מכבי נתניה

גירסה מלאה: אוסיי מאווליי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
אוסיי מאווליי מסיים את חוזהו באשקלון בסוף השנה.
פרוספר אזגי יודע שאם בינואר הוא לא ימכור אותו, בקיץ הוא מאבד אותו מבלי לראות לירה.
עד כאן העובדות!
מאוליי לא מעוניין להמשיך לשחק באשקלון והוא מחזיק במספר הצעות כאשר אחת הרציניות היא ממכבי נתניה שרוצה להחתים אותו כבר בינואר לעונה הבאה (לא ברור איפה הוא אמור להיות בחצי השנה שנותרה).
מאוולי לא עלה היום לאוטובוס הקבוצה למשחק בנצרת ויש שם בלאגן איתו ממה שהבנתי.
מאיפה המידע?
תהיה בטוח שקבוצות מליגת העל לא עיוורות לגבי הנעשה בלאומית. יהיה קשה להביא אותו. לגבי העונה הזאת קשה לי להאמין שיבוא.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(21-Dec-2013 13:57)Haziz23 כתב: [ -> ]מאיפה המידע?
תהיה בטוח שקבוצות מליגת העל לא עיוורות לגבי הנעשה בלאומית. יהיה קשה להביא אותו. לגבי העונה הזאת קשה לי להאמין שיבוא.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

קשרים באשקלון Smile
לגבי נתניה מדובר על קניה עכשיו והשאלה עד תום העונה לקבוצה שלישית .
אזגי ימכור אותו לכל המרבה במחיר ונתניה כלכלית יכולה להתמודד עם קבוצות כמו עכו ואפילו בית"ר שגם מביעות בו עניין.
ממתי אוסיי מאווליי נהיה חלוץ כלכך טוב כבר יותר משנתיים הוא מסתובב פה בארץ לא ראיתי שהיו עליו כלכך הרבה קופצים חוץ מאזגי שלקח אותו פעמים כדי להשקיע קצת יותר ולהביא חלוץ תותח אמיתי ששוו יותר לליגת העל.
(21-Dec-2013 17:36)amir כתב: [ -> ]ממתי אוסיי מאווליי נהיה חלוץ כלכך טוב כבר יותר משנתיים הוא מסתובב פה בארץ לא ראיתי שהיו עליו כלכך הרבה קופצים חוץ מאזגי שלקח אותו פעמים כדי להשקיע קצת יותר ולהביא חלוץ תותח אמיתי ששוו יותר לליגת העל.

מלך שערי הליגה עם 14 שערים אחרי סיבוב אחד, זה מה שהפך אותו בינואר לאטרקטיבי.
(21-Dec-2013 17:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(21-Dec-2013 17:36)amir כתב: [ -> ]ממתי אוסיי מאווליי נהיה חלוץ כלכך טוב כבר יותר משנתיים הוא מסתובב פה בארץ לא ראיתי שהיו עליו כלכך הרבה קופצים חוץ מאזגי שלקח אותו פעמים כדי להשקיע קצת יותר ולהביא חלוץ תותח אמיתי ששוו יותר לליגת העל.

מלך שערי הליגה עם 14 שערים אחרי סיבוב אחד, זה מה שהפך אותו בינואר לאטרקטיבי.
לפני שנתיים היה ניפלא באשקלון,עבר לקרית שמונה לעונה לא מוצלחת וחזר לאשקלון.
הבקיע עבור עירוני קריית שמונה את השער החשוב ביותר שלה באותה עונה: שער השוויון מול מכבי חיפה בחצי גמר גביע המדינה.
לא התלהבתי ממנו מי יודע מה באותו משחק, אבל עם המספרים שהוא מציג העונה הזו אי אפשר להתווכח. גם במשחק מולנו הוא בלט מאוד ועשה למגינים שלנו את המוות.
בסדר לליגה השניה אבל אני הייתי רוצה לראות יותר חלוץ ברמה של פריצה מספיק עם האפריקאים הלא יציבים האלה מגיע לנו כבר איזה תותח לא?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

לואיס מרין

מאוולי שחקן מצויין לליגה לאומית לליגת העל הוא בינוני יכול להשתלב בקבוצות כמו רמת השרון עכו , רק נאווקמה לנתניה זה חלוץ מפחיד אני מתחילת עונה עוקב אחריו אחד הזרים הכי טובים שנחתו כאן בישראל
חלוץ טוב זה 300 אלף יורו יש לנו תקציב לזה ???
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's