שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
טור של משה פרימו בדף הפייסבוק מהיום
10-Aug-2014, 20:55
הודעה: #31
אני מאמין שלשגב אין יותר כסף לתת. וכנראה שמזרחי שגה קשות עם דודו וזה מה שגמר לנו את התקציב. הייתי מציע שתקשיב לאנשים שהיו שם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Aug-2014, 21:01
הודעה: #32
RE: טור של משה פרימו בדף הפייסבוק מהיום
(10-Aug-2014 20:55)טל.מ כתב:  אני מאמין שלשגב אין יותר כסף לתת. וכנראה שמזרחי שגה קשות עם דודו וזה מה שגמר לנו את התקציב. הייתי מציע שתקשיב לאנשים שהיו שם.

אתה מאמין בכל מה שהוא שלילי ואם כל הכבוד לאייל סגל, הוא טורח השכם וערב להזכיר שהוא כבר לא שם והוא לא בעניינים ולא נראה לי שאלי שגב מעדכן אותו.
לגבי דודו, יכול להיות שנפלו איתו ויכול להיות שלא.
אבל אם לשורה אובארוב, פולוקרוב, חלילוביץ, קוזנייצוב, פרננדס ועוד נתנו 2-3 משחקים רשמיים לפני שהתחילו לקטול אותם אז גם לדודו מגיע.
10-Aug-2014, 21:12
הודעה: #33
משה/טל אני יודע פחות מכם,כי מקפיד לא לדעת,את שכותב כותב לוגית ומניסיון העבר.
בעבר כתבתי,שמכבי נתניה לא צריכה להביא את דודו(בהנחה שהוא כוכב),מ2 סיבות:
הראשונה,שהוא וערן לוי יושבים על אותה משבצת גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת אגו וזה גדול על מכבי נתניה שניים כאלו.
השניה,מכבי נתניה יכולה להביא במחיר של דודו,3 שחקנים שיועילו הרבה הרבה הרבה יותר כשהסיכון נחלק ל3.
10-Aug-2014, 21:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2014 על ידי 21:23 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
(10-Aug-2014 21:12)אייל ס כתב:  משה/טל אני יודע פחות מכם,כי מקפיד לא לדעת,את שכותב כותב לוגית ומניסיון העבר.
הראשונה,שהוא וערן לוי יושבים על אותה משבצת גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת אגו וזה גדול על מכבי נתניה שניים כאלו.
השניה,מכבי נתניה יכולה להביא במחיר של דודו,3 שחקנים שיועילו הרבה הרבה הרבה יותר כשהסיכון נחלק ל3.

אני מסכים איתך לגמרי לגבי סוגיית דודו, אני חושב שקצת מיהרו עם ההחתמה שלו וכאשר אני רואה לידו את אביב אברהם נע כמו כספית אני בהחלט מרגיש חמיצות.

(10-Aug-2014 20:55)טל.מ כתב:  אני מאמין שלשגב אין יותר כסף לתת. וכנראה שמזרחי שגה קשות עם דודו וזה מה שגמר לנו את התקציב. הייתי מציע שתקשיב לאנשים שהיו שם.

החבר שלך פשכה פירסם היום שעומר פרץ מוחזר לאימונים.
לא יודע עד כמה זה נכון (אבל מבחינתך פשכה הוא חצי אלוהים אז זה נכון) ואני לא יודע עד כמה הוא השחקן שחסר בדחיפות המיידית אבל זה בטוח לא מתיישר עם תאוריית "נגמר הכסף" שלך.
10-Aug-2014, 21:32
הודעה: #35
(10-Aug-2014 21:21)פיליפצוק כתב:  
(10-Aug-2014 21:12)אייל ס כתב:  משה/טל אני יודע פחות מכם,כי מקפיד לא לדעת,את שכותב כותב לוגית ומניסיון העבר.

אני מסכים איתך לגמרי לגבי סוגיית דודו, אני חושב שקצת מיהרו עם ההחתמה שלו וכאשר אני רואה לידו את אביב אברהם נע כמו כספית אני בהחלט מרגיש חמיצות.

החבר שלך פשכה פירסם היום שעומר פרץ מוחזר לאימונים.
לא יודע עד כמה זה נכון (אבל מבחינתך פשכה הוא חצי אלוהים אז זה נכון) ואני לא יודע עד כמה הוא השחקן שחסר בדחיפות המיידית אבל זה בטוח לא מתיישר עם תאוריית "נגמר הכסף" שלך.

עומר פרץ היה אתמול במשחק אימון וישב יחד עם השחקנים שלא שיחקו,כנראה שיש אמת בידיעה...
10-Aug-2014, 21:34
הודעה: #36
קראתי את זה כמוך. אין לי מושג אם זה נכון אבל אם כן זה גם יכול להגיד שנשארו כמה שקלים לשחקן זול. אני עוד לא רואה את דודו עובר בבקרה ואולי טוב שכך, ואני לא רואה שחקן בעלות של בן שושן מגיע. עומר פרץ לא יעשה את ההבדל.
ולגבי דודו - אמת לא ראיתי אותו, אבל שחקן שאחרי חודש וחצי של אימונים נראה כפי שמתארים פה אנשים, נפלנו חזק .

10-Aug-2014, 21:56
הודעה: #37
כמה זרזרנים טל וזיו משהו בטירוף
דודו במשחק הראשון נתן דקות מאוד יפות ואיכותיות ובישול לקיודה בצ'יפ יש לו כדורגל ואף אחד לא יקח לו את זה
הבעיה עם עומס משקל ואימונים במשקל עודף על הסחוס גורמת לדלקות בברך ולתנועה מוגבלת ולכן הוא נראה ככה
הוא צריך דיאטה ומנוחה של שבועיים שלוש ואז יחזור להיות השחקן שבשבילו הביאו אותו

אני לא מסכים עם הדעה של להביא 3 במחיר שלו כי 3 בינוניים וחלשים לא יכולים לשנות משחק כמוהו

אנחנו נראה בעוד חודש וחצי מצויין
10-Aug-2014, 22:17
הודעה: #38
מה זה זרזרן ?

10-Aug-2014, 22:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2014 על ידי 22:21 ORENARIEL.)
הודעה: #39
(10-Aug-2014 20:15)פיליפצוק כתב:  
(10-Aug-2014 20:00)ORENARIEL כתב:  באמת למה בכל משחקי האימון מזרחי לא נותן לסגל הכי חזק שלו לרוץ ביחד בכמה משחקי אימון במשך רוב המשחק לפחות 75 דקות?
מה הוא לא מכיר את השחקנים שהוא הביא? פתאום הוא יראה משהו שהוא לא ידע?
כל פעם הוא עלה בפתיחה עם סגל אחר .. ולמה לא לשחק כמה משחקים באצטדיון שהשחקנים החדשים יתרגלו למגרש ולאווירה??

כי אולי יוסי מזרחי רואה במשחקים האלה הזדמנות לתרגל דברים ולא לאסוף ניצחונות שאין להם ערך.

הזדמנות לתרגל דברים???? מה יש לתרגל 8 משחקים ? מתרגלים באימונים... (אתה חייב לפרט מה אפשר לתרגל כבר חח? )
עדיף לתת להרכב החזק לרוץ ולהתחבר ולראות כמה הוא חזק ונכון

(10-Aug-2014 20:19)אייל ס כתב:  
(10-Aug-2014 20:15)פיליפצוק כתב:  
(10-Aug-2014 20:00)ORENARIEL כתב:  באמת למה בכל משחקי האימון מזרחי לא נותן לסגל הכי חזק שלו לרוץ ביחד בכמה משחקי אימון במשך רוב המשחק לפחות 75 דקות?
מה הוא לא מכיר את השחקנים שהוא הביא? פתאום הוא יראה משהו שהוא לא ידע?
כל פעם הוא עלה בפתיחה עם סגל אחר .. ולמה לא לשחק כמה משחקים באצטדיון שהשחקנים החדשים יתרגלו למגרש ולאווירה??

כי אולי יוסי מזרחי רואה במשחקים האלה הזדמנות לתרגל דברים ולא לאסוף ניצחונות שאין להם ערך.

מזרחי לא המציא את הגלגל,שחקן שלא מתרגל 90 דקות,לא יוכל לשחק 90 דקות ואם כל הכבוד למזרחי ויש המון כבוד,שבועיים לפני תחילת הליגה הוא אמור כבר לתרגל את ההרכב החזק בתוכנית המשחק שאיתה הוא רוצה לפתוח במשחקים הראשונים.

צודק בכל מילה!
10-Aug-2014, 22:47
הודעה: #40
(10-Aug-2014 21:34)טל.מ כתב:  קראתי את זה כמוך. אין לי מושג אם זה נכון אבל אם כן זה גם יכול להגיד שנשארו כמה שקלים לשחקן זול. אני עוד לא רואה את דודו עובר בבקרה ואולי טוב שכך, ואני לא רואה שחקן בעלות של בן שושן מגיע. עומר פרץ לא יעשה את ההבדל.
ולגבי דודו - אמת לא ראיתי אותו, אבל שחקן שאחרי חודש וחצי של אימונים נראה כפי שמתארים פה אנשים, נפלנו חזק .

אתה מברבר כאילו אתה רואה החשבון/השותף שלו, אבא שלו/אשתו/מנהל הבנק שלו.
אתה כולה חרטטן בשקל וחצי שמתיימר לדעת כמה נשאר בקופה והאם לבעלים יש תוכניות פעולה ומהם וכמה הם.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים