שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ברוך הבא ראובן, רווח לך חפש מי ינענע אותך!!!
03-Nov-2015, 0:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 0:37 ORENARIEL.)
הודעה: #21
RE: ברוך הבא ראובן, רווח לך חפש מי ינענע אותך!!!
בלי קשר לעטר ..אם אין לך בקבוצה שחקנים שיודעים להניע כדור , להחזיק בכדור , ולבנות התקפות מסודרות.
אז מה רע בכדורים ארוכים עם שיטה נכונה ומתואמת , שמשתלטים על הכדור הראשון ועל הריבאונד של הנגיחה של ההגנה? זה הדבר הכי נכון לעשות במצב כזה

כשעטר אימן מאוד נהנתי מהמשחקים , למרות שלא היו שחקנים גדולים עם כשרון, עטר ידע להוציא מים מהסלע..
להוציא את הטוב ביותר מכל שחקן

ודרך אגב עטר הגיע עם נתניה 3 פעמים למקום ה-2 , ו-4 פעמים לאירופה

אז אם זה או לשחק כדורגל "מגעיל ולהשאר בליגה , או לנסות לשחק יפה ולרדת אז אני מעדיף להשאר בליגה ..

אם עטר יגיע לפליאוף עליון טל וזאב עושים קעקוע של עטר ..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Nov-2015, 0:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 0:51 טל.מ.)
הודעה: #22
פלייאוף עליון עם נבו מזרחי יובל אבידור גאל מרגוליס וסיסאיי ..
האחד שנתיים לא כבש השני שער בעונה השלישי עונה ראשונה משמעותית כבש שני שערים והרביעי חרגול.. אבל !!! עטר קוסם.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Nov-2015, 1:12
הודעה: #23
עטר הבריח קהל, כל האצטדיון שר ״משעמם משעמם״...
האמת? מתגעגע לשעמום הזה... תנו לי קצת שעמום...
03-Nov-2015, 1:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 2:00 ORENARIEL.)
הודעה: #24
(02-Nov-2015 22:27)אופיר34 כתב:  אורן, הצעירות שלך פשוט זועקת לשמיים...
עוד מעט תביא לי גם את היו טיוב שלו מהפארק דה פראנס...

כל "האני מאמין" הזה אולי טוב לנייר רק חבל שלמציאות הוא לא קשור.

"אוהב לראות קבוצה שכל הזמן הולכת קדימה ולוחצת" - שזה אומר בעט כמה שיותר חזק ורחוק ואנחנו כבר נרוץ קדימה לעשות את הלחץ....

אורן, אותי לא תלמד מי זה ראובן עטר. על המאמן הזה עשיתי דוקטורט. אני מכיר אותו יותר ממה שהוא מכיר את עצמו.

אופיר אתה מדבר רק על עונה אחת שהיה בה כביכול משעמם... אבל רק ב-2012 בחרו בחרו בעטר כמאמן העונה..
חבל שלאנשים יש זכרון קצר .. או שזוכרים רק את הדברים הרעים משום מה..

אופיר וכל מתנגדי עטר , איך זה מסתדר מה שכתבת עם מה שכתבו עליו עם הביקורת שלך ושל אחרים פה????

לדוגמא בפורום של אייסוקר:

*ראובן עטר. קבוצה בלי בעלים, בלי תקציב גדול, עם המון צעירים, הציגה משחק כדורגל מהנה ועשתה רצף נפלא של 16 או 17 משחקים ללא הפסד.
עטר עשה קסמים בנתניה ומגיע לו התואר. כנראה זה הולך להיות הסקר הכי חד צדדי העונה.

*המאמן הזה לקח קבוצה מכלום והפך אותה לקבוצת צמרת+חצי גמר
ומעל הכל, היה זה הכדורגל שובה העין שבו דגל המתולתל ולא ויתר עליו בשום שלב בעונה, גם כשהקבוצה נקלעה למשבר ארוך ברבע השני של העונה.

*ראובן עטר הוא מאמן העונה שלי ואני חושב שיש תמימות דעים בנושא. נתניה פתחה את הליגה בסערה עם ניצחון מוחץ על בית"ר אבל אחרי כמה משחקים טובים היא נקלעה למשבר. עם חוסר וודאות בנוגע לבעל-הבית, תקציב נמוך ואולי אפילו תמיכה לא מספיק מאסיבית של הקהל בהתחלה - עטר עשה בנתניה מעל ומעבר. כדורגל התקפי ושמח תוך התבססות על שחקני בית, קידום שחקנים כמו קובי דג'אני, פגיעה בזרים שהגיעו - השוער שעזב וטרטיאק שבבית"ר מתחרטים על הרגע בו ויתרו עליו. עטר עשה הכל נכון העונה. הניצחון על מכבי חיפה בקריית-אליעזר בתחילת הפלייאוף היה אולי רגע השיא. אני בספק אם בסיטואציה דומה נתניה תוכל להצליח כמו בעונה שעברה, זה לא יקרה יותר. נתניה הייתה אשתקד קבוצה מרגשת בעיקר בזכותו.

*עטר מאמן השנה שלי בגלל שלא רק שהוא הצליח להגיע לפליאוף העליון עם תקציב נמוך אלא בגלל הצורה שבה נתניה עשתה את זה.
מי שעקב אחרי נתניה השנה ראה שהקבוצה עברה תהליך לאורך העונה. בתחילת השנה נתניה הייתה חסרת יציבות אבל ככל שהזמן עבר השחקנים קיבלו עוד ועוד ביטחון ולצד הכדורגל הטוב הגיעו גם התוצאות.
הדרך שבה נתניה שיחקה השנה כדורגל מלמדת שבכדורגל כמו בחיים הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה.

*מה שעטר עושה במכבי נתניה השנה יזכר לדורי דורות. עזבו את בחירת השחקנים ואפילו את הכדורגל הסוחף שמכבי נתניה הציגה השנה - לא זוכר מתי הייתה קבוצה עם חדר הלבשה כפי שהיה במכבי נתניה של השנה. השחקנים היו נאמנים אחד לשני ברמה שלא הייתה מביישת יחידה קרבית בצה"ל.

בהחלט כדורגל משעמם ומכוער.. שמתבסס אך ורק על כדורים ארוכים ולקוות לטוב..
כמו שאפשר לראות בסרטון:

03-Nov-2015, 2:00
הודעה: #25
עונה אחת שתיים זה הצליח. בשאר הזמן זה נראה זוועה כולל כשלונות מחפירים בחיפה. מה לדעתך כתבו עליו אז ? עטר מיצה עצמו בנתניה , זו דעתי לפחות. הייתי שמח לראות את אלישע לוי בחוזה ארוך טווח בנתניה .

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Nov-2015, 3:22
הודעה: #26
טל.מ בהחלט אשמח לראות את אלישע לוי מאמן בנתניה
03-Nov-2015, 7:32
הודעה: #27
(02-Nov-2015 23:57)דוד חטב כתב:  עטר לא הבעיה הבעיה בעיני שהשכונה שולטת בנתניה מבחינתי אוסידון הופך להיות בובה שמנוהלת ע״י בלדב והספונסרים...
אוקיי היינו שכונה ונשאר שוק בעבר נפתח משרד פרסום היום משרד הנהלה ....
לגבי המקצועיות של עטר יש ויכוח מה שבטוח לשחקנים יהיה כושר גופני טוב יותר...לגבי הכדורגל נו שויין...

אתה כל כך מנותק וחיי את העבר.
הדבר האחרון שאפשר לומר על אוסידון שהוא מנוהל על ידי מישהו מהאנשים שהזכרת.
מקסימום פונה אליהם כשרע וצריך עזרה.
03-Nov-2015, 9:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 9:52 אופיר34.)
הודעה: #28
(03-Nov-2015 1:53)ORENARIEL כתב:  

"אוהב לראות קבוצה שכל הזמן הולכת קדימה ולוחצת" - שזה אומר בעט כמה שיותר חזק ורחוק ואנחנו כבר נרוץ קדימה לעשות את הלחץ....

אורן, אותי לא תלמד מי זה ראובן עטר. על המאמן הזה עשיתי דוקטורט. אני מכיר אותו יותר ממה שהוא מכיר את עצמו.

אופיר אתה מדבר רק על עונה אחת שהיה בה כביכול משעמם... אבל רק ב-2012 בחרו בחרו בעטר כמאמן העונה..

אופיר וכל מתנגדי עטר , איך זה מסתדר מה שכתבת עם מה שכתבו עליו עם הביקורת שלך ושל אחרים פה????

*ראובן עטר. קבוצה בלי בעלים, בלי תקציב גדול, עם המון צעירים, הציגה משחק כדורגל מהנה ועשתה רצף נפלא של 16 או 17 משחקים ללא הפסד.
עטר עשה קסמים בנתניה ומגיע לו התואר. כנראה זה הולך להיות הסקר הכי חד צדדי העונה.

ומעל הכל, היה זה הכדורגל שובה העין שבו דגל המתולתל ולא ויתר עליו בשום שלב בעונה, גם כשהקבוצה נקלעה למשבר ארוך ברבע השני של העונה.

*ראובן עטר הוא מאמן העונה שלי ואני חושב שיש תמימות דעים בנושא. נתניה פתחה את הליגה בסערה עם ניצחון מוחץ על בית"ר אבל אחרי כמה משחקים טובים היא נקלעה למשבר. עם חוסר וודאות בנוגע לבעל-הבית, תקציב נמוך ואולי אפילו תמיכה לא מספיק מאסיבית של הקהל בהתחלה - עטר עשה בנתניה מעל ומעבר. כדורגל התקפי ושמח תוך התבססות על שחקני בית, קידום שחקנים כמו קובי דג'אני, פגיעה בזרים שהגיעו - השוער שעזב וטרטיאק שבבית"ר מתחרטים על הרגע בו ויתרו עליו. עטר עשה הכל נכון העונה. הניצחון על מכבי חיפה בקריית-אליעזר בתחילת הפלייאוף היה אולי רגע השיא. אני בספק אם בסיטואציה דומה נתניה תוכל להצליח כמו בעונה שעברה, זה לא יקרה יותר. נתניה הייתה אשתקד קבוצה מרגשת בעיקר בזכותו.

*עטר מאמן השנה שלי בגלל שלא רק שהוא הצליח להגיע לפליאוף העליון עם תקציב נמוך אלא בגלל הצורה שבה נתניה עשתה את זה.
מי שעקב אחרי נתניה השנה ראה שהקבוצה עברה תהליך לאורך העונה. בתחילת השנה נתניה הייתה חסרת יציבות אבל ככל שהזמן עבר השחקנים קיבלו עוד ועוד ביטחון ולצד הכדורגל הטוב הגיעו גם התוצאות.
הדרך שבה נתניה שיחקה השנה כדורגל מלמדת שבכדורגל כמו בחיים הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה.

*מה שעטר עושה במכבי נתניה השנה יזכר לדורי דורות. עזבו את בחירת השחקנים ואפילו את הכדורגל הסוחף שמכבי נתניה הציגה השנה - לא זוכר מתי הייתה קבוצה עם חדר הלבשה כפי שהיה במכבי נתניה של השנה. השחקנים היו נאמנים אחד לשני ברמה שלא הייתה מביישת יחידה קרבית בצה"ל.

כמו שאפשר לראות בסרטון:

תגיד לי, מה אתה חושב שאם תפציץ אותי פה כל היום בציטוטים מפורומים \ יוטיובים ושאר ירקות זה ישנה את דעתי ???
אני לא צריך ציטוטים וחוות דעת של פרשנים ועיתונאים בשקל וחצי שמסתכלים על טבלה ובאים לי עם תיאוריות. אני בניגוד לכל אלה הייתי בכל משחק של הקבוצה בכל הקדנציות של עטר, אז את הסיפורים על "כדורגל שובה עין" (אחת ההזיות היותר קשות שקראתי לאחרונה) אי אפשר לספר לי.

ותאמין לי שהדיעה הזאת על עטר התגבשה אצלי אחרי לא מעט שנים שהבנתי שהאיש לא רוצה \ לא יכול לשנות את גישתו למשחק. הוא התעקש במשך שנים על צורת משחק מסוימת שמעולם לא השתנתה ולכן הוא זכה מבחינתי בכל "המחמאות" שמגיעות לו.

אני עדיין מקווה שלא הוא יהיה המאמן, וגם אם כן יהיה בסוף, ועד כמה שאני לא מחזיק ממנו ,אני אאחל לו הצלחה כי בסוף הצלחת הקבוצה היא מעל הכל (ותחת תמיד היה לו....)
03-Nov-2015, 10:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 10:22 עידן444.)
הודעה: #29
עטר פישל בגדול בעונה שעברה בהפועל חיפה. במכבי חיפה הוא התרסק כמו רבים וטובים כולל רוני לוי. זו כנראה לא אינדיקציה לכלום. לא אגן על ראובן עטר, להגיד שהוא שיחק כדורגל סוחף זה לשכתב את ההסטוריה(להוציא באמת העונה שהתחברה מדהים עם דג׳אני, עזרא, מוגרבי, וסבע) שהכדורגל באמת היה טוב(אפילו מדהים ביחס למה שראינו כאן מאז שעזב).
אני גם זוכר את בריחת הקהל, את ההפיכה של נתניה מקבוצה מתוקשרת לקבוצה שמתעסקים בה באותה רמה שמתעסקים בעכו ורעננה- ובהחלט לא אהבתי את זה.
למרות שאורן מגזים אחת המשמעויות העיקריות של השעמום הזה היתה יציבות! תנו לי קצת יציבות... תנו לי לראות בסיס... תנו לי לראות יותר מ- 5 שחקנים שמשחקים שנתיים רצוף. כל עוד המבנה הניהולי והמצב הכלכלי הוא כפי שהוא היום- זה אולי הרע במיעוטו.
אם להגיד את האמת- אני חצוי. לדעתי הסיכויים של עטר, ויובל נעים להשאיר את נתניה בליגה גדולים משל גיא לוי, אלישע לוי ומרקו בלבול- אבל אני כן בעד לנסות משהו חדש עם מאמן שמבין כדורגל ויודע לעבוד נכון. הרבה מאמנים בארץ נישארו מאחור. לא רוצים ללמוד. חושבים שהם יודעים הכל. לדעתי בלבול וגיא לוי לא כאלה. אלישע כן כזה אבל אלישע הוא פיגורה כמו רוני לוי ולזה לבד יש אפקט משמעותי.

(03-Nov-2015 9:51)אופיר34 כתב:  
(03-Nov-2015 1:53)ORENARIEL כתב:  

כמו שאפשר לראות בסרטון:

תגיד לי, מה אתה חושב שאם תפציץ אותי פה כל היום בציטוטים מפורומים \ יוטיובים ושאר ירקות זה ישנה את דעתי ???
אני לא צריך ציטוטים וחוות דעת של פרשנים ועיתונאים בשקל וחצי שמסתכלים על טבלה ובאים לי עם תיאוריות. אני בניגוד לכל אלה הייתי בכל משחק של הקבוצה בכל הקדנציות של עטר, אז את הסיפורים על "כדורגל שובה עין" (אחת ההזיות היותר קשות שקראתי לאחרונה) אי אפשר לספר לי.

ותאמין לי שהדיעה הזאת על עטר התגבשה אצלי אחרי לא מעט שנים שהבנתי שהאיש לא רוצה \ לא יכול לשנות את גישתו למשחק. הוא התעקש במשך שנים על צורת משחק מסוימת שמעולם לא השתנתה ולכן הוא זכה מבחינתי בכל "המחמאות" שמגיעות לו.

אני עדיין מקווה שלא הוא יהיה המאמן, וגם אם כן יהיה בסוף, ועד כמה שאני לא מחזיק ממנו ,אני אאחל לו הצלחה כי בסוף הצלחת הקבוצה היא מעל הכל (ותחת תמיד היה לו....)

מזמן כבר אין לו תחת. גם לאברם לא. אני אחד המבקרים הגדולים של עטר אבל רק חמור לא משנה את דעתו- דבר מתבקש לאור מה שמתרחש כאן מאז עזיבתו. מגעיל או לא מגעיל זו לא השאלה. גם הכדורגל של מוריניו וחוס הידינק(בשיאו) לא היה מדהים. אבל אי אפשר להגיד שהכדורגל של עטר לא היה יעיל.
03-Nov-2015, 10:30
הודעה: #30
אני אמרתי שלא היה יעיל ???

רק בוא נסכם על דבר אחד (ואין סיכוי שמישהו יעמוד בסיכום הזה...) - אם עטר יגיע לפה שלא יפתח פה פוסט אחד שמתלונן ומקטר על רמת הכדורגל שאנחנו עומדים לראות.
שמביאים את עטר צריכים לדעת מה הולכים לקבל. לטוב ולרע (לדעתי בעיקר לרע...)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים