מכבי נתניה
כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה (/showthread.php?tid=3000)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - חזום חזום - 02-Jun-2016 21:17

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=127&docID=216424&lang=HE

Sent from my A0001 using Tapatalk

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - amir - 02-Jun-2016 21:23

אם הייתי שוקו מבובה של לילה הייתי שואל אותו מה עבר לך בראש שעשית צעד מטומטם כזה מה אתה טאמבל?
אבל אני שמח שהוא פה גם עם באיחור של שנה האיש הנכון במקום הנכון ובהצלחה לך לעבוד יש לך סגל ענק של שחקן וחצי בקושי.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - זיו פלם - 02-Jun-2016 21:26

אני חושב שזה מהלך נכון בשביל להבריא את הקבוצה ולא יקרה שום אסון שנשאר עונה אחת בליגה לאומית בשביל לבנות מחדש

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - amir - 02-Jun-2016 21:32

למה אתה חולם על עליה?

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - mordii2 - 02-Jun-2016 21:39

מעניין מה היה מצבנו אם דראפיץ היה חותם אצלנו שנה שעברה ולא מר דורה

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - זיו פלם - 02-Jun-2016 21:39

(02-Jun-2016 21:32)amir כתב:  למה אתה חולם על עליה?

לא חושב בכלל ולא חשבתי

אמרתי שעדיף להישאר עונה בלאומית לבנות

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אייל ס - 02-Jun-2016 21:42

תעשה סקר טוקבקים/תגובות בפייס....ותגלה שם את ציפיותיו של אוהד ממוצע...

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - amir - 02-Jun-2016 21:47

לא חושב הרוב מודע למצב החמור אבל בסדר שיחשבו על עליה אולי יקנו מנויים.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 02-Jun-2016 21:49

ואותי מעניין לשמוע את כל קטני האמונה והמתמסכנים למינהם....

מה ביקשתי קצת פרופורציות ???

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - טל.מ - 02-Jun-2016 21:49

אני מצפה לליגת האלופות. אני קונה מנוי ליציע התחתון , אני רוצה את רובן רץ בצד שלי.

Sent from my iPad using Tapatalk