מכבי נתניה

גירסה מלאה: איזה משחק חלש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
סתם קר לי... למה באתי
לא רק לך

Sent from my iPhone using Tapatalk
אבל בסוף קיבלנו מתנה מסנטה קלאוס

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
וואו... עוד 1-0 והפעם נגד קבוצה שמועמדת לרדת לליגה ב'

אין, יוסי מזרחי מאמן מדהים. אם מזרחי ממשיך גם בעונה הבאה ובמידה והיא אכן תהיה בליגת העל - אנחנו מועמדים חזקים לחזור לליגה הלאומית בסוף 2014-15 עם מזרחי יסיים את העונה הזאת בשורות הקבוצה.
מה, לכל הרוחות, קורה כאן?!

אינני במשחק, ואני עוקב אחריו בספורט 5. בדקה ה-90 אני רואה שהם מדווחים 1:1, ולפתע הם מדווחים תוצאה סופית 0:1. אולי היה שער שנפסל ליריבה, והם, בלהיטותם לסנסציה, נחפזו לדווח שיוויון? מי שראה את המאורעות במגרש שיתנדב להאיר את הדברים.
(07-Jan-2014 23:40)יגאל יהב כתב: [ -> ]מה, לכל הרוחות, קורה כאן?!

אינני במשחק, ואני עוקב אחריו בספורט 5. בדקה ה-90 אני רואה שהם מדווחים 1:1, ולפתע הם מדווחים תוצאה סופית 0:1. אולי היה שער שנפסל ליריבה, והם, בלהיטותם לסנסציה, נחפזו לדווח שיוויון? מי שראה את המאורעות במגרש שיתנדב להאיר את הדברים.

הם כבשו שער בבעיטה חופשית והשופט פסל והורה על בעיטה חוזרת.
את הסיבה לא הבנתי, יכול להיות שהוא הורה על בעיטה לא ישירה והשחקן בעט ישר לשער.
השער נפסל כי השחקן החליט לבעוט לפני השריקה של השופט.

שיחק לנו המזל, כי בתכלס זה היה צריך ללכת להארכה מביכה.

תראו מה עפולה עשתה נגד קבוצה יותר טובה מהיריבה שהייתה לנו היום - אם אנחנו לא מצליחים לפרק קבוצה שבעונה הבאה תהיה בליגה ב', מה כבר נשאר לומר?
(07-Jan-2014 23:44)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]השער נפסל כי השחקן החליט לבעוט לפני השריקה של השופט.

תראו מה עפולה עשתה נגד קבוצה יותר טובה מהיריבה שהייתה לנו היום - אם אנחנו לא מצליחים לפרק קבוצה שבעונה הבאה תהיה בליגה ב', מה כבר נשאר לומר?

אם זאת הסיבה, אז אנחנו צריכים לנשק את השופט הזה, אני ממש לא בטוח שהרבה שופטים (אם בכלל) היו פוסלים את השער הזה.
אפילו השחקנים של נתניה לא באו בטענות אחרי שהכדור נכנס.
לדעתי מאמני מכבי נתניה לא ממש עשו "שיעורי בית" על היריבה.
(07-Jan-2014 23:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(07-Jan-2014 23:44)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]השער נפסל כי השחקן החליט לבעוט לפני השריקה של השופט.

אם זאת הסיבה, אז אנחנו צריכים לנשק את השופט הזה, אני ממש לא בטוח שהרבה שופטים (אם בכלל) היו פוסלים את השער הזה.
אפילו השחקנים של נתניה לא באו בטענות אחרי שהכדור נכנס.

שופט מכור...

מה שבטוח, אם הוא לא היה פוסל את השער אנחנו היום היינו כנראה עפים מהגביע. עם מזל מטורלל שכזה אני לא אתפלא אם נגיע כל הדרך לגמר עם 0-1.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's