שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני סכנין - מכבי נתניה
24-Oct-2015, 23:28
הודעה: #31
RE: בני סכנין - מכבי נתניה
עידן בני לם ותקווה יצליחו להביא מהעיריה עוד מליון שקל לחיזוק בהתקפה
בנתיים אנחנו יורדים ליגה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Oct-2015, 23:50
הודעה: #32
בני סכנין - מכבי נתניה
(24-Oct-2015 23:12)עידן444 כתב:  לקבוצה הזו אין חלוץ. כולם ראו את זה. כולם ידעו את זה. דורה עצמו אמר לא פעם(שמעתי בעצמי!) שזה חייב להיות בינגו.
נפלנו חזק וכל הקבוצה הזו(שהיא באמת לא רעה) סובלת מכך. מרגוליס צריך לעשות דברים שהוא לא יודע, איילה צריך לקחת על עצמו יותר מידי עבור שחקן שפער ראשונה בחייו בליגת העל, בארי זה שחקן שחייב מאמן שיכוון אותו, פירס לא מוצא עצמו, עוד כמה שחקנים פרווה כמו לוגסי, הרוש, ורד, לולה, עוד כמה שחקנים תלויי יום כמו צמד הבלמים והשוער שלנו- והעסק לא מתרומם... לדעתי הוא גם לא יכול להתרומם... אני בטוח שרעננה לא נראית טוב יותר אבל מה... בדש כבר מביא לה ניצחון שני ברצף... אה... ומסתבר שגם עם הכלומניקים תוצרת בית שלנו כמו תירם, לוי ונימני- הגנה יכולה להתמודד עם החלוצים האימתניים שיש בליגת הפח זבל הזו...

ופה כמו שאמרתי מקודם הכישלון הענק של דורה. כולם ידעו שחייבים חלוץ אחרי קאיודה ובטח ובטח אחרי הפציעה של ערן. מה שבחר דורה לעשות זה לחכות שחיפה תשחרר חלוצים או שייפול לו חלוץ בינגו מהשמיים, לא זה ולא זה קרה ולכן אנחנו נראים כמו שאנחנו נראים. דורה בנה את הקבוצה לרוחב ללא שחקן אחד עם מספרים ואת התוצאות אנחנו רואים מידיי שבוע.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
25-Oct-2015, 9:38
הודעה: #33
זה לא סגל השחקנים אלון זה המאמן שלא יודע להעמיד את הקבוצה על כר הדשא
אין משחק כמעט שלא סופגים שער כבר ב 20 דקות הראשונות ואז לך תרדוף אחר הקבוצה השניה וזה חוזר על עצמו המון פעמים

אין חלוץ כי אוסידון טמבל במקום לשים את הכסף על חלוץ טוב הלך והחתים את זגורי שלא היה בו צורך גם לפני כן
25-Oct-2015, 11:32
הודעה: #34
בני סכנין - מכבי נתניה
תגידו את האמת .. זה רק אני שישן ומסתכל בחוסר עניין או שכולם כולל המועדון נדבקו באווירה הזו ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Oct-2015, 1:47
הודעה: #35
כולם נדבקו ממך
26-Oct-2015, 18:35
הודעה: #36
(26-Oct-2015 1:47)זאב רווח כתב:  כולם נדבקו ממך
אתה מיואש. אתה סקפטי. לשיטתך הקבוצה ירדה ליגה. אף אחד לא פוגע. אז אולי זה הזמן לצאת לפסק זמן במקום לטחון כל יום, כל שעה את היאוש שלך במילים אחרות? שקול בחיוב.
26-Oct-2015, 20:37
הודעה: #37
מעולם לא התייאשתי ממכבי נתניה אני אמנם לא בא העונה למשחקים אבל כן מייחל שהמועדון הזה יחזור לראש הבמה כשם שהייתה כשאני אומר האימפריה עוד תחזור אני מתכוון לכך
26-Oct-2015, 21:58
הודעה: #38
(26-Oct-2015 20:37)זאב רווח כתב:  מעולם לא התייאשתי ממכבי נתניה אני אמנם לא בא העונה למשחקים אבל כן מייחל שהמועדון הזה יחזור לראש הבמה כשם שהייתה כשאני אומר האימפריה עוד תחזור אני מתכוון לכך
זה הגיע אליך בטעות. מיועד לטל מ.
27-Oct-2015, 0:00
הודעה: #39
בני סכנין - מכבי נתניה
(26-Oct-2015 21:58)משה.ד כתב:  
(26-Oct-2015 20:37)זאב רווח כתב:  מעולם לא התייאשתי ממכבי נתניה אני אמנם לא בא העונה למשחקים אבל כן מייחל שהמועדון הזה יחזור לראש הבמה כשם שהייתה כשאני אומר האימפריה עוד תחזור אני מתכוון לכך

תגיד לי יא משה .. אתה החכם מכל אדם .. אני טוחן פה כל יום ? כל שעה ? או שאתה חסר מושג שכמוך אפילו לא עוקב. אם יש משהו שאני שונא אלו יצורים נגררים ואויליים ביום טוב ושקרנים ביום רע. לך תגדל שכל . שקול בחיוב. ואם לא תצליח ( לא תצליח) תעשה מיקור חוץ.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Oct-2015, 0:07
הודעה: #40
(27-Oct-2015 0:00)טל.מ כתב:  
(26-Oct-2015 21:58)משה.ד כתב:  

תגיד לי יא משה .. אתה החכם מכל אדם .. אני טוחן פה כל יום ? כל שעה ? או שאתה חסר מושג שכמוך אפילו לא עוקב. אם יש משהו שאני שונא אלו יצורים נגררים ואויליים ביום טוב ושקרנים ביום רע. לך תגדל שכל . שקול בחיוב. ואם לא תצליח ( לא תצליח) תעשה מיקור חוץ.

כנראה שא. אדם חולה מאד. אחד שלא יודע מה הוא עושה . קוראים לזה אלצהיימר. ?
קרא את הפוסטים שאתה כותב (אם אתה עדיין מסוגל להבין) ותווכח בעצמך כמה שאתה חוזר על עצמך כמו תקליט שחוק. לנבל את הפה גם אני יודע אבל לא ארד לרמה שלך רק בגלל שאני מרחם עליך. בן אדם ללא חיים שקופץ ומגיב כמו תינוק. דאי נמאסת. בגלל אפס כמוך שהשתלט פה על הפורום עם מנטרות קבועות רבים וטובים עזבו את הפורום. ניגרר? אפילו אורן הצליח לגרור אפס כמוך.
כך את הכדור הנכון ולך לישון.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים