שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
השאלת שחקנים
30-Jun-2015, 0:04
הודעה: #31
RE: השאלת שחקנים
ואיזה מסכנים האוהדים שלהם, לא יודעים מה מצפה להם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jun-2015, 0:05
הודעה: #32
(29-Jun-2015 23:51)אלון כתב:  
(29-Jun-2015 21:10)טל.מ כתב:  וואלה יופי ... הטמטום חוגג. שיהיה לו בהצלחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה הייתם אומרים אילו צלישר יחתום עכשיו בקבוצת תחתית או ירד לליגה הלאומית ובעוד כמה שנים (כשמצבנו יוסיף להיות רע) יחתום בקבוצת הצמרת, רעננה? גם אז תגידו איך פיספסנו אותו?
הכל זו החכמה בדיעבד. אין לי מושג מה היכולות של דודי תירם. יכול להיות שצריך לבחון אותו לפני שמשחררים, אך אי אפשר לדעת היום את שיהיה בעוד כמה שנים ולכן אי אפשר להצטער על כל שחקן בית ששוחרר לפני כמה שנים ופתאום חותם באיזו קבוצה בינונית. בכל מקרה, אילו היה עילויי היה עוזב לאחת ״הגדולות״...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ההבדל הוא צלישר כבר 3 עונות בליגת העל וזה לא זה , והלוואי שמישהו ישלם עליו כסף , לבין דודי שעדיין לא קיבל את הצ'אנס בליגת העל
30-Jun-2015, 0:06
הודעה: #33
למה שהנוער יבוא כשלא נותנים לו צ'אנס ?
30-Jun-2015, 0:07
הודעה: #34
השאלת שחקנים
(30-Jun-2015 0:03)טל.מ כתב:  אלון צר לי שאתה לא יורד לעומקם של דברים. באמת. צלישר - כולנו ראינו מה הוא שווה. אין הפתעות יותר. נתניה גידלה ואני כמעט משוכנע בהוראה מלמעלה את אבו עביד במקום להשקיע בשחקן שלה כמו תירם. ואם בעונה כזו כמו שצפויה לנו אנחנו לא מסוגלים להחזיר את הנוער שלנו הביתה - מה זה אומר עלינו ?

טל, יש לך את עידו לוי, ירין חסן וכנראה בלם זר. אם את מביא את דודי תירם הוא כנראה שלא יהיה בסגל, אלא אם אתה משחרר שחקן ״בית״ אחר. מה היית עושה במקום דודי/במקום ההנהלה/הצוות המקצועי?

30-Jun-2015, 0:10
הודעה: #35
השאלת שחקנים
לא נראה לי שיבוא בלם זר . אני נותן לדודי את הצ׳אנס להוכיח מה הוא שווה. מה שהיה טוב לטביב ולאשר אלון אולי טוב גם לנתניה. במקום להשביח בוא נגדל. לא יהיה טוב ? שישחררו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Jun-2015, 0:11
הודעה: #36
(29-Jun-2015 22:36)טל.מ כתב:  החלק הרע שדודי פונה לרעננה ולא חושב לחזור / או שבנתניה אין מי שיחשוב שהוא צריך לחזור . וככה במקום עדי נמני אנחנו מקבלים אבו עביד ובמקום תירם אולי נקבל עוד תכשיט.

בקשר לחוזה - תירם יהיה שנה ראשונה בליגת העל. עידו לוי כבר שנה רביעית. ההשוואה שלך לא נכונה.

מחזק ומוסיף שנהם היו בלמי נבחרת וירין עד היום בסגל דודי תירם הגיע לכפר קאסם לא ראיתי שאף אחד רץ להחתים אותו .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Jun-2015, 0:21
הודעה: #37
השאלת שחקנים
(30-Jun-2015 0:10)טל.מ כתב:  לא נראה לי שיבוא בלם זר . אני נותן לדודי את הצ׳אנס להוכיח מה הוא שווה. מה שהיה טוב לטביב ולאשר אלון אולי טוב גם לנתניה. במקום להשביח בוא נגדל. לא יהיה טוב ? שישחררו.

לדעתי כן יהיה בלם זר (אלא אם דקל קינן פתאום יגיע...), ובמקרה הזה ובהתאם למגבלות אתה לא יכול להחזיק 4 בלמים כששלושה מהם הם בלמי ״בית״....

30-Jun-2015, 0:23
הודעה: #38
(30-Jun-2015 0:21)אלון כתב:  
(30-Jun-2015 0:10)טל.מ כתב:  לא נראה לי שיבוא בלם זר . אני נותן לדודי את הצ׳אנס להוכיח מה הוא שווה. מה שהיה טוב לטביב ולאשר אלון אולי טוב גם לנתניה. במקום להשביח בוא נגדל. לא יהיה טוב ? שישחררו.

לדעתי כן יהיה בלם זר (אלא אם דקל קינן פתאום יגיע...), ובמקרה הזה ובהתאם למגבלות אתה לא יכול להחזיק 4 בלמים כששלושה מהם הם בלמי ״בית״....

ירין שיחק קשר אחורי יותר טוב ממה שהיה בלם.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Jun-2015, 0:34
הודעה: #39
מצידי שישחקו עם אחות של אוסידון בלמת

אין טעם להיות שחקן בית מעריכים אותך רק כשאתה מצליח מחוץ לבית
30-Jun-2015, 6:15
הודעה: #40
א.על צלישר לא רק שלא נקבל כסף,גם נשלם(חייבים לו מענק שחרור מהצבא).
ב.זה נכון,אין הצדקה להחזיק את עידו ואת ירין ולהחתים גם את דודי כשזקוקים בכל מקרה לעוגן "זר" במרכז ההגנה(המושג בלם אחורי עבר מהעולם).
ג.בתקציב שחקנים "קטן" כשעומדים להלחם על המקום בליגת העל נגד עכו וכפר סבא וסכנין והפועל חיפה ורעננה ובני יהודה וכשצריך לבחור בין עידו לוי שפצוע מפעם לפעם(מאז ומעולם),כשבוחר לא להכנס בדקה ה90 במשחק על "החיים" שאראה לנו במהלך ה4 עונות האחרונות(ובעיקר במרבית העונה האחרונה),מהם יכולותיו ובין ירין חסן שראינו בשנתיים האחרונות ובין דודי תירם שמוכר לנו מהנוער וצבר עונה מלאה בקרית גת,אני בוחר בלי היסוס (דגש על הבלי היסוס)בדודי תירם,שחקן נשמה שירצח בשביל מכבי נתניה שלא יצלם את נווקמה בדרך לשער,שלא ישבות כשלא יהיה קפטן,שיכנס בשמחה גם בדקה ה95 ובעיקר יגיע ראשון לכל כדור(ב50% עלות משני חבריו לנוער).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים