שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אמר אריק איינשטיין הגדול
03-Oct-2017, 9:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Oct-2017 על ידי 9:47 amir.)
הודעה: #21
RE: אמר אריק איינשטיין הגדול
אם מישהו לא יודע למה דיא בעט את הפנדל אז שיפתח ספורט ידיעות ויראה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

(03-Oct-2017 9:45)amir כתב:  אם מישהו לא יודע למה דיא בעט את הפנדל אז שיפתח ספורט ידיעות ויראה

קבלו רמז מי זה ערן זהבי?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Oct-2017, 10:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Oct-2017 על ידי 10:15 דוד חטב.)
הודעה: #22
נכון עידן זה מראה על חוזקה וקבוצה בריאה...
אבל מה שהכי מראה זה שאני לא זוכר שרומריו נגע בכדור או יובל אבידור...טיפה מנור סלומון כל השאר פשוט לא נגעו בכדור אגב בעיני גם חצי ראשון היתה רק קבוצה אחת על המגרש רק שבחצי הראשון עשו הכל לאט בחלק הקדמי...
לקייטה יש משמעות אדירה הוא מפנה הרבה שטחים...
עדיין 2 המגינים 90 דקות שום הרמה לרחבה...
הקישור שלנו השלישיה פשוט העלימה את מכבי פ"ת תוסיפו משחק הגנה בטוח , אחראי , יציב עם הנעת כדור טובה ,
אני מאד לא אוהב שדני עמוס חושב שהוא עדיין במכבי פ"ת ומבזבז זמן...תקראו לזה הורג את המשחק לי הוא הורס את הכייף...
מעבר לזה היתה הנאה צרופה ...
השטות של הלא לעודד 15 דקות היה אקט מיותר ולא ברור...אבל זה הרבה בגלל שאין באמת מנהיגות אוהדים חזקה כמו שהיה בזמנו בקרייזי...היההרבה יותר חכם אם היו עושים שלטי מחאה ומעודדים רגיל...
אגב השיפוט ממש חלש נתן להם את כל הקטנות ומשהו בשיפוט הישראלי מרגיז תנו למשחק לזרום....
03-Oct-2017, 10:17
הודעה: #23
(03-Oct-2017 9:45)amir כתב:  אם מישהו לא יודע למה דיא בעט את הפנדל אז שיפתח ספורט ידיעות ויראה

קבלו רמז מי זה ערן זהבי?

למי שלא ראה
[תמונה: 48a96f76c74f5dbd21e400b0d2e017ff.jpg][תמונה: 5a872672cece5700e36d9ca4a1054d9c.jpg]

03-Oct-2017, 10:25
הודעה: #24
ניצול מצבים מקסימלי ללא ספק שחקן לטופ ליגת העל.
בוא נקווה רק שהבורר לא יתלהב יתר על המידה ויבין שאין לזה שום קשר לטוברוק
The following 2 users Like דוד חטב's post:
עוזרי (0303-1010-2017201720172017), עידן444 (0303-1010-2017201720172017)
03-Oct-2017, 10:35
הודעה: #25
(03-Oct-2017 10:17)amir כתב:  

קבלו רמז מי זה ערן זהבי?

למי שלא ראה
[תמונה: 48a96f76c74f5dbd21e400b0d2e017ff.jpg][תמונה: 5a872672cece5700e36d9ca4a1054d9c.jpg]

בטבלה של מכבי נתניה חסר מספרים אז שלום תקווה ומוטלה עם 7 בכל עונה.

03-Oct-2017, 10:43
הודעה: #26
אמר אריק איינשטיין הגדול
(03-Oct-2017 8:04)טל.מ כתב:  קח את קיליאן אמבפה , שים אותו בקבוצה שהוא לא השחקן הראשי, ותגיד לו לשחק מגן על הקו, תקבל ממנו רבע יכולת . עלי מוחמד ודיא סבע שני שחקנים מצוינים שיכולים לפרוח בכל קבוצה בא יתנו להם לשחק , ולא רק בכדורגל השמח שלנו .. חבל על הניסיונות לגמד. זה מרגיש לי כאילו אתה כבר מכין את הקרקע אתה יודע למה..

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא אמרתי לשים אותו מגן טל.
סך הכל בתפקיד הטבעי שבו שיחק רוב הקריירה.
לדעתי דיא פורח הרבה בזכות החופש שהוא מקבל.
לפעמים בצדדים.
לפעמים בשפיץ.
לפעמים יורד לאחור.
זה לא משהו שיקרה בקבוצה שהכוכבים הראשיים הם מליקסון ונוואקמה, או אצילי, מיכה, ובאטוקיו ווידאר ואפילו לא כשלידך עזרא, ורד ושכטר.
זה כן יכול לקרות כשיש לידך עלי מוחמד, אביב אברהם וערן לוי שמפרגן לו המון.
אין ניסיונות לגמד. אני לא אוהב אובר האדרה ויציאה מפרופורציות מה שקורה לנו כל פעם שמגיע לכאן שחקן שבאמת נותן ערך מוסף כיאה לשחקן רכש זר.
למה מיד יש לא מעט אנשים שכבר ישלחו אותם לקריירה ברמה של שחקנים שבגילאים האלה כבר מככבים ברמות הגבוהות באירופה ולא ברמה של ליגה ישראלית או ליגה אוסטרית(שזה די דומה...)?
אז אולי יש אנשים שדריבל קדימה ואז דריבל אחורה עושה להם את זה... לי לא ממש...
(על אף שהדריבל הזה קצת העיר משחק מאוד מנומנם)

לא מכין שום אליבי.
לדעתי החרדות האלה של לא מעט אוהדים מוגזמות וממתגות אותנו כמועדון קטן שבכלל לא תלוי בעצמו...
אגלה לכם סוד- 99.9% מהמועדונים בעולם נאלצים לפעמים להיפרד משחקנים למרות שזה לא מתאים להם.
ליברפול התעקשה להשאיר את קוטיניו?
אז הוא ילך עוד שנה.
ארסנל לא הסכימה למכור את אלכסיס? הוא ילך עוד חצי שנה בחינם.
מכבי ת״א רצתה להיפרד מזהבי? ממש לא... אבל ברגע שמציעים לשחקן משכורת כזו איך אתה יכול להחזיק אותו?(אפילו אם יש לו חוזה לעוד 10 שנים...)
ההתעסקות והחרדות האלה כבר מספטמבר לגבי מי ילך ומי ישאר במקום פשוט להנות מתקופה טובה של המועדון וחלק נכבד מהשחקנים- מביכה בעיני.
הכל כל כך דינמי בכדורגל שמי יודע מה יהיה בעוד כמה חודשים?

03-Oct-2017, 10:43
הודעה: #27
(03-Oct-2017 8:08)אלון כתב:  עלי מוחמד - מתמודד בגאון על תואר הזר הכי טוב שהיה כאן.

אוי נו באמת, סבלנות עם אמירה כזאת. בוא תן לראות קודם איך יסיים עונה מלאה בליגת העל במדי מכבי נתניה ואז נקפוץ עם הצהרות בומבסטיות שכאלה.
The following 2 users Like לואיס ראזאק's post:
amir (0303-1010-2017201720172017), עידן444 (0303-1010-2017201720172017)
03-Oct-2017, 11:23
הודעה: #28
אמר אריק איינשטיין הגדול
(03-Oct-2017 10:43)עידן444 כתב:  
(03-Oct-2017 8:04)טל.מ כתב:  קח את קיליאן אמבפה , שים אותו בקבוצה שהוא לא השחקן הראשי, ותגיד לו לשחק מגן על הקו, תקבל ממנו רבע יכולת . עלי מוחמד ודיא סבע שני שחקנים מצוינים שיכולים לפרוח בכל קבוצה בא יתנו להם לשחק , ולא רק בכדורגל השמח שלנו .. חבל על הניסיונות לגמד. זה מרגיש לי כאילו אתה כבר מכין את הקרקע אתה יודע למה..

לא אמרתי לשים אותו מגן טל.
סך הכל בתפקיד הטבעי שבו שיחק רוב הקריירה.
לדעתי דיא פורח הרבה בזכות החופש שהוא מקבל.
לפעמים בצדדים.
לפעמים בשפיץ.
לפעמים יורד לאחור.
זה לא משהו שיקרה בקבוצה שהכוכבים הראשיים הם מליקסון ונוואקמה, או אצילי, מיכה, ובאטוקיו ווידאר ואפילו לא כשלידך עזרא, ורד ושכטר.
זה כן יכול לקרות כשיש לידך עלי מוחמד, אביב אברהם וערן לוי שמפרגן לו המון.
אין ניסיונות לגמד. אני לא אוהב אובר האדרה ויציאה מפרופורציות מה שקורה לנו כל פעם שמגיע לכאן שחקן שבאמת נותן ערך מוסף כיאה לשחקן רכש זר.
למה מיד יש לא מעט אנשים שכבר ישלחו אותם לקריירה ברמה של שחקנים שבגילאים האלה כבר מככבים ברמות הגבוהות באירופה ולא ברמה של ליגה ישראלית או ליגה אוסטרית(שזה די דומה...)?
אז אולי יש אנשים שדריבל קדימה ואז דריבל אחורה עושה להם את זה... לי לא ממש...
(על אף שהדריבל הזה קצת העיר משחק מאוד מנומנם)

לא מכין שום אליבי.
לדעתי החרדות האלה של לא מעט אוהדים מוגזמות וממתגות אותנו כמועדון קטן שבכלל לא תלוי בעצמו...
אגלה לכם סוד- 99.9% מהמועדונים בעולם נאלצים לפעמים להיפרד משחקנים למרות שזה לא מתאים להם.
ליברפול התעקשה להשאיר את קוטיניו?
אז הוא ילך עוד שנה.
ארסנל לא הסכימה למכור את אלכסיס? הוא ילך עוד חצי שנה בחינם.
מכבי ת״א רצתה להיפרד מזהבי? ממש לא... אבל ברגע שמציעים לשחקן משכורת כזו איך אתה יכול להחזיק אותו?(אפילו אם יש לו חוזה לעוד 10 שנים...)
ההתעסקות והחרדות האלה כבר מספטמבר לגבי מי ילך ומי ישאר במקום פשוט להנות מתקופה טובה של המועדון וחלק נכבד מהשחקנים- מביכה בעיני.
הכל כל כך דינמי בכדורגל שמי יודע מה יהיה בעוד כמה חודשים?

אני מאוד בעד הדריבל הזה .. אם עלי יתחיל לתרגל את הדריבל הזה בכניסות לרחבה או באיזורים שליד כמות הפנדלים שנקבל רק תלך ותגדל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Oct-2017, 12:02
הודעה: #29
אמר אריק איינשטיין הגדול
איזה כיף [תמונה: a96917a7911985ded87fff8492d125fc.jpg]

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
03-Oct-2017, 13:27
הודעה: #30
(03-Oct-2017 10:05)דוד חטב כתב:  נכון עידן זה מראה על חוזקה וקבוצה בריאה...
אבל מה שהכי מראה זה שאני לא זוכר שרומריו נגע בכדור או יובל אבידור...טיפה מנור סלומון כל השאר פשוט לא נגעו בכדור אגב בעיני גם חצי ראשון היתה רק קבוצה אחת על המגרש רק שבחצי הראשון עשו הכל לאט בחלק הקדמי...
לקייטה יש משמעות אדירה הוא מפנה הרבה שטחים...
עדיין 2 המגינים 90 דקות שום הרמה לרחבה...
הקישור שלנו השלישיה פשוט העלימה את מכבי פ"ת תוסיפו משחק הגנה בטוח , אחראי , יציב עם הנעת כדור טובה ,
אני מאד לא אוהב שדני עמוס חושב שהוא עדיין במכבי פ"ת ומבזבז זמן...תקראו לזה הורג את המשחק לי הוא הורס את הכייף...
מעבר לזה היתה הנאה צרופה ...
השטות של הלא לעודד 15 דקות היה אקט מיותר ולא ברור...אבל זה הרבה בגלל שאין באמת מנהיגות אוהדים חזקה כמו שהיה בזמנו בקרייזי...היההרבה יותר חכם אם היו עושים שלטי מחאה ומעודדים רגיל...
אגב השיפוט ממש חלש נתן להם את כל הקטנות ומשהו בשיפוט הישראלי מרגיז תנו למשחק לזרום....
מחזק את דברייך. אם ירצו בינואר להעביר הילוך לכיוון תואר כלשהו החיזוק המתבקש חייב להיות שני מגינים ברמה. זה ממש זועק בייחוד שיש את קייטה באמצע עם משחק ראש מעולה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים