שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים
21-Sep-2015, 15:22
הודעה: #21
עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים
עידו לוי ודודי תירם מתאימים בריבוע לנתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Sep-2015, 15:25
הודעה: #22
RE: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים
לוי, תירם, חסן - שלושה בינוניים רק השמות שונים.
אף אחד מהם לא יגיע לגדולות בלשון המעטה.
21-Sep-2015, 15:30
הודעה: #23
ניסים ימין הנה לך התשובה שלי כדלהלן :

רובן עטר בלי יום אחד ניסיון כמאמן קיבל את מכבי נתניה לאימון ירד ליגה נשאר מאמן העלה חזרה ומאז אימן כמה עונות את התקופה הכי יפה שלו עשה בגארבז' טיים ...
אורי מלמליאן לפניו קיבל את מכבי נתניה בלי לאמן אף קבוצה בליגת העל אבל נתניה היתה קבורה בלאומית והגיע אורי והעלה אותה חזרה ... יתרה מכך בליגת העל אורי מלמיליאן כג'סטה השאיר את גידי דמתי לאמן בנתניה ואף אחד לא צייץ שמשהו עם ניסיון לא בסדר
גילי לנדאו בלי חצי אימון בליגת העל קיבל את מכבי נתניה לאימון והצליח עד שעטר שם לו רגל
מוטי איווניר קיבל את מכבי נתניה לאימון בלי חצי שעה אימון בליגת העל
אבי כהן ז"ל קיבל את מכבי נתניה לאימון בעודו שחקן פעיל
להמשיך ...??

מלא שחקני עבר הן במכבי חיפה הן במכבי ת"א בית"ר הפועל ת"א קיבלו בלי ניסיון לאמן בקבוצה הבוגרת מאמנים כמו , נמני , בנאדו , רוני לוי , חיים סילבס , ניר קלינגר , יוסי אבוקסיס ........למה לא בנתניה ?

חלילה אני לא שמייח לאידם של מי שנפצעו אלא רק מזכיר לכם שעל תרגיל מסריח משלמים וביוקר ויהיו עוד פציעות
כמו עונה שעברה בתרגיל המסריח עם לויטה שילמנו יקר ואולי עוד נשלם 100 אלף $

על התרגיל המסריח שעשו לבני לם לפני מינוי דורה עוד ישלמו בפציעות וישפכו עוד הרבה כסף

אני מבקש סליחה רק במי שאני פוגע ולא קשור ליום כיפור כל השנה
21-Sep-2015, 15:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 15:46 פיליפצ'וק.)
הודעה: #24
בעונת 2005/2006 שיחקה נתניה בליגת העל תחת המאמן ראובן עטר והסגל נבנה ממספר רב של שחקני בית שהיו הקבוצה סיימה באותה עונה במקום השביעי.
ב-3 בינואר 2007 פוטר מאמן מכבי נתניה אלי גוטמן, ועטר שב לאמן את הקבוצה‏. עם עטר הגיעה נתניה למקום השני, דבר שהקנה לה כרטיס לגביע אופ"א.
בעונת הכדורגל 2007/2008 הוביל עטר את מכבי נתניה אל המקום השני בליגת העל.
ב-29 בספטמבר 2009, בעקבות פתיחת עונה חלשה של מכבי נתניה, חזר עטר לאמן את הקבוצה כאשר הוחתם במקומו של נתי עזריה, בתום עונת 2011/2012 הוביל את הקבוצה למקום הרביעי ושוב למוקדמות גביע אופ"א.
ב-19 במרץ 2013 חזר עטר למכבי נתניה, בעקבות פיטורי המאמן הקודם, טל בנין, לאחר שהקבוצה נקלעה לתחתית הטבלה‏, בקאמבק מרשים הוא הצליח להביא את נתניה ממצב של יורדת ודאית למחזור האחרון למשחק בית שבו הכל תלוי בה.
אני חותך את ... ביום שהחבר שלך יגיע להישגים כאלה במועדון. אתה זיין שכל, חרטטן וגם שקרן בנוסף לכל המגרעות שלך, יאללה סע סע מפה.
21-Sep-2015, 16:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 16:20 ORENARIEL.)
הודעה: #25
זאב עטר לא היה חסר ניסיון... עטר היה עוזר מאמן עם גילי לנדאו במשך חצי עונה ..ואז : "בחודש ספטמבר הודיע עטר שהוא לא רוצה להיות יותר עוזר מאמן ושהוא מחפש קבוצה לאמן. בנתניה הופתעו מההודעה, לנדאו קצת פחות ועטר יצא להשתלמויות אצל מאמנים באירופה."

ואחרי שגילי פוטר הגיע אלי כהן .. וגם אלי כהן פוטר ..ואז כשנשאר שליש עונה החליטו לחסוך בכסף ולתת צ'אנס לראובן ומאז הוא נשאר בנתניה בשל הצלחותיו..

זה בדיוק כמו כששוער נוער עולה מחליף לכמה משחקים מחוסר ברירה ואז נשאר בהרכב הראשון למשך כמה שנים טובות בשל היכולת הטובה שהציג..
21-Sep-2015, 16:51
הודעה: #26
אורן אכן דייקת ולא כמו משה הקשקשן אבל שים לב

עטר אחרי שנפצע ופרש התחיל לשמש כעוזר מאמן תחת גילי לנדאו
למעשה הוא סך הכל רצה ללמוד איך להכין קבוצה בקיץ ואיך שהחלה הליגה הוא התחיל לחפור את הבור של גילי לנדאו
גילי נכנס לויכוח על חיזוק מה שאשר אלון לא הסכים לתת כביכול בגלל שאין כסף
למעשה פיטוריו של גילי לנדאו מנתניה באו על מנת להכשיר את הקרקע לעטר
אלי כהן זה רק עז שהכניסו על מנת שעטר לא יצוייר כחתרן בלתי נלאה כמי שלנדאו לקח וטיפח וזה בגד בו

מי שהוריד את מכבי נתניה ליגה היה זה ראובן עטר ולא אחר
גם בירידה הבאה כשאתה בא לקבוצה ומציל אותה מירידה גם אם זה במשחק אחד בודד אתה נקרא המציל המשיח כמו פייגנבויים בשכונה כשגיורא שפיגל הביא אותו
כשאתה מגיע כמה מחזורים לסיום העונה והמצב בטטה אתה אחראי הבלעדי מהרגע שלקחת עליך את הקבוצה
עטר הוריד פעמיים את מכבי נתניה ליגה זאת עובדה

לגבי מקום רביעי מקום שני כל זה היה בגראבז' טיים כשהאליפות כבר נקבעה למעשה חוץ מפעם אחת בימי מתיאוס שהתמודדנו עם חיפה על האליפות וכשלנו רק בסיבוב האחרון מעולם תחת אף מאמן מכבי נתניה לא היתה קרובה לאליפות
לומר מקום שני כאילו רק הפרש שערים פספס אליפות זה כמו לומר מי היתה הקבוצה מתחת למכבי נתניה בנתניה ועוד 15 ....

מאז שעטר עזב לקבוצה יותר נורמלית בו הוא לא יכול לעשות מה שבא לו כמו בנתניה עם הסנדוויצ'ים הוא כשל בשתי החיפאיות

שלום תקווה , בני לם , חיים בר , עודד מכנס , גדעון קליינמן , דוד לביא , ברוך חסן , פיזנטי , גריאני ......
כל אחד מהם יותר טוב מעטר אבל לא זכה לטיפת אימון לא מאף בעלים והנהלה ומעולם לא מהאוהדים שצועקים נתניה לעד ונתניה לנצח אתם בושה של אוהדים ותצטרכו לקבל את הדין העונה כמו שאמרתי הרבה כסף ירד לטמיון והקבוצה תרד ליגה אם לא ימונה מאמן שחקן עבר

מה תגידו על רונן גבאי ???
21-Sep-2015, 17:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 17:01 טל.מ.)
הודעה: #27
רווח בפעם המיליון - זה שתחזור על שקר מיליון פעם לא יעשה אותו נכון. עטר בקדנציה האחרונה שלו קיבל קבוצה בפרפורי גסיסה. הצליח להחזיר דופק אבל בסוף החולה מת. אז תאשים את הפרמדיק שעשה החייאה או את הרופא שטיפל ברשלנות רוב העונה ?? ולא אני לא מחסידיו של עטר, לא מת עליו אבל נמאס לי מגיבובי השקרים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Sep-2015, 17:31
הודעה: #28
עטר לא הוריד את מכבי נתניה ליגה, אבל כנראה שרק אחד כמוך, מר רווח ,יכול להגיד דבר כזה.

ובלי קשר, עטר לא היה ולא יהיה מאמן. מכסימום מוטיבטור וגם זה אני לא בטוח שנשאר לו....
21-Sep-2015, 17:37
הודעה: #29
טל.מ אם עטר היה מציל את נתניה מירידה היית קורא לו קוסם ? משיח ? וכל שאר מיני ירקות

אבל משלא הצליח אז הוא לא אשם ????

אופיר אני יודע שאתה לא מחובביו אבל קצת הגינות באותה עונה בתחילתה הוא לא פירק את מכבי נתניה ? חן עזרא , ימפולסקי לפניו בשליחותו , והרצון שלו בפירס מוגרבי .... והשיא היה שבילבל את הראש של דג'אני שכבר נקם במכבי נתניה במהלך העונה

אתם שוכחים מהר אני לא שוכח שהוא פירק את מכבי נתניה לפני תחילת העונה ולבסוף רצה להיות המציל שלה אחרי כשלון טל תנין
21-Sep-2015, 17:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 18:19 ORENARIEL.)
הודעה: #30
(21-Sep-2015 17:31)אופיר34 כתב:  עטר לא הוריד את מכבי נתניה ליגה, אבל כנראה שרק אחד כמוך, מר רווח ,יכול להגיד דבר כזה.

ובלי קשר, עטר לא היה ולא יהיה מאמן. מכסימום מוטיבטור וגם זה אני לא בטוח שנשאר לו....

עטר לא מאמן?
כל העונות של עטר בנתניה הקבוצה שיחקה סטנגה לטענתך?

לא יודע מה יש לך נגדו אבל רק לפני 3 שנים , עם הרכב פחות טוב ממה שיש לך כיום בנתניה , הוא הגיע למקום 4 ולאירופה (סיימנו עם אותן נקודות כמו המקום ה-2! ... כן כן מקום 2 עם תקציב מינימום)

השחקנים שהיו לעטר קבועים בהרכב היו מורידים אותך ליגה בוודאות כיום ולא היית מביא אף אחד מהם כיום :
אמיר אדרי , ליאור ראובן , קרופניק , פינאס ,בן בנימין , דג'אני ,ניר נחום ,סבע

בתקציב מינימום!! השיג 17 נצחונות (כאשר מכבי חיפה שתי התלאביביות ובני יהודה עם 16 נצחונות), מתי אתה זוכר שנצחת בתקציב מינימום קבוצות צמרת כמו
: 3-1 על ק"ש האלופה , 3-0 על מכבי ת"א , 1-0 על מכבי חיפה , 3-1 על הפועל ת"א , ואפילו 6-2 על ראשל"צ

כמה פעמים כבר עטר זכה למאמן העונה בארץ?...

והכי טוב סיכם את זה שלום תקווה תקרא טוב טוב... (רק אל תגיד שלתקווה אין מושג בכדורגל):

"לכן, זה עיתוי מושלם לבחור בראובן עטר למאמן העונה. מי שלא מסכים, מוזמן לחזור לכל התחזיות בקיץ, לנטישה של יאמר, למכירת השחקנים שבאה אחרי עוד מכירת שחקנים, ולטבלה כפי שהיא כעת. שבע שנים הוא נמצא בקבוצה הזו, ולא שמעת ממנו אף תלונה. הוא אף פעם לא הסתכל מה חסר לו, אלא שיפר את מה שיש לו. כל שנה הוא מגיע, משתלט לאט לאט ויוצר דפוס עבודה בריא מאוד. עטר לא שכח את מה שלימדו אותו המאמנים שחינכו אותו, ערך שמאמני התוצאה של ימינו שוכחים: הוא מגדל שחקנים. מייצר, משפר, מלמד, ומעשיר את נתניה ואת הליגה בעזרת בית החרושת שלו. לפני שהוא חושב על התוצאה, הוא חושב על קידום השחקן. לפני שהוא חולם על ניצחון, הוא אורג לעוד שחקן אלמוני שיפנים את המסרים שלו. אין שחקן שלא למד ממנו משהו. עולם הולך ונעלם.

עטר הוא הקו שמחבר בין העבר של מכבי נתניה להווה שלה. הקו אותו היא חיפשה כל כך הרבה שנים, חלקן קשות, מאז ימי הזוהר. מדובר בשחקן התקפי שמגיע למועדון עם מסורת התקפית, עם תשוקה מאוד מיוחדת למשחק, ומעביר את הערכים האלו הלכה למעשה לכל השחקנים שלו. כמו המנג'רים הגדולים מפעם, הוא עובד כל כך הרבה שנים במועדון, בלי נפילת מתח, בלי גינוני כבוד. כל שנה אותו דבר, אותה חדוות יצירה. אותו כבוד למקצוע. הייתי ממשיל זאת, בצנעה כמובן, לפרגוסון הגדול רק כדי להמחיש דרך חיים של ספורטאי. גם אם בעונה הבאה הוא ימשיך בנתניה ולא יתקדם למועדוני הצמרת, הוא לא ירגיש פחיתות כבוד וזה יורגש בקו של הקבוצה. אם כי חשוב לזכור: כשלעטר היה תקציב, הוא הגיע עם נתניה עד למקום השני. המסקנה: הקו שלו יכול להצליח בגדול גם בקבוצות עם שאיפות אחרות."

ועוד טור מאותה עונה :

"כשמסתכלים על מכבי נתניה בשנים שלאחר הפסקת התמיכה של דניאל יאמר, לא ברור איך הקבוצה שרדה בליגה הבכירה. שחקנים עם משכורות גבוהות שוחררו, הגיעו שחקנים צעירים ללא ניסיון, זרים בעלויות מינימאליות, ועדיין הקבוצה הצליחה, והשנה עוד מעבר למצופה. ניתן לייחס את ההצלחה לגורם הקבוע היחידי שנשאר בקבוצה (חוץ מההנהלה כמובן) וזהו המאמן ראובן עטר שיעבור בעונה הבאה למכבי חיפה.

מי שהיה אחד הקשרים המוכשרים והיצירתיים בכדורגל הישראלי הפך למאמן בעל אותו אופי, נתניה תחתיו שיחקה כדורגל טכני, חכם ויפה לעין של מסירות ומשחק התקפי. הוא ידע לחפש ולמצוא זרים איכותיים עבור הקבוצה במחירים מינימאליים, וכמובן לשדרג שחקנים לקבוצות הגדולות (ימפולסקי, דגני, שכטר). ראובן עטר נתן ביטחון ושקט לצעירים גם כשטעו ושידר להם רוגע ואופטימיות.

בסופו של תהליך זה השתלם עם מקום רביעי מכובד העונה וכרטיס לאירופה. כנראה שזה מה שהכריע את יעקב שחר להחזיר את הילד האובד (והמתולתל) הביתה. גם הוא רוצה לראות לחימה מצד השחקנים עבור הסמל ומשחק יותר יפה לעין לאחר עונה לא משכנעת."
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים