שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לנסות לשחק בלי ערן לוי
02-Nov-2014, 14:55
הודעה: #21
RE: לנסות לשחק בלי ערן לוי
(02-Nov-2014 14:20)אייל ס כתב:  
(02-Nov-2014 13:05)KOBI כתב:  אני לא הייתי מוציא את ערן לוי אין לו מחליף ראוי בכדור אחד טוב הוא יכול לבשל גול ולשנות את כל המשחק...

עד כמה ערן השפיע על משחקי השנה ומה המספרים שלו?
הוא הבקיע פנדל נגד מכבי פ"ת
בישל לצלישר נגד קרית שמונה
ובישל לשחקן מהפועל חיפה את העצמי.
ושים מול הנתונים האלו את שאר הפרמטרים
מה קיבלת?
ערן לוי גם בישל לסרגי נגד סכנין. בקיצור, בלי ששמת לב, בכל משחק הוא מעורב בשערים שלנו. כמו פיליפצ'וק, גם אני לא רואה לו תחליף.
בכלל כקבוצה די מוגבלת התקפית אתה לא יכול לוותר על שחקן שכל הרמה שלו לרחבה הופכת את ההתגוננות של היריב לקשה הרבה יותר. זה כמו שתוציא את בוזגלו מההרכב בב"ש(ושם יש אלטרנטיבות...). ההתקפה שלהם תהפוך להיות הרבה פחות מאיימת. כל הגבהה של בוזגלו זה פשוט פחד ה' להגנה. אצל ערן לוי להבדיל מבוזגלו לא כל הגבהה זה בינגו, אבל ההגבהות שלו הן כוח הרתעה רציני. אין לנו את הפרבילגיה לוותר על זה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Nov-2014, 15:03
הודעה: #22
(02-Nov-2014 14:55)עידן444 כתב:  
(02-Nov-2014 13:05)KOBI כתב:  אני לא הייתי מוציא את ערן לוי אין לו מחליף ראוי בכדור אחד טוב הוא יכול לבשל גול ולשנות את כל המשחק...

מה קיבלת?
ערן לוי גם בישל לסרגי נגד סכנין. בקיצור, בלי ששמת לב, בכל משחק הוא מעורב בשערים שלנו. כמו פיליפצ'וק, גם אני לא רואה לו תחליף.
בכלל כקבוצה די מוגבלת התקפית אתה לא יכול לוותר על שחקן שכל הרמה שלו לרחבה הופכת את ההתגוננות של היריב לקשה הרבה יותר. זה כמו שתוציא את בוזגלו מההרכב בב"ש(ושם יש אלטרנטיבות...). ההתקפה שלהם תהפוך להיות הרבה פחות מאיימת. כל הגבהה של בוזגלו זה פשוט פחד ה' להגנה. אצל ערן לוי להבדיל מבוזגלו לא כל הגבהה זה בינגו, אבל ההגבהות שלו הן כוח הרתעה רציני. אין לנו את הפרבילגיה לוותר על זה.

מסכים עם כל מילה...
02-Nov-2014, 15:27
הודעה: #23
(02-Nov-2014 14:23)פיליפצוק כתב:  

מה קיבלת?

קיבלתי קבוצה שאין לה אלטרנטיבה ראויה ויצירתית מספיק לערן לוי וכל עוד זה המצב חבל להמשיך וללעוס את זה כי כמוני גם מזרחי מבין את זה ולכן ערן ימשיך לשחק.
כאשר תהיה אלטרנטיבה, דבר איתי.

זה שאני מנסה להבין,על איזה יצירתיות מדברים?
על ה2/3 מסירות במשחק(שהרבה לא יוצא מהם)
על זה שהוא "פקק" כי כל הכדורים עוברים דרכו
על פחות שחקן נלחם/רץ/עושה הגנה
על הרג ציפורים במרחה האיצטדיון
על החוסר כבוד למאמן/לשחקנים/לשופט/ליריבים.
02-Nov-2014, 15:49
הודעה: #24
מהיכן לך לדעת שהוא נוהג בחוסר כבוד למאמנים לשחקנים ? למה סתם לעשות ממנו בעייתי כשהוא לא כזה אייל.ס אתה מנסה בכל הזדמנות לגרום לכך שהוא במקרה הטוב לא ישחק ובמקרה הגרוע מה שלך נראה טוב שיזרקו אותו מנתניה ואני שואל למה ? מה הוא מפריע לך ? הרי אתה לא מאמן לא אימנת בחיים שלך לא "בפנים" כהגדרתך אז מאין לך אינפורמציה שקרית כזאת ?

תפסיק ללכלך סתם על שחקנים שלא כוס התה שלך
02-Nov-2014, 16:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Nov-2014 על ידי 16:15 פיליפצ'וק.)
הודעה: #25
(02-Nov-2014 15:27)אייל ס כתב:  
(02-Nov-2014 14:23)פיליפצוק כתב:  

מה קיבלת?

קיבלתי קבוצה שאין לה אלטרנטיבה ראויה ויצירתית מספיק לערן לוי וכל עוד זה המצב חבל להמשיך וללעוס את זה כי כמוני גם מזרחי מבין את זה ולכן ערן ימשיך לשחק.
כאשר תהיה אלטרנטיבה, דבר איתי.

זה שאני מנסה להבין,על איזה יצירתיות מדברים?
על ה2/3 מסירות במשחק(שהרבה לא יוצא מהם)
על זה שהוא "פקק" כי כל הכדורים עוברים דרכו
על פחות שחקן נלחם/רץ/עושה הגנה
על הרג ציפורים במרחה האיצטדיון
על החוסר כבוד למאמן/לשחקנים/לשופט/ליריבים.

מייצר מצבים/הזדמנויות כמעט מכלום.
מפטם את קאיודה באמצע ואל רול ובן שושן בכדורים ישר לרגל
מהווה איום על השער מכל מקום באיזור ה 16-20 מ' כולל קרנות.
אתה מדבר על ציפורים, אני לוקח אותך למשחק מול הפועל פ"ת אשתקד סיבוב ראשון במצב של 2:2, חתיכת "ציפור" הוא הוריד שם.
כאשר אתה מוציא אותו אני באמת לא מבין מי יוצר משהו בהתקפה.
02-Nov-2014, 16:21
הודעה: #26

מה קיבלת?

ובישל לסרגיי מול סכנין,ע"פ התיאור שלך כל משחק גורם למשהו!!!
אני חוזר על הדברים שלי פעם נוספת , הוא יעמוד במספרים שלו,מה עם האחרים?
02-Nov-2014, 16:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Nov-2014 על ידי 16:45 עידן444.)
הודעה: #27
אייל, מה לדעתך יגיד לך המאמן של הפועל פ"ת אם תשאל אותו מה הוא מעדיף- שנתניה תשחק עם ערן לוי או בלי ערן לוי? אני יודע מה אני הייתי אומר. ואין לי ספק שגם הוא יגיד, ואותו דבר היו עונים קורצקי, גיא לוי ורב"ש. ערן לוי הוא שחקן שקשה להתכונן אליו. כל המשחק תצמיד לו מישהו, לא תיתן לו לזוז, אבל בסוף תגיע הקרן... יגיע הכדור הנייח מהצד... ופוף... בלי להיות טוב הוא שם את הכדור למישהו על הראש ומבשל שער ניצחון...
אתה מדבר על פנדלים? מי היום אתה שולח לבעוט פנדל בראש שקט אם ערן לוי ושריקי לא במגרש? אפילו מישהו שיבעט פנדל אין לך בקבוצה אם ערן לוי לא על הדשא...

ואל תשכח עוד כמה כדורים מתחילת העונה ערן לוי הכניס לרחבה שרק צריך לגעת בהם כדי לשים אותם ברשת ואף אחד לא עושה את זה. ערן לוי הוא איום מתמיד על שער היריב!
The following 1 user Likes עידן444's post:
Shaul (0202-1111-2014201420142014)
02-Nov-2014, 17:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Nov-2014 על ידי 17:43 ORENARIEL.)
הודעה: #28
השיטה הכי טובה לשחק עם ערן לוי היא בתור חלוץ שפיץ , גם ככה תמיד יש שחקן אחד שלא עושה הגנה ונשאר למעלה אז שזה יהיה ערן לוי
המרחב שלו צריך להיות עד 40 מטר משער היריב שם הוא הכי מסוכן ובא לידי ביטוי , ערן לוי יכול לשחק גם כסנטר בכדורסל לשחק עם הגב ליריב והוא שומר על הכדור עם הגב בצורה טובה מאוד וסוחט המון עבירות ומשם הוא כבר יכול לעשות דבאל פס עם המצטרפים או לעשות סיבוב ולהכניס כדור עומק או לבעוט לשער
ערן לוי אחד השחקנים עם ההכי הרבה בטחון בשמירת הכדור אצלו בארץ , הוא לא מפחד לשחק עם הגוף ולא נלחץ, בתור חלוץ שפיץ כל כדור שיגיע אליו הוא מאוד מסוכן , לדעתי ערן לא צריך לשחק בכלל בקישור ובוא בהרבה יותר אפקטיבי באזור הרחבה והאגפים הכדור יגיע אליו כבר למעלה במצב מעולה ומשם רק יכול לקרות משהו טוב
וגם הקישור יוכל להניע יותר את הכדור כמו שחלק פה אומרים
03-Nov-2014, 0:57
הודעה: #29
נו תמשיכו לא רוצים את ערן ,עם כל העצבים שהוא עושה , מה שהוא נותן זה המספרים שמצפים ממנו!!!
את המסירות שלו מלמדים בבתי ספר לכדורגל.
03-Nov-2014, 1:00
הודעה: #30
מענין שאייל סגל אחרי המשחק נדם
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)