שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני לם
25-May-2017, 10:43
הודעה: #31
RE: בני לם
אז איך זה שכל הזמן אמרת שבני לם עושה את שלו בכך שהוא מעלה לבוגרים כל עונה כמה ממחלקת הנוער ?? נשמע כביכול שהיית מרוצה מעבודתו או שלא היית מרוצה ולא דיברת !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-May-2017, 11:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2017 על ידי 11:31 עידן444.)
הודעה: #32
(25-May-2017 10:29)אופיר34 כתב:  
(25-May-2017 0:45)עידן444 כתב:  במה אבו עביד טוב מבן הרוש שנתן שנה וחצי מצויינות באלופה והגיע לנבחרת? במה אמיר עגייב עדיף על מוגרבי? ואל תהיה בטוח שאביב אברהם נופל מקלטינס ונטע לביא.
או פאקוצ׳נקו שהיו בטוחים שיש כאן כוכב ונתן עונה די פושרת סך הכל ואם שנה שעברה התחילו לזמזם על התעניינות של קבוצות גדולות זה נעלם כלא היה...
מי ישמע איזה כוכבים...
קאניוק זה שחקן שמכבי פ״ת עוטפת בצמר גפן ומתעקשת עליו וזה עלה לה בהרבה שכר לימוד שהיא מוכנה לשלם- ואחרות לא.
הדשא של השכן באמת לא כזה ירוק...
זה שאלה כוכבי העתיד שלנו אומר לדעתי שהרע עוד לפנינו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

דווקא דוגמאות כמו שנתת יש לנו.
מה שאין לנו זה מיכאל אוחנה, גאל מרגוליס(בשיאו), דור מיכה, מנור סלומון- והאמת? נגמרו לי הדוגמאות מרוב שהמצב חרבנה...

אגב, היה לך תותח על אבל היו כאן כאלה חובבנים ומועדון בפשיטת רגל והצלחנו לאבד אותו- עדן קארצב.
ואת סיפור פאדי נאג׳ר כולנו מכירים...
בקיצור, לפעמים אתה נופל בכלל בבעיות ניהוליות ואני מקווה שלפחות עם זה סיימנו...

בן הרוש ,למרות שהוא שחקן די מוגבל ,הוא אולי בין הבודדים שבאמת גדלו מגיל אפס במועדון והפך להיות שחקן לגיטימי בליגת העל. לא כוכב, לא עילוי אבל לגיטימי. אבוד עביד זה אותה ליגה מבחינתי.

לגבי מוגרבי - אז קודם כל, עגייב לדעתי שחקן יותר איכותי וכשרוני. דבר שני מוגרבי הוא לא שחקן שגדל מגיל אפס במועדון . הוא יציר העבודה הקשה והכסף הגדול שהושקעו בתקופת יאמר. זה נכון גם לגבי דגני, עזרא, אלמוג וכו'. כך שאי אפשר להגיד שהשחקנים האלה הם תוצרים של מחלקת הנוער.

פאלוצ'נקו הוא שחקן כשרוני שיכול להתפתח לשחקן מוביל בליגת העל גם אם העונה היה פושר יותר. שיש לך את זה אז יש לך את זה. רואים את זה מיד ולפאלוצ'נקו יש את זה , באחריות.

גם אביב בהחלט יכול להתפתח גם לשחקן לגיטימי .נצטרך רק לראות את ההשתלבות שלו בליגת העל.

עדן קארצב זה שם שאני שומע פעם ראשונה. לגבי פאדי, ראיתי אותו כמה פעמים ולא נפלתי. לא מבין את הרעש סביבו .

לסיכום, מכבי נתניה , מלבד מקרים מאד בודדים וגבוליים, לא ייצאה שחקנים משמעותיים לבוגרת שנים ארוכות וזה דבר שלא מתקבל על הדעת במחלקה שחולשת על איזור גיאוגרפי נכבד ומחזיקה תחתיה מאד ילדים.

שחקנים היום עוברים בלי סוף בין קבוצות גם בגילאים הצעירים. היום שחקן עובר כמה מחלקות נוער עד שהוא מגיע לגיל בוגרים. זה חלק מהרפורמה של ועדת אדלר.
אלי דסה עבר שלושה מועדוני נוער.
רועי קהת שניים.
שיר צדק שלושה.
ערן זהבי דילג בין ראשלצ להפועל ת"א
גיא מלמד גדל בהפועל כ"ס ומי שקוצרת היא מכבי פ"ת. מנור סלומון הוא גם גניבה מכ"ס. ומי זוכר שגם בוריס קליינמן במקור מכ"ס?
גידי קאניוק התחיל במכבי ת"א ועבר למכבי פ"ת באותו גיל שמוגרבי ודגני הגיעו למכבי נתניה.
חן עזרא ואלמוג כהן אם אני לא טועה היו בטוברוק סך הכל שנתיים- למי תיתן את הקרדיט על הגידול שלהם?
הפועל ב"ש?
מה זה או שיש לך את זה או שאין לך. שורה תחתונה זה מה שמעניין. גם לשי בירוק וגיל בלומשטיין כולם היו בטוחים שיש את זה...
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (2525-0505-2017201720172017)
25-May-2017, 12:24
הודעה: #33
השחקנים שציינתי ,ברובם גדלו מאפס במועדונים שלהם או שהגיעו אליהם בגילאים צעירים מאד.
שחקן שמגיע למועדון בגיל 16,17,18 הוא לא שחקן שהמועדון גידל ,חינך וטיפח . זה שחקן שהמועדון אולי השביח והקפיץ אותו לתודעה אבל הוא ממש לא נחשב בעיני לתוצר מחלקת הנוער.

ו"יש לך את זה" זה לא רק טכניקה ופוטנציאל זה אופי חזק, זה לא להשבר שלא הולך, זה להתמיד, זה לחיות חיים ספורטיבים. ממה שהספקתי לקרוא ולהבין לפלאצ'נקו יש גם את זה וגם את זה.
זה עדיין לא אומר שהוא יהיה אלברמן הבא כי יש פה גם מזל, סוכן טוב, פציעות וכו' אבל לדעתי הוא יכול להתפתח לשחקן מוביל בליגת העל.
25-May-2017, 12:42
הודעה: #34
(25-May-2017 10:29)אופיר34 כתב:  
(25-May-2017 0:45)עידן444 כתב:  במה אבו עביד טוב מבן הרוש שנתן שנה וחצי מצויינות באלופה והגיע לנבחרת? במה אמיר עגייב עדיף על מוגרבי? ואל תהיה בטוח שאביב אברהם נופל מקלטינס ונטע לביא.
או פאקוצ׳נקו שהיו בטוחים שיש כאן כוכב ונתן עונה די פושרת סך הכל ואם שנה שעברה התחילו לזמזם על התעניינות של קבוצות גדולות זה נעלם כלא היה...
מי ישמע איזה כוכבים...
קאניוק זה שחקן שמכבי פ״ת עוטפת בצמר גפן ומתעקשת עליו וזה עלה לה בהרבה שכר לימוד שהיא מוכנה לשלם- ואחרות לא.
הדשא של השכן באמת לא כזה ירוק...
זה שאלה כוכבי העתיד שלנו אומר לדעתי שהרע עוד לפנינו...

דווקא דוגמאות כמו שנתת יש לנו.
מה שאין לנו זה מיכאל אוחנה, גאל מרגוליס(בשיאו), דור מיכה, מנור סלומון- והאמת? נגמרו לי הדוגמאות מרוב שהמצב חרבנה...

אגב, היה לך תותח על אבל היו כאן כאלה חובבנים ומועדון בפשיטת רגל והצלחנו לאבד אותו- עדן קארצב.
ואת סיפור פאדי נאג׳ר כולנו מכירים...
בקיצור, לפעמים אתה נופל בכלל בבעיות ניהוליות ואני מקווה שלפחות עם זה סיימנו...

בן הרוש ,למרות שהוא שחקן די מוגבל ,הוא אולי בין הבודדים שבאמת גדלו מגיל אפס במועדון והפך להיות שחקן לגיטימי בליגת העל. לא כוכב, לא עילוי אבל לגיטימי. אבוד עביד זה אותה ליגה מבחינתי.

לגבי מוגרבי - אז קודם כל, עגייב לדעתי שחקן יותר איכותי וכשרוני. דבר שני מוגרבי הוא לא שחקן שגדל מגיל אפס במועדון . הוא יציר העבודה הקשה והכסף הגדול שהושקעו בתקופת יאמר. זה נכון גם לגבי דגני, עזרא, אלמוג וכו'. כך שאי אפשר להגיד שהשחקנים האלה הם תוצרים של מחלקת הנוער.

פאלוצ'נקו הוא שחקן כשרוני שיכול להתפתח לשחקן מוביל בליגת העל גם אם העונה היה פושר יותר. שיש לך את זה אז יש לך את זה. רואים את זה מיד ולפאלוצ'נקו יש את זה , באחריות.

גם אביב בהחלט יכול להתפתח גם לשחקן לגיטימי .נצטרך רק לראות את ההשתלבות שלו בליגת העל.

עדן קארצב זה שם שאני שומע פעם ראשונה. לגבי פאדי, ראיתי אותו כמה פעמים ולא נפלתי. לא מבין את הרעש סביבו .

לסיכום, מכבי נתניה , מלבד מקרים מאד בודדים וגבוליים, לא ייצאה שחקנים משמעותיים לבוגרת שנים ארוכות וזה דבר שלא מתקבל על הדעת במחלקה שחולשת על איזור גיאוגרפי נכבד ומחזיקה תחתיה מאד ילדים.

תכיר-

https://www.maccabi-tlv.co.il/2016/11/%D...%A6%D7%91/
25-May-2017, 13:39
הודעה: #35
בגיל שלו שפיגלר כבר שיחק עונה שלמה בבוגרים , בגיל שלו פיזנטי התאמן הבוגרים של הנבחרת !! אנחנו מתרגשים מהליגה הקטנה שלנו אבל היו צריכים עם תרבות של כדורגל אמיתית להוציא המון המון יוסי בניונים ....בברזיל המבחר כלכך גדול שלא משקיעים בהם כמעט ויוצאים מלא מלא כדורגלנים
25-May-2017, 14:15
הודעה: #36
(25-May-2017 13:39)זאב רווח כתב:  בגיל שלו שפיגלר כבר שיחק עונה שלמה בבוגרים , בגיל שלו פיזנטי התאמן הבוגרים של הנבחרת !! אנחנו מתרגשים מהליגה הקטנה שלנו אבל היו צריכים עם תרבות של כדורגל אמיתית להוציא המון המון יוסי בניונים ....בברזיל המבחר כלכך גדול שלא משקיעים בהם כמעט ויוצאים מלא מלא כדורגלנים

במכבי ת"א של היום לא פיזנטי ולא בניון היו משחקים בבוגרים בגיל 17...
לצערי גם בקבוצות קטנות אתה כמעט לא רואה שחקנים בגילאים כאלה בבוגרים.
היום מפחדים לתת לבחור בן 20 לשחק. משאירים אותו בנוער כאילו שזה מקדם אותו במשהו.
25-May-2017, 14:21
הודעה: #37
(25-May-2017 12:42)עידן444 כתב:  תכיר-

כן, אני נזכר שראיתי אותו בנוער של מכבי ששיחקו מולנו. בנוי טוב הילד.
נדמה לי שאבא שלו אימן במחלקה גם.
25-May-2017, 14:24
הודעה: #38
(25-May-2017 14:21)אופיר34 כתב:  
(25-May-2017 12:42)עידן444 כתב:  תכיר-

כן, אני נזכר שראיתי אותו בנוער של מכבי ששיחקו מולנו. בנוי טוב הילד.
נדמה לי שאבא שלו אימן במחלקה גם.
שיחק שנתיים אצלנו בגיל 13-14... תיקח עליו קרדיט?
מישהו בכלל זוכר שהוא היה כאן?
וזו רק דוגמה אחת. אולי יש עוד שאני לא מכיר.
25-May-2017, 16:40
הודעה: #39
מה דעתכם על ריף מסיקה ??

לא יודע מה הסטטוס שלו באשקלון אבל לדעתי שחקן התקפי מאוד מעניין שיוכל לקחת מהעומס על ערן.
בטוח לא יקר מדי שלא לדבר על סגירת מעגל.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
25-May-2017, 18:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2017 על ידי 18:41 yaron73.)
הודעה: #40
ראיתי את עדן בהרבה משחקים בנבחרות הצעירות. בנוי טוב לעומת שאר השחקנים אבל מעבר לכך לא איזה עילוי. לא מדויק במסירות ולא שחקן יוצא דופן.
פאדי כשרוני יכול להתפתח לשחקן טוב.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים