שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה משחק חלש
08-Jan-2014, 0:42
הודעה: #21
איזה משחק חלש
זה היה אחד החלשים אם לא ה..
פשוט מביך.
אני מקווה שנעוף בסיבוב הבא לפני שבטעות נגיע למשהו וישדרו אותנו בערוץ מרכזי . פשוט חבל על הפאדיחה ...

למי ששאל על החלשים , לפחות בעיני, כחלון עידו לוי (חסן כבר עדיף) ופרץ. על זה תוסיף את סופר ותקבל רביעיה לא קשורה לענף. אקסברד אומנם כבש אבל בעיני גם הוא זר לענף. לא הבנתי גם את מזרחי.. מה הוא ניסה לעשות? ערן לוי בשפיץ ואקסברד מאחורי החלוץ ..? זה לא אמור להיות הפוך ?
בלי קשר למשחק היום מזרחי בעיני הוא עד עכשיו אכזבה רבתי. אם וכאשר נעלה אני לא בטוח שהוא המאמן שהייתי רוצה לראות על הקווים .

מישהו יודע מה עם הפציעה של קובי חסן ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Jan-2014, 0:48
הודעה: #22
RE: איזה משחק חלש
ניהול משחק לא חכם של מזרחי. תפתח בהרכב חזק ותחליף באמצע. למה לחץ מיותר?
עומר פרץ קיבל הוכחה שאפילו תחתית ליגה א גדולה עליו. שלא לדבר על סופר ועידו לוי הפאניקיונר...
שנה הבאה הכל מחדש...
הודעה: #23
(08-Jan-2014 0:42)טל.מ כתב:  זה היה אחד החלשים אם לא ה..
פשוט מביך.
אני מקווה שנעוף בסיבוב הבא לפני שבטעות נגיע למשהו וישדרו אותנו בערוץ מרכזי . פשוט חבל על הפאדיחה ...

למי ששאל על החלשים , לפחות בעיני, כחלון עידו לוי (חסן כבר עדיף) ופרץ. על זה תוסיף את סופר ותקבל רביעיה לא קשורה לענף. אקסברד אומנם כבש אבל בעיני גם הוא זר לענף. לא הבנתי גם את מזרחי.. מה הוא ניסה לעשות? ערן לוי בשפיץ ואקסברד מאחורי החלוץ ..? זה לא אמור להיות הפוך ?
בלי קשר למשחק היום מזרחי בעיני הוא עד עכשיו אכזבה רבתי. אם וכאשר נעלה אני לא בטוח שהוא המאמן שהייתי רוצה לראות על הקווים .

ושל אדיר טובול?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
הודעה: #24
אני לא יודע מתי סבלתי יותר שנה שעברה או השנה. הקבוצה הזאת היא פשוט אפורה. אין הנעת כדור אין שיטה פשוט בושה!

זה פעם ראשונה שקבוצה שנמצאת במקום הראשון משחקת ברמה של קבוצה במקום האחרון. כל הכבוד לאוהדים שסובלים בשקט
08-Jan-2014, 0:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2014 על ידי 0:55 טל.מ.)
הודעה: #25
איזה משחק חלש
(08-Jan-2014 0:48)amir כתב:  
(08-Jan-2014 0:42)טל.מ כתב:  זה היה אחד החלשים אם לא ה..
פשוט מביך.

ושל אדיר טובול?

זה אני דווקא יודע. הוא עבר ניתוח בשרירי הבטן. לדעתי לא נראה אותו יותר , אולי לקראת הפלייאוף .

ועוד משהו ... עכשיו בטח הכסף שהיה מיועד לחיזוק ילך לתשלומי קנסות ואובדן הכנסות בעקבות רדיוסים משחקים ללא קהל או קנסות שנקבל . מה שאומר שנמשיך לסבול .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Jan-2014, 4:17
הודעה: #26
(08-Jan-2014 0:51)טל.מ כתב:  ועוד משהו ... עכשיו בטח הכסף שהיה מיועד לחיזוק ילך לתשלומי קנסות ואובדן הכנסות בעקבות רדיוסים משחקים ללא קהל או קנסות שנקבל . מה שאומר שנמשיך לסבול .

טל מ.
אם יהיה חיזוק ואם לא יהיה חיזוק אתה תסבול כי זו ליגה שסובלים בה.
את הכסף שישמרו לשנה הבאה כי אז נצטרך אותו בשביל לבנות קבוצה ראויה.
נחמה פורתא, לפחות אני לא סובל :-)
08-Jan-2014, 9:23
הודעה: #27
מדהים כמה אנחנו קבוצה נגררת. בכל משחק, לא משנה נגד מי, היריבה היא זו שתקבע לאיזו רמה המשחק יתעלה. גם אם אני לוקח איתי עוד 10 חברים לשחק נגד מכבי נתניה הזו אנחנו מצליחים להתמודד איתה בצורה שווה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
08-Jan-2014, 9:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2014 על ידי 9:50 חזום חזום.)
הודעה: #28
זה פשוט. הקבוצה בנויה משחקנים איטיים וכמה מהם סטטים. קשה ליצור מצבים ולפתוח משחק עם שחקנים כאלו.
אנחנו תלויים בערן לוי שתוקע את המשחק.
צריך לחבר את השחקנים למד מרחק ולבדוק כמה עשו בכל משחק. להערכתי 20אחוז פחות מהממוצע אפילו של קבוצה בלאומית.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
08-Jan-2014, 10:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2014 על ידי 10:21 פיליפצ'וק.)
הודעה: #29
בלי קשר או עם קשר, גם בעונות בליגת העל, עם סגל הרבה יותר נוצץ, נתניה ידעה להסתבך במשחקי גביע ראו: אום אל פאחם והכח ר"ג.
08-Jan-2014, 11:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2014 על ידי 11:46 אלון.)
הודעה: #30
אני חושב שגם מזרחי היה מופתע מהיכולת של היריבה,אין ספק שהוא עלה עם הרכב שבו הוא רצה לנסות דברים ושום דבבר ממה שניסה לא הצליח.
מיותר לנתח משחק כזה אבל מה שבלט יותר מכל זה הזלזול של ערן לוי במשחק וחולשה ענקית של מספר שחקנים שקיבלו צ'אנס והוכיחו למה מקומם הוא בספסל ליגה לאומית במקרה הטוב.בלי קשר ליכולת שלנו כנראה שהליגה הלאומית ממש פח,אחווה עראבה שיחקה לא פחות טוב ואולי יותר טוב מהרבה קבוצות ששיחקנו מולן השנה והיא בסה"כ קבוצה מתחתית ליגה א.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים