מכבי נתניה

גירסה מלאה: בני לם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
זה לא סוד שבני ואני קרובים מאוד ומכירים מבית ספר יסודי(כתבתי על זה יותר מפעם),זה לא סוד ששמרתי עליו מכל משמר בימים הקשים של מכבי נתניה ודאגתי לפרנסתו(גם כשהמועדון היה בקשיים).
בני "שחקן נשמה" ומוכן "להרוג" לטובת מקום עבודתו,זה היה בנתניה בעבר לאחר מכן בטוברוק ושוב ב11 שנים האחרונות בנתניה,זה יתרונו הגדול וזה גם חסרונו.
לאורך השנים כשעזרתי למחלקת הנוער,ניסיתי למתן את התנהלות על הקווים,לא תמיד בהצלחה.
כשהגעתי למועדון לפני כ11 חודשים בחרתי להשאירו בתפקיד מנהל מקצועי ומנהל הבית ספר והצעתי לו לחזור לקווים כמאמן ראשי בקבוצת הנוער(אחרי 4 עונות בהם החליף מאמנים במהלך העונה),מבחינתו ומבחינתי זה היה "פיילוט" להמשך הדרך.
בחודשים האלו בחנו מקצועית וארגונית את מבנה המחלקה והחלטנו לקראת העונה הקרובה לבצע שינוי יסודי(בעתיד קרוב יצא עדכון מפורט),במסגרתו הוצע לבני להיות מנהל החטיבה הצעירה שכוללת את כל קבוצות ה"שמיניות" והבית ספר לכדורגל ואחראי על פרוייקט חדש בבית הספר העירוניים,בני הסכים לקבל עליו את התפקיד.
בימים האחרונים הועברו אלי "מסרים" שאריק איזיקוביץ ואיציק גניש לוחצים על בני להגיע לטוברוק ואתמול בלילה בפגישתנו(של בני ושלי),הבנתי שהנושא סגור ואיחלתי לו בהצלחה.

עזיבת מקום עבודה אחרי 11 שנים,זה דבר טיבעי,חייבים להשאיר את זה שם ולא להפוך למשהו אחר.
מכבי נתניה גדולה מכל בעליה ועובדיה והיא תמשיך בדרכה החדשה,דרך שתוביל את כולנו להישגים בכל המישורים.
עזוב נו למדנו יחד יסודי ....בשבילי בני לם בוגד לא פחות מכך אל תנסה גם עכשיו להגן עליו
איך שלפני עונה וחצי הוא סרב לקבל לאמן את הבוגרים הבנתי שהוא פחדן ולעולם לא יהיה פרלמן ז"ל
האם הסיבה לעזיבתו היא כספית או מקצועית?
בפייס הועלו טענות גם על ידי קרובי משפחה שלו שבני ניסה להיפגש איתך זמן רב כדי לסגור לעונה הבאה אבל הוא נדחה שוב ושוב האם יש אמת בדברים.
אתה מאחל לו בהצלחה אבל הצלחה מקצועית שלו תפגע במכבי נתניה אז אני לא יהיה דיפלומט והאחל לו בהצלחה בגידול הנכדים והמשפחה בכדורגל מצידי שיכשל.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
אמיר מה זה משנה אולי הציעו לו יותר בטוברוק ??
אנחנו מבקשים משחקנים לא לבקש הרבה כסף שתהיה לנו קבוצה טובה והמיכפי הזה כמו זונה מציעים לו עוד שקל והוא עוזב ??? אין כבר בושה ? מה הוא רעב ? רוצה שנגיע לו סנדוויץ' ??
לא אלמן ישראל. בטוח שיגיע מחליף ראוי וטוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(24-May-2017 14:52)זאב רווח כתב: [ -> ]אמיר מה זה משנה אולי הציעו לו יותר בטוברוק ??
אנחנו מבקשים משחקנים לא לבקש הרבה כסף שתהיה לנו קבוצה טובה והמיכפי הזה כמו זונה מציעים לו עוד שקל והוא עוזב ??? אין כבר בושה ? מה הוא רעב ? רוצה שנגיע לו סנדוויץ' ??
בדיוק בגלל זה מנסה להבין איך אריק שכנע אותו לעזוב.

רווח אני לא מבין מה ההשתוללות .. הציעו לו שם להיות מנהל מקצועי של מחלקת הנוער, אני מניח שהיה לזה פיתוי כספי. בנתניה קרנו ירדה בשנים האחרונות כולם מבינים שזה לא זה. מה הבעיה שיעזוב ? לא בוגד ולא נעליים. זכותו לחפש עבודה במקום אחר . נתניה צריכה דם חדש על הקוים במחלקת הנוער ועל כן זה טוב גם לנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(24-May-2017 15:04)amir כתב: [ -> ][quote='זאב רווח' pid='70966' dateline='1495623156']
אמיר מה זה משנה אולי הציעו לו יותר בטוברוק ??
בדיוק בגלל זה מנסה להבין איך אריק שכנע אותו לעזוב.

[/quo

כסף זה דבר חשוב.
ולעיתים "בחלון הזדמנויות" נכון,פיתוי כספי עושה את העבודה..
"נשמות טובות" דאגו לטפטף ולטפטף על כמה ראוי/לא ראוי התפקיד החדש שלו במחלקת הנוער ועל כמה זה פוגע בכבודו והצעה כספית של איזיקוביץ שכללה הסכם ל3 שנים ומענק חתימה(ומי שעבד בטוברוק מכיר את המענקים)משמעותי,עשו את העבודה.
בעיקר חבל לי בשביל בני...מי שמכיר אותי היטב,יודע עד כמה רחוק הלכתי בשביל הצלחתו,קיוויתי בשבילו שמקום עבודתו הבא(במידה ויהיה) יהיה אחר...
בני לם בסך הכל ניצל הזדמנות לשדרוג שכר.
איצקוביץ בנקודת הזמן הזו מאוד לחוץ כדי להחזיר את טוברוק לליגה הראשונה. בלי זה הוא פשוט יעלם ועל זה מבוססת כל הפרנסה שלו.
לכן, הוא כנראה הציע לבני לם סכום שקשה לסרב לו

אני מקוה שבני לם ינהג בהוגנות וישאיר את היריבות בין טוברוק לנתניה במישור הספורטיבי.

לאייל סגל יש כרגע אתגר גדול יותר להשאיר את הילדים במכבי נתניה.
לצערי, אייל יצטרך להשקיע כספים בתחרות מול טוברוק וזה יבוא על חשבון תקציב לחוץ גם בלי זה.
שיהיה לו בהצלחה וגם במקרה שלו אני אומר נקסט..........
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's