שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1:0 לקבוצת הנוער
06-Dec-2014, 19:37
הודעה: #21
אל תיסחף. המועדון הזה בינוני לא בגלל חטב ולא יעלה לדרגים של מקצוענות בזכותך. המועדון הזה בינוני כי ככה הוא מנוהל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Dec-2014, 19:49
הודעה: #22
RE: 1:0 לקבוצת הנוער
(06-Dec-2014 19:37)טל.מ כתב:  אל תיסחף. המועדון הזה בינוני לא בגלל חטב ולא יעלה לדרגים של מקצוענות בזכותך. המועדון הזה בינוני כי ככה הוא מנוהל.

המועדון הזה כישלון ו"שכונה" ברמת הניהול ובינוני ברמת השחקנים והרבה בגלל שאוהדים כמו חטב מתלהבים לי מכל פישר שיודע לעשות דריבל.
06-Dec-2014, 20:02
הודעה: #23
אני לא מתלהב אתה לא מתלהב וזה עדיין לא מרים את הרמה של המועדון. לאוהדים אין השפעה על איכות השחקנים. מנהלים טובים כסף ואנשי מקצוע. אין בנתניה אף אחד מאלה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Dec-2014, 20:06
הודעה: #24
(06-Dec-2014 20:02)טל.מ כתב:  אני לא מתלהב אתה לא מתלהב וזה עדיין לא מרים את הרמה של המועדון. לאוהדים אין השפעה על איכות השחקנים. מנהלים טובים כסף ואנשי מקצוע. אין בנתניה אף אחד מאלה.

אני ואתה לצערי זה מיעוט בעניין הזה לפחות.
במכבי נתניה לאוהדים כן יש השפעה (ככה זה בשכונה) והרבה בלופים קיבלו צ'אנס שלא הגיע להם רק בגלל האוהדים.
06-Dec-2014, 20:17
הודעה: #25
(06-Dec-2014 20:06)פיליפצוק כתב:  
(06-Dec-2014 20:02)טל.מ כתב:  אני לא מתלהב אתה לא מתלהב וזה עדיין לא מרים את הרמה של המועדון. לאוהדים אין השפעה על איכות השחקנים. מנהלים טובים כסף ואנשי מקצוע. אין בנתניה אף אחד מאלה.

במכבי נתניה לאוהדים כן יש השפעה (ככה זה בשכונה) והרבה בלופים קיבלו צ'אנס שלא הגיע להם רק בגלל האוהדים.

כל הבלופים בשנתיים האחרונות הגיעו רק בגלל בעל תעודת הפרו(שום שחקן לא הגיע בזכות אוהד כזה או אחר),שמנעת מאיתנו לבקר אותו,כשאפשר היה עדיין לתקן.
06-Dec-2014, 20:19
הודעה: #26
(06-Dec-2014 20:17)אייל ס כתב:  

כל הבלופים בשנתיים האחרונות הגיעו רק בגלל בעל תעודת הפרו(שום שחקן לא הגיע בזכות אוהד כזה או אחר),שמנעת מאיתנו לבקר אותו,כשאפשר היה עדיין לתקן.

זה עוד הרבה הרבה לפני יוסי מזרחי ואני לא אתחיל עכשיו עם הרשימה הבלתי נגמרת של הבלופים שדוד חטב קרא וקורא להם שחקני כדורגל.
07-Dec-2014, 10:09
הודעה: #27
(06-Dec-2014 20:19)פיליפצוק כתב:  
(06-Dec-2014 20:17)אייל ס כתב:  

זה עוד הרבה הרבה לפני יוסי מזרחי ואני לא אתחיל עכשיו עם הרשימה הבלתי נגמרת של הבלופים שדוד חטב קרא וקורא להם שחקני כדורגל.

אין צורך לסבך זה נורא פשוט כל עוד יגיעו לפה זרים ברמה של סירגי או גבי אני רואה בשחקני הנוער פקטור אם יגיעו זרים ברמה של מרין או קאיודה הם יהיו שחקני ספסל...
07-Dec-2014, 10:43
הודעה: #28
חטב באמת אין צורך לסבך, אני לא ראיתי עד היום שחקן שנתניה ויתרה עליו ולא נתנה לו צ'אנס שמככב/משחק היום בליגת העל וזה אומר ומסכם הכל.
07-Dec-2014, 10:56
הודעה: #29
(07-Dec-2014 10:43)פיליפצוק כתב:  חטב באמת אין צורך לסבך, אני לא ראיתי עד היום שחקן שנתניה ויתרה עליו ולא נתנה לו צ'אנס שמככב/משחק היום בליגת העל וזה אומר ומסכם הכל.

שיר צדק וטיבי הם דוגמאות בולטות.
07-Dec-2014, 11:14
הודעה: #30
(07-Dec-2014 10:56)אייל ס כתב:  
(07-Dec-2014 10:43)פיליפצוק כתב:  חטב באמת אין צורך לסבך, אני לא ראיתי עד היום שחקן שנתניה ויתרה עליו ולא נתנה לו צ'אנס שמככב/משחק היום בליגת העל וזה אומר ומסכם הכל.

שיר צדק וטיבי הם דוגמאות בולטות.

קח את השניים האלה שגם להם לקח זמן לפרוץ (איתן טיבי היה כבר רגע לפני פרישה) אל מול עשרות אם לא מאות של בלופים מקומיים.
עכשיו תתרגם לי את זה בבקשה לאחוזים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים