מכבי נתניה

גירסה מלאה: בני סכנין - מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
ליגת ווינר, מחזור 8
שבת, 17:45, שידור ישיר בספורט 1\ספורט 1 HD

יוצאים לסכנין למשחק חוץ קשה לאחר תצוגת כדורגל מבישה בכלל ותצוגת ניהול משחק עוד יותר מבישה בפרט במשחק ה"בית" בהרצליה בשבוע שעבר.
מנגד היריבה מגיעה במצב רוח מצוין אחרי ניצחון חוץ מרשים בבלומפילד על הפועל ת"א. ההיגיון אומר שאנחנו אמורים לעשות לסכנין חיים קשים הרבה יותר מאשר 10 שחקנים של הפועל ת"א כבר משלב מאוד מוקדם במשחק שלהם בבלומפילד.
ההגיון מתחזק לנוכח פרשת מוגרבי, מיודעינו, שאמור להיעדר בעקבות עונש פנימי לאחר התפרצותו על יו"ש הקבוצה.
ההגיון מתחזק עוד יותר אם שלומי דורה חוזר לתבנית שתוקעת את המשחק לשתי הקבוצות עם שלושה קשרים באמצע כשלוגסי הולך לחבור ללולה ורומאריו. אני חושב שכולם כאן לא ממש אוהבים את שיטת המשחק הזו אבל חייבים לציין שמאז נטישתה כל משחק מתחיל מפיגור מוקדם שמקשה מאוד על תפקוד הקבוצה- מה שלא קרה בשיטת הביצורים של דורה שהביאה לכך שהקבוצה לא ספגה בגביע הטוטו. שיטת משחק שעיקר הביקורת עליה היא שהקבוצה מתקשה מאוד לסכן את שער היריב, ומעניין מאוד יהיה לראות איך זה משתלב עם חלוץ שפיץ כמו ממדו סיסאיי. במידה וגם טל איילה וגם יובל אבידור יורדים לספסל- אני באופן אישי לא רואה איך התקפה שכוללת את מרגוליס, בארי וסיסאיי בלבד מסוגלת לאיים על ההגנה הטובה של סכנין.
משחק של להיות או לחדול עבור שלומי דורה. הפסד סביר להניח שיסיים את דרכו הקצרה במועדון. ניצחון יביא אותו ל"ארץ המובטחת" למשחקים הבאים כאנדרדוג מובהק מול הפועל ב"ש ומכבי ת"א. אתמול הוא העיד שהוא מעדיף את המשחקים הגדולים שהזרקור הוא על הקבוצה היריבה הרבה יותר מאשר משחקים כמו נגד כ"ס בשבוע שעבר- שזו דווקא גישה לא רעה שלמעשה אומרת- אני לא מבטל בשום אופן את היכולת שלנו להביא נקודות גם במשחקים האלה.
האם דורה יגיע לאותם משחקים שהוא כל כך אוהב? האם מחר בסכנין זו תהיה "שירת הברבור" שלו? והאם זה דווקא יהיה תיקו משמים שימשיך את מחול השדים סביבו וסביב המערכת?
שיהיה לשלומי ולנו בהצלחה!
יאללה נתניה!!!
אין מה לעשות, הקבוצה הזאת צריכה לצבור ניסיון בליגת העל.
לא משנה מי יעמוד על הקווים, דורה לא אשם במצב, והפציעות לא מוסיפות לזה.
אם הודיעו שדורה יפוטר במידה ויפסיד לסכנין , אז כל אותם אלו שרוצים מאמן אחר , את מי יעודדו במשחק?
בעד מי הם ירצו שתנצח?

להקריב הפסד למען הצלת המועדון... אבל מצד שני כנראה נפסיד בכל מקרה
יכול להיות שהמאמן שיבוא אחרי דורה יקבל קבוצה כבר יחסית מנוסה למה שדורה קיבל מההתחלה.
ואז כולם יגידו כמה גרוע דורה היה, אבל זה לא ככה, חבל שאין סבלנות בארץ למאמנים.
באנקר 1 !
(23-Oct-2015 13:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]באנקר 1 !

לא אמרת משהו שונה בתחילת השבוע?
(23-Oct-2015 14:40)עידן444 כתב: [ -> ]

הזחיחות של סכנין במשחק תניב משחק חלש ונרפה מצידם.
אבל אנחנו כל כך פחי אשפה שזה לא יעזור לנו להוציא אפילו נקודה.
באנקר 1
הבעיה היא לא הפציעות הבעיה שהקבוצה לא יודעת לעמוד על המגרש הכול מקרי שום דבר לא מתוכנן מה הוא עושה באימונים מה ? אפילו הדברים הפשוטים קרנות עונשין אין מי שיבעט אין מי שימסור

Sent from my iPhone using Tapatalk
(23-Oct-2015 14:48)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(23-Oct-2015 14:40)עידן444 כתב: [ -> ]

הזחיחות של סכנין במשחק תניב משחק חלש ונרפה מצידם.
אבל אנחנו כל כך פחי אשפה שזה לא יעזור לנו להוציא אפילו נקודה.
באנקר 1

ההיגיון אומר שאנחנו נכבוש גג שער אחד מה שבעצם שם את גורל המשחק הזה ברגלי סכנין שתשלוט בשדה. לא ראיתי את סכנין העונה כדי להגיד האם היא מסוגלת לתפקד כשהיוזמה ברגליה. יש לי תחושה שכמו כל הליגה פח הזו היא מעדיפה את המקרה הפוך.
הליגה הזו מאוד לא צפויה וקשה מאוד לנבא.
בכל אופן אובדן האמון בקבוצה מובן לחלוטין.
"ההגיון אומר שאנחנו נכבוש גג שער אחד"
ההגיון שלי אומר שלא נכבוש גם עם המשחק ייארך שעתיים.
אולי ברק לוי שנותן משחק אחד כן, משחק אחד לא ומשחק אחד למה לא, יתפוס משחק טוב מחר ואולי ההגנה הרעועה תתפוס יום סביר ואולי ההתקפה של סכנין ללא מוגרבי לא תתפוס יום טוב, אז אולי נצא עם תיקו מאופס.
ואז אני חוזר למציאות וחושש שעמאשה שאוהב לכבוש נגד נתניה, הולך לתת את 1-2 שלו.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's