שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מי אמר שדורון כשל במשימה שהציב לעצמו?
15-Feb-2016, 12:22
הודעה: #31
שאוסידון ילך ללמוד משהו על חשבון מועדון אחר. את זה הוא כבר החריב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Feb-2016, 13:42
הודעה: #32
RE: מי אמר שדורון כשל במשימה שהציב לעצמו?
(15-Feb-2016 12:15)אופיר34 כתב:  
(15-Feb-2016 11:41)עידן444 כתב:  אתה עושה עוול גדול לבלדב.
מה שהוא עשה היה קצת חסר אחריות אבל המטרה היתה ברורה- לעלות ליגה תוך שנה בכל מחיר! הוא טעה בשני בדברים- אחד קריטי בטווח הקצר ואחד שנוי במחלוקת בטווח הארוך.
בטווח הקצר-
הוא חשב שהוא יקבל סביב ה- 3 מיליון ש"ח על בן הרוש ועידו לוי- הנחה שגויה אבל לא בטוח שכל כך מנותקת מהמציאות. מה שקרה בסוף זה שג'ורדי תפס אותו בביצים עם הצעה של 1.7-1.8 מיליון ש"ח Take it or leave it(יש שיגידו היום שזו עיסקה מדהימה לנתניה על שחקן שהוא סך הכל די בינוני), ועידו לוי נפצע לתקופה ממושכת וההתעניינות שהיתה מצד מספר קבוצות ירדה מהפרק(ציפו לעיסקה של 0.5-1 מיליון ש"ח).
בטווח הארוך-
כדי לשכנע שחקני ליגת על לגיטימיים לבוא לליגה השניה- הוא פיתה אותם ע"י חוזים ארוכי טווח- גם שחקנים מבוגרים- אבל שחקנים שהוא מאוד רצה סטייל עידן שריקי ושלו מנשה. הוא האמין שאיתם ועם ערן לוי ולויטה אנחנו עולים ליגה בהליכה- מה שגם קרה והתוצאה לטווח הארוך היתה שחקנים מבוגרים שכבר לא מתאימים ומעיבים על התקציב. מיותר לציין ששגב הוסיף עוד כמה כאלה בלי שום צורך עם חוזים חסרי היגיון- כמו שמעון הרוש, עידו לוי, עומר צלישר, הזרים הרומנים, אריאל הרוש ועוד.
ואם נחזור לשנה שבא החל הבלגן תחת בלדב ולב- הרי זו העונה של טל בנין. התקציב הלך וגדל וגם שם ההגיון היה להשאיר את הקבוצה בכל מחיר- ברגע שירדת- נשארתה מה שנקרא עם ה*** ביד.
בכל דבר היה אפשר למצוא היגיון מסויים וכפי שאתה עצמך אומר- דאגה, אהבה ואיכפתיות. על גיל לב גם אפשר היה להגיד בפה מלא שמדובר באדם ישר שאפשר לסמוך עליו.
אצל אוסידון רק עוד ועוד סימני שאלה!

עידן, אתה בטח זוכר שגם בקדנציה של בלדב אני הייתי אחד מהבודדים שסנגר עליו והבין את רוב המהלכים שנעשו. אתה לא צריך להסביר לי מי זה בלדב ועד כמה הוא מחובר למועדון. אני עדיין טוען שאף על פי הסיכונים וההימורים שנלקחו בסביבת עבודה שהייתה אפשר היה לקבל אפילו החלטות כאלה.
נתתי את הדוגמא הזאת בכוונה כדי להראות עד כמה לפעמים יש פה חוסר איזון (וגם חוסר הגינות לפרקים) בביקורות שעפות פה באוויר.
קובי וגיל לקחו הימור על החיים ועל המוות, הימור שלשמחתנו הצליח אבל באותה מידה יכול היה להכשל.

עכשיו תענה לי בכנות - אם אוסידון היה עושה מהלך דומה האם זה היה עובר בצורה כזאת חלקה ? האם כולנו היינו מגיבים באותה צורה ??

ותזכור עוד דבר אחד - אשר אלון, ובלדב היו פה שנים ארוכות. חלקן היו טובות חלקן היו מאד קשות. אוסידון נמצא פה שנה בקושי ,שנה מאד קשה עם הרבה טעויות שנעשו ,אבל עדיין שנה. אז אני לא אומר שצריך להשאיר אותו במועדון עוד 10 שנים ולתת לו את הצ'אנס ,אבל כל בן אדם לומד מטעויות. לך תדע אולי אפילו אוסידון ילמד משהו.
בכנות- לאור המצב העדין של הקבוצה מבחינה כלכלית ומה שקרה כאן בעונה שעברה- זו היתה משימה עליונה עבורו לא להיכנס להרפתקאות, לסיים מאוזן, ואפילו לנסות לסיים בעודף(כפי שאייל טען כאן שהיה התכנון המקורי כשהוא היה שותף לבניית התקציב).
יכול להיות שהוא אפילו ישיג את התוצאה הזו(אם הפרסומים של אפי ישראל ואחרים על איזון תקציבי נכונים- וזה ספק גדול... ולא ברור כמה משאבים נוצלו על חשבון העונה הבאה- שתסכים איתי שזה גרעון לכל דבר שפשוט גולגל...) אבל תרשה לי להגיד שבדרך עקומה מאוד שאפילו העמיקה את המצב המקצועי הגרוע גם כך.
15-Feb-2016, 13:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Feb-2016 על ידי 13:50 אופיר34.)
הודעה: #33
לא יודע....
באתר ההתאחדות תחת עמודת 'מועדונים' מכבי נתניה עדיין מופיעה.... ויש לי תחושה שגם שנה הבאה היא עדיין תופיע שם.

התרגלנו כבר לכל ההפחדות ,ההיסטריה והפאניקה....

(15-Feb-2016 13:42)עידן444 כתב:  בכנות- לאור המצב העדין של הקבוצה מבחינה כלכלית ומה שקרה כאן בעונה שעברה- זו היתה משימה עליונה עבורו לא להיכנס להרפתקאות, לסיים מאוזן, ואפילו לנסות לסיים בעודף(כפי שאייל טען כאן שהיה התכנון המקורי כשהוא היה שותף לבניית התקציב).
יכול להיות שהוא אפילו ישיג את התוצאה הזו(אם הפרסומים של אפי ישראל ואחרים על איזון תקציבי נכונים- וזה ספק גדול... ולא ברור כמה משאבים נוצלו על חשבון העונה הבאה- שתסכים איתי שזה גרעון לכל דבר שפשוט גולגל...) אבל תרשה לי להגיד שבדרך עקומה מאוד שאפילו העמיקה את המצב המקצועי הגרוע גם כך.

לא טענתי אף פעם שהצלחנו מיקצועית השנה אבל ברגע שנוצר המצב המסובך הזה (ואני לא נכנס כרגע איך ולמה) החובה של היו"ר היא לדאוג שהמועדון לא יהיה בסכנה קיומית עתידית וירידת ליגה היא לא סכנה קיומית.
אני מקווה שאייל טועה בתחזית הכלכלית שלו. לפחות כלפי חוץ נראה שכן מנסים לחסוך בעלויות ולהקטין את הגרעון. אם זה אמיתי או לא ימים יגידו.
15-Feb-2016, 14:02
הודעה: #34
1000 חכמים מתקשים להוציא אבן שטיפש 1 זרק לבאר.
לא חוכמה למקור את הכל מכל וכל כולל את התחתונים של גבי בובליל כדי לכסות חלק מגרעון לא מחוייב המציאות ולספר לכל עם ואישתו שלא היתה ברירה.
ועוד איך היתה ברירה לא להכנס לתקציב גרעוני.
וכן,במידה וירידתנו הובטחה סופית וניתנות לבצע כמה עיסקאות שקולות שווה בהחלט לבצע אותן.
שום עיסקה שנעשתה בחודשיים האחרונים לא היתה שקולה.

לפני כחודשיים הגיעו רוכשים פוטנציאלים,ביקשו לראות את המצב הכספי,דחו אותם בלך ושוב ואחד התרוצים לכיוונו של מנכ"ל העיריה,שבינואר עומד להכנס מיליון ש"ח ממחירת טל איילה למכבי חיפה.....
15-Feb-2016, 14:09
הודעה: #35
אני לא מאמין לפסקה האחרונה ...... זה אמיתי???

15-Feb-2016, 14:13
הודעה: #36
(15-Feb-2016 14:09)טל.מ כתב:  אני לא מאמין לפסקה האחרונה ...... זה אמיתי???

תשאל את ראש העיר/מנכ"ל העיריה.
15-Feb-2016, 14:37
הודעה: #37
איזה אינטרס היה להם לא לנסות למכור ..?

Sent from my iPad using Tapatalk

15-Feb-2016, 15:26
הודעה: #38
(15-Feb-2016 14:37)טל.מ כתב:  איזה אינטרס היה להם לא לנסות למכור ..?

Sent from my iPad using Tapatalk

למרים ולמנכ"ל היה אינטרס...שוכנעו לא....
כי מסתדרים בשלב זה בלי והיכולות הכספיות העצמאיות משרתות את המועדון ואת החוב.
ולדוגמא בינוא יכנסו מיליון ש"ח ממכירת איילה.
אגב,כניראה שמכרו להם סיפור נוסף,בפגישה האחרונה אצל רשת העיר היא סיפרה לכולם שבקרוב צפויה הפתעה מדהימה....מקווה שהעברת השחקנים להפועל זו לא אותה "הפתעה מדהימה".
15-Feb-2016, 15:36
הודעה: #39
אין לי מה לומר ... כנראה שלא הכל כשר במועדון הזה. יש סיבה לפארסה הזו אנחנו פשוט לא יודעים את הפרטים.

15-Feb-2016, 16:24
הודעה: #40
משהו חסר לי במשוואה. גם ראשת העיר, גם המנכ"ל - מה הם אוהבים שעובדים עליהם בעיניים? לא הבינו כבר את הפרנציפ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים