מכבי נתניה

גירסה מלאה: אמר אריק איינשטיין הגדול
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
יום שהקבוצה שלך משחקת הוא תמיד יום טוב יותר, ואני אוסיף שכאשר היא משחקת ככה זה בכלל יום מעולה.
לא מחפש לנתח פה יותר מדי מדי משאיר את הסטטיסטיקה לחופרים, מצדיע למאמנים מצדיע לכל הקבוצה על המאמץ הקבוצתי על המשחק השוטף והשליטה האבסולוטית במשחק סוף סוף ראינו גם עבודה התקפית של מגינים.
שיעמוד מישהו פה ויגיד שהוא חלם מתי שהוא בשנה שנתיים האחרונות שאנחנו נפרק 4 0 את מכבי פ"ת של לוזון?
אה ועוד משהו לחברה פה בעיקר עידן ואופיר
אפשר להגיד שהיום דיא שחקן מצטיין או שתמצאו גם היום מישהו אחר?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(02-Oct-2017 23:49)amir כתב: [ -> ]יום שהקבוצה שלך משחקת הוא תמיד יום טוב יותר, ואני אוסיף שכאשר היא משחקת ככה זה בכלל יום מעולה.
לא מחפש לנתח פה יותר מדי מדי משאיר את הסטטיסטיקה לחופרים, מצדיע למאמנים מצדיע לכל הקבוצה על המאמץ הקבוצתי על המשחק השוטף והשליטה האבסולוטית במשחק סוף סוף ראינו גם עבודה התקפית של מגינים.
שיעמוד מישהו פה ויגיד שהוא חלם מתי שהוא בשנה שנתיים האחרונות שאנחנו נפרק 4 0 את מכבי פ"ת של לוזון?

חחח
אהבתי...
אכן המצטיין.
שמעו,
מת על הקייטה הזה... אבל דיא המצטייןSmile
אחרי הנצחון על אשדוד אמרתי שהבטחנו את מקומנו בליגה, ואחרי זה אני אומר שהבטחנו את מקומנו בצמרת הפלייאוף התחתון...
(02-Oct-2017 23:59)יגאל יהב כתב: [ -> ]אחרי הנצחון על אשדוד אמרתי שהבטחנו את מקומנו בליגה, ואחרי זה אני אומר שהבטחנו את מקומנו בצמרת הפלייאוף התחתון...
עוד 22 נקודות בערך להשאר בליגה אח"כ השמים הם הגבול

(02-Oct-2017 23:49)amir כתב: [ -> ]יום שהקבוצה שלך משחקת הוא תמיד יום טוב יותר, ואני אוסיף שכאשר היא משחקת ככה זה בכלל יום מעולה.

ברור....

האחד והיחיד -

ע-לי
מו-ח-מד !!

כל משחק שעובר הערך של השחקן הזה עולה בעוד 100 אלף דולר...

הצעתי כבר לאייל את הכליה שלי...
(03-Oct-2017 0:29)אופיר34 כתב: [ -> ]

ברור....

האחד והיחיד -

ע-לי
מו-ח-מד !!

כל משחק שעובר הערך של השחקן הזה עולה בעוד 100 אלף דולר...

הצעתי כבר לאייל את הכליה שלי...
אתה יכול להצטרף לצוות של אלישע, ובקשר לעלי אכן שחקן גדול דווקא היום היה מפוזר ולא יעיל שרף שטחים בלי תכלס.

אחרי מחצית שניה כזו חוץ מלהגיד וואו ..
לגבי המצטיינים .. את עלי ודיא צריך להשאיר בכל מחיר .. גם במחיר כליה ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
(03-Oct-2017 0:35)amir כתב: [ -> ]אתה יכול להצטרף לצוות של אלישע, ובקשר לעלי אכן שחקן גדול דווקא היום היה מפוזר ולא יעיל שרף שטחים בלי תכלס.

מה ???
מפוזר ?? לא טעה פעם אחת במשחק הזה. חילץ כדורים, הוציא קדימה, לא הפסיק לנוע...אין לי מושג על מה אתה מדבר. הקבוצה הזאת זה עלי ועוד 10...

ודיא - חחח...
אותי לא צריך לשכנע לגביו. תמיד אמרתי שהוא אחד השחקנים החשובים בקבוצה גם בימים שעצבן את כולנו. שהוא בא עם הפנים לשער אפשר כבר לעדכן את לוח התוצאות.... אין שני לו.
אחלה משחק גם של אולסק , מסירה יפה לגול הראשון, ונתן בעיטה טובה ממצב קשה
ערן עם אחלה מסירה ועשה לחץ יפה בהתחשב שהוא אחרי פציעה
איך רואים שיש קבוצה?
דודי תירם נכנס מחליף במקום הויבך וההגנה שלנו לא נחלשה, אולי אפילו התחזקה כשדודי מציל שני מצבים מסוכנים.
כל הכבוד לו!
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's