שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוסיי מאווליי
22-Dec-2013, 11:49
הודעה: #31
RE: אוסיי מאווליי
אין צורך במילים כאלה מדובר בבני אדם ועידו לוי הוא גם שחקן בית אז בבקשה קצת כבוד.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Dec-2013, 12:41
הודעה: #32
(22-Dec-2013 11:49)amir כתב:  אין צורך במילים כאלה מדובר בבני אדם ועידו לוי הוא גם שחקן בית אז בבקשה קצת כבוד.

קיללתי אותו? רק אמרתי שהוא כלומניק זה האמת,שחקן בית? עוד שחקן בית כזה ואבדנו אם הוא היה שחקן בית היה מוותר על החוזה מבקש סליחה על הקופה שהוא עשה על חשבון מכבי נתניה ועף לנו מהעיניים הוא ובן בנימין הורידו אותנו ליגה ביחד עם עוד כמה מוגבלים
צטט הודעה זו בתגובה
22-Dec-2013, 13:11
הודעה: #33
אה סליחה חשבתי שאחמד קובי ובנין גרמו לירידה .
אתה מוכן שיקראו לך כלומניק ומוגבל? מה זה מילות ברכה ?

22-Dec-2013, 13:27
הודעה: #34
אחרי העונה שהוא נתן זה מחמאה לקרוא לו כלומניק במועדונים כמו ביתר בני יהודה ובאר שבע שהקהל שם דיי דומה לקהל שנתניה מבחינת סגנון האנשים זה היה קללות ונאצות שאלוהים ישמור רק אתם תגוננו תמיד על השחקנים , שחקנים כמו עידו לוי צריכים לשחק בליגה א וגם זה בחסד ולא בזכות
צטט הודעה זו בתגובה
22-Dec-2013, 13:57
הודעה: #35
כנראה ששלושת המאמנים האחרונים שהיו כאן כולל זה ש מאמן עכשיו את מוליכת בלגיה לא חושבים כמוך.
אבל אני לא מדבר על הרמה המקצועית שלו ואולי מסכים איתך שהוא לא קרלוס פויול אבל הוא שחקן שגדל פה מהילדים ולא הכריח אף אחד לחתום לא על החוזה לכן...

22-Dec-2013, 14:01
הודעה: #36
מבחינתי שחקן בית שגדל ואוהב את המועדון ויודע שהוא מרמה את המועדון בזה שהוא נשאר הוא פשוט איש קטן שרק הכסף מנחה אותו ומבחינתי הוא כלומניק, לגבי המאמנים? ראינו איפה בנין מאמן עכשיו וראינו את הביקוש שיש לראובן עטר , לפי דעתי אחרי המשחק בהרצליה גם מזרחי הבין שעידן לוי בלם בינוני מינוס ללאומית
צטט הודעה זו בתגובה
22-Dec-2013, 15:02
הודעה: #37
צריך להביא את שבצ׳נקו, מהירות, סגנון, עקרונות. כל מה שצריך לקבוצה כמו שלנו

קבצים שצורפו: תצוגה מקדימה

מפגר אבל אופטימי
22-Dec-2013, 15:04
הודעה: #38
(22-Dec-2013 14:01)לואיס מרין כתב:  מבחינתי שחקן בית שגדל ואוהב את המועדון ויודע שהוא מרמה את המועדון בזה שהוא נשאר הוא פשוט איש קטן שרק הכסף מנחה אותו ומבחינתי הוא כלומניק, לגבי המאמנים? ראינו איפה בנין מאמן עכשיו וראינו את הביקוש שיש לראובן עטר , לפי דעתי אחרי המשחק בהרצליה גם מזרחי הבין שעידן לוי בלם בינוני מינוס ללאומית

בוא תסביר לי לשיטתך למה עידו לוי מרמה את המועדון ?

כי הוא מסתיר פציעה ?
או כי לדעתך הוא צריך להבין שהוא לא פוגע, לא להאמין בעצמו ובמה שהוא מסוגל לנפק ,לבקש שיחה עם מזרחי ולהגיד לו אני אפס אני גרוע , אתה יכול לעזור לי לעבור למכבי פרדסייה ?

נ.ב תפקיד המאמן להגיד לשחקן אתה לא טוב מספיק אתה לא מתאים לי וכו.
תפקיד הספורטאי הוא לעשות את המקסימום בכל רגע נתון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Dec-2013, 15:15
הודעה: #39
(22-Dec-2013 13:27)לואיס מרין כתב:  אחרי העונה שהוא נתן זה מחמאה לקרוא לו כלומניק במועדונים כמו ביתר בני יהודה ובאר שבע שהקהל שם דיי דומה לקהל שנתניה מבחינת סגנון האנשים זה היה קללות ונאצות שאלוהים ישמור רק אתם תגוננו תמיד על השחקנים , שחקנים כמו עידו לוי צריכים לשחק בליגה א וגם זה בחסד ולא בזכות

אתה שואף לבינוניות (וזה בשפה מכובסת, האמת, צריך לכתוב שואף לאשפתות ולמי אפסיים) כשאתה משווה השוואה מגוחכת ומשפילה את אוהדי נתניה לאלה של ביתר, בני יהודה ובש

לא כולנו כמוך

מפגר אבל אופטימי
22-Dec-2013, 15:51
הודעה: #40
(22-Dec-2013 15:15)אריאל כתב:  
(22-Dec-2013 13:27)לואיס מרין כתב:  אחרי העונה שהוא נתן זה מחמאה לקרוא לו כלומניק במועדונים כמו ביתר בני יהודה ובאר שבע שהקהל שם דיי דומה לקהל שנתניה מבחינת סגנון האנשים זה היה קללות ונאצות שאלוהים ישמור רק אתם תגוננו תמיד על השחקנים , שחקנים כמו עידו לוי צריכים לשחק בליגה א וגם זה בחסד ולא בזכות

אתה שואף לבינוניות (וזה בשפה מכובסת, האמת, צריך לכתוב שואף לאשפתות ולמי אפסיים) כשאתה משווה השוואה מגוחכת ומשפילה את אוהדי נתניה לאלה של ביתר, בני יהודה ובש

לא כולנו כמוך
אריאל מה לעשות שרוב אוהדי נתניה הם בסגנון שאתה לא אוהב רק חבל שאתה מתעצבן חח זה לא בריא אל תיקח קשה את כל מה שרושמים בפורום
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים