מכבי נתניה
עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים (/showthread.php?tid=2439)

עמודים: 1 2 3 4 5

עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - זאב רווח - 20-Sep-2015 21:25

קללת צדיק אפילו על סתם תופסת ואני לא צדיק ולא בינוני אפילו .
אבל כשהיה הזמן לתמוך במינוי מאמן משחקני העבר של מכבי נתניה כולם רימו כולם שיקרו ...

הקללה לא תוסר עד שיתמנה בני לם בצורה זו או אחרת

כולם נהנו כשהגיע רוני לוי כי זה ללכת על בטוח , עכשיו יוסי דורון ואוסידון יצטרכו להחליט להמשיך עם שלומי דורה ולרדת ליגה עם עוד פצועים ועוד פצועים או למנות את בני לם או כל שחקן עבר לאו דווקא בני לם בכיף הייתי רוצה את חיים בר או שלום תקווה ...

תזכרו אני לא שמח ששחקן נפצע כואב לי הלב עליו מאוד אבל זה מחיר הבגידה אין מה לעשות !

על הכוונת בפציעה הבאה נראה לי שמעון הרוש גם ככה הוא תמיד פצוע אנגלי אבל גם פירס או מילאניץ' לא אתנגד

עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - אלון - 20-Sep-2015 21:29

אתה ״בן אדם״ רע.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

RE: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - אופיר34 - 20-Sep-2015 21:31

אתה לא רק רע אתה גם פרימיטיב עם דיפלומה.

RE: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - זאב רווח - 20-Sep-2015 21:33

תודה רבה אלון
אבל לצערי אמרתי את זה לפני הפציעות של ערן לוי ודיע סבע ועכשיו זגורי

על בגידה משלמים על הבטחות משלמים על יריקה בפרצוף משלמים בריבית דריבית

העיר נתניה תלמד לכבד את שחקני העבר ותתן להם הזדמנות כמו בהמון מועדונים אחרים בארץ

גם לך אופיר תודה רבה זה בסדר יש אנשי עסקים שיממנו עוד חוזה של קשר אל תדאג הם ישלמו עוד הרבה כסף

RE: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - משה.ד - 20-Sep-2015 21:38

אתה בא אדם רע. שתבוא כל החיים סתום

שתסבול

חולירע שתשלם כל החיים שלך פרימיטיב

RE: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - זאב רווח - 20-Sep-2015 21:42

תודה רבה משה .ד על המחמאות אבל זה בדיוק מה שהזהרתי לפני תחילת העונה על בגידה משלמים

RE: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - משה.ד - 20-Sep-2015 22:19

אפשר להעיף את החולירע הזה מהפורום

RE: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - פיליפצ'וק - 20-Sep-2015 22:45

הוא דפקט זה ידוע, אלה שלוקחים את דבריו/מתייחסים לשטויות שלו ברצינות נראה לי בבעיה הרבה יותר קשה.

RE: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - משה.ד - 20-Sep-2015 23:01

אתה מזה מושלם. אין דבר יותר מושלם ממך

RE: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים - פיליפצ'וק - 20-Sep-2015 23:06

(20-Sep-2015 23:01)משה.ד כתב:  אתה מזה מושלם. אין דבר יותר מושלם ממך

די נו, תמשיך.....