מכבי נתניה

גירסה מלאה: מי אמר שדורון כשל במשימה שהציב לעצמו?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
הוא עשה את מה ש60 מיליון ו3 מאמנים לא הצליחו,הוא בכוחותיו הדלים השאיר את הפועל ליגה.
מירים כבר אמרה שהוא עושה עבודה נהדרת לא ..?

Sent from my iPad using Tapatalk
(14-Feb-2016 0:13)אייל ס כתב: [ -> ]הוא עשה את מה ש60 מיליון ו3 מאמנים לא הצליחו,הוא בכוחותיו הדלים השאיר את הפועל ליגה.

מבלי להכנס לעניניים אישיים (ולמען הסר ספק אני מתנגד למעבר של שוינפלד להפועל), אם אתה מנכל הקבוצה ולפני שלשה שבועות יש לך ביד הצעה ממכבי על שוינפלד בסך 500k ומהפועל 800k על 60 אחוז מהכרטיס מה אתה עושה ?
ואל תגיד לי שלא היית מגיע למצב הזה . זה מצב נתון.
לא אוהב (בלשון המעטה) הרבה דברים שעשה ועושה אוסידון.

אבל בהבנה ששוינפלד הודיע שלא ימשיך בנתניה אם תרד ליגה ובמצב יותר מסביר שזה אוטוטו מתרחש ואז ארון חופשי לעבור לאיזו קבוצה שירצה כשחקן חופשי.

במצב כזה חובה להעבירו למי שירבה במחיר. והפועל הייתה הראשונה לשים יותר כסף כולל אפשרות לכסף גדול נוסף בעתיד

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

רק שאיני בטוח שידוע לנו כמה בדיוק קיבלה מכבי נתניה בעיסקה.

ולחשוב שאיזה חלוצים טובים היו לנו ביד והלכו רק מסיבות של הצורך לסגור בעיות תקציביות ולאפשר הישרדות

(14-Feb-2016 5:26)אליהו כתב: [ -> ]לא אוהב (בלשון המעטה) הרבה דברים שעשה ועושה אוסידון.

אבל בהבנה ששוינפלד הודיע שלא ימשיך בנתניה אם תרד ליגה ובמצב יותר מסביר שזה אוטוטו מתרחש ואז ארון חופשי לעבור לאיזו קבוצה שירצה כשחקן חופשי.

במצב כזה חובה להעבירו למי שירבה במחיר. והפועל הייתה הראשונה לשים יותר כסף כולל אפשרות לכסף גדול נוסף בעתיד

רק שאיני בטוח שידוע לנו כמה בדיוק קיבלה מכבי נתניה בעיסקה.

ולחשוב שאיזה חלוצים טובים היו לנו ביד והלכו רק מסיבות של הצורך לסגור בעיות תקציביות ולאפשר הישרדות

חברה עזבו אתכם מהשטויות עובדים עלינו בעינים ....
כאילו ששוינפלד הוחתם לא ידעו ש-80 יורדים ליגה אז מי הדביל שמכניס כזה סעיף ??
אף אחד לא יודע מה באמת היה שם .....אבל טוב זה לא נראה.....
אין ספק שהשיקול הכלכלי ניצח פה ואת זה אני יכול להבין. אני גם מאמין (ויודע) שאם לא היינו מפסידים לסכנין שוינפלד היה נשאר עד סוף העונה.

ובכל זאת, יש פה גם שיקול ספורטיבי והוא לא פחות חשוב. להעביר שחקן כזה ליריבה שלך לתחתית זה בלשון המעטה מעשה תבוסתני , לא ראוי ובעיקר לא ספורטיבי.
אני יודע שגם מכבי רצתה אותו ואני יודע שהם היו מוכנים לשלם הרבה פחות ,אבל לפעמים הכסף זה לא הדבר היחידי שצריך להלקח בחשבון בקבלת החלטות מהסוג הזה.
(14-Feb-2016 10:45)אופיר34 כתב: [ -> ]אין ספק שהשיקול הכלכלי ניצח פה ואת זה אני יכול להבין. אני גם מאמין (ויודע) שאם לא היינו מפסידים לסכנין שוינפלד היה נשאר עד סוף העונה.

ובכל זאת, יש פה גם שיקול ספורטיבי והוא לא פחות חשוב. להעביר שחקן כזה ליריבה שלך לתחתית זה בלשון המעטה מעשה תבוסתני , לא ראוי ובעיקר לא ספורטיבי.
אני יודע שגם מכבי רצתה אותו ואני יודע שהם היו מוכנים לשלם הרבה פחות ,אבל לפעמים הכסף זה לא הדבר היחידי שצריך להלקח בחשבון בקבלת החלטות מהסוג הזה.

אתה לא יודע כמה מכבי ת"א היו מוכנים,כמו שאתה לא יודע כמה הפועל ת"א היו מוכנים/שילמו בסוף,כל שאתה יודע זה דיסאינפורמציה בעזרת כתבי החצר.
שמכבי נתניה סוף סוף תפרסם את מאזן 2015(באיחור שיגרום להעמדה לדין),נוכל לדעת יותר על שנעשה מיוני במועדון(וגם זה בערבון מוגבל).
שתסוכם העונה ויוגש מאזן סופי לעונה,נוכל לדעת יותר(ושוב...באותו ערבון).
כל העונה הזו היא בדיחה עצובה אחת גדולה, הן במישור הניהולי והן במישור המקצועי. הבעיה היא שבכל עונה אנחנו שוברים שיאים חדשים ומשפילים, לא רוצה לחשוב מה יהיה כאן עונה הבאה.
אה, ושוב תודה לדורון על עסקה נהדרת בה דודו ביטון ושוינפלד איתנו עד סוף העונה...
(14-Feb-2016 10:51)אייל ס כתב: [ -> ]אתה לא יודע כמה מכבי ת"א היו מוכנים,כמו שאתה לא יודע כמה הפועל ת"א היו מוכנים/שילמו בסוף,כל שאתה יודע זה דיסאינפורמציה בעזרת כתבי החצר.
שמכבי נתניה סוף סוף תפרסם את מאזן 2015(באיחור שיגרום להעמדה לדין),נוכל לדעת יותר על שנעשה מיוני במועדון(וגם זה בערבון מוגבל).

עזוב אותך רכילות (ותתפלא אני לא נשען רק על כתבי החצר) ותענה לי בכנות -
נגיד ,רק נגיד, שמכבי הציע סכום שקטן ב 30-40% ממה שהפועל הציעה באותה נקודת זמן מה אתה היית עושה ?
(14-Feb-2016 11:03)אופיר34 כתב: [ -> ]
(14-Feb-2016 10:51)אייל ס כתב: [ -> ]אתה לא יודע כמה מכבי ת"א היו מוכנים,כמו שאתה לא יודע כמה הפועל ת"א היו מוכנים/שילמו בסוף,כל שאתה יודע זה דיסאינפורמציה בעזרת כתבי החצר.

עזוב אותך רכילות (ותתפלא אני לא נשען רק על כתבי החצר) ותענה לי בכנות -
נגיד ,רק נגיד, שמכבי הציע סכום שקטן ב 30-40% ממה שהפועל הציעה באותה נקודת זמן מה אתה היית עושה ?

מכיוון שבניגוד אלייך אני לא עוסק בנגיד בחיי...אז תמשיך לשאלה הבאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's