שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1:0 לקבוצת הנוער
07-Dec-2014, 11:21
הודעה: #31
RE: 1:0 לקבוצת הנוער
(07-Dec-2014 11:14)פיליפצוק כתב:  
(07-Dec-2014 10:56)אייל ס כתב:  
(07-Dec-2014 10:43)פיליפצוק כתב:  חטב באמת אין צורך לסבך, אני לא ראיתי עד היום שחקן שנתניה ויתרה עליו ולא נתנה לו צ'אנס שמככב/משחק היום בליגת העל וזה אומר ומסכם הכל.

שיר צדק וטיבי הם דוגמאות בולטות.

קח את השניים האלה שגם להם לקח זמן לפרוץ (איתן טיבי היה כבר רגע לפני פרישה) אל מול עשרות אם לא מאות של בלופים מקומיים.
עכשיו תתרגם לי את זה בבקשה לאחוזים.

משה,הם לא היחידים וכך זה עובד,ניהיה סבלניים עם המוכשרים בשחקנים הצעירים נרוויח,עומרי בן הרוש היה בכפר יונה בגלל חוסר סבלנות,מכבי חיפה ומכבי ת"א שנים היו חסרות סבלנות ואיבדו לא מעט כשרונות.

הכל בידי הצוות המקצועי,נזכה לצוות שיודע לזהות את הפוטנציאל ויודע לשלב נרוויח,לא נדע אז אחרים ירוויחו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Dec-2014, 11:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Dec-2014 על ידי 11:27 עידן444.)
הודעה: #32
אייל, אתה סבור שאם נתניה היתה רוצה היתה יכולה להשאיר אותם?
אני קיבלתי את הרושם שטיבי עשה כמעט הכל וחצה כל גבול אפשרי(ואפילו קו אדום!) כדי לקבל את השחרור לבית"ר(מה שהרתיח את יאמר והביא לפיצוץ עם ברקוביץ' שלתומו חתם על טופס השאלה מזוייף כשהוא בטוח שיעדו של טיבי הוא לבית"ר חיפה ולא העברה לבית"ר ירושלים), ושלשיר צדק היה מאוד קשה להיות רחוק מהבית ומהמשפחה בבית שאן- ולכן העדיף לא להישאר.
לא כך הם פני הדברים?
07-Dec-2014, 11:26
הודעה: #33
אייל, אל תשווה בין השחקנים המוכשרים של מכבי ת"א ומכבי חיפה שזה באמת עוול מה שעושים להם, לבין אלו של נתניה, אתה מעליב את מחלקות הנוער של חיפה ות"א.
07-Dec-2014, 11:28
הודעה: #34
(07-Dec-2014 11:26)פיליפצוק כתב:  אייל, אל תשווה בין השחקנים המוכשרים של מכבי ת"א ומכבי חיפה שזה באמת עוול מה שעושים להם, לבין אלו של נתניה, אתה מעליב את מחלקות הנוער של חיפה ות"א.

יש תקופות כאלו ויש תקופות אחרות,לעיתים כוכב נבחרת הנוער לא מגיע לבוגרים ואחר שישב על ספסל קבוצת נוער בינונית הופך לשחקן נבחרת ויש לא מעט דוגמאות ולא רק מישראל.
וכאן מגיע תפקיד הצוות המקצועי וכאן מגיע העין המקצועית שמסוגלת לזהות מעבר לכשרון המולד.
07-Dec-2014, 11:33
הודעה: #35
למה עוול? אתה חושב שאלה שמובילים את הפועל פ"ת וסכנין בתחתית מספיק טובים כדי להשתלב במכבי חיפה? על הכשרונות הגדולים האלה אתה מדבר? אם אני לא טועה(ובאמת לא השקעתי בזה המון זמן מחשבה), עם כל הרעש והצילצולים שלך סביב הנוער של מכבי חיפה- הכישרון הגדול האחרון שצמח במכבי חיפה הוא מאור בוזגלו. במקרה הוא גם פוספס...
תוך כדי שאני כותב את זה ניזכרתי גם ברפאלוב שמשום מה בתודעה שלי בוזגלו ותיק יותר אך למעשה רפאלוב מבוגר ממנו בשנתיים.
08-Dec-2014, 0:59
הודעה: #36
(07-Dec-2014 11:24)עידן444 כתב:  אייל, אתה סבור שאם נתניה היתה רוצה היתה יכולה להשאיר אותם?
אני קיבלתי את הרושם שטיבי עשה כמעט הכל וחצה כל גבול אפשרי(ואפילו קו אדום!) כדי לקבל את השחרור לבית"ר(מה שהרתיח את יאמר והביא לפיצוץ עם ברקוביץ' שלתומו חתם על טופס השאלה מזוייף כשהוא בטוח שיעדו של טיבי הוא לבית"ר חיפה ולא העברה לבית"ר ירושלים), ושלשיר צדק היה מאוד קשה להיות רחוק מהבית ומהמשפחה בבית שאן- ולכן העדיף לא להישאר.
לא כך הם פני הדברים?ק

עד כמה שזכור לי מי שחתם בשוגג על טופס העברה לטיבי זה בלדב וברקוביץ רק נתן אוקיי היה על הטופס רק בית״ר ואח״כ הוסיפו חיפה....לגבי שיר צדק מעולם לא היתה בעיית געגוע להיפך סיים י״ב באורט בתור מצטיין פנימיה כחניך וכתלמיד, ואז עבר לדירה עם וייסברג , ליפשיץ ועוד ...ולא רק שלא התגעגע היה אחרי על ניקיון , סדר ובישול...אדם נדיר אח״כ גם הבנו ששחקן מצויין ...הדבר היחידי שגמר אותו שראה את כל החברים שלו מתקדמים לבוגרים והוא בנוער ברודי קיבל דקות
08-Dec-2014, 1:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Dec-2014 על ידי 1:10 עידן444.)
הודעה: #37
(08-Dec-2014 0:59)דוד חטב כתב:  
(07-Dec-2014 11:24)עידן444 כתב:  אייל, אתה סבור שאם נתניה היתה רוצה היתה יכולה להשאיר אותם?
לא כך הם פני הדברים?ק

עד כמה שזכור לי מי שחתם בשוגג על טופס העברה לטיבי זה בלדב וברקוביץ רק נתן אוקיי היה על הטופס רק בית״ר ואח״כ הוסיפו חיפה....לגבי שיר צדק מעולם לא היתה בעיית געגוע להיפך סיים י״ב באורט בתור מצטיין פנימיה כחניך וכתלמיד, ואז עבר לדירה עם וייסברג , ליפשיץ ועוד ...ולא רק שלא התגעגע היה אחרי על ניקיון , סדר ובישול...אדם נדיר אח״כ גם הבנו ששחקן מצויין ...הדבר היחידי שגמר אותו שראה את כל החברים שלו מתקדמים לבוגרים והוא בנוער ברודי קיבל דקות
אם כך פני הדברים, אחד הפספוסים הגדולים ביותר של מכבי נתניה לדורותיה.
אני שמעתי איזה עיתונאי שמספר בלהט על כך ששיר צדק רצה לחזור לצפון להיות קרוב למשפחתו, והפספוס הוא בכך שלא ניסו לשכנע אותו להישאר.
אגב, שמתם לב שמכבי נתניה היא פס היצור הטוב ביותר בארץ כבר לאורך שנים ארוכות לשחקני הגנה בכלל ובלמים בפרט?

אגב, את קבוצת הנוער הזו דווקא כן יצא לי לראות. מאוד התרשמתי מצמד בלמים ששיחקו- גם שיר צדק, ואף התרשמתי יותר מבן זוגו להגנה- היה זה עשאל בן שבת שמאוד הרשים אותי במהירות שלו. עוד שחקן שלטעמי שוחרר מהר מידי...
08-Dec-2014, 1:15
הודעה: #38
עשהאל בן שבת משחק בקפריסין היה אפשר להחזיר אותו בתחילת העונה אבל נדבק בו קטע ברמת השרון של מכירת משחקים אני בכיף הייתי רוצה לראות אותו חוזר
12-Dec-2014, 17:17
הודעה: #39
איפה הדרבי של הנוער מחר? יכול להיות ששמעתי שהוא באצטדיון?
12-Dec-2014, 17:37
הודעה: #40
Re: RE: 1:0 לקבוצת הנוער
(12-Dec-2014 17:17)עידן444 כתב:  איפה הדרבי של הנוער מחר? יכול להיות ששמעתי שהוא באצטדיון?
טוברוק מארחת והמשחק שם.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים