שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משהו שממש מפריע לי בתוך כל הטעב הזה...
09-Feb-2014, 12:19
הודעה: #21
RE: משהו שממש מפריע לי בתוך כל הטעב הזה...
שיתפרנס בכבוד אבל טל כועס ששיחררו אותו מנתניה כאילו מדובר בבופון .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Feb-2014, 12:25
הודעה: #22
הכי מדוייק : לליגה שניה הוא סביר פלוס לליגת העל רק שוער שני ...
שוער זה תפקיד מאד קשה לפרוץ בו ראו מקרה בוריס קליימן , או אפילו הרוש בית״ר אכלו מלא חרא עד שהוא נהיה שוער...
ואייל לא חוכמה לשים שוער נוער עם מאמן לא מנוסה (עזריה) ולחשוב שיהיה בסדר ...
09-Feb-2014, 12:37
הודעה: #23
(09-Feb-2014 12:25)דוד חטב כתב:  הכי מדוייק : לליגה שניה הוא סביר פלוס לליגת העל רק שוער שני ...
שוער זה תפקיד מאד קשה לפרוץ בו ראו מקרה בוריס קליימן , או אפילו הרוש בית״ר אכלו מלא חרא עד שהוא נהיה שוער...

זו בדיוק היתה הבעיה, שוער לא מנוסה , עם מאמן לא מנוסה שהתחיל כשוער ראשון במעמד שהקבוצה לא מנוסה בה (אירופה) ועוד עם קבוצה שגדולה עלינו בכמה וכמה מידות (גלא).
תזכרו שכל שחקן נוער שעולה לבוגרים הוא רק חצי שחקן כדורגל ובטח כאשר מדובר על שוער.
"חצי שחקן" זה לא דווקא בידע המקצועי ובחוזק הפיזי, אלא בעיקר בצד המנטאלי.
צריך הרבה סבלנות עם הצעירים גם של הקהל, גם של המאמן וגם של ההנהלה.
מקווה שיהיו בארץ יותר מאמנים שיודעים להפוך "חצי שחקן" צעיר לשחקן טוב שבטוח בעצמו.
09-Feb-2014, 12:45
הודעה: #24
אלימלך צודק אבל במקרה של ליפשיץ פשוט אין לו את זה אף מאמן לא היה יכול להוציא ממנו יותר .

09-Feb-2014, 13:26
הודעה: #25
(09-Feb-2014 12:19)amir כתב:  שיתפרנס בכבוד אבל טל כועס ששיחררו אותו מנתניה כאילו מדובר בבופון .

כועס ? יותר נכון מרחם על הבחור שנקלע שלא באשמתו לסיטואציה הזויה שבה משוער נוער הוא הפך לשוער הראשון בקבוצה שהתפרקה מנכסיה. אז לא מספיק שהוא חסר ניסיון גם שמו לפניו הגנה רעועה ונתנו לו בתור משחק צ'ופר שני משחקים מול גלאטאסרי..
מה שנקרא בוא אני אשים לך רגל וגם אחפור לך תעלה עמוקה כדי שתיפול כמה שיותר עמוק. חוסר היכולת של אנשים בפורום פה להבין מהי מערכת לחצים איך עוזרים לאדם צעיר לצלוח מערכת כזו או מנגד איך עוזרים לו ליפול תוך כדי גלגול עיניים לשמיים, מדהימה.

מבחינת יכולת - ממה שראיתי במהלך השנה ההיא - ליפשיץ לא נופל בכישוריו מאמיר אדרי למשל שהתקבל בנתניה כמו גיבור, ובמשחק בששי אני די בספק אם לויטה היה לוקח את הנגיחה הראשונה של עידו לוי.

הכל ענין של תיזמון ומי ההגנה שעומדת לפניך. ליפשיץ נפל בתזמון רע מאוד בנתניה ויפה שהוא בונה את עצמו בליגה השניה. אני משוכנע שמבחינת יכולת הוא יוכל לשחק בליגת העל תוך שנה שנתיים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Feb-2014, 13:50
הודעה: #26
קודם כל החלק הראשון שלך נכון אבל וכנראה שגם לויטה היה מקבל את 2 השערים שספג ליפשיץ וגם הוא בזמן האחרון לא תחנה אחרונה אבל עדיין הוא שוער ב2 דרגות מעל ליפשיץ והמשפט האחרון שלך הזוי אם אתה חושב שלליפשיץ יש מקום בליגת העל אז אני אומר לך שהוא יותר קרוב לחזור לאום אל פאחם ששם הוא שיחק לפני שנתיים.

09-Feb-2014, 14:14
הודעה: #27
(09-Feb-2014 12:25)דוד חטב כתב:  הכי מדוייק : לליגה שניה הוא סביר פלוס לליגת העל רק שוער שני ...

לעובדות,
עונה קודם ליפשיץ היה בכיר מהרוש בנבחרות הצעירות,שניהם עלו לשחק בקבוצה הבוגרת של קבוצות חצי מפורקות,הרוש לקח את האחריות ב2 ידיים וליפשיץ(ברוב המקרים) הסתתר מאחורי הקורה(והצליח).
אגב,גם בהמשך העונה שהקבוצה התייצבה והוחלף מאמן,ניתנו לשוער מספר לא מבוטל של הזדמנויות ולצערנו הוא כשל גם שם,
וניתן לראות לא מעט שוערים צעירים שהאחריות נפלה עליהם ביום בהיר ולחקחו אותה ב2 ידיים(ואני לא מדבר רק על אבי רן/רפי כהן/דווידוביץ/דודו אוואט),אדרי לא פיספס שום הזדמנות ובוריס קליינמן ואברבנאל ואופיר מרציאנו.
09-Feb-2014, 14:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Feb-2014 על ידי 14:27 amir.)
הודעה: #28
יש שוערים שכבר מגיל צעיר מאוד אתה יודע שהם יגיעו לבוגרים אמורים להצליח שם והדוגמאות שאייל נתן בדיוק כל מכבי חיפה לדוגמה חיכו לדוידוביץ עוד שהיה בן 13 שיגיע לבוגרים כנל קליימן.ויש כאלה כמו ליפשיץ שמכבי חיפה יודעת שאין פה פוטנציאל לבוגרים וחבל על הזמן .
דרך אגב אייל גם לנתניה ב98 מתבשל משהו בשער לא?

09-Feb-2014, 14:33
הודעה: #29
(09-Feb-2014 14:25)amir כתב:  יש שוערים שכבר מגיל צעיר מאוד אתה יודע שהם יגיעו לבוגרים אמורים להצליח שם והדוגמאות שאייל נתן בדיוק כל מכבי חיפה לדוגמה חיכו לדוידוביץ עוד שהיה בן 13 שיגיע לבוגרים כנל קליימן.ויש כאלה כמו ליפשיץ שמכבי חיפה יודעת שאין פה פוטנציאל לבוגרים וחבל על הזמן .
דרך אגב אייל גם לנתניה ב98 מתבשל משהו בשער לא?

ב98/99/2000/2001 מתבשל לא רק שוער(וחטב מכיר היטב את החברה),
ושוב,לא צריך להקדים את המאוחר
פחות מ50% מכוכבי קבוצות הנוער בעולם,הופכים להיות שחקני בוגרים לגיטימים(וככל שיורדים בגיל,זו ירידה בטור חשבונאי...).
09-Feb-2014, 14:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Feb-2014 על ידי 14:48 amir.)
הודעה: #30
אני ראיתי את השוער של 98 כרגע לדעתי בגילו אין שוער יותר טוב ממנו בארץ .

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים