שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה
03-Jun-2016, 0:27
הודעה: #21
RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה
(02-Jun-2016 23:32)פיליפצוק כתב:  אדון אופיר34 זה שמאמן כדורגל מצליח בליגה העל בעונה האחרונה (אחד מהשלושה הכי מצליחים) הולך לאמן בעונה הבאה קבוצה שתילחם על ההישארות בליגה השניה, זה עצוב, עצוב מאוד.
זה רק מראה איזה בית שימוש הוא מעמד המאמן בישראל ואיזה גועל אני מקבל מהדבר הזה שנקרא "כדורגל הישראלי".
שני פרטים שחסרים לנו בשביל לענות על זה מה נכנס לו כל 10 לחודש ומה גובה הבונוס בסוף שנה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jun-2016, 0:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jun-2016 על ידי 0:31 עידן444.)
הודעה: #22
עזוב אופיר, יש אנשים שהמינימום שהם יכולים לעשות בסיטואציות האלה זה לשתוק...
במקום זה הם מוסיפים חטא על פשע ועכשיו מסבירים לך שהוא דביל...
כי בטח הם יפרנסו אותו אם הוא שנה ישב בבית...

Sent from my iPhone using Tapatalk

סלובו בחור חכם מאוד שמכיר מצויין את המקצוע שלו ועשה את הצעד המתבקש והוא גם הסביר את זה היום.

03-Jun-2016, 0:43
הודעה: #23
RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה
(02-Jun-2016 23:32)פיליפצוק כתב:  אדון אופיר34 זה שמאמן כדורגל מצליח בליגה העל בעונה האחרונה (אחד מהשלושה הכי מצליחים) הולך לאמן בעונה הבאה קבוצה שתילחם על ההישארות בליגה השניה, זה עצוב, עצוב מאוד.
זה רק מראה איזה בית שימוש הוא מעמד המאמן בישראל ואיזה גועל אני מקבל מהדבר הזה שנקרא "כדורגל הישראלי".

אדון פיליפצ'וק היקר, תפסיק להתפתל ולספר לנו סיפורים, ובעיקר תפסיק לנבא לנו את העתיד כי עד עכשיו האחוזים שלך ,עאפס, לא משהו בלשון המעטה...

ומה הקשר שמיטה להר סיני ?? איך מעמד המאמן הישראלי נפגע פה לא הבנתי ?? זה שטביב טיפוס נאלח וגם קצת טיפש לא הופך את ההחלטה של דראפיץ למוזרה.
דראפיץ נקלע לסיטואציה שכל קבוצות ליגת העל כבר סגורות עם מאמן ואו שהוא מחכה מספר חודשים לפיטורים של המאמן התורן ונכנס לקבוצה שלא הוא בנה או שהוא חותם היום בקבוצה מהלאומית ,בונה אותה ומנסה לעלות ליגה.

למזלנו ,ובניגוד אליך ולעוד כמה מתמסכנים, השם מכבי נתניה בשילוב עם מימון חיצוני לחוזה שלו, עו"ד שאוהד את הקבוצה, סנטימנטים למקום, קל"ב וכו' גרמו לאיש לחתום אצלנו למרות כל תנאי הסביבה הלא פשוטים.
אז אתה יכול לנגח ולזלזל באיש אבל תודה לאל כנראה שלא כל בני האדם מסתכלים על העולם בעיניים של פיליפצ'וק...
The following 1 user Likes אופיר34's post:
Shaul (0303-0606-2016201620162016)
03-Jun-2016, 0:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jun-2016 על ידי 0:54 עידן444.)
הודעה: #24
מספיק להסתכל על הרשימה של המאמנים שיושבים בחוץ מול כמות המשרות האטרקטיביות שיש בכדורגל שלנו כדי להבין כמה קשים חייו של מאמן, ובטח מאמן שפחות ״מעורבב״. אני באופן אישי למשל מתקשה לראות את האתגר הבא של רב״ש בטווח נראה לעין. וזו סתם דוגמה שקפצה לי לראש.
בסופו של דבר הכל הימור. הוא יכול להתרסק עכשיו עם נתניה ולהצטער על הרגע שחתם כאן ומצד שני הוא יכול עכשיו למצוא את עצמו יושב בבית, בעוד 8 חודשים לקבל הצעה מקבוצת תחתית שיציל אותה, לרדת איתה ליגה ושוב למצוא עצמו בבית עד להצעה נפלאה לאמן את עפולה. הכל מאוד דינמי ואני באופן אישי וגם אמרתי את זה בדיונים בימים האחרונים- חושב שהוא עשה צעד אמיץ ונכון.

03-Jun-2016, 8:19
הודעה: #25
הדבר החשוב, יש פה הצהרת כוונות, הוחתם מאמן רציני שיעשה עבודה ולא כל מי ששיחק פעם כדורגל יעלה פה על הדשא!!!
אני מאמין שסלובו יבנה סגל צעיר ובריא שיהיה מוכן לעלייה בשנה הבאה.
03-Jun-2016, 8:38
הודעה: #26
(03-Jun-2016 8:19)Shaul כתב:  הדבר החשוב, יש פה הצהרת כוונות, הוחתם מאמן רציני שיעשה עבודה ולא כל מי ששיחק פעם כדורגל יעלה פה על הדשא!!!
אני מאמין שסלובו יבנה סגל צעיר ובריא שיהיה מוכן לעלייה בשנה הבאה.

ובדיוק בגלל זה צריך להפסיק "לבנות הרכבים" ולהציע להשאיר אחד ולשחרר אחר,בעונה שעברה טעיתי ועזרתי להחזיר את דודי תירם(על פי בקשת חברי הפורום),זה הפך אותו ל"פרסונה נון גרטה" במתחם האימונים ולכן צריך לאפשר למאמן(ועוזרו המאוד דומיננטי),לעשות בעצמם את עבודת החריש.
ולך "זאב רווח" אני מציע להכנס לסניף הבנק הקרוב(כפנסיונר יש לך המון זמן פנוי)לפתוח חשבון בנק ולצאת בקול קורא לגיוס תרומות לחיזוק.
תוכיח לכולנו שאתה טוב במעשים בדיוק כמו בפתיחת פוסטים(ואני לא ציני).
The following 3 users Like אייל ס's post:
shraga (0303-0606-2016201620162016), איתמר73 (0303-0606-2016201620162016), אליהו (0303-0606-2016201620162016)
03-Jun-2016, 10:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jun-2016 על ידי 10:59 פיליפצ'וק.)
הודעה: #27
(03-Jun-2016 0:27)amir כתב:  
שני פרטים שחסרים לנו בשביל לענות על זה מה נכנס לו כל 10 לחודש ומה גובה הבונוס בסוף שנה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אני חושב שהאיש המדובר ממש רוצה לאמן ולא משנה איפה והוא גם מספיק אינטליגנט להבין את המקום שלו בשוק.

(03-Jun-2016 0:43)אופיר34 כתב:  

אדון פיליפצ'וק היקר, תפסיק להתפתל ולספר לנו סיפורים, ובעיקר תפסיק לנבא לנו את העתיד כי עד עכשיו האחוזים שלך ,עאפס, לא משהו בלשון המעטה...

ומה הקשר שמיטה להר סיני ?? איך מעמד המאמן הישראלי נפגע פה לא הבנתי ?? זה שטביב טיפוס נאלח וגם קצת טיפש לא הופך את ההחלטה של דראפיץ למוזרה.
דראפיץ נקלע לסיטואציה שכל קבוצות ליגת העל כבר סגורות עם מאמן ואו שהוא מחכה מספר חודשים לפיטורים של המאמן התורן ונכנס לקבוצה שלא הוא בנה או שהוא חותם היום בקבוצה מהלאומית ,בונה אותה ומנסה לעלות ליגה.

למזלנו ,ובניגוד אליך ולעוד כמה מתמסכנים, השם מכבי נתניה בשילוב עם מימון חיצוני לחוזה שלו, עו"ד שאוהד את הקבוצה, סנטימנטים למקום, קל"ב וכו' גרמו לאיש לחתום אצלנו למרות כל תנאי הסביבה הלא פשוטים.
אז אתה יכול לנגח ולזלזל באיש אבל תודה לאל כנראה שלא כל בני האדם מסתכלים על העולם בעיניים של פיליפצ'וק...

איך מעמד המאמן נפגע פה?
תגיד אתה באמת טמבל או שזה רק בכל מה שקשור למכבי נתניה?
03-Jun-2016, 11:22
הודעה: #28
(03-Jun-2016 10:57)פיליפצוק כתב:  איך מעמד המאמן נפגע פה?
תגיד אתה באמת טמבל או שזה רק בכל מה שקשור למכבי נתניה?

זהו ?? יצא לך הדיקטטורה ??
ואתה תקרא לי טמבל ??
אתה שעד היום בטוח שראובן עטר תפור על מכבי נתניה ?
אתה שזיינת לנו את המח שבועות על המאמן הדגול שיציל את הקבוצה מירידה ?
אתה שזלזלת בדראפיץ בדיוק היום לפני שנה ולא ראית אותו מסיים שם את העונה ?
אתה שבשבוע האחרון הודעת לכולם כמה אנחנו הזויים אם אנחנו חושבים שהוא יגיע לפה ?
אתה שכבר תפרת חליפות לשטיינמינץ ושמעון מנחם ?

אתה תקרא לי טמבל ??! חתיכת ישראלי מצוי ושחצן...

וכן ,מעמד המאמן לא נפגע. מה שנפגע פה (ולא בפעם האחרונה) זה השם של אלי טביב שכרגיל הוכיח שוב בפעם המי יודע כמה עד כמה הוא אדם שפל שלא יודע להעריך ולפרגן למאמן שבשקל וחצי שקיבל הביא את הקבוצה שלו למקום 3 ולאירופה.
03-Jun-2016, 11:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jun-2016 על ידי 11:39 פיליפצ'וק.)
הודעה: #29
עטר נכשל פה העונה כמו עוד 10 אחרים בגלל שהמועדון הזה מנוהל כמו בית שימוש.
דראפיץ' היה כלום ושום דבר עד העונה המוצלחת שלו העונה, האם זה מבטיח שהוא לא יפוטר מחזור 6, לא נראה לי.
זה שהוא חתם פה זה באמת הזוי, תעודת עניות למאמנים, תצליח/לא תצליח לא רלוונטי, מה שחשוב זה מי החברים שלך.
אני "תפרתי חליפות" לפחות לאנשים אמיתיים שפשוט לא רצו באמת, וזה בניגוד לראשת העיר העלובה שלך שנעקצה ע"י איזה נוכל עלוב.
בדבר אחד אתה אתה צודק אני מתקן:
אתה לא טמבל, אתה תינוק מגודל שנעלב שאומרים את האמת/מגמדים/מקטינים/מעליבים את נתניה שלו.
קח טישו...
03-Jun-2016, 11:56
הודעה: #30
(03-Jun-2016 11:38)פיליפצוק כתב:  עטר נכשל פה העונה כמו עוד 10 אחרים בגלל שהמועדון הזה מנוהל כמו בית שימוש.
דראפיץ' היה כלום ושום דבר עד העונה המוצלחת שלו העונה, האם זה מבטיח שהוא לא יפוטר מחזור 6, לא נראה לי.
זה שהוא חתם פה זה באמת הזוי, תעודת עניות למאמנים, תצליח/לא תצליח לא רלוונטי, מה שחשוב זה מי החברים שלך.
אני "תפרתי חליפות" לפחות לאנשים אמיתיים שפשוט לא רצו באמת, וזה בניגוד לראשת העיר העלובה שלך שנעקצה ע"י איזה נוכל עלוב.
בדבר אחד אתה אתה צודק אני מתקן:
אתה לא טמבל, אתה תינוק מגודל שנעלב שאומרים את האמת/מגמדים/מקטינים/מעליבים את נתניה שלו.
קח טישו...

תמשיך עם הסיפורים שלך. היה יותר פשוט אם היית אומר טעיתי... אבל זה בסדר פה אף פעם לא טועים...
ואני לא נעלב כי מכבי נתניה היא אומנם הקבוצה שאני אוהב אבל היא עדיין לא בתי או אשתי. אני כן חושב שאתה מתמסכן, מגמד ומקטין והכל באצתלה של המבוגר האחראי שמאיר את עיננו.
אז בוא אני אחדש לך - המצב של הקבוצה קשה, העתיד לא ברור, לא יודע מתי ואם ימצאו רוכש, אנחנו יכולים גם לרדת לליגה א , יש גם אפשרות שנגמור כמו שמשון ת"א או הפועל ייהוד אבל אחרי הכל ,אם תרצה או לא, תגמד או תתמסכן, תקטין ותקטר, המועדון הזה עדיין אחד מששת המועדונים הגדולים בארץ ולכן אני בטוח שבסוף הוא יצא מהקאנטים שהוא נמצא בו עכשיו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים