שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אותי לימדו
28-Jun-2014, 15:04
הודעה: #31
RE: אותי לימדו
הכל בולשיט, בסופו של יום מבחן התוצאה הוא שיקבע.
אם הקבוצה תפתח טוב את העונה זה לא יעניין את אף אחד שפיגלר, ג'יפים, שברולטים ועל החרטות האלה.
אם לא נפתח טוב אז כל החרא יצוף ויש חרא אני בטוח כמו בכל מועדון כדורגל בישראל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jun-2014, 15:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jun-2014 על ידי 15:10 אייל ס.)
הודעה: #32
אופיר זו דמגוגיה של פוליטיקאים.
.לא אומר דבר,יבואו בטענות מדוע אמרתי....ולא אמרתי תקופה ארוכה למרות שמהרגע הראשון ההתנהלות רחוקה מהדרך שלדעתי קבוצה חייבת להתנהל והחרשתי כדי לא לייצר רעש ולקוות שתוך כדי תנועה דברים יסתדרו,בדיוק כפי שהחרשתי בעונת הירידה והסוף ידוע לכולנו.
אומר(ואומר זאת בעדינות),כשבעתי יתרחש אסון תאשים שגם ידי היתה במעל.
אופיר,ביום ששגב ומאור לקחו את הקבוצה הצעתי להם באוזני גיל לב רועי דניאל ומוטלה שפיגלר כמה הצעות מניסיוני הניהולי הדל ומהסתובבות שלי באזור בשנים האחרונות.
.הראשונה להביא מנהל שכיר שמתמחה בניהול .
השניה לבנות תקציב רזה שלא יעלה על 18 מיליון ש"ח בליגת העל ומשם לצמוח בהתאם לנסיבות
השלישית,להשאיר למוטלה תפקידי כבוד(ויש הרבה כבוד) ולא להחזיר אותו לחזית,כי הוא כשל בכל מבחן מאז עונת 82/3 ונעלם בכל משבר.
זה נאמר בפני האנשים ולא מאחורי גבם(מדבר על אוגוסט 2013).
בתחילת עונת 13/14 שראיתי שהצוות המקצועי והניהולי מנצל את טוב ליבו של שגב ומסגרות התקציב נפרצות,התראתי בפניו ושוב לא מאחורי גבו של איש והצאתי שיוסיף איש כספים שיפקח על ההוצאות וההכנסות.
כיבדתי את שגב שבחר לשמוע לאחרים וזזתי הצידה,מאז אני כאחד האדם.

(28-Jun-2014 15:04)פיליפצוק כתב:  הכל בולשיט, בסופו של יום מבחן התוצאה הוא שיקבע.
אם הקבוצה תפתח טוב את העונה זה לא יעניין את אף אחד שפיגלר, ג'יפים, שברולטים ועל החרטות האלה.
אם לא נפתח טוב אז כל החרא יצוף ויש חרא אני בטוח כמו בכל מועדון כדורגל בישראל.

מסכים לכל מילה וזו הסיבה שהשנה רק כותרות חיוביות היו סביב הקבוצה.
28-Jun-2014, 15:21
הודעה: #33
אייל, בחיים לא האשמתי אותך שלא דברת ובטח שלעולם אני לא אאשים אותך באסון שיקרה לקבוצה שלנו. לא יודע למה אתה אומר את זה.
אתה את שלך עשית. דברת, התרעת והצעת מהנסיון שלך. חלק מהעצות קיבלו וחלק לא. עכשיו הכל על הכתפיים של הבעלים. אם ההחלטות שקיבל טובות או לא זה ימים יגידו. כמו שפיליפצוק אמר, מבחן התוצאה הוא שיקבע.
לבוא עכשיו ולהגיד שהעסק לא מנוהל נכון לדעתי לא צריך להאמר.בטח לא על ידך. גם לשגב יש ניסיון חיים וגם הוא ניהל משהו בחייו. אני חושב שמגיע לו לפחות 100 ימי חסד.
28-Jun-2014, 15:27
הודעה: #34
אותי לימדו
תאמת אני מתגעגע למנכל הקודם רועי דניאל ששנה שעברה היה עולה לשידור בכול מקום וככה ההינו מעודכנים השנה דממת אלחוט ואנשים בונים ומפרקים את הקבוצה בגלל כתבה של פשכה או אופירע אתמול שמחתי לקרוא על המחלקת שיווק שהוא מקים וכמה מהרעינות שלו היום פשוטים ומוצלחים כול הכבוד רועי ושגיל לב ילמד מנכל לא רק בהנהלה גם לאוהדים מגיע יחס

Sent from my iPhone using Tapatalk
28-Jun-2014, 15:32
הודעה: #35
(28-Jun-2014 15:27)mordii2 כתב:  תאמת אני מתגעגע למנכל הקודם רועי דניאל ששנה שעברה היה עולה לשידור בכול מקום וככה ההינו מעודכנים השנה דממת אלחוט ואנשים בונים ומפרקים את הקבוצה בגלל כתבה של פשכה או אופירע אתמול שמחתי לקרוא על המחלקת שיווק שהוא מקים וכמה מהרעינות שלו היום פשוטים ומוצלחים כול הכבוד רועי ושגיל לב ילמד מנכל לא רק בהנהלה גם לאוהדים מגיע יחס

Sent from my iPhone using Tapatalk
זה לצערי קורה גם בגלל דוברות המועדון שלא דוחפת מספיק בעלי תפקידים לדבר אל "העם" , וגם בגלל תקשורת מקומית שבמקום לסקר את קבוצת הדגל של האיזור (ואפי ישראל זה ממש לא סיקור) מתעסקת ב 1000 דברים אחרים שמעניינים את הציפורן הקטנה של רב אוהדי הספורט בנתניה והסביבה.
28-Jun-2014, 22:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jun-2014 על ידי 22:19 לואיס מריןןןןןןןןןןן.)
הודעה: #36
אין לי משהו נגד הגיפ והמשכורת של שפיגלר שיהיה לו לבריאות אבל זה בא על חשבון חיזוק למשל בכסף ובגיפ שנתנו לו היה אפשר להביא את דודו ביטון ונראה לי גם ששגב אדם לארג מידי וטוב מידי ויש כמה שם בהנהלה שמנצלים אותו

בכל אופן הגעיל אותי לראות אותו מצטלם בגליצים עם הגיפ ודופק חיוך של עבדתי על שגב
28-Jun-2014, 23:03
הודעה: #37
הג'יפ מעניין ת'סבתא שלי,האקט של קבלת הג'יפ בפרהסיה ראשון לפני כולם הוא דוגמא לחוסר הצניעות שאסור שיהיה בחלק הניהולי בקבוצה צנועה כמו מכבי נתנוה
The following 2 users Like אייל ס's post:
amir (2828-0606-2014201420142014), זיו פלם (2929-0606-2014201420142014)
28-Jun-2014, 23:20
הודעה: #38
איל,היה איזשהו משהו מיוחד שגרם לך לפתוח את הפוסט דווקא היום ובצורה שפתחת אותו...?
29-Jun-2014, 0:08
הודעה: #39
(28-Jun-2014 23:20)אלון כתב:  איל,היה איזשהו משהו מיוחד שגרם לך לפתוח את הפוסט דווקא היום ובצורה שפתחת אותו...?

הנאיביות של חלק מהכותבים בפועל.
29-Jun-2014, 0:22
הודעה: #40
כמו שאמרו פה חלק מהאנשים נחכה לפינישים האחרונים בסגל ונראה. הלוואי שאני טועה ושתהיה קבוצה מרעננת ותוססת ושלא נסבול ממאבקי תחתית
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים