוזר לניכר.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's