שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיבוב מושלם
17-Dec-2016, 14:57
הודעה: #31
סיבוב מושלם
ומודה שגם אני ציפיתי ליותר. 3000 ומעלה כל משחק היו גם בתקופות שקשה להגיד עליהן זוהרות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Dec-2016, 14:58
הודעה: #32
RE: סיבוב מושלם
(17-Dec-2016 14:51)עידן444 כתב:  
(17-Dec-2016 14:48)לואיס ראזאק כתב:  אנשים באמת מתפלאים למה כמות הקהל לא זהה לעונת הקודמת בלאומית?
טוב, הנה ההסבר:
העונה ההיא בלאומית הגיעה אחרי 8 עונות רצופות בליגת העל
העונה הנוכחית בלאומית מגיעה אחרי 2 עונות רצופות בלבד בליגת העל, כאשר האחרונה הייתה מהגרועות (אם לא הגרועה מכולן) בהיסטוריה של המועדון

לבד זה לא היה מובן לכם?

נ.ב
הקטע המבאס? מצטער להיות הפסימי שבחבורה אבל... לא רואה אותנו משחזרים שוב 8 עונות רצופות בליגת העל בזמן הקרוב.

שכחת להזכיר את ההבדל הכי משמעותי- הרבה אנשים שהיו מקבלים כרטיסים הפסיקו לקבל ולכן הפסיקו לבוא.
לא הפסד גדול- שיישארו בבית.

לא חושב שאגזים אם אומר שזה בימים מסויימים גם הגיע ל 1000 וצפונה.

ובכן, זה הפיל שנמצא בחדר ואף אחד מעולם לא רצה לדבר עליו. זה עדיין אבל נחשב (בערך) לקהל שממלא יציע, פשוט... לא משלם Big Grin
17-Dec-2016, 15:02
הודעה: #33
סיבוב מושלם
קראת לזה בשם הנכון- קהל.
לא ראויים להקרא אוהדים.
זה אנשים שתראה אותם בהופעה של אייל גולן 4 שורות מהבמה אבל לשלם 40 ש״ח לכדורגל הם לא ירצו.

נ.ב.
בעצם אולי גם לשורה 4 בהופעה הם הצליחו להתקמבן.

17-Dec-2016, 15:07
הודעה: #34
(17-Dec-2016 14:57)עידן444 כתב:  ומודה שגם אני ציפיתי ליותר. 3000 ומעלה כל משחק היו גם בתקופות שקשה להגיד עליהן זוהרות.

מכבי נתניה מעולם לא ירדה באופן כזה מהליגה הראשונה אל ליגת המשנה. לא בשנות ה-60, לא בעונת 94-95, לא ב-03-04 ולא ב-12-13.
זה שיקום שייקח זמן, אבל אל דאגה - העפלה נוספת לגמר גביע המדינה (עם הפסד צורם, הפעם ל... בוא נלך על מכבי פ"ת - בדיוק כמו ק"ש, עוד קבוצה נטולת קהל שלא ראויה להתקיים שתגנוב תואר מהמועדון שהכי זקוק לתואר בכדורגל הישראלי) תחזיר את כולם בחזרה.

ובמילים אחרות - יאללה, אולי תוותרו כבר? אין כיום קהל אוהדים רב למועדון הזה - אין (אלא אם כן יש משחק אטרקטיבי או שלב מתקדם בגביע). אתם חיים בנדמה לי.
גם בעונת 13-14 בלאומית הממוצע עמד על 3-3.5 אלף איש (ושוב, לא ירדנו ליגה באותו אופן מזעזע שמן הסתם עשה כוויה רצינית). זה מה יש.
17-Dec-2016, 15:26
הודעה: #35
סיבוב מושלם
(17-Dec-2016 15:07)לואיס ראזאק כתב:  
(17-Dec-2016 14:57)עידן444 כתב:  ומודה שגם אני ציפיתי ליותר. 3000 ומעלה כל משחק היו גם בתקופות שקשה להגיד עליהן זוהרות.

מכבי נתניה מעולם לא ירדה באופן כזה מהליגה הראשונה אל ליגת המשנה. לא בשנות ה-60, לא בעונת 94-95, לא ב-03-04 ולא ב-12-13.
זה שיקום שייקח זמן, אבל אל דאגה - העפלה נוספת לגמר גביע המדינה (עם הפסד צורם, הפעם ל... בוא נלך על מכבי פ"ת - בדיוק כמו ק"ש, עוד קבוצה נטולת קהל שלא ראויה להתקיים שתגנוב תואר מהמועדון שהכי זקוק לתואר בכדורגל הישראלי) תחזיר את כולם בחזרה.

ובמילים אחרות - יאללה, אולי תוותרו כבר? אין כיום קהל אוהדים רב למועדון הזה - אין (אלא אם כן יש משחק אטרקטיבי או שלב מתקדם בגביע). אתם חיים בנדמה לי.
גם בעונת 13-14 בלאומית הממוצע עמד על 3-3.5 אלף איש (ושוב, לא ירדנו ליגה באותו אופן מזעזע שמן הסתם עשה כוויה רצינית). זה מה יש.

הקהל שהיה בעליה הקודמת אמור להיות גם היום.
אף אחד לא ישכנע אותי שאנשים שהגיעו אז יגידו לעצמם היום- שנה שעברה היתה ביזיון אז נשאר בבית.
אלא אם זה מתקשר לאותו ״פיל״.

17-Dec-2016, 15:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Dec-2016 על ידי 15:33 לואיס ראזאק.)
הודעה: #36
אמרת "אלף צפונה", לא?
זה יכול להסביר את ההבדל במספרים.

אבל עדיין, אני בדעה שאחרי ירידה צורמת שכזו? לא יעזור הרבה, תהיה ירידה בכל מצב בכמות.
17-Dec-2016, 15:51
הודעה: #37
יש הרבה שלא באים בגלל שהמשחקים לא בשבת.אני יש לי מנוי ולא באתי לאף משחק

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
17-Dec-2016, 16:27
הודעה: #38
דווקא בעיני, הדבר הכי טוב בליגה השניה אלה המשחקים בשישי בצהריים.
17-Dec-2016, 16:50
הודעה: #39
מזג האויר היה לא רגיל....אבל זה רק תירוץ ....
זה הגרעין האמיתי שלנו והתפקיד שלנו כאוהדים הוא לתת אוירה נעימה ביציעים בכדי להגדיל את המשפחה.
התפקיד של אייל וסלובו זה לייצר לנו סיבות להגדיל את הכמות .
לגבי הצעירים אביב , דין וויקי.
אצל ויקי רואים שיפור וזה מעודד...
אצל דין בטחון ושקט וזה טוב....
אצל אביב כרגע דעיכה היתה יותר מהזדמנות לקבל הרכב והוא פיספס בסוף זכה בהרכב בגלל פציעות...
אסור לשכוח שויקי מבוגר מהאחרים יליד 93
בעוד דין 95 ואביב 96 ככה שגם סבלנות צריך כלפי אביב הצעיר בחבורה...
כשרון יש צריך לדאוג לו לבטחון והוא צריך לגלות אופי ואז דברים יתחברו.
17-Dec-2016, 18:20
הודעה: #40
לא חושב שאנחנו יכולים להביא כיום יותר מחמשת אלפים אוהדים למשחק מקסימום ולא משנה מי היריבה. זאת בערך כמות הקהל המקסימלית שיש כיום למועדון.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים