מכבי נתניה

גירסה מלאה: ברוך הבא ראובן, רווח לך חפש מי ינענע אותך!!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
המכסה של הקומקום חוזר למקומו Smile
למרות שאישית אני אוהב אותו ממש לא חושב שזה האדם הנכון שנכשל בכל מה שנגע מאז שיצא משערי הקופסא אבל ממתי בנתניה זה משנה בכל מקרה מהיום הרבה בהצלחה לראובן יאללה לעבודה קדנציה חמישית אפילו את ביבי עברת
(27-Sep-2015 15:25)אופיר34 כתב: [ -> ]מתחיל להרגיש דז'וו...

גם עטר.... גם ברית עם טל.... גם מלחמה בפתח עם דיקטטורה....

מספרים, סטטיסטיקות, טבלאות, הישגים.... את כל החרטא הזה אתה יכול לספר לפרשנים וכתבי ספורט בשקל וחצי ,לא לאוהדים שהתביישו באהדתם למכבי נתניה ב 9 שנים שהעאלק מאמן הזה אימן פה.

אני אוהד כמעט 30 שנה ועברנו ירידות ועליות, ומאמנים הזויים ושחקנים עוד יותר הזויים, ופירוק, וכמעט פירוק , ושגב ומה לא.... את הכדורגל הכי משמים והכי מכוער ראינו פה בתקופת ראובן עטר. ואי אפשר להגיד שלא היה לו מספיק זמן לשנות את דרכו וגישתו. הוא לא עשה את זה עד יומו האחרון פה וקשה לי להאמין שמשהו כבר ישתנה אצלו, לכן את הפרס הזה (או העונש מבחינתי) הוא לא צריך לקבל.

30 שנה והכדורגל הכי מכוער ראית אצל ראובן עטר?
העיקר שעל הכדורגל של דורה הגנת העונה בכל נפשך ורק אמרת שהוא צריך זמן ותמיכה וכו'..
אין ספק שיש לך שנאה אישית ולא מקצועית... אצל עטר היה לך את הכדורגל הכי התקפי ויצירתי שהיה לך בשנים האחרונות.. מתי נתניה כבשה 54 בעונה..

(27-Sep-2015 16:10)אופיר34 כתב: [ -> ]לגבי עטר - היתה לו השפעה ולצערי השפעה מאד חזקה. הוא הצליח לקחת קבוצה שתמיד שמה נקשר לכדורגל מהנה ואטרקטיבי והצליח להפוך אותה לקבוצה משעממת וחסרת מעוף שאף על פי השגיה המדומים לא קיבלה תמיכה מהקהל המקומי ,ואני מדבר לא על שנה ,לא על שתיים ולא על שלש.
האיש התעקש על שיטת משחק מיושנת ומרחיקת קהל ,שאומנם לעיתים הביאה נקודות אבל גרמה לסבל מצטבר שגרמה לאנשים פשוט לא להגיע, למרות המיקום הגבוה של הקבוצה. אתם יכולים להתעלם מזה ולהסתכל רק על המספרים, אבל כמו שאמרתי מקודם את המספרים תראו למשה קשטן לא לאוהדים השרופים...

אתה מתבלבל עם אלי גוטמן אולי...
שיטת משחק מיושנת? בוא תספר לנו על השיטה החדשה ומי דוגל בה?
גם כשהוא הגיע 3 פעמים למקום שני הקהל לא הגיע למשחקים וסבלת ?
שכונת דורה הוחלפה בשכונת עטר
הידד

Sent from my A0001 using Tapatalk
פיליפצ'וק יא מסכן אני יכול להיות האבא שלך

נו ואהוב ליבך חזר לנתניה משמע אתה בטוח שיהיה טוב ? אני מבטיח לך עטר מוריד אותנו ליגה ואז מה תאמר ?
עטר בשבילך יותר חשוב מהקבוצה כי את עטר מענין רק עטר והתלתלים והסנדוויצ'ים

כמה הפסדים ותשמע את הקהל יוצא על השחקנים וגם על עטר וכשנרד ליגה למי תבכה לשפיגלר שלא נמצא במערכת ?

אני באמת רוצה שימונה מאמן נתנייתי שגדל ואוהב את מכבי נתניה ולא אחד כמו עטר שברגע שמכבי חיפה צייצה סגר שם בטרם סיים את העונה בנתניה וחיפש לפרק אותה .... אתה שכחת אני לא שוכח לך יש בעיה של אלצהיימר לי אין , הייתי מוכן לקבל את אלישע לוי ואת מוטי איווניר לטובת מכבי נתניה אבל בלדב שוב מסדר ג'ובים לחברים שלו וכל עוד בלדב בשטח כל מכבי נתניה בפח , הוא כאילו לא בפרונט אבל בוחש מבפנים כל הזמן

פיליפצ'וק דבר איתי בסיום העונה
אם הוא משאיר את הקבוצה בליגה אני רוצה ממך פוסט ליקוק בן 10 שורות עד כמה אתה אוהב את ראובן ועד כמה הוא הגדול מכולם.
לעולם לא תשמע ממני שהוא הגדול מכולם
אבל אם ישאיר את נתניה ליגה אז יקבל ממני שבחים של 20 שורות לא רק 10 מבטיח

ואם מאמן נתנייתי ימונה בכל זאת וישאיר את נתניה בפליאוף העליון אז אני רוצה דפים של התנצלויות על כל השנים שהפסדנו כדורגל טוב ואיכותי
(02-Nov-2015 17:34)amir כתב: [ -> ]למרות שאישית אני אוהב אותו ממש לא חושב שזה האדם הנכון שנכשל בכל מה שנגע מאז שיצא משערי הקופסא אבל ממתי בנתניה זה משנה בכל מקרה מהיום הרבה בהצלחה לראובן יאללה לעבודה קדנציה חמישית אפילו את ביבי עברת

אם עטר נכשל במכבי חיפה פוטר מחזור 9 עם 8 נקודות .. ורוני לוי מחזור 9 עם 9 נקודות , אז לא היית חוטף את רוני לוי לנתניה?

ואין בכלל להשוות בתקציב ובשחקנים שהיו לעטר ושיש לרוני לוי..
(02-Nov-2015 19:34)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(02-Nov-2015 17:34)amir כתב: [ -> ]למרות שאישית אני אוהב אותו ממש לא חושב שזה האדם הנכון שנכשל בכל מה שנגע מאז שיצא משערי הקופסא אבל ממתי בנתניה זה משנה בכל מקרה מהיום הרבה בהצלחה לראובן יאללה לעבודה קדנציה חמישית אפילו את ביבי עברת

אם עטר נכשל במכבי חיפה פוטר מחזור 9 עם 8 נקודות .. ורוני לוי מחזור 9 עם 9 נקודות , אז לא היית חוטף את רוני לוי לנתניה?

ואין בכלל להשוות בתקציב ובשחקנים שהיו לעטר ושיש לרוני לוי..
uלא קשור אם כבר אז תשווה גם את הפועל חיפה שם טל בנין שיקם את ההריסות שלו.
אורן אתה ומשה מתעקשים על עטר אבל הוא נכשל בכל מקום שהגיע גם בנתניה היה כשלון הרס את מחלקת הנוער לחלוטין הרס את שחקני הבית והביא רק שחקני שלומו

אני יודע שייכשל וימציא תירוצים זה הטבע שלו הוא לא שיחרר את שחר מחוזה של 3 שנים בושה וחרפה לקבל כסף שלא עבד עליו בדיוק כמו דורה עכשיו

והכי גרוע כשמונה למאמן חיפה ניסה לקחת כל מה שזז בנתניה וגרם להורדתה ליגה בגלל הסכסוך שדג'אני רצה לעבור ונתניה לא נתנה לו אז כל העונה היה בשביתה איטלקית

ובסיכומו של דבר מעולם לא היה לו כדורגל רק תעיפו כדורים לחלוצים למעלה משחק משעמם שבלוני מכוער
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's